Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater Strindheimstafetten 2022

Lignende saker

Startlister og resultater for Strindheimstafetten lørdag 31. desember 2022.

Publisert 31. desember 2022 i Resultater

Strindheimstafetten 2022

Dato

31. desember

Sted

Granåsen, Trondheim – Trøndelag

Stafett fri teknikk

Startlister

Resultater

Rank Firstname Surname Club Race Total Time Diff Winner
1 Byåsen IL 2 (Iver Lund Gjerde, Magnus Lande, Vegard Sundal) Byåsen IL 15-16år 3x4km 31:23:00 00:00
2 Byåsen IL 3 (Jon Sæter, Markus Almås, Tobias Bergquist Reitan) Byåsen IL 15-16år 3x4km 31:53:00 00:30
3 Byåsen IL 4 (Halvor Sellesbakk, Jacob Sæther Myrland, Sivert Sverklie Andreassen) Byåsen IL 15-16år 3x4km 32:01:00 00:38
4 Byåsen IL 5 (Henrik Garmo Hov, Oscar Skjetlein, Markus Rekstad) Byåsen IL 15-16år 3x4km 32:18:00 00:55
5 Byåsen IL 1 (Andreas Sundal, Torstein Aam, Linus Stjern Strand) Byåsen IL 15-16år 3x4km 33:09:00 01:46
6 Vinne Skilag 1 (Magnus Dalen Nordberg, Børge Sørlie Sørholt, Sivert Gudding Barli) Vinne Skilag 15-16år 3x4km 33:16:00 01:53
7 Byåsen IL 6 (Håkon Oddebug, Oskar Lunde, Alvin Le) Byåsen IL 15-16år 3x4km 33:38:00 02:15
8 Inderøy IL 1 (Sindre Skei Mjømen, Kasper Ramdal Farbu, Ole Christian Sagen) Inderøy IL 15-16år 3x4km 36:53:00 05:30
9 Heimdal Ski 1 (Sondre Holås Sødring, Fredrik Aune Aakerli, Teodor Thorsø) Heimdal Ski 15-16år 3x4km 37:10:00 05:47
10 Strindheim IL 1 (Eivind Ekle-Danielsen, Tristan Oksvold, Adrian Ekle Hepsøe) Strindheim IL 15-16år 3x4km 39:49:00 08:26
11 Strindheim IL 2 (Wilma Hamborg, Hennie Haram, Henrik Sæterbø Nielsen) Strindheim IL 15-16år 3x4km 40:54:00 09:31
1 Byåsen IL 1 (Ingrid Wollan Benum, Selma Lorvik Krogh, Marie Furuhaug) Byåsen IL 15-16år 3x4km 37:11:00 00:00
2 Byåsen IL 3 (Karianne Sundset, Vilma Rathe Hauge, Ingrid-Wollan Benum) Byåsen IL 15-16år 3x4km 37:33:00 00:22
3 Byåsen IL 2 (Vilde Nordgård Leiren, Wilma Skjetlein, Malin Lorvik Krogh) Byåsen IL 15-16år 3x4km 38:15:00 01:04
4 Rennebu IL 1 (Lone Vaagen, Thyra Ramsem, Stine Hårstad) Rennebu IL 15-16år 3x4km 38:16:00 01:05
5 Malvik/Hommelvik (Hedda Gyllan Romulslie, Mina Helene Nordgård Jakobsen, Ragnhild Arnsteinsdatter Hansen) Malvik/Hommelvik 15-16år 3x4km 41:44:00 04:33
6 Strindheim IL 1 (Johanne Jensås, Elvira Kvarme, Vilma Elshaug-Tørstad) Strindheim IL 15-16år 3x4km 41:55:00 04:44
1 Inderøy IL 1 (Jenny Farbu, Ingeborg Mjømen, Berit Haugan Rannem) Inderøy IL KJ 3x4km 35:09:00 00:00
2 IL Aasguten 1 (Andrine Rønning, Anniken Evenhus, Mia Skjerve) IL Aasguten KJ 3x4km 35:48:00 00:39
3 Byåsen IL 2 (Lisa Sagen, Marthe Rofstad, Hedda Fevang Tveit) Byåsen IL KJ 3x4km 35:53:00 00:44
