Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Schjongs5ern 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Schjongs5ern som arrangeres lørdag 6. mai 2023.

Publisert 6. mai 2023 i Resultater

Schjongs5ern 2023

Dato

6. mai

Sted

Hønefoss – Viken

Distanser

5 km (grus/sti (3 km) og asfalt (2 km))

Startlister

Alle resultater

Menn topp 15

POS NAME BIB M/F POS TEAM/CLUB CATEGORY GUN TIME CHIP TIME
1

Mads Orø Olsen

433 M 1 Ringerike Friidrettsklubb

M20-22

00:15:14 00:15:14
2

Teodor Hansen

510 M 2 Ullensaker/kisa

M15-17

00:16:01 00:16:01
3

Bjarte Bjertnæs

649 M 3 Brandbu IG

M20-22

00:16:08 00:16:08
4

Andreas Ullern Tonning

502 M 4 Ullensaker/Kisa

M18-19

00:16:59 00:16:59
5

Lars Grønlund

682 M 5

M23-34

00:17:13 00:17:12
6

Espen Herstad

486 M 6 Ringerike Svømmeklubb

M18-19

00:17:21 00:17:21
7

Lars Rognerud

659 M 7 Ådal IL

M23-34

00:17:26 00:17:24
8

Rune Kavlie

673 M 8 Vidar

M55-59

00:17:30 00:17:29
9

Roy Erling Wara

602 M 9 Helgerud Runners

M45-49

00:17:32 00:17:32
10

Knut Nordviken

664 M 10 Bøler IF Friidrett

M45-49

00:17:34 00:17:34
11

Krister Sørgård

405 M 11 Bilia Hønefoss BMW

M50-54

00:17:36 00:17:34
12

Einar Frøhaug

643 M 12 IL Holeværingen/ NOBIL

M23-34

00:17:45 00:17:42
13

Jonas Nordviken

665 M 13 Bøler IF Friidrett

M15-17

00:17:45 00:17:45
14

Stein Aas Stræte

674 M 14 Hønefoss skiskytterklubb

M20-22

00:17:51 00:17:49
15

Oliver Kjos

625 M 15 Ringerike Friidrettsklubb

M18-19

00:17:54 00:17:52

Kvinner topp 15

POS NAME BIB M/F POS TEAM/CLUB CATEGORY GUN TIME CHIP TIME
39

Maren Karlsen Bekkestad

656 F 1 Sturla IF

K20-22

00:19:09 00:19:09
41

Marianne Dønnem

642 F 2 SK Vidar / IMOM

K50-54

00:19:24 00:19:22
50

Elisabeth Krauss-Svensrud

494 F 3 Kripos IL

K23-34

00:19:55 00:19:52
51

Benedicte Solvin

584 F 4 Modum fik

K35-39

00:20:02 00:20:00
65

Hanna Jensen

608 F 5 IL Holeværingen

K18-19

00:20:51 00:20:48
67

Birgit Flattum Muggerud

516 F 6 Modum Friidrettsklubb

K40-44

00:20:54 00:20:51
70

Ingrid Strømme

546 F 7 OPPEN IL

K40-44

00:21:04 00:21:01
78

Thea Thorsen

431 F 8

K23-34

00:21:43 00:21:38
81

Amalie Lafton

684 F 9

K18-19

00:21:56 00:21:53
83

Silje Skogstad Lysaker

622 F 10

K23-34

00:22:06 00:21:59
85

Anny Aasvang

568 F 11 Hønefoss vgs 1TIB

K23-34

00:22:12 00:22:05
88

Marit Breen

638 F 12

K40-44

00:22:18 00:22:12
90

Gro Strande

462 F 13 Ringkollen maraton team

K60-64

00:22:21 00:22:17
91

Emilie Nørgaard

579 F 14 Holeværingen

K13-14

00:22:29 00:22:25
103

Camilla Øvstebø

530 F 15 Hønefossvgs

K23-34

00:22:43 00:22:37

Om løpet

Start- og målområdet er ved AKA Arena i Hønefoss idrettspark (Schjongslunden). Det blir merket fra rundkjøringa i Hønefoss sentrum.

* Kl. 12.00: 600 m barneløp
* Kl. 12.15: 1700 m barneløp
* Kl. 13.00: 5 km terreng/gateløp

Løyperekorder:

Kristine Eikrem Engeseth – Tjalve: 16.23 (2021)
Magnus Thuv Myhre – Brandbu IF: 14.29 (2020)

Hjemmeside

Løypekart

Værvarsel

Resultater fra tidligere utgaver

Flere resultater

Alle resultater