Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Resultater Steinkjermila 2023

Lignende saker

Startlister og resultater Steinkjermila som arrangeres lørdag 3. juni 2023.

Publisert 3. juni 2023 i Resultater

Steinkjermila 2023

3. utgave

Dato

3. juni

Sted

Steinkjer – Trøndelag

Distanse

5 km – 10 km

Startliste

Resultater

Menn 10 km, topp 20

1 Tobias Alstad Frol IL M20-24 31:47:00 00:00
2 Alexander Kirkeberg Steinkjer FIK M25-29 32:38:00 00:51
3 Roy Oskar Halvorsen Steinkjer Friidrettsklubb M35-39 34:11:00 02:24
4 Markus Bryan Grøthe Tormod Skilag M18-19 34:51:00 03:04
5 Tom Kenneth Ilagsmoen Høvdinggården Gym og Fysioterapi AS M45-49 35:05:00 03:18
6 Vemund Totsås Johnsborg Leksdal IL M18-19 35:13:00 03:26
7 Einar Melgård Steinkjer Friidrettsklubb M35-39 36:01:00 04:14
8 Erlend Brønstad Ogndal IL M25-29 36:17:00 04:30
9 Andrii Tishchenko Steinkjer M35-39 36:19:00 04:32
10 Petter Joakim Heistad NTE BIL M35-39 36:23:00 04:36
11 Svein Anders Melhus Ogndal IL M50-54 36:29:00 04:42
12 Johannes Brennhaug Trofors M18-19 36:31:00 04:44
13 Erling Rognes Solbu Nord Universitet M40-44 36:47:00 05:00
14 Hågen Fjørkenstad Dypdal Namdal Løpeklubb M25-29 37:19:00 05:32
15 Marius Landsem Melhus Ogndal IL M25-29 37:23:00 05:36
16 Espen Egeland Valseth Verdal Friidrettsklubb / Egge Psykologservice AS M45-49 37:27:00 05:40
17 Espen Engum Torkildsen Nessegutten M20-24 37:37:00 05:50
18 Sigur Johan Lillefjell Ogndal il M20-24 37:58:00 06:11
19 Kenneth Skjerve Markabygda IL M40-44 38:37:00 06:50
20 Trygve Wekre Ogndal IL M25-29 39:03:00 07:16

Kvinner 10 km, topp 20

1 Marthe Nagelhus Haug Steinkjer Friidrettsklubb K30-34 39:41:00 00:00
2 Mia Skjerve Markabygda IL K18-19 40:58:00 01:17
3 Veronica Vik Olsen Steinkjer Friidrettsklubb K35-39 41:10:00 01:29
4 Ane Hegge Langli Steinkjer K20-24 42:42:00 03:01
5 Isabel Hessevik Steinkjer K35-39 43:38:00 03:57
6 Line Dreier Ramberg Politiets Idrettslag Trøndelag BIL K30-34 44:49:00 05:08
7 Kristine KLEIVI Kjelsås Il/Ntnui K20-24 45:05:00 05:24
8 Anne Kristin Melgård Namdal Løpeklubb K45-49 45:15:00 05:34
9 Christina Smeby Steinkjer K30-34 45:27:00 05:46
10 Åse Marit Wist Amdal Norges Geotekniske Institutt K30-34 45:39:00 05:58
11 Trine Marie Smestad Berg Snåsa K30-34 47:08:00 07:27
12 Åshild Tungen Trondheim K35-39 47:59:00 08:18
13 Ragnhild Rostad Trondheim K30-34 50:01:00 10:20
14 Kamilla Roel Berg Økonomi AS K25-29 50:10:00 10:29
15 Marte Guin Nortura Bil K40-44 50:27:00 10:46
16 Lise Kleiven Levanger K30-34 50:33:00 10:52
17 Kristine Roel Olsen Politiets Idrettslag Trøndelag BIL K35-39 50:35:00 10:54
18 Anja Wegner Fjær Aasberg Politiets Idrettslag Trøndelag BIL K30-34 50:55:00 11:14
19 Lene Kristin Hovdal K30-34 51:21:00 11:40
20 Lisa Søraa Teamtreningsbente K25-29 51:23:00 11:42

Menn 5 km, topp 10

1 Sebastian Reinertsen Bratsberg IL M20-24 16:19 00:00
2 Eirik Nordvik Namdal Løpeklubb M40-44 16:46 00:27
3 Jon Drogset Østeng Steinkjer Friidrettsklubb M35-39 17:02 00:43
4 Øystein Bolås Politiets Idrettslag Trøndelag BIL M40-44 20:34 04:15
5 Rune Andersson Sparebank 1 SMN M20-24 21:29 05:10
6 Geir Ottesen Steinkjer Cykleklubb M50-54 21:34 05:15
7 Anders Skjerve Markabygda IL M65-69 22:30 06:11
8 Per-Ivar Finstad NTE BIL M50-54 22:38 06:19
9 Olav Ådne Rotvold Inderøy il M55-59 22:42 06:23
10 Bjørnar Valøen Norsk Kylling M30-34 22:56 06:37

Kvinner 5 km, topp 10

1 Kristine Gilberg LARSEN Levanger K30-34 22:32 00:00
2 Hege Dahler Steinkjer K35-39 23:09 00:37
3 Camilla Forr Steinkjer K30-34 24:34:00 02:02
4 Siri Aurstad Norconsult K50-54 24:38:00 02:06
5 Toril Skei Staten BIL K55-59 25:40:00 03:08
6 Kristine Svendsen Steinkjer K45-49 26:24:00 03:52
7 Julie Tangstad Sparebank 1 SMN K35-39 26:26:00 03:54
8 Hilde Mari Musum Politiets Idrettslag Trøndelag BIL K55-59 26:45:00 04:13
9 Stina Horg Sparebank 1 SMN K30-34 28:13:00 05:41
10 Hilde Lillemark Landbruksdirektoratet K35-39 28:15:00 05:43

Om løpet

Lørdag 3. juni 2023 inviterer Bedriftsidretten til folkefest og løpefeber midt i hjertet av Steinkjer. Steinkjermila arrangeres for tredje året på rad og er et mosjonsløp for alle fom 15 år og oppover. Løpet passer for deg som liker å gå tur, for deg som vil delta sammen med vennegjengen eller gode kolleger, eller for deg som elsker å konkurrere. Bedrifter, foreninger, vennegjenger og enkeltpersoner inviteres til å bli med på folkefesten!

Starttider
Kl 12.00 5 km- pulje 1- med tid
Kl 12.00 5 km- pulje 2- uten tid
Kl 12.00 5 km- pulje 3- gågruppe (uten tid)
Kl 13.00 10 km pulje 1- med tid
Kl 13.00 10 km pulje 2- uten tid

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater