Sport på TV | Fotball EM | Tour de France | Wimbledon | OL Paris | Diamond League Monaco | VM orientering Edinburgh | NM motbakkeløp| Alle resultater

Resultater Svarstadrennet 2022

Lignende saker

Startlister og resultater for Svarstadrennet fredag 30. desember 2022.

Publisert 30. desember 2022 i Resultater

Svarstadrennet 2022

Dato

30. desember

Sted

Svarstad – Vestfold og Telemark

Stilart

Distanserenn klassisk

Påmeldte

Startlister

Resultater

Rank Firstname Surname Club Race Class Total Time Diff Winner
0 Sivert Tveitan Aaland Ivrig, IL 1 km G10 04:38 00:00
0 Jack Anders Erik Boström Konnerud IL 1 km G10 05:21 00:43
0 Syver Vatnås Bråten Svarstad IL 1 km G10 06:56 02:18
0 Emil Brødsjø 1 km G10 07:48 03:10
0 Hallvard Georg Espedalen Skarphedin, IL 1 km G10 04:29 00:09
0 Tallak Solberg Furulund Svarstad IL 1 km G10 06:05 01:27
0 Erling Trovik Rimeslåtten Svarstad IL 1 km G10 05:24 00:46
0 Gustav Skilbred-Vergedal Svarstad IL 1 km G10 06:35 01:57
0 Mats Tveiten Svarstad IL 1 km G10 05:31 00:53
0 Melvin Thornquist Ivrig, IL 1 km G8 05:21 00:00
0 Benjamin Henning Svarstad IL 1 km G9 05:16 00:00
0 Milos Helgeland Skeie Svarstad IL 1 km G9 00:00
0 Sara-Shi Hem Svarstad IL 1 km J10 05:57 00:00
0 Julie Moen-Nordseth Konnerud IL 1 km J10 06:08 00:11
0 Oda Lindsverk Svarstad IL 1 km J8 07:38 00:00
0 Maja Morin Melås Larvik Ski 1 km J8 08:24 00:46
0 Siri Karlsen Tjentland Svarstad IL 1 km J8 08:02 00:24
0 Mathilde Sørsdal Idland Andebu IL 1 km J9 05:15 00:00
1 Jonas Hammerlow Fridlund Lillehammer Skiklub 10 km M Senior 22:47 00:00
2 Marcus Linheim Gulset Idrettsforening 10 km M Senior 24:34:00 01:47
3 Joakim Skadal Utleira IL 10 km M Senior 25:44:00 02:57
1 Kristoffer Saga Stathelle og Omegn IL 10 km M17 25:55:00 00:00
2 Vetle Høgseth Grønn Larvik Ski 10 km M17 25:57:00 00:02
3 Odin Øyre Åland Vinje IL 10 km M17 26:08:00 00:13
4 Kasper André Hartikkala-Pettersen Stathelle og Omegn IL 10 km M17 27:01:00 01:06
5 Einar Lie Wasbrekke Konnerud IL 10 km M17 29:25:00 03:30
6 Elias Nagypal Svendsen Konnerud IL 10 km M17 00:00
1 Nicholas Torvund Ørn, IF 10 km M18 25:01:00 00:00
2 Tor Myhre Vegårshei IL 10 km M18 25:20:00 00:19
1 Håvard Bergmann Runar, IL 10 km M19/20 23:54 00:00
2 Halvor Kleiv Vinje IL 10 km M19/20 24:15:00 00:21
3 Daniel Bjørkedal Lier IL 10 km M19/20 25:08:00 01:14
4 Hallvard Tjentland Svarstad IL 10 km M19/20 26:35:00 02:41
5 Anders Hasaas Klavenes Runar, IL 10 km M19/20 27:04:00 03:10
6 Jan Ronny Abusland Gulbrandsen Imås, IL 10 km M19/20 00:00
7 Daniel Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 10 km M19/20 00:00
1 Max Haverstad Lier IL 2 km G11 07:54 00:00
2 Fredrik Nauf Borgersen Runar, IL 2 km G11 09:00 01:06
3 Elling Morin Melås Larvik Ski 2 km G11 09:29 01:35
4 Henrik Haugen Pande Runar, IL 2 km G11 09:51 01:57
5 Sindre Titlestad Bye Larvik Ski 2 km G11 11:15 03:21
6 Harald Jørgen Fon Oseberg Skilag 2 km G11 11:49 03:55
7 Mathis Skoglund-Nakjem Svarstad IL 2 km G11 13:30 05:36
1 Oliver Spillum Konnerud IL 2 km G12 08:07 00:00
2 Oscar Spillum Konnerud IL 2 km G12 08:24 00:17
3 Jens Løvvold Rønningen Svarstad IL 2 km G12 11:20 03:13
4 Mathias Skulestøyl Aas Gransherad IL 2 km G12 00:00
1 Elise Nauf Borgersen Runar, IL 2 km J11 10:04 00:00
2 Ane Furuseth-Midgaard Oseberg Skilag 2 km J11 11:09 01:05
3 Tiril Tepsel Sjulstad Svarstad IL 2 km J11 00:00
4 Carmen Synøve Solbakken Svarstad IL 2 km J11 00:00
1 Mari Bjaadal Ørn, Idrettsforening 2 km J12 08:18 00:00
2 Lovise Røsholt Sogn Svarstad IL 2 km J12 10:26 02:08
3 Petra K. Tjentland Svarstad IL 2 km J12 11:33 03:15
1 Linus Gregersen Bolstad IL Skrim 3 km G13 09:43 00:00
2 Ole Kristian Hennum Lier IL 3 km G13 09:44 00:01
3 Emil Trovik Rimeslåtten Svarstad IL 3 km G13 10:37 00:54
4 Nicolai Disch Olsrød Oseberg Skilag 3 km G13 10:42 00:59
5 Ted Anders Gustav Boström Konnerud IL 3 km G13 11:06 01:23
6 Tor-eivind Hem Svarstad IL 3 km G13 11:11 01:28
7 Fredrik Moen-Nordseth Konnerud IL 3 km G13 11:30 01:47
8 Carl-Wilhelm Busch Støren Skarphedin, IL 3 km G13 15:14 05:31
9 Sigurd Tepsel Sjulstad Svarstad IL 3 km G13 00:00
1 Thomas Peter Ennals Asker Skiklubb 3 km G14 09:47 00:00
2 Mats Haugen Pande Runar, IL 3 km G14 10:08 00:21
3 Vetle Titlestad Bye Larvik Ski 3 km G14 10:20 00:33
4 Sander Steen Skarphedin, IL 3 km G14 10:32 00:45
5 Linus Schie Selander Larvik Ski 3 km G14 10:32 00:45
6 Aksel Sauro Tresland Skarphedin, IL 3 km G14 10:46 00:59
7 Oliver Lindsverk Svarstad IL 3 km G14 10:50 01:03
8 Even Løvvold Rønningen Svarstad IL 3 km G14 13:39 03:52
9 Thor Løvvold Rønningen Svarstad IL 3 km G14 14:54 05:07
1 Silje N. Nybråthen Skrim, IL 3 km J13 11:03 00:00
2 Karen Hasaas Klavenes Runar, IL 3 km J13 11:23 00:20
3 Sol Angelica Torvund Ørn, IF 3 km J13 11:52 00:49
4 Hedda Nestegård-Bolstad Sande Sportsklubb 3 km J13 12:00 00:57
5 Celine Abrahamsen Herkules 3 km J13 15:00 03:57
6 Ingrid Furuseth-Midgaard Oseberg Skilag 3 km J13 15:20 04:17
7 Åshild Vatnås Bråten Svarstad IL 3 km J13 15:33 04:30
8 Maren Marie Fon Oseberg Skilag 3 km J13 17:32 06:29
1 Inez Nelson Svarstad IL 3 km J14 14:42 00:00
2 Olea Fladeby Runar, IL 3 km J14 00:00
1 Arnt Fjelldal Oseberg Skilag 5 km G15 14:45 00:00
2 Hans Øyvind Sundve Sande Sportsklubb 5 km G15 16:21 01:36
3 Kristian Glad Drammens Ballklubb 5 km G15 17:55 03:10
4 Johannes Lykseth Garmo Gulset IF 5 km G15 00:00
1 Vemund Myhre Vegårshei IL 5 km G16 14:35 00:00
2 Christian Torvund Ørn, IF 5 km G16 14:52 00:17
3 Edvard Martinius Ustad Oseberg Skilag 5 km G16 15:08 00:33
4 William Einvik Jensen Runar, IL 5 km G16 15:29 00:54
5 Torben Grytnes Thornqist Ivrig, IL 5 km G16 16:41 02:06
1 Ingvild Horgen Skarphedin, IL 5 km J15 18:29 00:00
2 Lotta Møller-Hansen Runar, IL 5 km J15 00:00
3 Mia Martine Mustad Stathelle og Omegn IL 5 km J15 00:00
1 Kristina Skulestøyl Aas Gransherad IL 5 km J16 00:00
1 Ingrid Bergene Aabrekk Runar, IL 5 km K Senior 14:57 00:00
1 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad Idrettslag 5 km K17 17:15 00:00
1 Astrid Horgen Skarphedin, IL 5 km K18 00:00
1 Eline Heia Birkenes IL 5 km K19/20 16:53 00:00
2 Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL 5 km K19/20 17:27 00:34
3 Linne Ausland Oddersjaa SSK 5 km K19/20 00:00

Om rennet:

Svarstadrennet arrangeres i tradisjonell form med start 8-12 år fra kl. 11. deretter en kort pause, før 13 år og eldre går. Rennet er i klassisk stil.

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater