Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon | Champions League,| Alle resultater

Resultater Røykenmila 2023

Lignende saker

Startlister og resultater for Røykenmila som arrangeres torsdag 3. september 2023.

Publisert 3. september 2023 i Resultater

Røykenmila 2023

Dato

3. september

Sted

Røyken – Viken

Distanser

5 km | 10 km

Startliste

Resultater

10 km menn, topp 30

1 Robert Bergstå Svarstad IL 35:44.0 0:00.0
2 Sigve Fredrik Høydahl Gullaug 36:22.0 0:38.0
3 Joakim Sødal Kyrksæterøra il 38:12.0 2:28.0
4 Stian Bergstå Svarstad IL 40:08.0 4:24.0
5 Erik Kjønnø Støa Åros 40:31.0 4:47.0
6 Thomas Losnegard Hyggen 42:51.0 7:07.0
7 Aleksander Hannisdal Storebrand Sport 44:22.0 8:38.0
8 Håvard Strøm Ros il 45:34.0 9:50.0
9 Jan Egil Haugland Røyken 45:52.0 10:08.0
10 Eirik Dulsrud Middagsklubben/Midtbygda Skole 46:11.0 10:27.0
11 Geir Holden IL ROS Fotball 46:26.0 10:42.0
12 Anders Norberg Pedersen Oslo 47:11.0 11:27.0
13 Nikolai Veskovic Gullaug 47:18.0 11:34.0
14 Christer Lunde Gjerstad Motvillige Mosjonisters Forbund 47:39.0 11:55.0
15 Lachlan Mckenzie Røyken 47:55.0 12:11.0
16 Morten Hage SEN BIL 48:32.0 12:48.0
17 Knut Kalland Bamford 1869 Nærsnes Løpeklubb 49:21.0 13:37.0
18 Marius Holmquist Drammen 49:50.0 14:06.0
19 Håvard Foyn ROS Tennis 49:54.0 14:10.0
20 Alexander Tærud Day Team Trail 49:56.0 14:12.0
21 Kevin Moen Knutsen Skjetten 50:04.0 14:20.0
22 Morten Julin Eliassen Holmsbu IF 50:32.0 14:48.0
23 Hans Fredrik Hannisdal Asker 50:37.0 14:53.0
24 Emil Stene Bødalen 50:45.0 15:01.0
25 Victor Maurice Samuel Egerborg IL ROS 50:50.0 15:06.0
26 Mikkel Melzer Småbarnsfedre 30-35 51:15.0 15:31.0
27 Jørn H Kristiansen Spikkestad 51:29.0 15:45.0
28 Jens Lillegraven IL R.O.S. Turn 52:37.0 16:53.0
29 John-Fredrik Olsen Røyken 52:54.0 17:10.0
30 Kristoffer Wallin Asker 52:58.0 17:14.0

10 km kvinner

1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 41:25.0 0:00.0
2 Guro Vadheim Høvik 46:40.0 5:15.0
3 Kari Brekke Sport1røyken/Team Lapskaus 49:22.0 7:57.0
4 Ive Losnegard Hyggen 50:06.0 8:41.0
5 Kornelija Stanyte Røyken 50:54.0 9:29.0
6 Karoline Furset Duvold Vettre 52:01.0 10:36.0
7 Tine Mikkelsen Løpeglede 52:21.0 10:56.0
8 Ann Elisabeth Gunnulfsen Bamford1869/Sport1 Røyken 53:43.0 12:18.0
9 Ellen Egerborg Røyken 54:22.0 12:57.0
10 Marianne Tiffany Spikkestad 55:08.0 13:43.0
11 Hanne Eftedal Spikkestad 55:24.0 13:59.0
12 Desiree Bjørne-Larsen Heggedal 57:40.0 16:15.0
13 Thora Wahl Asker Arbeiderparti 58:55.0 17:30.0
14 Hilde Strøm Ros Il 58:58.0 17:33.0
15 Cathrine Stokke Røyken 1:01:50.0 20:25.0
16 Thea Wallentin Marthinsen Røyken Taekwon-Do Klubb 1:02:39.0 21:14.0
17 Lone Jenstad Røyken Taekwon-Do Klubb 1:02:44.0 21:19.0
18 Linn Krokedal Spikkestad 1:02:48.0 21:23.0
19 Solveig Igesund SV 1:03:05.0 21:40.0
20 Carolina Jenny Bodin Heggedal 1:03:44.0 22:19.0
21 Monica Eidhammer ROS Fotball Damer 1:04:42.0 23:17.0
22 Kine Lotterud Sætre 1:05:47.0 24:22.0
23 Karin Heskestad Asker 1:05:56.0 24:31.0
24 Maria Grøan Bark Det Bruna Laget 1:07:44.0 26:19.0
25 Marte Berg Kristoffersen IL Ros Håndball 1:08:38.0 27:13.0
26 Mona Bryhn A2G Kompetanse 1:09:20.0 27:55.0
27 Ingunn Kure Spikkestad 1:09:24.0 27:59.0
28 Ragnhild Helgerud Drammen 1:09:57.0 28:32.0
29 Elise Maaø Bødalen 1:12:08.0 30:43.0

5 km menn, topp 30

1 Liam Patterson Slemmestad 24:52.0 0:00.0
2 Erik Brusegard Røyken 27:25.0 2:33.0
3 Robert Kristensen-Devik Haucon Norge AS 28:06.0 3:14.0
4 Torkjell Skomedal Tikampen.No 28:45.0 3:53.0
5 Aksel Borgen Hyggen 29:12.0 4:20.0
6 Tormod Brækken Røa IL 29:25.0 4:33.0
7 Tobias Hauglin Røyken 29:36.0 4:44.0
8 Eirik Sebastian Wien Hyggen Skole 30:10.0 5:18.0
9 Oliver Løland Hyggen 31:10.0 6:18.0
10 Slawomir Brzdek Åros 31:33.0 6:41.0
11 Stig Brusegard Nærsnes 31:36.0 6:44.0
12 Bjørn Hagen Sport 1 Røyken / Graabein 31:43.0 6:51.0
13 Alf Sindre Pedersen Kjekkas IF 31:44.0 6:52.0
14 Alvis Eglitis Spikkestad 32:25.0 7:33.0
15 Ove Einar Brusegard Spydeberg 32:46.0 7:54.0
16 Tom Matheus Odongo Hyggen 32:56.0 8:04.0
17 Tom Odongo 32:57.0 8:05.0
18 Sondre Losnegard Hyggen 33:01.0 8:09.0
19 Ludvig Pedersen Gråbein IF 33:09.0 8:17.0
20 William Grønvold Mortensen Sætre Graabein 33:11.0 8:19.0
21 Erling Olaf Holø Røyken 33:50.0 8:58.0
22 Emil Losnegard Hyggen 34:05.0 9:13.0
23 Ole Andre Haug Hyggen 35:06.0 10:14.0
24 Leo Emil W. Nordby Åros 35:46.0 10:54.0
25 Sigve Oltedal Spikkestad 36:18.0 11:26.0
26 Dennis Finsrud-Larsen Hyggen Skole 36:22.0 11:30.0
27 Axel Nymoen ROS Ski 36:51.0 11:59.0
28 Niclas Herlovsen Spikkestad 37:21.0 12:29.0
29 Aleksander Heimtun Falch Røyken 38:03.0 13:11.0
30 Ørjan Huusbye Røyken 38:13.0 13:21.0

5 km kvinner

1 Sanne Pedersen IL ROS 30:59.0 0:00.0
2 Anne Ragnhild Kjus Skomedal Koll 32:12.0 1:13.0
3 Ida Borgen Hyggen 33:03.0 2:04.0
4 Linn Pedersen Gråbein IF 33:56.0 2:57.0
5 Lene Orsten Haugland Røyken 35:28.0 4:29.0
6 Alma Oltedal Spikkestad 36:17.0 5:18.0
7 Jenny Haug Hyggen 36:21.0 5:22.0
8 Ida Schau Heggedal 38:00.0 7:01.0
9 Nora Reitan Hyggen 38:55.0 7:56.0
10 Julia Poniewierska Åros 39:56.0 8:57.0
11 Olivia Wolanin Åros 41:51.0 10:52.0
12 Tonje Holmsen Spikkestad 42:13.0 11:14.0
13 Mina Keilholz Hyggenhyggen 43:15.0 12:16.0
14 Christine Knutsen Asker Arbeiderparti 43:59.0 13:00.0
14 Marie Østensen Arbeiderpartiet 43:59.0 13:00.0
16 Amelie Tedeschi Hyggen 44:43.0 13:44.0
17 Emilie Elise Engseth-Skaathun Il ros Turn 45:37.0 14:38.0
18 Jagoda Brzdek Åros 46:01.0 15:02.0
19 Erica Reagan-Harham Åros 46:32.0 15:33.0
20 Mariann Engseth-Skaathun Il Ros Turn 47:23.0 16:24.0
21 Nora Moxheim Urdal Åros 48:25.0 17:26.0
22 Emeline Weihe Røyken 48:27.0 17:28.0
23 Mille Sofie Weckhorst Hyggen 50:22.0 19:23.0
24 Annica Tollofsen Sætre iF Gråbein 50:50.0 19:51.0
25 Sabina Wolanin Åros 50:51.0 19:52.0
26 Aila Raasakka Hyggen 52:20.0 21:21.0
27 Ingrid Raen Enerstvedt Hyggen 52:38.0 21:39.0
27 Alina Dione Rønnevig Fjeldheim Asker 52:38.0 21:39.0
27 Selja Raasa Hyggen 52:38.0 21:39.0
30 Maia-Sophia Stenberg-Escalante Høyre 52:51.0 21:52.0
31 Maia Sjåfjell Ølstad Nåif 52:53.0 21:54.0
32 Maria Angelica Mellebye-Giertsen Røyken 55:27.0 24:28.0
33 Sophie Naas Hyggen 1:22:01.0 51:02.0
34 Amalie Holmdahl Kristiansen Hyggen 1:24:27.0 53:28.0
35 Sina Holmdahl Kristiansen Hyggen 1:24:31.0 53:32.0

Om løpet

Røykenmila er et løp som ønsker å skape verdier i lokalmiljøet, er en aktivitetsdag for hele familien og har 3 mål:

  1. Å lage en festdag for alle sammen med bedrifter og lokale foreninger.
  2. Å motivere til å komme i gang med trening.
  3. Å samle inn penger som kan deles ut til gode formål i lokalmiljøet. 

Røykenmilastyret planlegger for fullskala Røykenmila søndagen 3.september 2023.  Vi følger naturligvis ev Covidutvikling og de råd som myndighetene gir.

Røykenmila viderefører prosjektet og kommer å støtte en Frisbeegolfbane som planlegges å bli plassert ved Skistadion på Spikkestad. Se på bildene nedenfor, trykk gjerne på oversiktsbildet lengst til venstre. Øvrig overskudd fordeles på lokale organisasjoner/foreninger og lag som bidrar på Røykenmiladagen.

Program

Hjemmeside

Løypeprofil

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater