Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater Romjulsrennet Alta 2022

Lignende saker

Startlister og resultater for Romjulsrennet Alta torsdag 29. desember 2022.

Publisert 29. desember 2022 i Resultater

Romjulsrennet Alta 2022

Dato

29. desember

Sted

Kaiskuru, Alta – Troms og Finnmark

Stilart

Distanserenn klassisk

Påmeldte

Startlister

Resultater

Rank Firstname Surname Gender Club Race Class Total Time Diff Winner
0 Kristianne Rasmussen Bakken F Tverrelvdalen IL 1 Runde J 12 år 1 x 2km 17:07.3
0 Selma Bakken F Tverrelvdalen IL 1 Runde J 9 år 1 x 1km 7:30.0 3:16.0
0 Amalie Kristine Rasmussen Bakken F Tverrelvdalen IL 1 Runde J 8 år 1 x 1km 8:38.0 2:08.0
0 Hedda Herefoss Beldo F Alta IF 1 Runde J 9 år 1 x 1km 7:05.0 3:41.0
0 Oda Charlotte Berg F Alta IF 1 Runde J 10 år 1 x 1km 8:27.0 2:19.0
0 Thea Boine Berntsen F Alta IF 1 Runde J 11 år 1 x 2km 0:00.0
0 Anne Kajsa Gunelie Kalstad Bjørgård F Kautokeino IL 1 Runde J 8 år 1 x 1km 6:37.0 4:09.0
0 Elle Johanne Westerfjell Bjørgård F Kautokeino IL 1 Runde J 10 år 1 x 1km 6:04.0 4:42.0
0 Elise Kristiane Jæger F Hammerfest Skiklubb 1 Runde J 11 år 1 x 2km 11:13.0 0:27.0
0 Sofie Evara Jæger F Hammerfest Skiklubb 1 Runde J 11 år 1 x 2km 11:05.0 0:19.0
0 Tilde Karlsen F Nordreisa Idrettslag 1 Runde J 12 år 1 x 2km 10:35.0 0:11.0
0 Fride Karlsen F Nordreisa Idrettslag 1 Runde J 10 år 1 x 1km 5:35.0 5:11.0
0 Aurora Hjellnes Lyder F Hammerfest Skiklubb 1 Runde J 12 år 1 x 2km 14:11.0 3:25.0
0 Hedda Swan Løvlund F Bossekop UL 1 Runde J 12 år 1 x 2km 8:16.0 2:30.0
0 Alida Swan Løvlund F Bossekop UL 1 Runde J 10 år 1 x 1km 7:53.0 2:53.0
0 Anna Elise Kvammen Masvik F Alta IF 1 Runde J 12 år 1 x 2km 8:53.0 1:53.0
0 Matilde Mortensen F Alta IF 1 Runde J 10 år 1 x 1km 5:47.0 4:59.0
0 Charlotte Paulsen F Alta IF 1 Runde J 11 år 1 x 2km 12:58.0 2:12.0
0 Elise Opgård Rønbeck F Tverrelvdalen IL 1 Runde J 9 år 1 x 1km 7:25.0 3:21.0
0 Julia Opgård Rønbeck F Tverrelvdalen IL 1 Runde J 11 år 1 x 2km 12:57.0 2:11.0
0 Lotta Simensen F Bossekop UL 1 Runde J 12 år 1 x 2km 9:40.0 1:06.0
0 Marie Skjørestad F Bossekop UL 1 Runde J 11 år 1 x 2km 12:07.0 1:21.0
0 Reidun Skjørestad F Bossekop UL 1 Runde J 12 år 1 x 2km 8:00.0 2:46.0
0 Lotte Åsland F Tverrelvdalen IL 1 Runde J 8 år 1 x 1km 8:19.0 2:27.0
1 Amine Rydningen F Nordreisa Idrettslag 1 Runde J 13-14år 1 x 3km 10:46.0 0:00.0
2 Sanne Sandberg Suhr F Alta IF 1 Runde J 13-14år 1 x 3km 11:17.0 0:31.0
3 Kaja Henriette Helgesen F Alta IF 1 Runde J 13-14år 1 x 3km 11:26.0 0:40.0
4 Solveig Larsen Strand F Alta IF 1 Runde J 13-14år 1 x 3km 11:37.0 0:51.0
5 Oline Holsbø F Alta IF 1 Runde J 13-14år 1 x 3km 12:05.0 1:19.0
6 Marie Aas Eliassen F Tverrelvdalen IL 1 Runde J 13-14år 1 x 3km 12:50.0 2:04.0
7 Elle Anne Grethe Mathisdatter Sara F Kautokeino IL 1 Runde J 13-14år 1 x 3km 13:20.0 2:34.0
8 Maria Mikkelsen F Alta IF 1 Runde J 15-16år 1 x 6km 23:11.0 12:25.0
9 Inga Hanna Teresa Mienna F Kautokeino IL 1 Runde J 15-16år 1 x 6km 24:54.0 14:08.0
9 Anna Hennie Olaussen F Nordreisa Idrettslag 1 Runde J 15-16år 1 x 6km 24:54.0 14:08.0
0 Ole Jørgen Alexandersen Aas M Tverrelvdalen IL 1 Runde G 11 år 1 x 2km 13:02.0 3:45.0
0 Eirik Abrahamsen M Alta IF 1 Runde G 11 år 1 x 2km 14:31.0 5:14.0
0 Simen Abrahamsen M Alta IF 1 Runde G 9 år 1 x 1km 7:32.0 1:45.0
0 Sondre Aas Eliassen M Tverrelvdalen IL 1 Runde G 11 år 1 x 2km 8:40.0 0:37.0
0 Johannes Gausdal Finjord M Alta IF 1 Runde G 10 år 1 x 1km 5:25.0 3:52.0
0 Magnus Gausdal Finjord M Alta IF 1 Runde G 12 år 1 x 2km 8:09.0 1:08.0
0 Casper Emiil Helgesen M Alta IF 1 Runde G 11 år 1 x 2km 9:35.0 0:18.0
0 Jåvva Mathias Lemet Kalstad-Bjørgård M Kautokeino IL 1 Runde G 12 år 1 x 2km 7:22.0 1:55.0
0 Vinjar Kivijervi M Alta IF 1 Runde G 8 år 1 x 1km 9:24.0 0:07.0
0 Martin Kivijervi M Alta IF 1 Runde G 8 år 1 x 1km 8:03.0 1:14.0
0 Sverre Søderholm Kristensen M Alta IF 1 Runde G 9 år 1 x 1km 6:30.0 2:47.0
0 Håkon Stenvold Leinan M Bossekop UL 1 Runde G 11 år 1 x 2km 10:21.0 1:04.0
0 Harald Skjørestad M Bossekop UL 1 Runde G 8 år 1 x 1km 6:12.0 3:05.0
0 Lukas Leander Strand M Alta IF 1 Runde G 10 år 1 x 1km 8:23.0 0:54.0
0 Noah Aleksander Strand M Alta IF 1 Runde G 9 år 1 x 1km 10:23.0 1:06.0
0 Patrik Lund Suhr M Alta IF 1 Runde G 12 år 1 x 2km 8:57.0 0:20.0
0 Markus Lund Suhr M Alta IF 1 Runde G 10 år 1 x 1km 6:21.0 2:56.0
1 Georg Andreas Olaussen M Nordreisa Idrettslag 1 Runde G 13-14år 1 x 3km 9:17.0 0:00.0
2 Emilian Salo-Larsen M Nordreisa Idrettslag 1 Runde G 13-14år 1 x 3km 10:37.0 1:20.0
3 Magnus Mortensen M Alta IF 1 Runde G 13-14år 1 x 3km 11:15.0 1:58.0
4 Ante Utsi Fiksen M Bossekop UL 1 Runde G 13-14år 1 x 3km 12:12.0 2:55.0
1 Runa Myrslett Bakke F Nordreisa Idrettslag 2 Runder K 17-18år 2 x 6km 46:37.0 2:23.0
1 Anlaug Elise Thomasjord F Kvaløysletta Skilag 2 Runder K 17-18år 2 x 6km 44:14.0 0:00.0
2 Oda Alexandersen Aas F Tverrelvdalen IL 2 Runder K 17-18år 2 x 6km 45:15.0 1:01.0
3 Karin Rasmussen Bakken F Tverrelvdalen IL 2 Runder K Senior 2 x 6km 49:39.0 5:25.0
4 Lea-Christine Henriksdatter Sara F Kautokeino IL 2 Runder K 17-18år 2 x 6km 46:58.0 2:44.0
4 Charlotte Åsland F Tverrelvdalen IL 2 Runder K Senior 2 x 6km 51:04.0 6:50.0
5 Ida Finjord F Alta IF 2 Runder K 17-18år 2 x 6km 24:27.0
1 Erling Bjørnstad M Alta IF 3 Runder M 19-20år 3 x 6km 49:33.0 0:00.0
2 Henry Skjønsfjell M Nordreisa Idrettslag 3 Runder M 19-20år 3 x 6km 50:17.0 0:44.0
3 Henrik Eiliv Bang M Alta IF 3 Runder M 17-18år 3 x 6km 50:37.0 1:04.0
4 Sigve Eirik Benonisen M Nordreisa Idrettslag 3 Runder M 17-18år 3 x 6km 52:27.0 2:54.0
5 Petter Eliassen M Tverrelvdalen IL 3 Runder M Veteran 3 x 6km 54:43.0 5:10.0
6 Emil Reite M Hammerfest Skiklubb 3 Runder M 17-18år 3 x 6km 55:26.0 5:53.0
7 Kaj Helge Helgesen M Alta IF 3 Runder M Veteran 3 x 6km 58:52.0 9:19.0
8 Odd Harald Rasmussen Bakken M Tverrelvdalen IL 3 Runder M 17-18år 3 x 6km 59:03.0 9:30.0
9 Bjørn Stenvold M Bossekop UL 3 Runder M Veteran 3 x 6km 1:04:00.0 14:27.0
10 Geir Roger Bakken M Tverrelvdalen IL 3 Runder M Veteran 3 x 6km 1:14:20.0 24:47.0
11 Hermod Ingemann Bangstad M Nordreisa Idrettslag 3 Runder M 17-18år 3 x 6km 0:00.0
1 Finn Hågen Krogh M Tverrelvdalen IL 5 Runder M senior 5 x 6km 1:27:23.0 0:00.0
2 Trond Finjord M Alta IF 5 Runder M senior 5 x 6km 1:33:14.0 5:51.0
3 Alexander Vestre M Øksfjord IL 5 Runder M senior 5 x 6km 1:37:55.0 10:32.0
4 Brage Bjørnstad M NTNUI 5 Runder M senior 5 x 6km 1:39:02.0 11:39.0
5 Jarl Erik Aas M Tverrelvdalen IL 5 Runder M senior 5 x 6km 1:39:15.0 11:52.0

Om rennet:

Alta IF har gleden av å invitere til det tradisjonsrike Romjulsrennet!

Invitasjon

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta Romjulsrennet Alta

Alle resultater