Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Sprint Liatoppen K18 – NC skiskyting 2023

Lignende saker

Resultater Sprint Liatoppen K18 NC skiskyting lørdag 7. januar 2023.

Publisert 7. januar 2023 i Resultater

Resultater Sprint Liatoppen K18

Live resultater

Offisielle resultater:

1 197 Agathe Brathagen Ivrig IL / NTG-G K18 23:34.0 0+0
2 234 Silje Christine Berg-Knutsen Fet Skiklubb / NTG-L K18 23:43.9 0+1
3 223 Synne Lund Flaa Lørenskog Skiklubb / NTG-G K18 23:44.2 0+1
4 212 Elida Fuglem Valldal IL / Stryn vgs K18 24:35.3 1+2
5 199 Kristine Sandstedt Ingebrigtsen Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski K18 24:50.1 0+2
6 202 Inga Overland Snåsa Skiskytterlag / Steinkjer vgs K18 25:06.5 0+1
7 218 Louise Petersen Wiggen Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo K18 25:11.9 3+2
8 203 Kaja Vollstad Tromsø Skiskytterlag / Nordnorsk Skilinje K18 25:16.7 0+2
9 200 Ida Høsøien Tynset IF / Team Savalen K18 25:23.4 0+1
10 198 Mari Sofi Meland Markane IL / Stryn vgs K18 25:28.5 2+1
11 233 Ida Weber Andersson Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo K18 25:29.2 3+1
12 205 Lisa Sagen Byåsen Skiskytterlag / Trondheim Biathlon Team K18 25:35.5 2+0
13 221 Helene Sæter Fet Skiklubb / Wang Romerike Toppidrett K18 25:48.9 0+1
14 215 Rikke Bolstad Kalkenberg Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski K18 25:57.2 3+1
15 211 Olivia Opheim Ål Skiskyttarlag / NTG-G K18 25:57.3 1+2
16 220 Eirin Mansaas Sletten Fet Skiklubb / Wang Romerike Toppidrett K18 25:59.7 1+1
17 232 Maria Tormodsgard Dokken Svene IL / NTG-G K18 26:13.1 1+0
18 226 Ine Lohne Boehlke Fossum IF / Dønski VGS K18 26:34.2 2+2
19 236 Tuva Andersen Meråker Skiskytterklubb / Team Meråker Skiskyting K18 26:35.1 0+1
20 228 Anniken Bergh Try, Idrettslaget / Wang Romerike Toppidrett K18 26:38.1 1+1
21 219 Oddrun Hjelmeset Kirkeeide Markane IL / Stryn vgs K18 26:40.1 0+3
22 207 Anniken Dogger Kringler Lørenskog Skiklubb / Wang Romerike Toppidrett K18 27:02.9 0+1
23 204 Hedda Strandsæter Engelien Fet Skiklubb / Wang Romerike Toppidrett K18 27:15.9 2+1
24 229 Tuva Bøch Høyer Fossum IF / Dønski VGS K18 27:29.0 1+3
25 231 Eirin Tangen Tynset IF / Team Savalen K18 27:50.4 2+3
26 230 Eline Noraberg Seljord Idrettslag / Sirdal Ski K18 27:50.8 1+2
27 208 Frøya Haughovd Stårheim IL / Stryn vgs K18 28:53.9 1+1
28 217 Hannah Tyvold Byåsen Skiskytterlag / Trondheim Biathlon Team K18 29:20.3 2+1
29 214 Ada Johanne Borgund Stårheim IL K18 30:26.1 1+3
30 213 Celine Christoffersen Hjorthøy Asker Skiklubb K18 30:44.5 2+2
31 209 Sofie Muren Reenberg Birkenes IL / Sirdal Ski K18 30:56.1 0+1
32 210 Guri Feten Ål Skiskyttarlag / Nordnorsk Skilinje K18 31:56.5 1+4
33 224 Amalie Krøger Jemterud Oslo Skiskytterlag / Wang Romerike Toppidrett K18 2:20.7
34 201 Elina Østerbø Markane IL / Stryn vgs K18 2:10.2
35 206 Maren Medalen Berntsen Asker Skiklubb / NTG-L K18 0:00.0
36 216 Sunniva Thoresen Tretteteig Bolstad Simostranda IL / NTG-G K18 0:00.0
37 225 Rakel Haltbrekken Steinkjer Skiklubb K18 0:00.0
38 235 Ella Bjørnerud Knap Asker Skiklubb K18 0:00.0
39 222 Nora Njølstad Randby Ivrig IL / NTG-G K18 0:00.0
40 227 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo K18 0:00.0

Alle resultater NC Liatoppen

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater