Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Stomperudrittet 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater for Stomperudrittet som arrangeres 19. august 2023.

Publisert 19. august 2023 i Resultater

Stomperudrittet 2023

Dato

19. august

Sted

Sørum Skole – Oslo

Startliste

Alle resultater

26 km menn, topp 30

1 Ottar Andre Sjursen IF Frøy M 30-39 1:13:04.4 0:00.0
2 Jostein Næss Grådahl Kongsberg IF Sykkel M 40-49 1:13:44.3 0:39.9
3 Per Arne Helgesen Nitelva CK – sykkelgruppe M 50-59 1:13:54.0 0:49.6
4 Dagfinn Bang-Johansen IF Frøy M 40-49 1:15:42.6 2:38.2
5 Kenneth Lømo CK Elverum M 40-49 1:15:52.6 2:48.2
6 Sivert Bakken Bingsfoss SK M 17-19 1:19:13.0 6:08.6
7 Helge Kolstad Sagene IF Sykkel M 50-59 1:19:13.6 6:09.2
8 Kristian Dyrset Andebarkji TSK M 40-49 1:20:59.8 7:55.4
9 Tord Bern Hansen SK Rye sykkel M 50-59 1:23:52.9 10:48.5
10 Atle Kvien Sagene IF Sykkel M 50-59 1:25:05.5 12:01.1
11 Christoffer Bremvåg Nitelva CK – sykkelgruppe M 30-39 1:25:56.6 12:52.2
12 Morten Hegge Stovnerkameratene M 50-59 1:26:00.4 12:56.0
13 Erlend Andreas Edvardsen Bingsfoss SK / Bingsfoss Sykkelklubb M 50-59 1:26:37.3 13:32.9
14 Dagfinn Aas Fet Skiklubb Sykkel M 50-59 1:26:43.1 13:38.7
15 Øistein Tønsager CK Elverum M 40-49 1:27:04.0 13:59.6
16 Olaf Søyland Aschim Jaren M 30-39 1:27:23.5 14:19.1
17 Knut Erik Håberget CK Elverum M 40-49 1:27:24.4 14:20.0
18 Frode Lillehauge Nitelva CK – sykkelgruppe M 50-59 1:29:09.2 16:04.8
19 Nenad Babic Moss CK M 40-49 1:30:39.2 17:34.8
20 Atle Reitan Nitelva CK – sykkelgruppe M 50-59 1:31:14.0 18:09.6
21 Geir Holmsen Stovnerkameratene M 50-59 1:31:59.4 18:55.0
22 Lasse Nordmo Høland Sykkel M 30-39 1:32:38.1 19:33.7
23 Øivind Loxhaug Høland Sykkel M 40-49 1:32:38.4 19:34.0
24 Audun Kristiansen IF Frøy M 30-39 1:34:10.9 21:06.5
25 Christian Brenders Ullensaker CK M 40-49 1:35:47.5 22:43.1
26 Ludovic Pochon-Guerin Bingsfoss SK M 40-49 1:36:22.5 23:18.1
27 Trond Berget-Ausland Kløfta IL M 50-59 1:38:48.0 25:43.6
28 Magnus Søby Markhus Høland Sykkel M 40-49 1:39:35.7 26:31.3
29 Thomas Brenni Fjellfoten SK M 40-49 1:40:12.2 27:07.8
30 Edvin Johnsen Bingsfoss SK M 60-69 1:40:20.2 27:15.8

26 km kvinner

1 Klara Lyngnes Sagene IF Sykkel K 40-49 1:30:19.6 0:00.0
2 Tone Kristin Larsen SK Rye sykkel K 50-59 1:37:47.7 7:28.1
3 Tine Trømborg Sande SpKl Sykkel K 40-49 1:39:40.9 9:21.3
4 Monica Nyheim Nitelva CK – sykkelgruppe K 50-59 1:43:48.4 13:28.8
5 Cathrine Haugan Folkedal Oslo K 30-39 2:00:18.7 29:59.1
6 Frida Helén Rindal Larsen Eidskog Sykkel K 20-29 2:30:18.0 59:58.4

Om rittet

Løypealternativer og klasser

26 km J/G 15/16, Turklasser M/K 17-19, 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69 og 70+

14 km J/G 11/12 og J/G 13/14

26k km Trimklasse (El-sykkel er tillatt i trimklassen)

14 km Trimklasse terreng (El-sykkel er tillatt i trimklassen)

15 km Trimklasse vei (El-sykkel er tillatt i trimklassen)

Starttider

Kl. 11:00: 15 km Trimklasse vei.

Kl. 11:10: 26 km J/G 15/16, Tur 26 km og Trimklasse 26 km.

Kl. 11:20: 14km J/G 11/12, J/G 13/14 og 14 km Trimklasse terreng.

Kl. 11:25 Barnas Stomperudritt: Juniorklasse (6-12 år) 4,5 km.

Kl. 11:30: Barnas Stomperudritt: Knøtteklasse (0-7 år) 0,3 km.

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater