Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Resultater Saltdalsløpet 2023

Lignende saker

Startliste, informasjon og resultater fra Saltdalsløpet lørdag 3. juni 2023.

Publisert 3. juni 2023 i Resultater

Saltdalsløpet 2023

Dato

3. juni

Sted

Røkland – Nordland

Distanse

5 km – 10 km

Startliste

Resultater

Menn 10 km, topp 20

1 Frank Christoffersen Bodø Bauta løpeklubb M40-59 37:34.0 14:21.0
1 Kevin Slettmyr Bodø Bauta løpeklubb M16-39 36:55.0 0:22.0
1 Kristoffer Unstad Bodø Bauta løpeklubb M16-39 36:33.0 13:20.0
2 Thor Kvam Nexans M16-39 38:27.0 15:14.0
3 Magnar Øygarden Noteam M16-39 39:33.0 16:20.0
4 Ivan Kvam Fauske M16-39 40:11.0 16:58.0
5 Tobias Hagenes Valnesfjord IL M16-39 40:35.0 17:22.0
5 Per Gaute Pettersen Bodø Bauta løpeklubb M40-59 42:02.0 18:49.0
6 Trond Richard Bjørnli Dragefossen M40-59 42:34.0 19:21.0
7 Frank Hüttopohl Hemmoen Velforening M40-59 43:10.0 19:57.0
8 Stig-anders Pedersen IL Siso M40-59 43:23.0 20:10.0
10 Aleksander Holand Bodø Bauta løpeklubb M16-39 43:38.0 20:25.0
10 Eskild Storteig Nexans M40-59 43:55.0 20:42.0
12 Storm André Hansen Noteam M16-39 44:13.0 21:00.0
12 Trond Vegard Seivåg Innstranda IL M40-59 44:15.0 21:02.0
14 Alfons Atepo Bodø Bauta løpeklubb M16-39 44:30.0 21:17.0
14 Olof Thomas Utsi Vinger IL M40-59 45:00.0 21:47.0
15 Roy Gunnar Navjord Bodø Bauta løpeklubb M40-59 45:12.0 21:59.0
16 Steffen Mio Kristiansen Bodø Bauta løpeklubb M16-39 45:12.0 21:59.0
17 Ronny Seljeseth Vinger IL M40-59 45:28.0 22:15.0
18 Ben Roger Breive Bodø Bauta løpeklubb M40-59 46:15.0 23:02.0
20 Helge Stranda-Nygård Saltdal Videregående Skole M16-39 47:03.0 23:50.0

Kvinner 10 km

1 Fanny Kristensen Fauske/Sprint j19 K16-39 42:00.0 0:00.0
2 Frida Wågan Bodø Bauta løpeklubb K16-39 44:03.0 20:50.0
3 Marthe Storhaug Bodø Bauta løpeklubb K16-39 45:26.0 22:13.0
4 Anette Hüttepohl Vinger IL K40-59 46:21.0 23:08.0
5 Trine Larsen Bodø Bauta løpeklubb K16-39 46:33.0 23:20.0
6 Johanne Varem Aardal Saltdal Videregående Skole K16-39 50:30.0 27:17.0
7 Therese Aronsen Fauske IL Langrenn K60 50:55.0 27:42.0
8 Annette Østergaard Noteam K40-59 51:55.0 28:42.0
9 Catherine Bjørnli Nexans K16-39 53:52.0 30:39.0
10 Marianne Ruså Vinger IL K40-59 54:55.0 31:42.0
11 Ada-Camilla Unosen Nexans K16-39 56:03.0 32:50.0
12 Elise Marie Bjørndal Noteam K16-39 1:02:23.0 39:10.0

Menn 5 km, topp 10

1 Tobias Nystadbakk Innstranda IL M11-15 18:00.0 0:00.0
2 Håvard Veisetaune Tverrlandet IL M11-15 18:23.0 0:23.0
3 Iver Bjørnstad Fauske IL Langrenn M11-15 18:50.0 0:50.0
4 Sigurd Bertnes Råheim Innstranda IL M11-15 18:58.0 0:58.0
5 Ketil Bjørnstad Noteam Herrer 19:03.0 1:03.0
6 Emil Bentsen Vinger IL M11-15 19:47.0 1:47.0
7 Liam Alexander Stolpen FK Saltdalskameratene M11-15 20:06.0 2:06.0
8 Petter Ferdinand Bangfil Noteam Herrer 20:10.0 2:10.0
9 Sivert Djupvik Mosjøen IL M11-15 20:12.0 2:12.0
10 Ole-Tobias Lunde Limstrand Innstranda IL M11-15 20:30.0 2:30.0

Kvinner 5 km, topp 10

1 Hanne Bjørnstad Fauske IL Langrenn Kvinner 20:20.0 0:00.0
2 Mariell Myhre Noteam Kvinner 21:27.0 1:07.0
3 Birgit Vik Amundsen Noteam Kvinner 23:13.0 2:53.0
4 Sigrid Pinnerød Tverlandet IL K11-15 23:51.0 3:31.0
5 Ailin Alm Il Vinger K11-15 25:12.0 4:52.0
6 Isabella Pettersen Il Vinger K11-15 25:40.0 5:20.0
7 Sofie Hasselbergsen Heimhug Iul Kvinner 26:11.0 5:51.0
8 Inger Lovise Knoph Fk Saltdalkameratene Kvinner 27:00.0 6:40.0
9 Nathalie Koskinen Noteam K11-15 27:03.0 6:43.0
10 Dina Øren Fauske IL Kvinner 27:06.0 6:46.0

Om rittet

Enten du er sofasliter eller milsluker, løpet passer for alle. Du kan løpe både med og uten tidtaking, gammel og ung. Du får løpe både på grus, sti, skogsvei og asfalt. Langs elv, jorder, boligfelt og vei. Med andre ord, ingen grunn til ikke og bli med.
Vi kan friste med fantastiske uttrekkspremier, som alle som deltar kan vinne uavhengig av distanse og tid.
Sett av datoen og meld deg på vårens artigste løp!

Hjemmeside Facebook

Løype

Flere resultater

Alle resultater