3 Strindheim IL 1 (Petronella Haram, Selma Hollås Hamborg, Alexandra Sand) Strindheim IL KJ 3x4km 35:53:00 00:44
5 Byåsen IL 1 (Marie Wollan Benum, Nora Hafsmo, Oda Sæter) Byåsen IL KJ 3x4km 35:54:00 00:45
6 Strindheim IL 2 (Agnes Vatterholm Jernberg, Nora Rise Fjærtoft, Selma Sunde Rabben) Strindheim IL KJ 3x4km 40:25:00 05:16
1 Byåsen IL 1 (Hanne Wilberg Rofstad, Eline Austgulen, Aurora Myhre) Byåsen IL KS 3x4km 32:06:00 00:00
1 Byåsen IL 2 (Nikolai Fossum, Niklas Almås, Halvor Kvennås) Byåsen IL MJ 3x8km 01:02:56 00:00
2 Strindheim IL 1 (Morten Skaanes, Erik Wøhni-Lyng, Benjamin Kulsetås) Strindheim IL MJ 3x8km 01:04:16 01:20
3 Selbu/Heimdal/Klæbu (Nils Ole Fuglem, Sture Thoresen, Adrian Oanes Sjøli) Selbu/Heimdal/Klæbu MJ 3x8km 01:05:41 02:45
4 Steinkjer Skiklubb 1 (Niklas Landsem Melhus, Vegar Lægran Bratsve, Marius Møller Schiefloe) Steinkjer Skiklubb MJ 3x8km 01:06:06 03:10
5 Byåsen IL 1 (August Lunde, Erik Haddon, Torgeir Mæhlumsveen) Byåsen IL MJ 3x8km 01:06:47 03:51
6 Surnadal IL 1 (Olav Fugelsøy, Abel Sæterbø Raaen, Håkon Bøklep) Surnadal IL MJ 3x8km 01:07:55 04:59
7 Hommelvik IL 1 (Sander Svendgård, Nichlas Storø, Anders Spets Renå) Hommelvik IL MJ 3x8km 01:07:57 05:01
8 Strindheim IL 3 (Niclas Johansen Svardal, Ask Holmvassdal, Erik Sjømo) Strindheim IL MJ 3x8km 01:08:46 05:50
9 Strindheim IL 2 (Endre Sæterbø Nielsen, Jørgen Storli, Milo Mathias Høve Ødegaard) Strindheim IL MJ 3x8km 01:09:02 06:06
10 Inderøy IL 1 (Emil Rygg, Sigve Vist, Fredrik Mollan) Inderøy IL MJ 3x8km 01:09:25 06:29
11 Byaasen Skiklub 1 (Vetle Ekra, August Maske, Vemund Mølnvik) Byaasen Skiklub MJ 3x8km 01:11:17 08:21
1 Hommelvik IL 1 (Amund Engesvold Flataker, Ole Morten Engesvold Flataker, Jan Thomas Jenssen) Hommelvik IL MS 3x8km 56:38:00 00:00
2 Byåsen IL 1 (Even Solem Michelsen, August Bertheussen Falkanger, Martin Julian Buvarp) Byåsen IL MS 3x8km 57:53:00 01:15
3 Støren/IL Varden/Tromsø skiskytterlag (Sander Kjelstad, Kristoffer Wullum Fiskvik, Erlend Hauan) Støren/Il Varden/Tromsø Skiskytterlag MS 3x8km 58:33:00 01:55
4 Byaasen Skiklub 1 (Peder Rygg, Henrik Valør Wist, Casper Kvam Grindhagen) Byaasen Skiklub MS 3x8km 01:03:05 06:27
5 Buvik IL 1 (Olve Løseth, Sindre Rokke Pedersen, Erik HUSBY) Buvik IL MS 3x8km 01:06:46 10:08
6 Strindheim IL 1 (Fredrik Höner Hanssen, Hallvard Flatberg, Halvor Bakken) Strindheim IL MS 3x8km 01:14:18 17:40
7 Bratsberg IL 1 (Eva Ingebrigtsen, Ronny Ingebrigtsen, Edvin Ingebrigtsen) Bratsberg IL MS 3x8km 20:53

Løypekart

2 km
3 km
5 km

Om rennet:

3 etapper – alle i fri stil

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Strindheimstafetten Strindheimstafetten Strindheimstafetten Strindheimstafetten Strindheimstafetten Strindheimstafetten

Alle resultater