Sport på TV | Champions Chess Tour | Semifinaler Cupen | Bråtesten| Alle resultater

Resultater Spangereidløpet 2023

Lignende saker

Startlister og resultater for Spangereidløpet som arrangeres 29. juli 2023.

Publisert 29. juli 2023 i Resultater

Spangereidløpet 2023

Dato

29. juli

Sted

Spangereid – Innlandet

Distanse

5,4 km

Startliste

Alle resultater

Menn, topp 30

1 Martin Ukkelberg  Sløgedal KIF M18-19 17:09 00:00
2 Elias Haugen Torjussen Sportsklubben Vidar M16-17 17:29 00:21
3 Ole Skjelten Daasvatn MHI M20-24 17:53 00:44
4 Ole- Kristian Kværner Ullkisa M18-19 18:28 01:19
5 Jonas Njerve Spangereid IL M25-29 18:41 01:33
6 Morten Kastet Spangereid M18-19 18:50 01:41
7 Anders Gundersen Mhi Friidrett M20-24 19:02 01:53
8 Eivind Rosseland STOKKE Oslo M30-34 19:12 02:03
9 Lars Stangeland Veidekke M40-44 19:20 02:11
10 Finn Kollstad Kristiansand S M45-49 19:20 02:11
11 Eirik Ellingsen Trondheim M30-34 19:28 02:19
12 Simon Odland Varhaug IL M35-39 19:52 02:43
13 Magnus Næss Eriksen Lindesnes M30-34 20:22 03:13
14 Leif Sondre Jensen Oslo M30-34 20:36 03:27
15 William Bretvik Lindesnes M18-19 20:41 03:32
16 Lars Olav Brattabø Il Fri M50-54 20:54 03:45
17 Tobias Bergeland Jørpeland M20-24 20:55 03:47
18 Øyvind Kværner Ullkisa M45-49 20:57 03:48
19 Åsbjørn Ueland Varhaug M55-59 21:03 03:54
20 Tommy Lyng SK Vedavåg, Karmøy M40-44 21:05 03:56
21 Kornelius Odland Varhaug M45-49 21:06 03:57
22 Thomas Erland Lindesnes M35-39 21:11 04:02
23 Arne Eriksen Bodø M30-34 21:11 04:02
24 Leif Andre Kyte Ge Healthcare M30-34 21:13 04:04
25 Geir Lindtner Spirit M50-54 21:31 04:23
26 Bjørn Andreassen Valldal IL M40-44 21:40 04:31
27 Roger Harila Hirmasti IL M45-49 21:43 04:34
28 Torjus Aasland Åseral Il/Amv AS M25-29 21:57 04:48
29 Erling Løberg Tedna M25-29 22:00 04:51
30 Hans Jørgen Gulli Igland Lindesnes M16-17 22:12 05:03

Kvinner, topp 20

1 Frida Reiersølmoen Kristiansand Løpeklubb K25-29 18:47 00:00
2 Ingrid Brattabø IL Fri K20-24 20:07 01:20
3 Madelén Tronstad Sagebakken MHI Friidrett K14-15 22:16 03:29
4 Line Stokke Å Energi BIL K35-39 22:21 03:34
5 Malin Goa IL Skjalg K30-34 22:31 03:44
6 Ona Eirin Ulimoen Eklund Oslo K30-34 23:07 04:20
7 Martine Holstad Lyng Veavågen K35-39 23:23 04:37
8 Liva Barka Jørpeland K20-24 23:36 04:49
9 Julie Gyland Valldal K30-34 23:59 05:12
10 Anne Charlotte Slåen Tedna K25-29 24:26:00 05:39
11 Elen Nyløkken Trondheim K30-34 24:43:00 05:56
12 Mathilde Osestad Mikkelsen Team Over Hekken K14-15 25:51:00 07:04
13 Ane Foldøy Brodd FK K35-39 25:51:00 07:04
14 Katrine Prestvold Sandnes K35-39 25:58:00 07:11
15 Guro Aunevik Lindesnes K30-34 26:07:00 07:20
16 Kristin Larsen Stavanger K50-54 26:26:00 07:39
17 Live Sigvartsen Stensby Hauerseter Nordkisa SK K16-17 26:28:00 07:41
18 Silje Haukdal Stavanger K30-34 26:30:00 07:43
19 Lova Wingren Wihl IF Ski Team Skåne K18-19 26:32:00 07:45
20 Ida Lotte Hansen Lindesnes K40-44 27:02:00 08:15

Om løpet

Sommerens vakreste løpetur med en distanse på 5,4 km i naturskjønne omgivelser! Alle er velkommen!

Løypa går litt langs Spangeidkanalen, opp til Njerve, gjennom Kråkevika og forbi Under og Båly samt Draiet på vei tilbake til målgang ved fotballbanen!

Hjemmeside Facebook

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater