Sport på TV | Fotball EM | Tour de France | Wimbledon | OL Paris | Diamond League Monaco | VM orientering Edinburgh | NM motbakkeløp| Alle resultater

Resultater Skogsløp LS 2023

Lignende saker

Startlister og resultater for Skogsløp LS som arrangeres torsdag 3. august 2023.

Publisert 3. august 2023 i Resultater

Skogsløp LS 2023

Dato

3. august

Sted

Voss – Vestlandet

Startliste

Resultater

Menn rekrutt/veteran, topp 30

1 Johannes Hillestad Falken Eldre Rekrutt Menn 13:33.0 0:00.0
2 Henrik Hårajuvet Villanger Herdla Eldre Rekrutt Menn 12:52.0 0:19.0
3 Pelle Sandås Enebakk Junior Menn 13:57.0 0:24.0
4 Sondre Nørsterud Jondalen Rekrutt Menn 14:49.0 0:46.0
5 Jon Mathias Tørnes Kleiv Tørdal Junior Menn 13:52.0 0:49.0
6 Isak Tynning Nystrand Oppedal/Brekke Rekrutt Menn 14:31.0 0:58.0
7 Jesper Hagland Sem Eldre Rekrutt Menn 14:16.0 1:13.0
8 Asle S. Haukenes Vareld Eldre Rekrutt Menn 15:37.0 1:34.0
9 Ole Sigvart Møller Lesja Rekrutt Menn 15:32.0 1:59.0
10 Knut Martin Bach Ørmen Råde Rekrutt Menn 16:26.0 2:23.0
11 Eirik Gleditsch Kråkstad og Ski Eldre Rekrutt Menn 16:29.0 2:26.0
12 Magnus Selland Skaiå Kristiansand og Omegn Eldre Rekrutt Menn 16:30.0 2:27.0
13 Jørgen Lunsæter Lonås Junior Menn 15:03.0 2:30.0
14 Olav Brennemo Eriksen Kviteseid Junior Menn 14:37.0 2:34.0
15 Espen Langolf Mostadmark Nybegynner Voksen Menn 16:53.0 2:50.0
16 Torkild Bruun Botnan Veteran 65 år Menn 14:28.0 2:55.0
16 Norvall Ramdahl Leksvik Veteran 65 år Menn 15:58.0 2:55.0
18 Martin Vincent Nyhammer Johansen Fet Eldre Rekrutt Menn 16:48.0 3:15.0
19 Sindre Nesse Fjordane Rekrutt Menn 17:25.0 3:22.0
20 Jørn S. Haukenes Vareld Eldre Rekrutt Menn 17:29.0 3:26.0
21 Marius Feragen Aasen Eldre Rekrutt Menn 17:32.0 3:29.0
21 Emil Svartemyr Virkesdal Oppedal/Brekke Eldre Rekrutt Menn 17:32.0 3:29.0
23 Trym Hofslundsengen Hafslo Eldre Rekrutt Menn 17:06.0 3:33.0
24 Audun Sonflå Tingelstad Junior Menn 15:39.0 3:36.0
25 Simen Hjartholm Langhelle Oppedal/Brekke Junior Menn 14:46.0 3:43.0
26 Falk Finnstø Gjølga Stallvik Rekrutt Menn 14:23.0 3:50.0
27 Heine Aleksander Veie Rissa Rekrutt Menn 17:30.0 3:57.0
28 Rasmus Hellevang Nordbygda og Rand Junior Menn 15:03.0 4:00.0
29 Toralf Menes Fjordane Rekrutt Menn 16:38.0 4:05.0
30 Lasse Oppedal Oppedal/Brekke Rekrutt Menn 17:59.0 4:26.0

Kvinner rekrutt/veteran, topp 30

1 Anne Birgit Dokken Nordre Land Junior Kvinner 14:01.0 0:00.0
2 Hannah Aurora Rutledal Gula Junior Kvinner 13:53.0 0:52.0
3 Sara-Sofie Hegg Hegg Junior Kvinner 13:54.0 0:53.0
4 Maja Storsæter Hope Oppedal/Brekke Rekrutt Kvinner 14:40.0 1:09.0
5 Ingrid Husum Leikanger Junior Kvinner 15:33.0 1:32.0
6 Maia Løkken Soknedal Junior Kvinner 16:08.0 2:07.0
7 Siri Anne Nygård Os Rekrutt Kvinner 16:48.0 2:47.0
8 Pernille Nygård Os Rekrutt Kvinner 16:06.0 3:35.0
9 Maria Istad Kristiansen Voss Rekrutt Kvinner 14:41.0 3:40.0
10 Torunn Rønning Rennebu Eldre Rekrutt Kvinner 17:43.0 3:42.0
11 Anne Marie Elverum Leksvik Nybegynner Voksen Kvinner 18:09.0 4:08.0
12 Amalie Skorpen Hauge Seim Rekrutt Kvinner 17:16.0 4:15.0
13 Mathilde Håvåg Wergeland Oppedal/Brekke Junior Kvinner 17:01.0 5:00.0
14 Mathea Møller Rindal Nybegynner Voksen Kvinner 19:04.0 5:03.0
15 Ingeborg Menes Fjordane Rekrutt Kvinner 19:20.0 5:19.0
16 Sara Istad Kristiansen Voss Rekrutt Kvinner 14:48.0 5:47.0
17 Elena Garmo Vårum Rissa Rekrutt Kvinner 19:32.0 6:01.0
18 Saga Finnstø Gjølga Stallvik Rekrutt Kvinner 16:51.0 6:20.0
19 Synne Dalsegg Løseth Rindal Junior Kvinner 18:01.0 6:30.0
20 Astrid Husum Leikanger Rekrutt Kvinner 21:15.0 7:14.0
21 Johanne Hellevang Nordbygda og Rand Junior Kvinner 18:30.0 8:29.0
22 Margrethe Kaasen Kvænangen Rekrutt Kvinner 21:32.0 8:31.0
23 Johanne Hommedal Helgaset Voss Eldre Rekrutt Kvinner 22:41.0 8:40.0
24 Thea Lifjell Mo Nybegynner Voksen Kvinner 23:25.0 9:24.0
25 Nicoline Sleen Gullbrå Voss Rekrutt Kvinner 18:28.0 9:27.0
26 Sandra Aspås Røyken og Hurum Eldre Rekrutt Kvinner 20:15.0 9:44.0
27 Ingeborg Luna S Visnes Bodø Østre Nybegynner Voksen Kvinner 22:38.0 10:37.0
28 Mari Krona Foss Snarum Rekrutt Kvinner 19:39.0 10:38.0
29 Therese Støkket Bjertnæs Snarum Rekrutt Kvinner 21:14.0 10:43.0
30 Amanda Svoren Espe Haugen Rekrutt Kvinner 25:02.0 11:01.0

Menn senior, topp 30

1 Arild Karlsen Åsane/Hordvik Skogsløp Kikkertn Menn 12:11.0 0:00.0
2 Tor Briseid Tjugum Fjordane Skogsløp Kikkertn Menn 13:40.0 1:29.0
3 Eirik Tranaas Vannebo Trondhjems Skogsløp Kikkertn Menn 13:56.0 1:45.0
4 Knut Jørgen Brodahl Fana Skytter Menn 14:19.0 3:08.0
5 Anders Lilleby Farnes Skogsløp Kikkertn Menn 15:46.0 3:35.0
6 Ola Joar Sundli Soknedal Skogsløp Kikkertn Menn 17:10.0 4:59.0
7 Jan Ole Seim Seim Skytter Menn 15:44.0 6:33.0
8 Knut Byberg Rissa Skogsløp Kikkertn Menn 19:50.0 7:39.0
9 Håvard Moen Herfjord Skytter Menn 14:58.0 8:47.0
10 Rune Jørgensen Beiarn Skytter Menn 19:02.0 11:51.0
11 Torgeir Nisja Sunndal Skytter Menn 19:36.0 12:25.0
12 Rolf Eldstad Overhalla Skytter Menn 17:53.0 12:42.0
13 Tore Rødland Klepp Senior B Menn 24:19.0 13:08.0
14 Sindre Flesjå Knm Harald Haarfagre HK416 1 Menn 24:40.0 13:29.0
15 Kjetil Fjellheim Sannidal Senior B Menn 22:51.0 13:40.0
16 Rune Lysgård Fagerheim Smøla Senior A Menn 25:02.0 13:51.0
17 Ole-Anders Hagen Målselv Senior A Menn 25:34.0 14:23.0
18 Simen Finstad Aas Skytter Menn 21:39.0 14:28.0
19 Tore Byberg Mandal Senior A Menn 26:30.0 15:19.0
20 Hans-Olav Erøy Lund Skarpskytten Skytter Menn 19:33.0 15:22.0
21 Henrik Sandås Enebakk Senior B Menn 27:33.0 16:22.0
22 Terje Grundnes Hv-16 Nord-Hålogaland HK416 1 Menn 26:48.0 16:37.0
23 Ingvar Brohaug Alvdal Senior B Menn 25:57.0 16:46.0
24 Steinar Møller Rindal Senior B Menn 24:23.0 17:12.0
25 Helge Norberg Oslo Østre Senior B Menn 28:28.0 17:17.0
26 Øystein Bjertnæs Snarum Skytter Menn 19:33.0 17:22.0
27 Per Johan Gjølga Stallvik Veteran 55 år Menn 27:43.0 17:32.0
28 Sigbjørn Hausberg Surnadal Senior A Menn 26:52.0 17:41.0
29 Magnus Kårstad Gaular Senior B Menn 25:12.0 18:01.0
30 Martin Sandås Enebakk Senior B Menn 29:39.0 18:28.0

Kvinner senior, topp 30

1 Emil Ottesen Aas Eldre Rekrutt Menn 15:09.0 0:00.0
1 Siri Fossøy Leikanger Skytter Kvinner 13:35.0 0:00.0
2 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn Skytter Kvinner 18:06.0 0:31.0
3 Kirsti Frøysadal Hauge Sunnylven Skytter Kvinner 16:20.0 0:45.0
4 Marie Asbjørnsen Stavanger Skytter Kvinner 17:29.0 2:54.0
5 Kjerstin Steinhaug Hauge Mælum Skytter Kvinner 16:00.0 3:25.0
6 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn Skytter Kvinner 21:13.0 5:38.0
7 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytter Kvinner 22:27.0 5:52.0
8 Gyda Enger Målselv Skytter Kvinner 17:04.0 6:29.0
9 Hege Krona Bjertnæs Snarum Skytter Kvinner 17:27.0 7:52.0
10 Giske Bach Ørmen Råde Skytter Kvinner 20:08.0 8:33.0
11 Julie R. Larsen Stavanger Skytter Kvinner 21:38.0 9:03.0
12 Elina Østerbø Oppedal/Brekke Senior A Kvinner 25:46.0 13:11.0
13 Frøydis Indergård Reinsfjell Senior A Kvinner 30:41.0 14:06.0
14 Oddveig Kjøsnes Høland/Bjørkelangen Senior A Kvinner 30:12.0 16:37.0
15 May Elin Frøyland Lyngdal Senior A Kvinner 33:23.0 16:48.0
16 Ingeborg Lundby Løiten Senior A Kvinner 29:34.0 16:59.0
17 Sofia Fallås Åsnes Senior A Kvinner 29:32.0 17:57.0
18 Hedda Lohne Tveit Tørdal Senior A Kvinner 35:52.0 18:17.0
19 Mari Finstad Såner Skytter Kvinner 26:00.0 18:25.0
20 Anita Lundby Løiten Senior A Kvinner 33:16.0 19:41.0
21 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Senior A Kvinner 34:22.0 19:47.0
22 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen Senior A Kvinner 37:17.0 20:42.0
23 Lise Sundli Soknedal Senior A Kvinner 34:25.0 20:50.0
24 Hedda Garlid Hilde Hornindal og Markane Skytter Kvinner 33:45.0 21:10.0
25 Lise Margrethe Skivenesvåg Åsane/Hordvik Senior A Kvinner 37:41.0 23:06.0
26 Marianne Jødahl Riste Blaker Senior A Kvinner 33:20.0 23:45.0
27 Benedikte Oppedal Oppedal/Brekke Senior A Kvinner 40:59.0 24:24.0
28 Marit Johanne Hegg Hegg Senior A Kvinner 42:54.0 27:19.0
29 Anita Bjørkedal Hv-09 Bergenhus Heimvernsdistrikt 09 HK416 1 Kvinner 36:10.0 28:35.0
30 Åshild Kvarekvål Voss Senior A Kvinner 37:08.0 29:33.0

Om løpet

Oppvarming med Milrab fra kl. 1300 på scena. Møt opp og bli varm!

Start finfelt kl. 1330 og Grovfelt/HK416 kl. 1415. NB! Kikkertklassen starter 14:15, noen lister kan vise 13:30. Men det er feil.
Det er jaktstart som baserer seg på resultatene fra feltskytingen.

GROVFELT
Løypa er i år ganske nøyaktig 3 km. Den skal løpes to ganger. Unntak er Skytterklassen og Kikkertklassen som løper 1×3 km. (NB! V55 er også grovfeltklasse og løper 2×3 km)

FINFELT
Alle løper 3 km. Løypa er 1.5km lang, som løpes 2 ganger.

Finfelt, 30 sekunder tillegg. pr. bom.
Grovfelt 60 sekunder tillegg pr. bom.
Alle som har 20 treff eller mindre har fellesstart.
Startnummer og brikker kan hentes fra torsdag morgen i serviceteltet. Oppgi klasse og navn. Det vil være oppslag med startnummer.

Hjemmeside

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater