Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater Sprint klassisk K19-20 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater Sprint klassisk K19-20 NC junior Lillehammer fredag 6. januar 2023.

Publisert 6. januar 2023 i Resultater

Resultater Sprint klassisk K19-20

Live resultater:

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

Topp 30:

Finaler:

Prolog:

1 452 Milla Grosberghaugen Andreassen Bækkelagets SK K 19/20 år 2:23.62 0:00.00
2 454 Helene Ekrheim Haugen Holmen IF K 19/20 år 2:26.56 0:02.94
3 472 Siri Lindbergsengen Nesheim Bærums Skiklub K 19/20 år 2:27.70 0:04.08
4 489 Marthe Wilberg Rofstad Byåsen IL K 19/20 år 2:28.85 0:05.23
5 467 Julie Jeistad Lismarka Skilag K 19/20 år 2:29.14 0:05.52
6 455 Ingeborg Andberg Stenersen Kvaløysletta Skilag K 19/20 år 2:29.43 0:05.81
7 473 Nora Sødal Raastad Lyn Ski K 19/20 år 2:29.60 0:05.98
8 466 Hanna Bjørnli Mosjøen IL K 19/20 år 2:29.75 0:06.13
9 480 Elise Fredheim Simonsen Trøsken IL K 19/20 år 2:30.21 0:06.59
10 450 Nora Sofie Doksrød Runar, IL K 19/20 år 2:30.27 0:06.65
11 453 Nora Elisabeth Falster Heming, IL K 19/20 år 2:30.46 0:06.84
12 479 Julie Hammer Eidsvold Værks Skiklub K 19/20 år 2:30.96 0:07.34
13 504 Astrid Haugen Kleppa Beitstad IL K 19/20 år 2:31.03 0:07.41
14 451 Tuva Anine Brusveen-Jensen Lyn Ski K 19/20 år 2:31.15 0:07.53
15 495 Lone Lorgen Øvrebust Stordal IL K 19/20 år 2:31.66 0:08.04
16 486 Astri Reithe Lunde Røyken UIL K 19/20 år 2:31.93 0:08.31
17 457 Eva Ingebrigtsen Bratsberg IL K 19/20 år 2:32.83 0:09.21
18 477 Oline Vestad Vågå IL K 19/20 år 2:33.12 0:09.50
19 485 Maren Halle Haugen Runar, IL K 19/20 år 2:33.47 0:09.85
20 469 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL K 19/20 år 2:33.50 0:09.88
21 460 Solveig Lie Støverud Holmen IF K 19/20 år 2:33.84 0:10.22
22 493 Synne Lindbergsengen Nesheim Bærums Skiklub K 19/20 år 2:33.89 0:10.27
23 458 Tone Lise Pedersen Tromsø SK Langrenn K 19/20 år 2:34.38 0:10.76
24 478 Hedda Magnussen Østre Toten Skilag K 19/20 år 2:34.76 0:11.14
25 461 Marianne Haug Bjerke IL Ski K 19/20 år 2:35.07 0:11.45
26 465 Mina Sofie Kjærås Moland Stokke IL K 19/20 år 2:35.45 0:11.83
27 483 Amalie Galaaen Røthe Voss IL K 19/20 år 2:35.49 0:11.87
28 468 Ingeborg Håkonsen Kjellmyra IL K 19/20 år 2:35.88 0:12.26
29 488 Eline Austgulen Byåsen IL K 19/20 år 2:36.08 0:12.46
30 471 Maja Ellefsrud Nesodden IF K 19/20 år 2:36.13 0:12.51
31 481 Hanne Sløgedal Il Vindbjart K 19/20 år 2:36.37 0:12.75
32 475 Maria Masovn Haave Lillehammer Skiklub K 19/20 år 2:36.38 0:12.76
33 462 Kristina Masovn Haave Lillehammer Skiklub K 19/20 år 2:36.59 0:12.97
34 520 Marthe Johanne Hjelmeset Gjelleråsen IF K 19/20 år 2:37.27 0:13.65
35 487 Martine Ellefsen Asker SK K 19/20 år 2:37.34 0:13.72
36 521 Mathilde Skoglund Østvold Vang Skiløperforening K 19/20 år 2:37.44 0:13.82
37 464 Mali Eidnes Bakken Rindal IL K 19/20 år 2:37.99 0:14.37
38 490 Tiril Alexandersen Stavrum Lommedalens IL K 19/20 år 2:38.00 0:14.38
39 497 Aurora Gaarder Strand Strandbygda IL K 19/20 år 2:38.04 0:14.42
40 470 Marie Risvoll Amundsen Fauske IL Langrenn K 19/20 år 2:38.08 0:14.46
41 507 Thea Nygård Il Vindbjart K 19/20 år 2:38.22 0:14.60
42 498 Emilie Marie Moland Krogsrud Røa Allianseidrettslag K 19/20 år 2:39.05 0:15.43
43 463 Andrea Sæther Verdenius Tolga IL K 19/20 år 2:39.10 0:15.48
44 482 Marthe Skram Botterud Bærums Skiklub K 19/20 år 2:39.25 0:15.63
45 512 Anna Marie Nordengen Sirevåg Lyn Ski K 19/20 år 2:39.62 0:16.00
46 515 Maren Skei Mjømen Inderøy IL K 19/20 år 2:40.33 0:16.71
47 502 Vilma Halstenstad Stovner Røa Allianseidrettslag K 19/20 år 2:40.34 0:16.72
48 491 Oda Kirstine Aanestad Røa Allianseidrettslag K 19/20 år 2:40.54 0:16.92
49 526 Martine Evensen Sømna IL K 19/20 år 2:40.68 0:17.06
50 474 Camilla Brørs Beitstad IL K 19/20 år 2:40.85 0:17.23
51 530 Aurora Storlien Ulen Lillehammer Skiklub K 19/20 år 2:40.87 0:17.25
52 484 Kristine Louise Kvamme Lillehammer Skiklub K 19/20 år 2:40.93 0:17.31
53 501 Tuva Henden Grøtte Utleira IL K 19/20 år 2:41.42 0:17.80
53 513 Vilde Sagerup-Nordkild Kvaløysletta Skilag K 19/20 år 2:41.42 0:17.80
55 476 Synne Børresen Bollingmo Raufoss IL Langrenn K 19/20 år 2:41.53 0:17.91
56 496 Victoria Hammersmark Nitteberg Nesodden IF K 19/20 år 2:41.74 0:18.12
57 494 Selma Nevin Byaasen Skiklub K 19/20 år 2:41.82 0:18.20
58 503 Ingrid Brattabø Osterøy IL K 19/20 år 2:41.94 0:18.32
59 517 Camilla Kjelleberg Netland Oddersjaa SSK K 19/20 år 2:42.36 0:18.74
60 506 Nora Amalie Hegdahl Steinkjer SK K 19/20 år 2:42.79 0:19.17
61 529 Ingvild Olea Sollid Vanberg Fossum IF K 19/20 år 2:43.64 0:20.02
62 446 Hedda Fevang Tveit Utleira IL K 19/20 år 2:43.66 0:20.04
63 528 Aasne Sofie Oustad Ellevold Oppstad IL K 19/20 år 2:44.05 0:20.43
64 509 Helene Martinsen Fana IL K 19/20 år 2:44.33 0:20.71
65 525 Ida Lie Sørensen Larvik Ski K 19/20 år 2:44.52 0:20.90
66 510 Hedda Opdahl Viga Hjelmeland IL – ski K 19/20 år 2:45.84 0:22.22
67 524 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL Ski K 19/20 år 2:46.42 0:22.80
68 505 Vårin Olsen Alta IF K 19/20 år 2:46.82 0:23.20
69 546 Sigrid Kvandal Solberg Ballangen Ski K 19/20 år 2:47.43 0:23.81
70 447 Solveig Steen Hofstad Eiker SK K 19/20 år 2:47.89 0:24.27
71 536 Sarah Michelle Lambertsen Medkila Skilag K 19/20 år 2:47.99 0:24.37
72 547 Nora Rise Fjærtoft Byaasen Skiklub K 19/20 år 2:48.19 0:24.57
73 535 Lena Martine Elveos Kjelstrup Innstranda IL K 19/20 år 2:48.31 0:24.69
74 522 Ingri Svendgård Markabygda IL K 19/20 år 2:48.93 0:25.31
75 511 Mia Mossige IL Varden Meråker K 19/20 år 2:49.39 0:25.77
76 508 Elisa Vestvik Edland Gjesdal IL K 19/20 år 2:51.04 0:27.42
77 514 Martine Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub K 19/20 år 2:51.13 0:27.51
78 544 Sigrid Orheim Mundal Sogndal IL K 19/20 år 2:52.66 0:29.04
79 516 Ida Lockert Skjold Åsen IL K 19/20 år 2:52.69 0:29.07
80 448 Marie Hodne Hørsdal Imås, IL K 19/20 år 2:52.80 0:29.18
81 538 Christine Rugsland Holmen IF K 19/20 år 2:52.90 0:29.28
82 443 Eline Heia Birkenes IL K 19/20 år 2:53.50 0:29.88
83 540 Tiril Steine-Eriksen Lyn Ski K 19/20 år 2:53.66 0:30.04
84 549 Celina Rytterager Aas Fet SK K 19/20 år 2:53.98 0:30.36
85 552 Silje Aksnes Helgådal IL K 19/20 år 2:54.12 0:30.50
86 539 Hannah Schjetne Gjøvik SK K 19/20 år 2:54.69 0:31.07
87 551 Emilie Strøm Tverlandet IL K 19/20 år 2:55.21 0:31.59
88 519 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL K 19/20 år 2:55.95 0:32.33
89 543 Linnea Otternes Lundekvam Førde IL K 19/20 år 2:56.28 0:32.66
90 532 Jessica Birgit Silber Vind IL K 19/20 år 2:57.15 0:33.53
91 541 Signe Fjeld Bjonviken Årvoll IL K 19/20 år 2:57.18 0:33.56
91 545 Amalie Frigstad Otra IL K 19/20 år 2:57.18 0:33.56
93 550 Malin Andrea Nilsen Brandtzæg Båtsfjord Sportsklubb K 19/20 år 2:57.92 0:34.30
94 444 Linne Ausland Oddersjaa SSK K 19/20 år 2:58.51 0:34.89
95 534 Marte Senderud Wæhle Voss IL K 19/20 år 2:58.58 0:34.96
96 556 Ine Skille Tromsø SK Langrenn K 19/20 år 2:58.61 0:34.99
97 533 Mathea Nordvik Brandbu IF K 19/20 år 2:58.66 0:35.04
98 548 Hedda Høntorp Oppegård IL K 19/20 år 2:58.72 0:35.10
99 542 Oda Sønnesyn IL Bjørn – Ski K 19/20 år 3:00.03 0:36.41
100 537 Marie Mostraum Osterøy IL K 19/20 år 3:00.30 0:36.68
101 554 Live Hansteensen Lommedalens IL K 19/20 år 3:01.19 0:37.57
102 553 Bertine Haneberg Haslum IL K 19/20 år 3:01.99 0:38.37
103 449 Mari Kålås Abrahamsen Runar, IL K 19/20 år 3:02.80 0:39.18
104 523 Karoline Wergeland Kvestad Runar, IL K 19/20 år 3:07.10 0:43.48
105 527 Viktoria Røvik Kvamvold Hommelvik IL K 19/20 år 3:17.07 0:53.45
106 445 Hannah MCHUGH Gbr K 19/20 år 3:31.57 1:07.95

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater