Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater Sprint klassisk K17 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater Sprint klassisk K17 NC junior Lillehammer fredag 6. januar 2023.

Publisert 6. januar 2023 i Resultater

Resultater Sprint klassisk K17

Live resultater:

Offisielle resultater:

Komplette resultater

Topp 30:

Resultater prolog:

1 734 Kamilla Aasebø Kjelsås IL K 17 år 2:31.70 0:00.00
2 711 Marie Wollan Benum Byåsen IL K 17 år 2:32.94 0:01.24
3 653 Johanne Bjugan Leksdal IL K 17 år 2:36.93 0:05.23
4 670 Tuva Svindland Oseberg Skilag K 17 år 2:37.97 0:06.27
5 667 Jenny Farbu Inderøy IL K 17 år 2:39.84 0:08.14
6 716 Frida Hofgaard Lyn Ski K 17 år 2:39.95 0:08.25
7 686 Hedda Helena Braaten Heming, IL K 17 år 2:40.22 0:08.52
8 709 Erle Sagerup-Nordkild Kvaløysletta Skilag K 17 år 2:40.84 0:09.14
9 695 Mathea Weydahl Andersen Nittedal IL K 17 år 2:41.43 0:09.73
10 736 Eira Engen Scheinert Lyn Ski K 17 år 2:41.46 0:09.76
11 739 Maren Sofie Fremstad Runar, IL K 17 år 2:41.61 0:09.91
12 673 Ingeborg Rosager Granli IL K 17 år 2:41.69 0:09.99
13 666 Inger Grini Moelven IL K 17 år 2:41.80 0:10.10
14 689 Agathe Digre Røa Allianseidrettslag K 17 år 2:41.98 0:10.28
15 668 Julie Sand-Hanssen Eiker SK K 17 år 2:42.86 0:11.16
16 679 Tuva Meinke Kylland Konnerud IL K 17 år 2:42.91 0:11.21
17 651 Malena Sirekrok Gjesdal IL K 17 år 2:43.05 0:11.35
18 675 Olivia Stordalen Heming, IL K 17 år 2:43.36 0:11.66
19 693 Ingrid Katteland Kihle Konnerud IL K 17 år 2:43.64 0:11.94
20 672 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen Tromsø SK Langrenn K 17 år 2:44.13 0:12.43
21 661 Hedda Stenumgard Ringebu/Fåvang SK K 17 år 2:44.41 0:12.71
22 676 Norah Sand-Hanssen Eiker SK K 17 år 2:44.96 0:13.26
23 728 Mille Haneberg Haslum IL K 17 år 2:45.36 0:13.66
24 705 Camilla Nygård Il Vindbjart K 17 år 2:45.45 0:13.75
25 718 Selma Størmer-Antonsen Koll, IL K 17 år 2:45.51 0:13.81
26 704 Hanne Martinsen Fana IL K 17 år 2:46.61 0:14.91
27 722 Andrea Storlien Ulen Lillehammer Skiklub K 17 år 2:46.84 0:15.14
28 684 Veronika Vikhamar Schuler Heming, IL K 17 år 2:47.12 0:15.42
29 682 Benedikte Langaune Vaeng Medkila Skilag K 17 år 2:47.34 0:15.64
30 743 Marthe Olsen Katnosa Jevnaker Idrettsforening Ski K 17 år 2:47.90 0:16.20
31 681 Tuva Thorstensen ADOLFSEN Kjelsås IL K 17 år 2:48.12 0:16.42
32 647 Nora Heuer Thorstensen Nittedal IL K 17 år 2:48.13 0:16.43
33 664 Sofie Margrethe Robstad Moelven IL K 17 år 2:49.07 0:17.37
34 712 Selma Stubnova Staalesen Kirkenes & Omegn SK K 17 år 2:50.06 0:18.36
35 685 Selma Torvik Mathismoen Holmen IF K 17 år 2:50.77 0:19.07
36 645 Anna Fjeldheim Skjerven Lyn Ski K 17 år 2:51.41 0:19.71
37 652 Vårinn Johanson Hagen IL Korlevoll – Odda K 17 år 2:51.55 0:19.85
38 678 Celine Storlien Lillehammer Skiklub K 17 år 2:51.62 0:19.92
39 699 Eir Elise Røstelien Gangås Moelven IL K 17 år 2:51.66 0:19.96
40 703 Julie Fulford Konnerud IL K 17 år 2:51.87 0:20.17
41 721 Nora Vågø Kristiansen Klæbu IL K 17 år 2:52.77 0:21.07
42 738 Vilde Rånes Røstberg Kjelsås IL K 17 år 2:52.96 0:21.26
43 669 Kaja Sommer Langmoen Fossum IF K 17 år 2:53.16 0:21.46
44 710 Astrid Grønnevet Benserud Heming, IL K 17 år 2:53.17 0:21.47
45 700 Liv Smith Kvalvaag Heming, IL K 17 år 2:53.32 0:21.62
46 732 Elise Bredesen Øvereng Mosjøen IL K 17 år 2:54.02 0:22.32
47 744 Helene Løken Bækkelagets SK K 17 år 2:54.07 0:22.37
48 671 Malin GAUSTAD Il Vindbjart K 17 år 2:54.16 0:22.46
49 644 Johanne Gylthe Berget Vang Skiløperforening K 17 år 2:54.21 0:22.51
50 658 Julie Røthe Lysberg Spillum IL K 17 år 2:54.43 0:22.73
51 745 Sofie Jenum Hotvedt Gui Sportsklubb K 17 år 2:54.48 0:22.78
52 733 Ingvild Herstad Elvenes Asker SK K 17 år 2:55.75 0:24.05
53 737 Oda Alexandersen Aas Tverrelvdalen IL K 17 år 2:56.19 0:24.49
54 694 Maud Mariann Myhre Haslum IL K 17 år 2:56.45 0:24.75
55 688 Helene Bakke Moelven IL K 17 år 2:56.93 0:25.23
56 649 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad IL K 17 år 2:56.98 0:25.28
57 662 Ina Norheim Høverstad Konnerud IL K 17 år 2:57.56 0:25.86
58 714 Mathilde Aga Hagen IL Korlevoll – Odda K 17 år 2:58.36 0:26.66
59 680 Berit Haugan Rannem Inderøy IL K 17 år 2:59.10 0:27.40
60 706 Selma Hollås Hamborg Strindheim IL K 17 år 2:59.14 0:27.44
61 724 Julie Johansen Trosten Forsøk, IL K 17 år 2:59.31 0:27.61
62 725 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF K 17 år 2:59.67 0:27.97
63 687 Malin Høntorp Oppegård IL K 17 år 2:59.85 0:28.15
63 656 Christina Haugen Kongshaug Byåsen IL K 17 år 2:59.85 0:28.15
65 691 Marie Linnea Ruud Gulbrandsen Nes Ski K 17 år 2:59.90 0:28.20
66 713 Eline Andrea Vaeng Bernhardsen Tromsø SK Langrenn K 17 år 3:00.66 0:28.96
67 719 Isa Gjertsås Larsen Lierne IL K 17 år 3:00.68 0:28.98
68 729 Karoline Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland IL – ski K 17 år 3:00.81 0:29.11
69 659 Juni Hagelid Norheim Byåsen IL K 17 år 3:00.84 0:29.14
70 731 Nora Hafsmo Byåsen IL K 17 år 3:00.92 0:29.22
71 746 Anlaug Elise Thomasjord Kvaløysletta Skilag K 17 år 3:01.03 0:29.33
72 717 Angelina Kristina Sanders Haslum IL K 17 år 3:01.16 0:29.46
73 663 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub K 17 år 3:01.34 0:29.64
74 660 Henriette Fuglehaug-Wetting Brandbu IF K 17 år 3:01.96 0:30.26
75 715 Emma Bjørnstad Hamar SK K 17 år 3:02.51 0:30.81
76 698 Sara Bergsholm Hoven Gjerdrum IL K 17 år 3:02.56 0:30.86
77 740 Sanna Oksett Melbye Konnerud IL K 17 år 3:03.29 0:31.59
78 697 Lea-Christine Henriksdatter Sara Kautokeino IL K 17 år 3:03.95 0:32.25
79 683 Iselin Steensen Oppegård IL K 17 år 3:04.54 0:32.84
80 690 Alma Berge Vestøl Njård K 17 år 3:04.61 0:32.91
81 655 Kristina Kleppa Gjesdal IL K 17 år 3:04.79 0:33.09
82 741 Signe Blomfeldt Rustad IL K 17 år 3:06.43 0:34.73
83 707 Linnea Nordal Berg Kjelsås IL K 17 år 3:06.65 0:34.95
84 708 Martine Hoel Kleven Ottestad IL K 17 år 3:07.40 0:35.70
85 696 Lisa Husevåg Kuvås Lyn Ski K 17 år 3:11.03 0:39.33
86 657 Vanessa Lorentzen Brenden Sogndal IL K 17 år 3:12.79 0:41.09
87 742 Marina Helgesen Medkila Skilag K 17 år 3:12.83 0:41.13
88 702 Maria Seierstad Skrindo Lyn Ski K 17 år 3:14.20 0:42.50
89 720 Julie Nordahl Solberg Trøsken IL K 17 år 3:15.43 0:43.73
90 643 Selma Sunde Rabben Strindheim IL K 17 år 3:16.44 0:44.74
91 650 Amalie Simonsen Holeværingen IL K 17 år 3:18.17 0:46.47
92 730 Live Sagaas Rønningen Koll, IL K 17 år 3:18.51 0:46.81
93 665 Christine Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag K 17 år 3:19.44 0:47.74
94 648 Mari Oksefjell Onsøien Larvik Ski K 17 år 3:22.97 0:51.27
95 646 Gjertrud Oksefjell Onsøien Larvik Ski K 17 år 3:23.47 0:51.77
96 727 Anniken Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag K 17 år 3:26.39 0:54.69
97 723 Marte Elisabeth Lillegraven Langsæter Trøsken IL K 17 år 3:27.71 0:56.01
98 701 Ane Kirstine Bergset Osmarka IL K 17 år 3:33.24 1:01.54
99 674 Ada Bertine Gunvordal Sogndal IL K 17 år 3:35.43 1:03.73
100 735 Anette Thomasrud Holeværingen IL K 17 år 3:36.75 1:05.05
101 726 Nora Johansen Nes Ski K 17 år 3:38.01 1:06.31
102 692 Sofie Duus Carlsen Heming, IL K 17 år 0:00.00

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater