Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Sprint Liatoppen K17 – NC skiskyting 2023

Lignende saker

Resultater Sprint Liatoppen K17 NC skiskyting lørdag 7. januar 2023.

Publisert 7. januar 2023 i Resultater

Resultater Sprint Liatoppen K17

Live resultater

Offisielle resultater:

1 257 Bjørg Marit Eide Hålandsdal IL / NTG-G K17 22:24.1 0+0
2 259 Eiril Høistad Nordbø Fet Skiklubb / NTG-L K17 23:19.2 1+0
3 255 Elise Weber Eriksen Fossum IF / Dønski VGS K17 23:27.9 0+2
4 266 Nora Ytterhus Rennebu IL / NTG-L K17 23:59.6 3+0
5 269 Julie Tronerud Kvelvane Voss Skiskytterlag / NTG-G K17 24:01.0 1+4
6 240 Sara Agnethe Granvang Tronrud Nordre Land IL / NTG-L K17 24:09.4 1+0
7 267 Marie Lund Flaa Lørenskog Skiklubb / NTG-G K17 24:23.0 0+1
8 253 Katrine Svarstad Heggdal Markane IL / Stryn vgs K17 24:54.6 0+3
9 250 Ane Byvold Grønlien Vingrom IL / NTG-L K17 24:59.5 1+0
10 243 Amalie Klevan Dybwad Fossum IF / Dønski VGS K17 25:42.1 1+2
11 256 Oda Aase Urnes Østre Toten Skilag / NTG-L K17 25:55.1 2+1
12 258 Guro Elizabeth Strindeberg Drammen Strong / NTG-G K17 26:08.2 1+4
13 242 Guro Mikkelsen Stokke Tynset IF / Team Savalen K17 26:48.9 0+4
14 252 Maren Torvanger Brunvoll Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo K17 26:55.0 1+1
15 251 Andrea Sørheim Almeland Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Team Gla’Laks Biathlon K17 27:18.6 1+2
16 248 Thea Steine-Eriksen Try, Idrettslaget / Wang Toppidrett Oslo K17 28:02.1 1+3
17 239 Ida Bruce Fiskum Snåsa Skiskytterlag K17 28:04.6 0+3
18 268 Sara-Sofie Africa Hegg Vik IL / Stryn vgs K17 28:09.5 3+0
19 244 Maja Tørhaug Brevad Kvikne IL / Team Savalen K17 28:12.0 0+3
20 247 Berit Solem Reitan Sokna IL / Trondheim Biathlon Team K17 28:24.2 2+3
21 261 Lena Aas Birkenes IL / Sirdal Ski K17 28:25.8 1+4
22 265 Hanne Wekre Trondhjems Skiskyttere / Trondheim Biathlon Team K17 28:46.7 1+2
23 264 Frida Vikin Rennebu IL / Team Meråker Skiskyting K17 28:48.6 2+2
24 260 Astrid Juli Ytterbø Asker Skiklubb K17 30:23.3 1+3
25 245 Linnea Fredrikke Andreassen Lundsett Drangedal Idrettslag / Sirdal Ski K17 31:05.9 0+0
26 241 Julie Olsson Tynset IF / Team Savalen K17 31:39.9 0+3
27 254 Hedda Høen Mo Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Team Gla’Laks Biathlon K17 31:52.9 5+1
28 249 Mia Egaas Kvinesdal Ski- og Skiskytterlag / Sirdal Ski K17 31:57.7 0+0
29 263 Linnea Solum Bakken Snåsa Skiskytterlag / Meråker vgs K17 36:17.2 1+4
30 246 Nora Therese Lundiin Fossum IF / Dønski VGS K17 0:00.0
31 262 Anna Lovise Røe Meråker Skiskytterklubb K17 0:00.0

Alle resultater NC Liatoppen

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater