Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Sprint Liatoppen M17 – NC skiskyting 2023

Lignende saker

Resultater Sprint Liatoppen M17 NC skiskyting lørdag 7. januar 2023.

Publisert 7. januar 2023 i Resultater

Resultater Sprint Liatoppen M17

Live resultater

Offisielle resultater:

1 152 Sigurd Lysberg Lehn Try, Idrettslaget / Wang Toppidrett Oslo M17 25:44.5 2+0
2 138 Øystein Selstad Berg Asker Skiklubb / Dønski VGS M17 26:29.2 1+0
3 156 Marius Nygård Fidjeland Sirdal Skilag / Sirdal Ski M17 26:47.4 1+2
4 129 Casper Aunli Steinkjer Skiklubb M17 27:05.5 0+1
5 116 Tov Røysland Tinn Skiskytterlag / NTG-G M17 27:10.1 1+1
6 118 Thomas Skikstein Simostranda IL / Team Skiguard Buskerud M17 27:24.6 2+2
7 122 Philip Lindkvist-Fløtten Trondhjems Skiskyttere / Trondheim Biathlon Team M17 27:29.5 2+2
8 137 Gaute Haukvik-Jensen Nittedal Skiskytterlag M17 27:39.4 2+1
9 135 Thomas Mccarthy Asker Skiklubb / NTG-L M17 27:41.8 3+0
10 153 Torbjørn Koksvik Figgjo IL / Sirdal Ski M17 27:54.2 0+0
11 148 Elias Moslet Fossum IF / Dønski VGS M17 28:02.2 1+1
12 131 Ola Johnsrud Søndre Ål Sportsklubb / NTG-L M17 28:04.9 3+2
13 140 Simon Gunnar Hernes Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo M17 28:23.6 0+4
14 159 Storm Kristoffer Veitsle Nittedal Skiskytterlag / Wang Romerike Toppidrett M17 28:28.4 2+3
15 120 Erlend Holter Nilssen Innstranda IL / Sirdal Ski M17 28:30.6 2+2
16 124 Daniel Loga Gjerde Froland IL / NTG-L M17 28:41.2 1+3
17 147 Ole Øyvind Gebhardt Lier IL / NTG-L M17 28:43.9 4+2
18 127 Magnus Dale Engen Fet Skiklubb / Wang Romerike Toppidrett M17 29:00.8 1+3
19 119 Erik Sjømo Trondhjems Skiskyttere / Trondheim Biathlon Team M17 29:02.8 1+0
20 139 Magnus Hørthe Lollik-Andersen Lier IL / NTG-G M17 29:03.6 3+2
21 145 Olav Bøylestad-Landa Froland IL / Sirdal Ski M17 29:17.3 1+3
22 151 David Rubach Uglehus Tromsø Skiskytterlag / NTG-T M17 29:17.7 0+5
23 161 Andreas Aasen Haug Bø Skiskyttarlag / NTG-G M17 29:19.4 3+1
24 144 Sturla Oma Engevik Drammen Strong / NTG-G M17 29:36.8 1+3
25 155 Sindre Jøranli Nordre Land IL / NTG-L M17 29:38.5 2+2
26 150 Andreas Aarseth Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon M17 29:45.1 0+4
27 114 Leander Aunvik Trondhjems Skiskyttere / Trondheim Biathlon Team M17 29:45.9 2+3
28 157 Magnus Moe Hagen Østre Toten Skilag / Team Karidalen Skiskyting M17 29:53.4 3+2
29 126 Sivert Jøsang Sandnes og Gjesdal SSL / Sirdal Ski M17 30:04.0 2+4
30 141 Isak Solli Søllesvik Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon M17 30:22.6 1+3
31 125 Marcus Bakkely Østre Toten Skilag / Team Karidalen Skiskyting M17 30:38.0 1+1
32 149 Jon Bjarte Rinde Vik IL / NTG-G M17 30:46.2 3+2
33 162 Sindre Kåsene Fet Skiklubb / Wang Romerike Toppidrett M17 30:52.5 1+2
34 154 Benjamin Vinda Lier IL M17 30:53.5 2+2
35 146 Linus Stilson Arstad Trondhjems Skiskyttere / Trondheim Biathlon Team M17 31:01.0 3+2
36 158 Kristian Sørbotten Vingrom IL / NTG-L M17 31:34.5 3+4
37 143 Magnus Dregelid Aarlie Try, Idrettslaget / Wang Toppidrett Oslo M17 31:52.7 2+2
38 136 Elias Haugstad Figgjo IL / Sirdal Ski M17 32:20.3 2+4
39 115 Johan Skodvin Try, Idrettslaget / Wang Toppidrett Oslo M17 33:41.2 5+3
40 132 Eskil Fauchald Østre Toten Skilag / Team Karidalen Skiskyting M17 34:22.5 2+3
41 117 Konrad Estil Meråker Skiskytterklubb / Team Meråker Skiskyting M17 34:44.2 3+4
42 134 Rasmus Hellevang Hardbagg IL / NORDFJORD TEAM TUSSA M17 39:08.2 3+4
43 121 Leo Skjellaug Gundersen Geilo IL / NTG-G M17 0:00.0
44 130 Lars Loven Hole Fossum IF M17 0:00.0
45 142 Oscar Kjustad-Johansen Fet Skiklubb / Wang Romerike Toppidrett M17 0:00.0
46 128 Simen Langaas Fossum IF M17 0:00.0
47 133 Wilhelm Louis Sjåfjell Try, Idrettslaget / Persbråten vgs M17 0:00.0
48 123 Inuk Sander Slettemark Geilo IL / NTG-G M17 0:00.0
49 160 Mathias Taalesen Tjøntveit Svene IL / Team Kongsberg M17 0:00.0

Alle resultater NC Liatoppen

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater