Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon| Alle resultater

Resultater Spanstind Rundt 2024

Lignende saker

Startlister, resultater og annen informasjon for Spanstind Rundt som arrangeres i torsdag 28. mars 2024.

Publisert 28. mars 2024 i Resultater

Spanstind Rundt 2024

Dato

28. mars

Sted

Tennevold – Troms og Finnmark

21 km klassisk

Startlister

Resultater

Menn

1 Erik Valnes Bardufoss og Omegn IF M26-30 1:00:02.2 0:00.0
2 Julian Andre Lorentsen Bardufoss og Omegn IF M17-20 1:04:43.2 4:41.0
3 Per Christian Wessel Straye Flammekaster Milslukern M31-40 1:05:19.0 5:16.8
4 Jakob Brones Engen Kvaløysletta Skilag M21-25 1:05:49.0 5:46.8
5 Noah Nylund Medkila Skilag M17-20 1:06:46.8 6:44.6
6 Andreas Skjelle Medkila Skilag M17-20 1:09:22.1 9:19.9
7 Endre Negård Salangen IF-Ski M17-20 1:10:28.7 10:26.5
8 Lars Fredheim Hodne Sandnes IL / Hodne Gartneri AS M21-25 1:10:45.7 10:43.5
9 Jonas Pedersen Tromsø SK / Tromsø Skiklubb Langrenn M17-20 1:11:05.3 11:03.1
10 Julius Evensen Bardu Idrettslag M15-16 1:11:17.4 11:15.2
11 Krister Kjølmoen IL Malm M41-50 1:12:35.5 12:33.3
12 Isak Simonsen Ankenes Skiklubb M17-20 1:13:23.1 13:20.9
13 Dan-Erik Antonsen Andørja Sportsklubb M31-40 1:13:28.6 13:26.4
14 Arnulf bekkevoll Dølaski M61-70 1:13:29.2 13:27.0
15 Anton Arntsen Ballangen Ski M17-20 1:14:09.5 14:07.3
16 Kenneth Daleng Salangen IF-Ski M51-60 1:14:28.9 14:26.7
17 Kjell Arne Kristiansen Medkila Skilag M51-60 1:14:39.0 14:36.8
18 Øyvind Eliseussen-Skalle Kgsf M21-25 1:15:41.7 15:39.5
19 Hans-Erik Børve Salangen IF-Ski M51-60 1:16:44.1 16:41.9
20 Per Johan Flakken Bille Ankenes SK / Ankenes Skiklub M17-20 1:17:06.0 17:03.8
21 Tommy Mikkelsen Nordlia Skisenter M51-60 1:17:17.0 17:14.8
22 Kai Holmer Bjerkvik IF M51-60 1:19:19.4 19:17.2
23 Alvin Granild Grovfjord Il/Team 6847 M61-70 1:19:25.4 19:23.2
24 Lukas Normark Narvik Skiklubb M15-16 1:20:30.1 20:27.9
25 Theodor Engen Bardu Idrettslag M17-20 1:20:59.7 20:57.5
26 Lars Kristian Kjærvik Senja Ski M31-40 1:21:44.7 21:42.5
27 Asbjørn Tøllefsen If Kilkameratene M71+ 1:22:31.1 22:28.9
28 Tord Hegdahl Lofoten M31-40 1:22:48.8 22:46.6
29 Tore Stiberg Bjerkvik IF M71+ 1:23:10.2 23:08.0
30 Hans Thomas Brox Tromsø Skiklub M51-60 1:23:32.5 23:30.3
31 Jørn Halvard Myrvoll TUIL Ski Tromsdalen M51-60 1:23:52.6 23:50.4
32 Bård Mikkelsen Medkila Skilag – Ski M51-60 1:24:16.3 24:14.1
33 Mathias Holmer Bjerkvik IF M21-25 1:24:52.6 24:50.4
34 Roger Simonsen Bardu M51-60 1:26:08.5 26:06.3
35 Amund Sørensen Fossum / Fazenda M21-25 1:26:13.7 26:11.5
36 Elias Ahvensalmi Ranheim M31-40 1:26:23.9 26:21.7
37 Ronald Seglsten Tromsø SK M51-60 1:26:36.0 26:33.8
38 Eirik Markussen Beisfjord IL M31-40 1:27:46.3 27:44.1
39 Runar Olsen Medkila Skilag M41-50 1:29:04.6 29:02.4
40 Reite Knut Tromsø M41-50 1:29:07.8 29:05.6
41 Markus Kroer Myrvoll Tui ski Tromsdalen M15-16 1:29:16.8 29:14.6
42 Ronald Berg Ankenes Skiklubb M61-70 1:29:57.0 29:54.8
43 Mads Bak Madsen Narvik SK M41-50 1:30:23.8 30:21.6
44 Andreas Haugseth Bodø Cykleklubb M31-40 1:30:38.1 30:35.9
45 Elias Brattli Sørensen Kantega BIL M26-30 1:31:37.8 31:35.6
46 Lasse Skalle Hærens Musikkorps M51-60 1:31:51.1 31:48.9
47 Ketil Sørensen Salangen IF-Ski M41-50 1:34:15.3 34:13.1
48 Anders Seglsten Andørja Sportsklubb M26-30 1:34:34.6 34:32.4
49 Fredrik Haugseth Trondheim M26-30 1:35:17.2 35:15.0
50 Petter Halvorsen Årvoll IL M41-50 1:37:25.4 37:23.2
51 Øystein Stellander Harstad M61-70 1:38:23.7 38:21.5
52 Rune Skog Bjerkvik IF M51-60 1:39:05.7 39:03.5
53 Tor-Arne Chruickshank Elvelund Camping M51-60 1:41:39.8 41:37.6
54 Tom Ivan Simonsen Grusgropa IL M51-60 1:41:41.3 41:39.1
55 Leif-Morten Solvang Team /6847. M61-70 1:47:58.3 47:56.1

Kvinner

1 Anna Svendsen Tromsø SK K31-40 1:07:54.3 0:00.0
2 Tone Lise Pedersen Tromsø SK / Tromsø Skiklubb Langrenn K21-25 1:09:26.2 1:31.9
3 Herborg Skjelle NTNUI – Ski K21-25 1:19:13.1 11:18.8
4 Lovise HEIMDAL Oslo K26-30 1:19:26.1 11:31.8
5 Martine Sofie Skog Bjerkvik IF K17-20 1:19:27.7 11:33.4
6 Mona Holmer Bjerkvik IF K17-20 1:21:58.4 14:04.1
7 Vilja Hegdahl Nesodden IF K15-16 1:22:48.9 14:54.6
8 Berit Amundsen Bardu Idrettslag K41-50 1:23:18.2 15:23.9
9 Ariane Daleng Salangen If-Ski K21-25 1:25:23.1 17:28.8
10 Tiril Hansen Sandberg Bardu Idrettslag K15-16 1:28:26.2 20:31.9
11 Line Elise Heimdal Bardu IL K51-60 1:28:32.4 20:38.1
12 Mari Haraldstad Ankenes SK K15-16 1:30:35.5 22:41.2
13 Nora Mikkelsen Medkila Skilag – Ski K17-20 1:35:25.6 27:31.3
14 Marina Helgesen Medkila Skilag K17-20 1:38:00.1 30:05.8
15 Ellen Dorthea Kvitvær Narvik SK / Narvik Skiklubb K41-50 1:38:04.2 30:09.9
16 Karoline Brox Tromsø Skiklub K17-20 1:39:03.0 31:08.7
17 Nora Hennie Skog Bjerkvik IF K15-16 1:39:05.3 31:11.0

Om Spanstind Rundt

Fellesstart for konkurranseløpere i Skavmodalen kl 12.00.
Det blir skiltet fra sentrum og opp til startområdet.

Klasseinndeling

Junior

M/K 15-16
M/K 17-20

Senior

M/K 21-25
M/K 26-30
M/K 31-40
M/K 41-50
M/K 51-60
M/K 61-70
M/K 71 og eldre

Pengepremier

I tillegg til ordinære premier, har vi gleden å dele ut pengepremier for 2023:
Tilsammen 8.500 kr

Klasse Først i mål
Senior herre 2000 kr
Senior dame 2000 kr
Junior gutt 15-16 1000 kr
Junior jente 15-16 1000 kr
Junior gutt 17-20 1000 kr
Junior jente 17-20 1000 kr
Idealtid uansett klasse 500 kr

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Flere resultater

Alle resultater