Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater Sprint klassisk K18 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater Sprint klassisk K18 NC junior Lillehammer fredag 6. januar 2023.

Publisert 6. januar 2023 i Resultater

Resultater Sprint klassisk K18

Live resultater:

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

Topp 30:

Finaler:

Prolog:

1 607 Malin Hoelsveen Raufoss IL Langrenn K 18 år 2:21.28 0:00.00
2 600 Mathea Tegdal IL Skrim K 18 år 2:38.07 0:16.79
3 603 Nora Christine Hansen Asker SK K 18 år 2:38.70 0:17.42
4 588 Petronella Haram Strindheim IL K 18 år 2:39.04 0:17.76
5 610 Ellinor Marie Ness Tuil Ski Tromsdalen K 18 år 2:39.60 0:18.32
6 567 Marie Hopsnes Fana IL K 18 år 2:40.42 0:19.14
7 599 Mari Vang Tynset IF K 18 år 2:41.10 0:19.82
8 595 Eline Klevberg Lerfall Lånke IL K 18 år 2:41.25 0:19.97
9 617 Mari Ovidia Ranestad Hamar SK K 18 år 2:41.75 0:20.47
10 578 Runa Myrslett Bakke Nordreisa IL K 18 år 2:41.77 0:20.49
11 594 Synne Strande Omland Kjelsås IL K 18 år 2:41.88 0:20.60
12 639 Ingrid Bentsen Vinger IL K 18 år 2:42.87 0:21.59
13 627 Andrine Rønning IL Aasguten K 18 år 2:43.14 0:21.86
14 568 Tora Rønneberg Weng Eidsberg IL K 18 år 2:44.67 0:23.39
15 591 Hanna Skarphol Villadsen IL Jardar K 18 år 2:44.97 0:23.69
16 563 Sofie Kjær Jørgensen Lillehammer Skiklub K 18 år 2:45.04 0:23.76
17 633 Helene Ludahl Stangeland Røa Allianseidrettslag K 18 år 2:45.36 0:24.08
18 604 Synne Andersen Buen Rustad IL K 18 år 2:45.43 0:24.15
19 625 Fredrikke Baglo Bjørkeng Leirådal IL K 18 år 2:45.44 0:24.16
20 573 Sara Hovde MjøsSki K 18 år 2:46.43 0:25.15
21 613 Johanna Luytkis Holstrøm Fossum IF K 18 år 2:46.79 0:25.51
22 622 Elvira Husby Sandven Koll, IL K 18 år 2:47.10 0:25.82
23 560 Hanna Engesæter Sørbye Røa Allianseidrettslag K 18 år 2:47.15 0:25.87
24 579 Matilde Strøm Tverlandet IL K 18 år 2:47.53 0:26.25
25 602 Nora Byrkjedal Levang Gjesdal IL K 18 år 2:47.97 0:26.69
26 574 Emma Kalvøy Bye Byåsen IL K 18 år 2:48.11 0:26.83
27 570 Alexandra Gaddass Sand Strindheim IL K 18 år 2:48.14 0:26.86
28 597 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL K 18 år 2:48.45 0:27.17
29 598 Synne Ophaug Røthe Voss IL K 18 år 2:49.00 0:27.72
30 637 Ida Holmstad Østre Toten Skilag K 18 år 2:49.01 0:27.73
31 608 Tiril Næss Iversen Mjøndalen IF K 18 år 2:49.35 0:28.07
32 628 Marie Svendby Sveen Fet SK K 18 år 2:49.52 0:28.24
33 584 Emma Hovengen Lundin Nittedal IL K 18 år 2:50.02 0:28.74
34 609 Live Austlid Føyen Stord IL (Allianseidrettslag) K 18 år 2:50.04 0:28.76
35 562 Hanna Jensen Holeværingen IL K 18 år 2:50.46 0:29.18
36 572 Alida Hildonen Tromsø SK Langrenn K 18 år 2:51.11 0:29.83
37 587 Frida Elisabeth Haugland Innstranda IL K 18 år 2:51.40 0:30.12
38 580 Mathea Perlestenbakken Barland Røa Allianseidrettslag K 18 år 2:51.48 0:30.20
39 577 Embla Aksnes Hommelvik IL K 18 år 2:51.52 0:30.24
40 640 Hannah Fossheim Spillum IL K 18 år 2:52.41 0:31.13
41 575 Oda Elise Berg Leksvik IL K 18 år 2:53.39 0:32.11
42 641 Astrid Horgen Skarphedin, IL K 18 år 2:53.95 0:32.67
43 623 Iselin Stangstuen Kjeldsberg Vind IL K 18 år 2:53.97 0:32.69
44 590 Hedda Halvari Sandnes IL K 18 år 2:54.06 0:32.78
45 571 Marie Hjørungdal Vika Hjelmeland IL – ski K 18 år 2:54.37 0:33.09
46 585 Tine Alfstad Olsen Viking, TIF K 18 år 2:54.65 0:33.37
47 612 Ane Hustvedt Rustad IL K 18 år 2:55.29 0:34.01
48 624 Vilde Solem Njård K 18 år 2:55.43 0:34.15
49 566 Benedikte Kristine Sjonbotn Bossmo og Ytteren IL K 18 år 2:55.51 0:34.23
50 583 Karoline Johanne Jebsen Heming, IL K 18 år 2:56.16 0:34.88
51 601 Eva Helene Andberg Rustad IL K 18 år 2:56.65 0:35.37
52 592 Sara Bøhmer Rustad IL K 18 år 2:57.49 0:36.21
53 606 Hedda Pladsen Gussiås Røa Allianseidrettslag K 18 år 2:58.05 0:36.77
54 559 Kaja Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland IL – ski K 18 år 2:58.94 0:37.66
55 611 Marie Sofie Ekeberg Oseberg Skilag K 18 år 2:58.97 0:37.69
56 589 Mia Skjerve Markabygda IL K 18 år 2:59.15 0:37.87
57 618 Andrea Marie Eide Røa Allianseidrettslag K 18 år 2:59.27 0:37.99
58 631 Anniken Frodahl Lystad IL Jardar K 18 år 2:59.28 0:38.00
59 619 Anna Lysne Bellika Bagn IL K 18 år 2:59.39 0:38.11
60 630 Guro Hegstad IL Aasguten K 18 år 2:59.64 0:38.36
61 561 Anna Fiskerstrand Heier Njård K 18 år 2:59.98 0:38.70
62 626 Sofie Granskogen Bjerregård Raufoss IL Langrenn K 18 år 3:00.32 0:39.04
63 634 Mari Andrea Dervo Åsen IL K 18 år 3:00.67 0:39.39
64 593 Julia Varsi Voss IL K 18 år 3:02.16 0:40.88
65 614 Anniken Evenhus IL Aasguten K 18 år 3:02.27 0:40.99
66 638 Astrid Bekken Woldengen Moen Sportsklubb K 18 år 3:02.49 0:41.21
67 558 Karoline Longva Rustad IL K 18 år 3:02.58 0:41.30
68 582 Jenny Sølvberg Førde IL K 18 år 3:03.25 0:41.97
69 565 Ida Finjord Alta IF K 18 år 3:04.54 0:43.26
70 621 Julie Førli Brunvatne IL Skrim K 18 år 3:05.15 0:43.87
71 636 Ingrid Sørlie Fallan Skogn IL K 18 år 3:05.38 0:44.10
72 629 Victoria Frysjøenden Granli IL K 18 år 3:06.84 0:45.56
73 564 Synne Dragerengen Raufoss IL Langrenn K 18 år 3:09.20 0:47.92
74 616 Kristin Roland IL Skrim K 18 år 3:09.67 0:48.39
75 620 Elise Hjelset Andersen Tromsø SK Langrenn K 18 år 3:12.35 0:51.07
76 605 Oda Sæter Byåsen IL K 18 år 3:12.72 0:51.44
77 576 Lina Elisabeth Roland Bjerke IL Ski K 18 år 3:17.26 0:55.98
78 581 Amanda Wognild AUNVIK Lånke IL K 18 år 3:25.67 1:04.39
79 635 Eline Aasdalen Kjelsås IL K 18 år 3:27.13 1:05.85

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater