Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell| Alle resultater

Resultater Sprint klassisk M18 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater Sprint klassisk M18 NC junior Lillehammer fredag 6. januar 2023.

Publisert 6. januar 2023 i Resultater

Resultater Sprint klassisk M18

Detaljert tidsskjema

Live resultater:

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

Finaler

Prolog:

1 Storm Haugenes Pedersen Hovden Sportsklubb M 18 år 3:51.12 0:00.00
2 Eskil Skarstein Rød Oppegård IL M 18 år 3:53.46 0:02.34
3 Mads Koritov Skedsmo SK M 18 år 3:54.27 0:03.15
4 Ask Jørgensen If Kilkameratene M 18 år 3:54.38 0:03.26
5 Elling Broberg Jevnaker Idrettsforening Ski M 18 år 3:54.53 0:03.41
6 Mons Melbye Årvoll IL M 18 år 3:55.82 0:04.70
7 Lucas Broby Heimdal Gulset IF M 18 år 3:56.68 0:05.56
8 Birk Elias Moeng Jensen Kjelsås IL M 18 år 3:58.75 0:07.63
9 Jens Kristoffer Dyrdahl Berger IL M 18 år 3:59.07 0:07.95
10 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar SK M 18 år 3:59.64 0:08.52
11 Birk Haugnes Oppegård IL M 18 år 3:59.66 0:08.54
12 Simen Gløgård Stensrud Nittedal IL M 18 år 4:00.65 0:09.53
13 Filip Skari Nittedal IL M 18 år 4:00.87 0:09.75
14 Andreas Hermansen Vang Skiløperforening M 18 år 4:01.18 0:10.06
15 Nikolai Wik Håland Koll, IL M 18 år 4:01.34 0:10.22
16 Sebastian Santiago Kildebo Konnerud IL M 18 år 4:01.42 0:10.30
17 Helge Ims Fjell Skilag M 18 år 4:02.64 0:11.52
18 Fredrik Flo Øfstaas Nittedal IL M 18 år 4:02.81 0:11.69
19 Martin Spigseth Nes Ski M 18 år 4:03.62 0:12.50
20 Nikolai Fossum Byåsen IL M 18 år 4:04.12 0:13.00
21 Martin Christoffer Borg Koll, IL M 18 år 4:05.12 0:14.00
22 Mathias Hoelsveen Raufoss IL Langrenn M 18 år 4:05.84 0:14.72
23 Simon Øvergård Tegnander Bærums Skiklub M 18 år 4:05.95 0:14.83
24 Pelle Sunde Nittedal IL M 18 år 4:06.07 0:14.95
25 Niklas Almås Byåsen IL M 18 år 4:06.53 0:15.41
26 Petter Kolloen MjøsSki M 18 år 4:06.56 0:15.44
27 Fredrik Camillo Wille Oseberg Skilag M 18 år 4:06.60 0:15.48
28 Mats Augdal Dahl Byåsen IL M 18 år 4:06.71 0:15.59
29 Vegard Bråthen Alsvåg IL M 18 år 4:06.95 0:15.83
30 Hans Sylling Sjåstad/Vestre Lier IL M 18 år 4:07.07 0:15.95
31 Markus Bryan Grøthe Tormod Skilag M 18 år 4:07.08 0:15.96
32 Nils Grimsmo Fossum IF M 18 år 4:07.09 0:15.97
33 Marius Andre Bernhardsen Polarstjernen, IL M 18 år 4:07.12 0:16.00
34 David Bertnes Leite Innstranda IL M 18 år 4:07.31 0:16.19
35 Simen Fossesholm Eiker SK M 18 år 4:07.51 0:16.39
36 Kristoffer Welhaven Thorstad Lillehammer Skiklub M 18 år 4:08.13 0:17.01
37 Oliver Finstad Nytrøen Eidsvold Værks Skiklub M 18 år 4:08.23 0:17.11
38 Vemund Totsås Johnsborg Leksdal IL M 18 år 4:08.78 0:17.66
39 Frode Hymer Ås IL M 18 år 4:08.82 0:17.70
40 Tørres Bjelland Nøstdal Eid IL M 18 år 4:08.92 0:17.80
41 Vebjørn Horn Ivrig, IL M 18 år 4:09.04 0:17.92
42 Wilhelm Hjelpdahl Deinboll Bækkelagets SK M 18 år 4:09.07 0:17.95
43 Tor Myhre Vegårshei IL M 18 år 4:09.41 0:18.29
44 Andreas Olsen Tomta Trøsken IL M 18 år 4:10.23 0:19.11
45 Magnus Furnes Degnepoll Førde IL M 18 år 4:10.31 0:19.19
46 Mauritz Magnus Bengt Borgerud Falk Drøbak-Frogn IL M 18 år 4:10.65 0:19.53
47 Oskar Eek-Reme Fana IL M 18 år 4:10.69 0:19.57
48 Aksel Bjørkhaug Førde IL M 18 år 4:11.50 0:20.38
49 Vegard Veisetaune Tverlandet IL M 18 år 4:11.69 0:20.57
50 Sondre With Holm Slettedal Asker SK M 18 år 4:12.30 0:21.18
51 Jørgen Landmark Johansen Lillehammer Skiklub M 18 år 4:12.53 0:21.41
52 Ola Garmo Hov Byåsen IL M 18 år 4:12.75 0:21.63
53 Sander Werket-Haug Mjøndalen IF M 18 år 4:13.71 0:22.59
54 Simen Monsrud Wien Harestua IL M 18 år 4:13.81 0:22.69
54 Henrik Brunborg Økland Holmen IF M 18 år 4:13.81 0:22.69
56 Michael Sandeman-Kiste Øvrevoll Hosle IL M 18 år 4:15.08 0:23.96
57 Vegard Salater Kjensjord Lyn Ski M 18 år 4:15.50 0:24.38
58 Kristian Steen Fana IL M 18 år 4:15.68 0:24.56
59 Henrik Gaaserud Lyn Ski M 18 år 4:16.57 0:25.45
60 Sigurd Kvalvik Inderøy IL M 18 år 4:16.69 0:25.57
61 Isak Simonsen Ankenes SK M 18 år 4:16.90 0:25.78
62 Aksel Kanli Fossum IF M 18 år 4:16.92 0:25.80
63 Andreas Tjeldflåt Kvalbein Sandnes IL M 18 år 4:17.59 0:26.47
64 Marcus Enes-Seberg Omvikdalen IL M 18 år 4:17.75 0:26.63
65 Kristoffer Stensland Fet SK M 18 år 4:18.31 0:27.19
66 Thomas Finstad Heming, IL M 18 år 4:18.74 0:27.62
67 Håvard Vatten Surnadal IL M 18 år 4:19.14 0:28.02
68 Eskil Brænden Årvoll IL M 18 år 4:19.21 0:28.09
69 Endre Negård Salangen IF Ski M 18 år 4:19.66 0:28.54
70 Simon Green Karlsen Vinne Skilag M 18 år 4:19.99 0:28.87
71 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL M 18 år 4:20.14 0:29.02
72 Morten Grut Idrettslaget Nor M 18 år 4:20.53 0:29.41
73 Johannes Brennhaug Grane IL M 18 år 4:21.07 0:29.95
74 Håvard Kolbeinsvik Sauda IL M 18 år 4:21.42 0:30.30
75 Nicholas Torvund Ørn, IF M 18 år 4:21.72 0:30.60
76 Jørgen Løken Eidsvold Værks Skiklub M 18 år 4:21.76 0:30.64
77 Stian Vårdal Helle Førde IL M 18 år 4:22.46 0:31.34
78 Odd Harald Rasmussen Bakken Tverrelvdalen IL M 18 år 4:22.77 0:31.65
79 Henrik Haug Solbrekke Holmen IF M 18 år 4:23.06 0:31.94
80 Erik Johan Brun Eidsvold Værks Skiklub M 18 år 4:23.84 0:32.72
81 Jakob Linner Tronsrud Nord-Odal IL M 18 år 4:23.94 0:32.82
82 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL M 18 år 4:24.64 0:33.52
83 Adrian Fotland Berntzen Konnerud IL M 18 år 4:26.74 0:35.62
84 Logan Duncan Gbr M 18 år 4:27.52 0:36.40
85 Max Ratus Semb Oseberg Skilag M 18 år 4:30.59 0:39.47
86 Andreas Olafsen Foyn Oseberg Skilag M 18 år 4:31.33 0:40.21
87 Peter Mortensen Holien Rendalen IL M 18 år 4:31.75 0:40.63
88 Magne Pinnerød Tverlandet IL M 18 år 4:32.06 0:40.94
89 Ottar Andersen Sagerup Kvaløysletta Skilag M 18 år 4:33.15 0:42.03
90 Lukas Kalland Magnor UL M 18 år 4:33.33 0:42.21
91 Nilas Goa Diab Njård M 18 år 4:33.70 0:42.58
92 Tage Aarekol Vindafjord IL M 18 år 4:35.12 0:44.00
93 Lars Christofer Sparrevik Koll, IL M 18 år 4:35.25 0:44.13
94 Magnus Olav Koller-Sato Røa Allianseidrettslag M 18 år 4:36.65 0:45.53
95 William Fjellheim Ulriksen KS Ski Lofoten M 18 år 4:37.18 0:46.06
96 Sven August Tjernshaugen Bækkelagets SK M 18 år 4:37.68 0:46.56
97 Thomas Bjørndalen Haslum IL M 18 år 4:40.72 0:49.60
98 Aleksander Hana Kristoffersen Bærums Skiklub M 18 år 4:43.34 0:52.22
99 Viljar Stavrum Leksdal IL M 18 år 4:44.26 0:53.14
100 Andreas Røkeberg Stranden Mjøndalen IF M 18 år 4:47.01 0:55.89
101 Simen Vars-Larsstuen Kvaløysletta Skilag M 18 år 4:55.60 1:04.48
102 Eskil Mork Rustad IL M 18 år 5:01.27 1:10.15
103 Sondre Nikolai Norheim Eidsvold Værks Skiklub M 18 år 0:00.00

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Sprint klassisk M18 Sprint klassisk M18 Sprint klassisk M18 Sprint klassisk M18 Sprint klassisk M18 Sprint klassisk M18 Sprint klassisk M18 Sprint klassisk M18 Sprint klassisk M18 Sprint klassisk M18

Alle resultater