Sport på TV | Sveits Rundt | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven | Tyrvinglekene| Alle resultater

Resultater Sluseløpet 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Sluseløpet 3. september 2023.

Publisert 3. september 2023 i Resultater

Sluseløpet 2023

11. utgave

Dato

3. september

Sted

Skjoldastraumen – Rogaland

Distanser

4,5 km

Startlister

Resultater

Menn, topp 30

1 Morten Gjendem HAUGESUND IL 13:46 00:00
2 Simon Østreng Veland HAUGESUND IDRETTSLAG 14:01 00:15
3 Nils Haktor Bua SPIRIT STAVANGER 15:34 01:48
4 Thomas Finshus 16:00 02:15
5 Luke Cambridge ACHIEVERS MST 16:01 02:15
6 Kristian Tveit BJOA IL/FØKK ASFALT 17:09 03:23
7 Johan Robertsen Langåker 17:29 03:43
8 Lars Martin Dybdahl 17:33 03:48
9 Jørgen Nilssen 17:35 03:49
10 Torbjørn Ø. Førre STJERNESTØV 18:05 04:19
11 Håvard Førre TORVASTAD IL 18:09 04:23
12 Espen Finshus 18:14 04:28
13 Tor-Einar Sandvik SVORKMO/NOI 18:25 04:39
14 Vebjørn Sørbotten 18:30 04:44
15 Hans Jacob Sausjord HAUGESUND 18:38 04:52
16 Torbjørn Tobben Guttormsen 18:39 04:53
17 Ruben Dobler Strand STJERNESTØV 18:59 05:13
18 Mathias Lande THE BASIC SHOP 19:17 05:31
18 Jon Arnold Log 19:17 05:31
20 Markus Wiik Haraldseid STEGABERG IL 19:22 05:36
21 Bent R Mikalsen 19:25 05:39
22 Cato Andre Aarekol 19:36 05:50
23 Runr Baustad 19:36 05:51
24 Jonas Risanger 19:59 06:13
25 Sverre Kalleklev 20:00 06:14
26 Stian Østhus Pedersen 20:10 06:24
27 Einar Lilleeng 20:15 06:29
28 Tore Hope 20:33 06:47
29 Henry Veigner HAUGESUND IDRETTSLAG FRIIDRETT 20:48 07:02
30 Magnus Aarekol VINDAFJORD IL 21:02 07:17

Kvinner

1 Kristine Lande Dommersnes HAUGESUND IDRETTSLAG 15:42 00:00
2 Oda Lundeby 16:24 00:42
3 Nina Andreassen 16:40 00:58
4 Mari Arnestad CLUB SOLO 18:12 02:30
5 Ingrid Frøyland HAUGESUND IDRETTSLAG FRIIDRETT 19:00 03:18
6 Iben Kvigne 19:10 03:28
7 Linea Helgevold Fjelldalselv VINDAFJORD 19:13 03:32
8 Ellen Torland Mannes KARMØY LØPEKLUBB 20:56 05:14
9 Jannicke Jakobsen 23:19 07:37
10 Johanna Sharp 24:36:00 08:54
11 Anna B Nordtveit 24:38:00 08:56
12 Annbjørg Opedal Hamre RØLDAL IL 24:49:00 09:07
13 Mali Lilleskog Wiklund 24:51:00 09:09
14 Mia Vikshåland Lilleskog BJELLAND OG LILLESKOG 25:05:00 09:23
15 Ida Mossige 25:07:00 09:25
16 Susanne Nielsen 25:47:00 10:05
17 Mona Spångberg 25:48:00 10:06
18 Silje Haraldseide 26:06:00 10:25
19 Monja Lilleskog 26:59:00 11:17
20 Pernille Finshus 27:00:00 11:18
21 Margit Lilleskog 29:10:00 13:28
22 Emma Sofie Hundsnes 29:11:00 13:29
23 Maria Kongshavn Ertsland 29:21:00 13:40
24 Johanne Irgens 29:22:00 13:40
25 Solvor Håland 31:52:00 16:10
26 Bettina Veigner HAUGESUND IDRETTSLAG FRIIDRETT 32:23:00 16:41
27 Hilda Tørresdal 33:23:00 17:41
28 Frida Ørke 33:23:00 17:41
29 Anna Bådsvik 36:13:00 20:31

Om løpet

Kiosken og påmeldinga opnar 12.00
kl 12.30 Mosjonsløp
kl 14.00 Barneløp for 0-11år, 400meter
kl 15.00 Konkurranseløp dame/herre klasser, 4,5km
løypekart 2014 - 1 løypekart 2014 - 2 løypeprofil

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater