Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater Sprint klassisk M17 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater Sprint klassisk M17 NC junior Lillehammer fredag 6. januar 2023.

Publisert 6. januar 2023 i Resultater

Resultater Sprint klassisk M17

Detaljert tidsskjema

Live resultater:

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

Finaler:

Prolog:

1 Jørgen Hvatum Njård M 17 år 4:00.02 0:00.00
2 Olav Fugelsøy Surnadal IL M 17 år 4:00.78 0:00.76
3 Halvor Kvennås Byåsen IL M 17 år 4:00.98 0:00.96
4 Henrik Kvarstad Hamar SK M 17 år 4:01.66 0:01.64
5 Theodor Pedersen Østerås IL Varden Meråker M 17 år 4:02.27 0:02.25
6 Kristian Bragstad Rannem Inderøy IL M 17 år 4:02.48 0:02.46
7 Jonas Malmo Skogstad Kvaløysletta Skilag M 17 år 4:03.06 0:03.04
8 Torjus Brusveen-Jensen Lyn Ski M 17 år 4:03.70 0:03.68
9 Alfred Oscar Foss Kjelsås IL M 17 år 4:04.37 0:04.35
10 Elfinn Borg Faldmo Trysil IL M 17 år 4:04.47 0:04.45
11 Sindre Østlien Evensen Vind IL M 17 år 4:06.71 0:06.69
12 Benjamin Røssum Jensen Nittedal IL M 17 år 4:07.54 0:07.52
13 Olav Andreas Underhaug Lyn Ski M 17 år 4:07.64 0:07.62
14 Benjamin Kulsetås Strindheim IL M 17 år 4:07.96 0:07.94
15 Kasper Fet Støtvig Oseberg Skilag M 17 år 4:08.00 0:07.98
16 Tor Even Askautrud Nesodden IF M 17 år 4:08.03 0:08.01
17 Christoffer Rüger Gulset IF M 17 år 4:08.13 0:08.11
18 Nichlas Storø Hommelvik IL M 17 år 4:08.14 0:08.12
19 Kristoffer Jebens Katla Haslum IL M 17 år 4:08.15 0:08.13
20 Jesper Marelius Rotmo Leksdal IL M 17 år 4:08.46 0:08.44
21 Elias Nagypal Svendsen Konnerud IL M 17 år 4:08.54 0:08.52
22 Martin Haabeth IL Aasguten M 17 år 4:08.61 0:08.59
23 Knut Ole Fredheim Simonsen Trøsken IL M 17 år 4:08.99 0:08.97
24 Balder Myrmel-Johansen Bækkelagets SK M 17 år 4:09.26 0:09.24
25 Emil Reite Hammerfest SK M 17 år 4:09.92 0:09.90
26 Noah Marius Olsen Tromsø SK Langrenn M 17 år 4:10.46 0:10.44
27 Edvard Bjåstad Sandnes IL M 17 år 4:10.65 0:10.63
28 Sigve Eirik Benonisen Nordreisa IL M 17 år 4:10.76 0:10.74
29 Fredrik Mollan Inderøy IL M 17 år 4:10.92 0:10.90
30 Vegard Sjaastad Heming, IL M 17 år 4:10.99 0:10.97
31 Markus Lie Petterson Haslum IL M 17 år 4:11.17 0:11.15
32 Emil Amundsen Konnerud IL M 17 år 4:11.46 0:11.44
33 Kristian Kirkeng Idrettslaget Ros M 17 år 4:12.00 0:11.98
34 Theodor Eikemo-Nilsen Byåsen IL M 17 år 4:12.52 0:12.50
35 Emil Inge Namtvedt Viking, TIF M 17 år 4:13.20 0:13.18
36 William Abel Majak Lyn Ski M 17 år 4:13.24 0:13.22
37 Torjus Magnus Harbo Fossum IF M 17 år 4:13.35 0:13.33
38 Niklas Bosdal Thorsen Førde IL M 17 år 4:13.67 0:13.65
39 Ole Hedalen Stølen Øystre Slidre IL M 17 år 4:14.09 0:14.07
40 Jørgen Storli Strindheim IL M 17 år 4:14.38 0:14.36
41 Mathias Heuer Thorstensen Nittedal IL M 17 år 4:14.77 0:14.75
42 Brage Falch-Koslung Koll, IL M 17 år 4:14.81 0:14.79
43 Milo Mathias Høve Strindheim IL M 17 år 4:14.85 0:14.83
44 Christoffer Melbye Michelsen Lyn Ski M 17 år 4:15.00 0:14.98
45 Patrick Johansen Oseberg Skilag M 17 år 4:15.07 0:15.05
46 Christopher Holberg Heming, IL M 17 år 4:15.23 0:15.21
47 Kristian Waal Lande IL Skrim M 17 år 4:15.79 0:15.77
48 Stian Rønning Lånke IL M 17 år 4:15.91 0:15.89
49 Jakob Kjelsrud Haug Mjøndalen IF M 17 år 4:16.34 0:16.32
50 Ottar Rekstad Byåsen IL M 17 år 4:16.38 0:16.36
51 Andreas Hamnes Elva/Namsskogan IL M 17 år 4:16.41 0:16.39
52 Magnus Bergsli Rogstad Kjelsås IL M 17 år 4:16.46 0:16.44
53 Knut Eirik Aspheim Kåsa Gulset IF M 17 år 4:16.81 0:16.79
54 Peder Grønnesby Bragstad Inderøy IL M 17 år 4:16.83 0:16.81
55 Jonas Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening M 17 år 4:16.98 0:16.96
56 Kristian Viken Strand Byåsen IL M 17 år 4:17.59 0:17.57
57 Nils Eirik Wigernæs Aaby Røa Allianseidrettslag M 17 år 4:17.79 0:17.77
58 Johannes Dybwad Kristensen Tromsø SK Langrenn M 17 år 4:17.88 0:17.86
59 Magnus Emaus Christoffersen Bossekop UL M 17 år 4:17.90 0:17.88
60 Eirik Sørlie Kjelsås IL M 17 år 4:18.19 0:18.17
61 Theodor Dilling Gomo Oppegård IL M 17 år 4:18.71 0:18.69
62 Oliver Furuhaug Byåsen IL M 17 år 4:19.02 0:19.00
63 Johannes Fuglem Bardu IL M 17 år 4:19.12 0:19.10
64 Ludvig Rørvik Førde IL M 17 år 4:19.31 0:19.29
65 Magnus Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub M 17 år 4:19.43 0:19.41
66 Håkon Nalum Rakkestad Kjelsås IL M 17 år 4:19.77 0:19.75
67 Vetle Høgseth Grønn Larvik Ski M 17 år 4:20.08 0:20.06
68 Snorre Skogstad Kvaløysletta Skilag M 17 år 4:20.45 0:20.43
69 David Krantz Dahl Konnerud IL M 17 år 4:20.63 0:20.61
70 Mats Daviknes-Andreassen Nittedal IL M 17 år 4:20.69 0:20.67
71 Vetle Austad Fossum IF M 17 år 4:20.86 0:20.84
72 Petter Mellegård Brandt-Rasmussen Røa Allianseidrettslag M 17 år 4:21.21 0:21.19
73 Endre Sæterbø Nielsen Strindheim IL M 17 år 4:21.22 0:21.20
74 Elling Skandsen Holmebakken Sandnes IL M 17 år 4:21.23 0:21.21
75 William Tømterud Harestua IL M 17 år 4:21.33 0:21.31
76 Emil Creutzer Langslet Ivrig, IL M 17 år 4:21.50 0:21.48
77 Benjamin Hunstad Konnerud IL M 17 år 4:21.52 0:21.50
78 Mats Mørch Myhre Gjelleråsen IF M 17 år 4:21.58 0:21.56
79 Magnus Blåfjell Skedsmo SK M 17 år 4:22.05 0:22.03
80 Mons Sætre-Lorentzen Fet SK M 17 år 4:22.33 0:22.31
81 Marcus Alexander Næss Nittedal IL M 17 år 4:22.70 0:22.68
82 Ulrik Emil Eriksen Lillehammer Skiklub M 17 år 4:22.84 0:22.82
83 Kristoffer Saga Stathelle og Omegn IL M 17 år 4:23.19 0:23.17
84 Herman Nymark-Veum Idrettslaget Try M 17 år 4:23.25 0:23.23
85 Isak Justin Kavanagh Røa Allianseidrettslag M 17 år 4:23.26 0:23.24
86 Emil Rygg Inderøy IL M 17 år 4:23.46 0:23.44
87 Sivert Listøl Moskaug Asker SK M 17 år 4:23.62 0:23.60
88 Marius Kolloen Hjelle Moelven IL M 17 år 4:23.63 0:23.61
89 Abel Sæterbø Raaen Surnadal IL M 17 år 4:23.87 0:23.85
90 Sigve Vist Inderøy IL M 17 år 4:24.06 0:24.04
91 Sondre Elias Skjolden Nes Ski M 17 år 4:24.77 0:24.75
92 Marcelo Hetland Strand Sandnes IL M 17 år 4:24.97 0:24.95
93 Markus Buraas Pedersen Fet SK M 17 år 4:25.19 0:25.17
94 Mats Taraldsen Hyllseth Haslum IL M 17 år 4:25.39 0:25.37
95 Mathias Skau Opsahl Vang Skiløperforening M 17 år 4:26.02 0:26.00
96 Simon Frøseth Hommelvik IL M 17 år 4:26.93 0:26.91
97 Elias Grongstad Pedersen IL Skrim M 17 år 4:27.82 0:27.80
98 Sondre Signebøen Tistedalen FL M 17 år 4:28.58 0:28.56
99 Jørgen Skrindsrud Nordaas Øystre Slidre IL M 17 år 4:28.59 0:28.57
100 Magnus Moslet Evensen Raufoss IL Langrenn M 17 år 4:28.70 0:28.68
101 Iver Bjerga Øverland Sauda IL M 17 år 4:29.10 0:29.08
102 Ask Holmvassdal Strindheim IL M 17 år 4:29.24 0:29.22
103 Oskar Owesen Hemsedal IL M 17 år 4:29.46 0:29.44
104 Henrik Blekkerud Nyheim Holmen IF M 17 år 4:30.06 0:30.04
105 Kristian Brendengen Mundal Lier IL M 17 år 4:30.08 0:30.06
106 Anders Dokke Raufoss IL Langrenn M 17 år 4:30.86 0:30.84
107 Odin Øyre Åland Vinje IL M 17 år 4:31.68 0:31.66
108 Kasper André Hartikkala-Pettersen Stathelle og Omegn IL M 17 år 4:32.22 0:32.20
109 Isak Hammerø Molde og Omegn IF M 17 år 4:32.28 0:32.26
110 Truls Lutnæs Rustad IL M 17 år 4:32.70 0:32.68
111 Truls Tollersrud Von Der Lippe Nittedal IL M 17 år 4:32.72 0:32.70
112 Anton Nikolai Arntsen Ballangen Ski M 17 år 4:32.90 0:32.88
113 Jakob Elia Stellmacher Senja Ski M 17 år 4:34.62 0:34.60
114 Edvald Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub M 17 år 4:35.16 0:35.14
115 Mathias Kristiansen Nes Ski M 17 år 4:35.37 0:35.35
116 Aleksander Nordgård Medkila Skilag M 17 år 4:35.39 0:35.37
117 Einar Lie Wasbrekke Konnerud IL M 17 år 4:37.29 0:37.27
118 Mikkel Breie Nystuen Rendalen IL M 17 år 4:39.78 0:39.76
119 Ole Riiber Røa Allianseidrettslag M 17 år 4:40.78 0:40.76
120 Vinjar Eggen Vatne Leksdal IL M 17 år 4:41.66 0:41.64
121 Jonathan Hovdal Klæbu IL M 17 år 4:41.89 0:41.87
122 Gard Sønnesyn IL Bjørn – Ski M 17 år 4:44.33 0:44.31
123 Gunnar Astor Bergum Øyer-Tretten IF M 17 år 4:45.29 0:45.27
124 Jakob Bruun Lorentsen Koll, IL M 17 år 4:45.69 0:45.67
125 Leo Marinius Johansen Lunde Ådal IL M 17 år 4:51.03 0:51.01
126 Erik Mjøen IL Skrim M 17 år 4:55.40 0:55.38
127 Iver Bakke Sundnes Gjelleråsen IF M 17 år 4:55.88 0:55.86
128 Axel Gutterød Dabe Larvik Ski M 17 år 5:01.37 1:01.35
129 Ole Andreas Rinnan Veske Sp.kl. Nessegutten M 17 år 5:04.76 1:04.74
130 Remi Korsnes Andresen Sp.kl. Nessegutten M 17 år 5:10.02 1:10.00
131 Aleksander Straume Valle IL M 17 år 5:20.25 1:20.23
132 Tor Alnes Litsheim Førde IL M 17 år 5:32.74 1:32.72
133 Eldar Ravn Holm Runar, IL M 17 år 5:34.80 1:34.78
134 Eirik Sjøl Værnes Asker SK M 17 år 6:33.02 2:33.00
135 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL M 17 år 10:47.34 6:47.32

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17 Sprint klassisk M17

Alle resultater