Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater Sprint klassisk M19-20 – NC junior Lillehammer

Lignende saker

Resultater Sprint klassisk M19-20 NC junior Lillehammer fredag 6. januar 2023.

Publisert 6. januar 2023 i Resultater

Resultater Sprint klassisk M19-20

Detaljert tidsskjema

Live resultater:

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

Finaler

Prolog:

1 Kristian Kollerud Konnerud IL M 19/20 år 3:46.04 0:00.00
2 Casper Kvam Grindhagen Byaasen Skiklub M 19/20 år 3:47.87 0:01.83
3 Lars Michael Saab Bjertnæs Njård M 19/20 år 3:48.83 0:02.79
4 Mathias Holbæk Il Vindbjart M 19/20 år 3:49.79 0:03.75
5 Torgeir Vassmo Mæhlumsveen Byåsen IL M 19/20 år 3:51.19 0:05.15
6 Sivert Borgen Østre Toten Skilag M 19/20 år 3:51.75 0:05.71
7 Lars Heggen Harestua IL M 19/20 år 3:52.25 0:06.21
8 Even Linderud Hernes IL M 19/20 år 3:54.46 0:08.42
9 Tobias Dyrli Thoresen Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 3:54.92 0:08.88
10 Marcus Dahl-Rismyhr Trøsken IL M 19/20 år 3:55.53 0:09.49
11 Henry Skjønsfjell Nordreisa IL M 19/20 år 3:55.87 0:09.83
12 Morten Skaanes Strindheim IL M 19/20 år 3:55.91 0:09.87
13 Birk Fjellheim Bossmo og Ytteren IL M 19/20 år 3:56.16 0:10.12
14 Johan Lien Nordeng Alsvåg IL M 19/20 år 3:56.36 0:10.32
15 Daniel Henriksen Gunnerød Njård M 19/20 år 3:56.82 0:10.78
16 Anders Mørdre Davidsen Fossum IF M 19/20 år 3:56.85 0:10.81
17 Andreas Skjelle Medkila Skilag M 19/20 år 3:57.53 0:11.49
18 Linus Engdahl Torvikbukt IL M 19/20 år 3:57.58 0:11.54
19 Olve Løseth Buvik IL M 19/20 år 3:57.83 0:11.79
20 Sebastian Rød Feragen Tynset IF M 19/20 år 3:57.94 0:11.90
21 Andreas Fon Heierstad Ivrig, IL M 19/20 år 3:58.86 0:12.82
22 Halvor Dolven Asker SK M 19/20 år 3:58.98 0:12.94
23 Simon Salinas Hannestad Kjelsås IL M 19/20 år 3:59.08 0:13.04
24 Iver Synstnes Hole Åndalsnes IF M 19/20 år 3:59.21 0:13.17
25 Eskil Engdal Vind IL M 19/20 år 3:59.35 0:13.31
26 Sondre Østervold Il Vindbjart M 19/20 år 3:59.58 0:13.54
27 Tobias Aarekol Vindafjord IL M 19/20 år 3:59.66 0:13.62
28 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF M 19/20 år 3:59.74 0:13.70
29 Erik Øfstedal Sjåstad/Vestre Lier IL M 19/20 år 3:59.75 0:13.71
30 Iver Leirmo Nås Eide IL M 19/20 år 3:59.86 0:13.82
31 August Lunde Byåsen IL M 19/20 år 3:59.93 0:13.89
32 Jardar Olsen Alta IF M 19/20 år 4:00.05 0:14.01
33 Sture Thoresen Heimdal Ski M 19/20 år 4:00.35 0:14.31
34 Andreas Lerø Fossum IF M 19/20 år 4:00.49 0:14.45
35 Eirik Linderud Hernes IL M 19/20 år 4:00.60 0:14.56
36 Jørgen Kvarstad Hamar SK M 19/20 år 4:00.62 0:14.58
37 Ingebrigt Nes Hjelle Eid IL M 19/20 år 4:00.63 0:14.59
38 Filip Osnes-Ringen Lyn Ski M 19/20 år 4:00.92 0:14.88
39 Per Ingvar Tollehaug Eiker SK M 19/20 år 4:01.31 0:15.27
40 Philip Georg Johansen Trysil IL M 19/20 år 4:01.32 0:15.28
41 Oscar Pladsen Gussiås Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 4:01.42 0:15.38
42 Daniel Aakervik Fet SK M 19/20 år 4:01.79 0:15.75
43 Morten Almaas Lyn Ski M 19/20 år 4:01.82 0:15.78
44 Iver Blom-Hagen Vang Skiløperforening M 19/20 år 4:01.87 0:15.83
45 Tørres Lutnæs Rustad IL M 19/20 år 4:02.07 0:16.03
46 Erik Hans Edward Haddon Byåsen IL M 19/20 år 4:02.12 0:16.08
47 Petter Østtun IL Varden Meråker M 19/20 år 4:02.20 0:16.16
48 Sander Haukvik-Jensen Årvoll IL M 19/20 år 4:02.36 0:16.32
49 Matias Nalum Rakkestad Kjelsås IL M 19/20 år 4:02.85 0:16.81
50 William Lundberg Tromsø SK Langrenn M 19/20 år 4:02.88 0:16.84
51 Jens Kaasa Aakre IL Skrim M 19/20 år 4:02.89 0:16.85
52 Alexander Thorud Birkebeineren, IF M 19/20 år 4:03.24 0:17.20
53 Thomas Blom Imås, IL M 19/20 år 4:03.38 0:17.34
54 Kristian Fremstad Runar, IL M 19/20 år 4:03.65 0:17.61
55 Magnus Kavli Asker SK M 19/20 år 4:03.72 0:17.68
56 Kristian Øye Aasum Granli IL M 19/20 år 4:03.74 0:17.70
57 Wilhelm Georg Leikanger Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 4:03.76 0:17.72
58 Vetle Arder Skildheim Tromsø SK Langrenn M 19/20 år 4:03.92 0:17.88
59 Fredrik Sjøholt Bækkelagets SK M 19/20 år 4:03.97 0:17.93
60 Martin Stramrud Hamar SK M 19/20 år 4:03.99 0:17.95
61 Anders Grini MjøsSki M 19/20 år 4:04.01 0:17.97
62 Johannes Edelssønn Galåen Kjelsås IL M 19/20 år 4:04.48 0:18.44
63 Magnus Eriksen Sletvold Njård M 19/20 år 4:04.78 0:18.74
64 Amund Engesvold Flataker Hommelvik IL M 19/20 år 4:05.38 0:19.34
65 Fredrik Johnsen Gjerstad IL M 19/20 år 4:05.45 0:19.41
66 Henrik Hillestad Heming, IL M 19/20 år 4:05.60 0:19.56
67 Noah Christoffer Nielsen Nylund Medkila Skilag M 19/20 år 4:05.88 0:19.84
68 Marius Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF M 19/20 år 4:05.91 0:19.87
69 Peder Elias Nordseth Snertingdal IF Ski M 19/20 år 4:06.42 0:20.38
70 August Hovde Gjøvik SK M 19/20 år 4:06.54 0:20.50
71 Gard Lindby Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 4:06.68 0:20.64
72 Nils Olav Kjetså Røed Otra IL M 19/20 år 4:06.71 0:20.67
73 Ola Aurmo Lom IL M 19/20 år 4:06.96 0:20.92
74 Eirik Fjeld Hamar SK M 19/20 år 4:07.13 0:21.09
75 Oscar Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub M 19/20 år 4:07.25 0:21.21
76 Christoffer Widding Heming, IL M 19/20 år 4:07.83 0:21.79
77 Ola Nymark-Veum Heming, IL M 19/20 år 4:07.96 0:21.92
78 Martin Bjerke Follebu SK M 19/20 år 4:08.00 0:21.96
78 Robin Sælen Imås, IL M 19/20 år 4:08.00 0:21.96
80 Marcus Tunestveit Andersen Oppegård IL M 19/20 år 4:08.12 0:22.08
81 Emil Andreassen Skaftnes Ullensaker SK M 19/20 år 4:08.13 0:22.09
82 Marcus Forsbakk Nordhøy Grong IL M 19/20 år 4:08.76 0:22.72
83 Hallvard Flatberg Strindheim IL M 19/20 år 4:08.85 0:22.81
83 Daniel Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK M 19/20 år 4:08.85 0:22.81
85 Pål Grimsmo Fossum IF M 19/20 år 4:09.08 0:23.04
86 Stian Lillebudal Leik, IL M 19/20 år 4:09.23 0:23.19
87 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL M 19/20 år 4:09.28 0:23.24
88 Sindre Rokke Pedersen Buvik IL M 19/20 år 4:09.37 0:23.33
89 Erik Wøhni-Lyng Strindheim IL M 19/20 år 4:09.51 0:23.47
90 Henrik Grøttum Engen Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 4:09.53 0:23.49
91 Niklas Ekeberg Pålsson Hovden Sportsklubb M 19/20 år 4:09.59 0:23.55
92 Ulrik Auestad Tollefsen Åsen IL M 19/20 år 4:09.77 0:23.73
93 Johannes Solvik Gulset IF M 19/20 år 4:10.16 0:24.12
94 Peter Munch-Finne Asker SK M 19/20 år 4:10.42 0:24.38
95 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL M 19/20 år 4:10.57 0:24.53
96 Jørgen Nekkar Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 4:10.62 0:24.58
97 Sondre Myking Osterøy IL M 19/20 år 4:10.75 0:24.71
98 Magnus Mietinen Polarstjernen, IL M 19/20 år 4:10.78 0:24.74
99 Halvor Kleiv Vinje IL M 19/20 år 4:10.87 0:24.83
99 Alexander Mietinen Polarstjernen, IL M 19/20 år 4:10.87 0:24.83
101 Ola Skaar Nittedal IL M 19/20 år 4:11.06 0:25.02
102 Oscar Creutzer Langslet Ivrig, IL M 19/20 år 4:11.25 0:25.21
103 Jonas Hoelsveen Raufoss IL Langrenn M 19/20 år 4:11.52 0:25.48
104 Steinar Frønsdal Hjelmeland IL – ski M 19/20 år 4:11.64 0:25.60
105 Erik Røstad Nordre Land IL M 19/20 år 4:11.71 0:25.67
106 Daniel Bjørkedal Lier IL M 19/20 år 4:11.91 0:25.87
107 Aleksander Gausen Bakke Njård M 19/20 år 4:11.96 0:25.92
108 Alexander Jacobsen Fengsrud Åsen IL M 19/20 år 4:12.11 0:26.07
109 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL M 19/20 år 4:12.55 0:26.51
110 Sivert Stene Enger Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 4:13.54 0:27.50
111 Torbjørn Bogstrand Løitegård Sjåstad/Vestre Lier IL M 19/20 år 4:13.70 0:27.66
112 Sander Stumo Nytrøen Gjerdrum IL M 19/20 år 4:14.15 0:28.11
113 Adrian Oanes Sjøli Klæbu IL M 19/20 år 4:14.39 0:28.35
114 Jakob Krøger Træthaug Søre Ål IL M 19/20 år 4:14.53 0:28.49
115 Anders Hasaas Klavenes Runar, IL M 19/20 år 4:14.93 0:28.89
116 Johan Kvalvik Spillum IL M 19/20 år 4:15.43 0:29.39
117 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset IF M 19/20 år 4:15.71 0:29.67
118 Edvard Fossum Olstad Øyer-Tretten IF M 19/20 år 4:15.78 0:29.74
119 Sigurd Sundal Åslia Skilag M 19/20 år 4:15.85 0:29.81
120 Samuel Kleppa Gjesdal IL M 19/20 år 4:16.00 0:29.96
121 Vegar Lægran Bratsve Steinkjer SK M 19/20 år 4:16.42 0:30.38
122 Emil Gråbøl-Undersrud Lyn Ski M 19/20 år 4:16.48 0:30.44
123 Simen Melaaen Døssland Sjåstad/Vestre Lier IL M 19/20 år 4:16.64 0:30.60
124 Andreas Riisøen Auring Strømmen og Lillestrøm SK M 19/20 år 4:16.67 0:30.63
125 August Staudenmann Maske Byaasen Skiklub M 19/20 år 4:16.94 0:30.90
126 Hannes Malte Hov Lommedalens IL M 19/20 år 4:16.95 0:30.91
127 Peder Elias Hals Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 4:17.09 0:31.05
128 Vegard Krogh Ottestad IL M 19/20 år 4:17.12 0:31.08
129 Jan Ronny Abusland Gulbrandsen Imås, IL M 19/20 år 4:17.63 0:31.59
130 Ola Sugustad Antonsen Meldal IL M 19/20 år 4:17.65 0:31.61
131 Simen Cook Halvorsen Ullensaker SK M 19/20 år 4:17.78 0:31.74
132 Sander Svendgård Hommelvik IL M 19/20 år 4:17.98 0:31.94
133 Sigurd Bakke Næroset IL M 19/20 år 4:18.50 0:32.46
134 Sondre Lunåsmo Gjesdal IL M 19/20 år 4:19.89 0:33.85
135 Jørgen Arenberg Wold Rustad IL M 19/20 år 4:19.93 0:33.89
136 Emil Skogheim Hamar SK M 19/20 år 4:20.02 0:33.98
137 Henrik Stenersen Øksby Asker SK M 19/20 år 4:20.05 0:34.01
138 Isak Larsen Hattfjelldal IL M 19/20 år 4:21.22 0:35.18
139 Sverre Murud Bratfos Ullensaker SK M 19/20 år 4:21.67 0:35.63
140 Niclas Johansen Svardal Strindheim IL M 19/20 år 4:21.90 0:35.86
141 Viktor Andersen Kjelsås IL M 19/20 år 4:22.67 0:36.63
142 Petter Vestmo Almåsbak Grue IL M 19/20 år 4:22.73 0:36.69
143 Roar Gjestvang Moelven IL M 19/20 år 4:23.42 0:37.38
144 Rasmus AHONIEMI IL Varden Meråker M 19/20 år 4:24.81 0:38.77
145 Hallvard Tjentland Svarstad IL M 19/20 år 4:26.62 0:40.58
146 Mathias Aa Sandal Breimsbygda IL M 19/20 år 4:27.43 0:41.39
147 Erik Alnes Litsheim Førde IL M 19/20 år 4:29.77 0:43.73
148 Sven Kristoffer Huseby Kjelsås IL M 19/20 år 4:30.41 0:44.37
149 Sigurd Wahl Kallum Kjelsås IL M 19/20 år 4:30.97 0:44.93
150 Magnus Johannessen Moelven IL M 19/20 år 4:31.83 0:45.79
151 Jonas Mile Mjøndalen IF M 19/20 år 4:32.15 0:46.11
152 Thomas Tefre Førde IL M 19/20 år 4:33.07 0:47.03
153 Bård Gunnar Brun Eidsvold Værks Skiklub M 19/20 år 4:33.41 0:47.37
154 Jonas Pedersen Tromsø SK Langrenn M 19/20 år 4:33.44 0:47.40
155 August Enger Sandmo Åsen IL M 19/20 år 4:34.27 0:48.23
156 Sindre Syvertsen Overen Kolbu KK M 19/20 år 4:35.29 0:49.25
157 Kaare Markus Haaland Sandberg Sp.kl. Nessegutten M 19/20 år 4:35.32 0:49.28
158 Aksel Saue Saghaug Lyn Ski M 19/20 år 4:35.86 0:49.82
159 Ole Edvard Snuggerud Gjøvik SK M 19/20 år 4:37.69 0:51.65
160 Iver Elias Holm Runar, IL M 19/20 år 4:38.59 0:52.55
161 William Johannes Hughes Gbr M 19/20 år 4:40.30 0:54.26
162 Ola Edvardsen IL Skrim M 19/20 år 4:40.85 0:54.81
163 Martin Espe Førde IL M 19/20 år 4:43.42 0:57.38
164 Sander Haug Solbrekke Holmen IF M 19/20 år 4:45.50 0:59.46
165 Markus Mile Mjøndalen IF M 19/20 år 4:54.51 1:08.47
166 Christian Jacobsen Oseberg Skilag M 19/20 år 4:59.90 1:13.86

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20 Sprint klassisk M19-20

Alle resultater