Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Sprint Liatoppen K19 – NC skiskyting 2023

Lignende saker

Resultater Sprint Liatoppen K19 NC skiskyting lørdag 7. januar 2023.

Publisert 7. januar 2023 i Resultater

Resultater Sprint Liatoppen K19

Live resultater

Offisielle resultater:

1 181 Maren Sofie Brännare-Gran Bærums Skiklub / NTG-G K19 22:06.1 0+0
2 189 Guro Ytterhus Rennebu IL / NTG-L K19 22:44.4 0+0
3 175 Lene Jøranli Nordre Land IL / NTG-L K19 22:59.3 1+0
4 171 Maria Bolin Krane Bossmo & Ytteren IL / Team Polarsirkelen ski K19 23:22.7 1+1
5 192 Gunhild Tørhaug Oleivsgard Ål Skiskyttarlag / NTG-G K19 23:23.2 0+1
6 196 Ragna Fodstad Østre Toten Skilag / NTG-L K19 23:24.6 0+2
7 168 Ann Kristin Aaland Hardbagg IL / Stryn vgs K19 23:51.0 2+1
8 180 Eline Mathea Myren Valldal IL / Stryn vgs K19 24:02.8 1+1
9 172 Kaia Wulff Berntsen Asker Skiklubb / NTG-G K19 24:11.5 2+1
10 193 Hannecke Lergaard Røtter Lier IL / NTG-L K19 24:21.0 0+1
11 195 Pernille Alexandra Rud Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo K19 24:37.8 0+0
12 188 Eline Horten Jordet Vingelen IL / Team Savalen K19 24:40.7 0+3
13 183 Martine Bergan Berghagen Simostranda IL / Team Meråker Skiskyting K19 24:44.8 0+0
14 177 Tuva Jorde Geilo IL / Team Geilo K19 25:10.2 2+2
15 169 Andrea Hagen Hallingstad Ål Skiskyttarlag / NTG-G K19 25:12.0 3+1
16 176 Hanna Lerche Fodstad Østre Toten Skilag / Team Karidalen Skiskyting K19 25:25.2 2+1
17 182 Kristi Skjelbreid Gjelland Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon K19 25:40.5 2+2
18 185 Guro Femsteinevik Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon K19 25:40.6 2+3
19 173 Oda Byvold Grønlien Vingrom IL / Team Karidalen Skiskyting K19 25:42.4 1+1
20 187 Tonje Tveito Ål Skiskyttarlag / NTG-G K19 26:24.6 0+1
21 178 Vilde Slaatto Geilo IL / NTG-G K19 26:31.5 2+2
22 191 Signe Aaberg Skar Bærums Skiklub K19 26:47.0 1+2
23 166 Solveig Eikeland Gjøen Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon K19 27:00.8 0+1
24 184 Tiril Ure Totland Eldar IL / Stryn vgs K19 27:24.7 1+2
25 174 Anine Schrader Kvernerud Asker Skiklubb / NTG-L K19 27:27.9 1+2
26 179 Elina Bakkevig Moen Fossum IF K19 27:32.1 3+1
27 167 Vida Wiig Helland-Hansen Bærums Skiklub K19 27:46.3 1+3
28 165 Karoline Kørra Hernes IL / Team Savalen K19 28:03.1 1+2
29 170 Elise Lien Seland Fossum IF K19 28:07.4 1+2
30 186 Kristine Vedal Snåsa Skiskytterlag / Steinkjer vgs K19 28:22.7 0+2
31 194 Malin Tobro Rønningen Vingelen IL / Team Savalen K19 29:00.8 3+2
32 190 Frøya Horten Brouwer Nittedal Skiskytterlag / Wang Romerike Toppidrett K19 31:52.6 2+3

Alle resultater NC Liatoppen

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater