Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Simplicityrittet 2023

Lignende saker

Startliste, rittprofil og resultater fra Simplicityrittet 14. mai 2023.

Publisert 14. mai 2023 i Resultater

Simplicityrittet 2023

Dato

14. mai

Sted

Vigrestad – Rogaland

60 km landeveisritt

Startliste

Resultater

Menn

1 Kjetil Høyland Sandnes Sykleklubb / Eplemostgutta M30-34 01:35:36 00:00
2 Kristoffer Forus Sandnes Sykleklubb M17-23 01:35:37 00:01
3 Ørjan Frøiland Bryne CK M45-49 01:35:38 00:02
4 Kristen Søndenå Karbøl Sauda SK / Aker Solutions M24-29 01:35:39 00:03
4 Lars Strand Sandnes Sykleklubb / Eplemostgutta M35-39 01:35:39 00:03
6 Jone Ellingsen Sandnes Sykleklubb / Eplemostgutta M45-49 01:35:41 00:05
7 Jone Hustveit Tasta & omegn sykkelklubb M24-29 01:35:42 00:06
8 Jørgen Ørmen Aanestad Sandnes Sykleklubb / Eplemostgutta M24-29 01:35:43 00:07
9 Asle Høyland Sandnes Sykleklubb / Eplemostgutta M35-39 01:35:49 00:13
10 Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb / Amazing / BPP M40-44 01:35:50 00:14
11 Kim Arild Myklebust Klepp Cykle Club M45-49 01:35:51 00:15
12 Thomas Nærland Bryne CK M45-49 01:35:52 00:16
13 Arild Finnesand Rennesøy SK M45-49 01:38:21 02:45
14 Bengt Enersgård Tasta & omegn sykkelklubb M50-54 01:38:23 02:47
14 Sven Husveg Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M45-49 01:38:27 02:51
14 Einar Lode Bryne CK M55-59 01:38:22 02:46
15 Vegard Frafjord-Larsen Stavanger SK M24-29 01:40:20 04:44
16 Odd Gaute Andreassen Sandnes Sykleklubb / Sandnes SK M50-54 01:40:21 04:45
17 Linus Aksnes Vigrestad SK M17-23 01:40:22 04:46
18 Svein Inge Lomeland Klepp Cykle Club M30-34 01:40:23 04:47
19 Thomas Goa Tasta & omegn sykkelklubb / Kost1.No M35-39 01:40:27 04:51
19 Geir Sondre Kartevoll Bogafjell Sykleklubb M45-49 01:40:28 04:52
19 Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M45-49 01:40:28 04:52
20 Esben Eliassen Tasta & omegn sykkelklubb M40-44 01:40:28 04:52
20 Terje Hegna Sandnes Sykleklubb M55-59 01:40:28 04:52
20 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M50-54 01:40:28 04:52
24 Vidar Laugaland Ryfylke SK / Vidar Laugaland M45-49 01:40:29 04:53
25 Helge Løge Bryne CK M55-59 01:40:29 04:53
25 Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb / BPP M35-39 01:40:29 04:53
25 Eirik Tørneng Stavanger SK M35-39 01:40:29 04:53
25 Kåre Vatland Nærbø SK M40-44 01:40:29 04:53
30 Nikolai Håheim Klepp Cykle Club M24-29 01:40:31 04:55
31 Hans-Erik Olsen Bryne CK M50-54 01:40:32 04:56
32 Morten Ahlborn Tasta & omegn sykkelklubb M40-44 01:40:41 05:05
33 Nikodem Naszydlowski Sandnes Sykleklubb M17-23 01:41:00 05:24
34 Helmer Berre Stavanger SK M55-59 01:45:10 09:34
34 Erling Nilsen Tasta & omegn sykkelklubb M45-49 01:45:11 09:35
36 Sven Kato Ege CK Haugaland M30-34 01:45:12 09:36
37 Sveinung Pedersen Rennesøy SK M35-39 01:45:13 09:37
38 Dag Henning Saurdal Tasta & omegn sykkelklubb M50-54 01:45:16 09:40
39 Bernt Erland Rennesøy SK / Erland Care M50-54 01:45:17 09:41
40 Bjørn Benjaminsen Stavanger M45-49 01:45:23 09:47
40 Pål Lundberg Thomassen Tasta & omegn sykkelklubb / Timbpp.No / Amazing M40-44 01:45:21 09:45
41 Stian Blanckaert Røyneberg M24-29 01:45:23 09:47
43 Geir Henning Larsen Bryne CK M55-59 01:45:26 09:50
43 Svein Ole Maldal Tasta & omegn sykkelklubb M40-44 01:45:26 09:50
44 Gaute Brådli Vigesaa SK M55-59 01:45:27 09:51
44 Tore Høien Vigrestad SK M35-39 01:46:21 10:45
45 Johan Marandon Monsen Dalane SK M24-29 01:50:33 14:57
46 Johnny Vaule Vigesaa SK M50-54 01:50:43 15:07
47 Andreas Neverdahl Ryfylke SK M30-34 01:52:06 16:30
47 Stefan Pirnbacher Tasta & omegn sykkelklubb M35-39 01:52:06 16:30
49 Joakim Aanensen Tubakken Sykkelklubb M17-23 01:52:17 16:41
49 Marius Torstrup Kloster Rennesøy SK M30-34 01:52:17 16:41
50 Rune Spilde Ryfylke SK M45-49 01:52:34 16:58
51 Atle Aanestad Nærbø SK M50-54 01:52:34 16:58
51 Gorm Kipperberg Ryfylke SK M50-54 01:52:34 16:58
51 Severin Nag Ryfylke SK M30-34 01:52:34 16:58
51 Karl Todnem Tasta & omegn sykkelklubb M45-49 01:52:34 16:58
51 Ingvald Vigre Nærbø SK / Team Ynwa M50-54 01:52:31 16:55
52 Einar Mathiassen Rennesøy SK M45-49 01:58:00 22:24
53 Jake Taylor Ryfylke SK M24-29 01:58:00 22:24
53 Agnar Tengesdal Dalane SK M50-54 01:58:00 22:24
53 Niklas Valskaar Tasta & omegn sykkelklubb M40-44 01:58:00 22:24
56 Jim Henning Gjersdal Dalane SK M45-49 02:01:17 25:41:00
56 Hans-Ingve Søyland Vigrestad SK M35-39 02:01:16 25:40:00
57 John A. Berland Tasta & omegn sykkelklubb M60-64 02:01:17 25:41:00
57 Mathias Handeland Rennesøy SK M24-29 02:09:55 34:19:00
57 Benjamin A. Walker Bryne CK M50-54 02:09:28 33:52:00
57 Jan Wersland Dalane SK / Nordan M50-54 02:01:40 26:04:00
59 David Rondon Stavanger SK M65-69 02:38:20 01:02:44

Kvinner

1 Thea Masdal Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor BIL K30-34 01:45:11 00:00
2 Martha Stokkeland Stavanger SK K17-23 01:45:22 07:00
3 Lillian Løyning Dalane SK K55-59 02:01:40 23:18
4 Ine Ognedal Klepp Cykle Club / KCC K35-39 02:03:48 25:26:00

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater