Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | The Open golf | Landsskytterstevne | Diamond League London| Alle resultater

Resultater The Arctic Run 2024

Lignende saker

Informasjon, startlister og resultater fra The Arctic Run 8. juni 2024.

Publisert 8. juni 2024 i Resultater

The Arctic Run 2024

35. utgave

Tidligere Hadsel Maraton

Dato

8. juni

Sted

Hadseløya – Nordland

10 km | Halvmaraton | Maraton

Startlister

Alle resultater

Maraton menn, topp 50

1 Andreas Grøgaard Oslo M23-34 2:34:39.0 0:00.0
2 Per-Christian Pedersen Harstad M35-39 2:34:53.3 0:15.0
3 Svein Roger Kaspersen Kirkenes M45-49 2:45:09.7 10:31.0
4 Truls Follesø Bodø M23-34 2:50:57.7 16:21.0
5 Sigbjørn Bøtun Bodø M23-34 2:52:25.6 17:48.0
6 August Sandnes Sollund Bodø M23-34 2:54:30.7 19:53.0
7 Espen Gundersen IK Hind M40-44 2:57:15.1 22:39.0
8 Einar Mellem Tromsø M23-34 2:59:07.2 24:31.0
9 Jørgen Danielsen Harstad M23-34 2:59:53.0 25:15.0
10 Tor Edvard Nakken Trondheim M40-44 3:02:43.3 28:05.0
11 Magnus Hjelle Trondheim M23-34 3:03:32.8 28:59.0
12 Benjamin Frantzen Bodø M23-34 3:04:43.9 30:08.0
13 Henrik Hoven Stokmarknes M23-34 3:08:58.9 34:25.0
14 Robin Simonsen Harstad M35-39 3:08:38.2 34:27.0
15 Ben Clark Gawler M23-34 3:11:16.7 37:31.0
16 Eirik Nilsen Haugland Eiksmarka M23-34 3:12:48.5 38:17.0
17 Jack Grimstad Bodø M50-54 3:13:03.5 38:32.0
18 Kristian Fredrik Nikolaisen Kabelvåg M23-34 3:14:37.2 40:08.0
19 Knut Erik Johannesen Værøy M23-34 3:14:59.4 40:24.0
20 Robin Breivik Ellingsen Harstad M35-39 3:15:26.1 40:52.0
21 Einar Almendingen Sømna M20-22 3:15:35.0 41:33.0
22 Erlend Nygård Blaker M45-49 3:17:09.4 42:36.0
23 Jan Helgesen Oslo M60-64 3:17:37.1 43:00.0
24 Simon Janssen Tromsø M23-34 3:18:47.7 44:32.0
25 Stian Hangaas Bodø M45-49 3:20:35.6 46:14.0
26 Andriy Kupyna Oslo M45-49 3:20:54.2 46:45.0
27 Aleksander Mathisen Nordland M23-34 3:21:53.0 47:13.0
28 Aleksander Hansen Kvaløysletta M23-34 3:22:35.4 47:59.0
29 Eirik Okkenhaug Kabelvåg M40-44 3:24:19.8 49:50.0
30 Jarand Aftret Langvoll Tromsø M23-34 3:24:56.5 50:54.0
31 Vegard Antonsen Oslo M35-39 3:25:36.0 51:10.0
32 Marius Jørgensen Tromsø M50-54 3:26:06.8 51:31.0
33 Mark Bech Tromsø M23-34 3:26:22.6 52:08.0
34 Håkon Kristiansen Sortland M45-49 3:26:26.1 52:24.0
35 Aksel Sørensen Ulvang Ålesund M23-34 3:27:21.5 52:48.0
36 Hans-Christian Hansen Bardufoss M23-34 3:27:05.2 53:02.0
37 Tobias Ryberg Tromsø M23-34 3:29:22.0 54:49.0
38 Ali Boarfa Halmas Melbu M40-44 3:30:00.1 55:27.0
39 Steffen Vangen Harstad M23-34 3:29:53.5 55:30.0
40 Ingve Nordahl Løkken Trondheim M40-44 3:31:48.4 57:18.0
41 Torben Gjerstad Stokmarknes M40-44 3:31:55.2 57:22.0
42 Lars Espolin Johnson Bodø M35-39 3:32:21.1 57:46.0
43 Jochem Martens Workum M40-44 3:32:27.5 58:05.0
43 Håvard Strand Evenskjer M40-44 3:32:05.1 58:05.0
45 Ingar Sandbakk Bodø M23-34 3:33:09.6 58:38.0
46 Nils-Arne Stikholmen Stokmarknes M35-39 3:33:35.9 59:03.0
47 Vebjørn Skare Tromsø M23-34 3:34:44.2 1:00:11.0
48 Lars Sigve Nordrum Dilling M23-34 3:35:22.4 1:00:56.0
49 Preben Kristensen Narvik M23-34 3:35:46.6 1:01:46.0
50 Vegard Nymoen Paulsen Narvik M23-34 3:36:45.6 1:02:29.0

Maraton kvinner

1 Anette Leistad Trondheim K40-44 3:00:59.3 0:00.0
2 Thea Hanssen Oslo K23-34 3:09:18.0 8:19.0
3 Anne Leren Tolga K23-34 3:14:44.9 13:46.0
4 Linn Agdestein Oslo K45-49 3:23:25.2 22:41.0
5 Anette Hüttepohl Røkland K40-44 3:26:54.7 26:07.0
6 Adela Sadowska Neuilly sur Seine K35-39 3:28:31.8 27:35.0
7 Sara Iselin Johnsen Harstad K35-39 3:29:15.3 28:25.0
8 Nora Karita Bakke Oslo K23-34 3:32:52.9 32:44.0
9 June Fladby K20-22 3:33:46.0 32:58.0
10 Kristina Morken Oslo K40-44 3:34:22.9 33:39.0
11 Anne-Grethe Fygle Hansen Bodø K55-59 3:34:43.5 33:57.0
12 Lise Evensen Narvik K23-34 3:34:52.7 34:28.0
13 Anniken Liland Fredriksen Stokmarknes K23-34 3:37:40.8 37:06.0
14 Kristin Slettmo Jørgensen Tomasjord K40-44 3:38:01.5 37:17.0
15 Hanne Winther Bergen K23-34 3:38:46.0 38:02.0
16 Ina Sofie Thingvold Vollen K35-39 3:38:55.0 38:13.0
17 Heidi Kristine Halling Stokmarknes K23-34 3:44:19.8 43:55.0
18 Katrine Høgås Hay Oslo K23-34 3:45:30.5 45:09.0
19 Anne-Mette Uthus Stokmarknes K23-34 3:50:12.3 49:28.0
20 Amalie Haugland Oslo K23-34 3:52:03.2 51:39.0
21 Line Molberg Vollen K35-39 3:52:47.7 52:05.0
22 Barbro Bottolfsen Oslo K50-54 3:52:49.2 52:06.0
23 Wår Monsen Bodø K55-59 3:53:11.1 52:40.0
24 Øydis Jakobsen Narvik K45-49 3:53:52.3 53:07.0
25 Kristian Bjørkmo Tromsø M45-49 3:53:58.9 53:25.0
26 Trine Nilsen Harstad K40-44 3:56:25.1 55:56.0
27 Francine Gervazio Hunenberg K35-39 3:57:10.0 56:40.0
28 Hege Gundersen Ballstad K23-34 4:00:33.7 59:51.0
29 Nora Helen Lund Lyngra Ålesund K35-39 4:02:25.5 1:01:50.0
30 Natalie Hoage Trondheim K23-34 4:05:15.3 1:04:35.0
31 Tora Elisabeth Almendingen Bodø K23-34 4:07:02.5 1:06:37.0
32 Nina Abelsen Lorentzen Svolvær K50-54 4:07:36.2 1:07:18.0
33 Lill-Iren Wollvik Bodø K55-59 4:08:35.8 1:07:50.0
34 Veronika Capova Hrusovany nad Jevisovkou K40-44 4:09:27.8 1:08:49.0
35 Stine Pedersen Bodø K23-34 4:15:39.4 1:15:17.0
36 Kathrine Myran Jakobsli K40-44 4:16:05.2 1:15:28.0

Halvmaraton menn, topp 50

1 Geir Endre Rogn Fjellblom IL M40-44 1:10:47.7 0:00.0
2 Svein Roald Nikolaisen Harstad M23-34 1:18:53.7 8:07.0
3 Kevin Slettmyr Bodø M23-34 1:19:00.8 8:14.0
4 Magnus Fredriksen Widerøe Tromsdalen M23-34 1:19:04.1 8:18.0
5 Edvard Vea Iversen Stokmarknes M23-34 1:19:29.6 8:42.0
6 Kristoffer Fagerkind Falstad Tromsø M23-34 1:19:47.6 9:02.0
7 Mikael Arnesen Krokelvdalen M35-39 1:20:46.1 9:59.0
8 Vegard Åsland Gudbrandsen M35-39 1:21:07.2 10:20.0
9 Anders Brænna M40-44 1:23:36.9 12:52.0
10 Morten Alsos Ranheim M45-49 1:24:01.4 13:15.0
11 Robin Larsen Stokmarknes M40-44 1:24:08.5 13:22.0
12 Nils Stian Finnseth Sørreisa M50-54 1:24:27.7 13:41.0
13 Håvard Gjerstad Stokmarknes M40-44 1:25:26.3 14:40.0
14 Eidar Furu Leknes M40-44 1:25:34.6 14:49.0
15 Jack Mortensen Harstad M50-54 1:26:23.1 15:37.0
16 Øyvind Frantzen Narvik M23-34 1:26:42.1 15:56.0
17 Karsten Ellingsen Henningsvær M35-39 1:26:43.0 15:59.0
18 Erik Haagensen Tromsø M55-59 1:27:01.0 16:12.0
19 Daniel Riibe-Stokland Sortland M35-39 1:27:17.0 16:30.0
20 Kristoffer Pettersen Bjørnevatn M35-39 1:27:39.1 16:55.0
21 Olav Marcus Wendel Bodø M35-39 1:27:41.5 17:00.0
22 Emil Bjørnå Narvik M23-34 1:27:46.9 17:01.0
23 Daniel Vedal Andenes M23-34 1:28:04.8 17:22.0
24 Aleksander Holand Bodø M40-44 1:28:11.0 17:24.0
25 Eirik Lamøy Sandefjord M40-44 1:28:19.3 17:38.0
26 Fridtjof Rinde Ålesund M23-34 1:28:58.7 18:14.0
27 Dag-Arne Kristiansen Narvik M40-44 1:29:29.2 18:43.0
28 Morten Johnsen Engvoll Bardu M23-34 1:29:33.0 18:49.0
29 Børge Weines Harstad M40-44 1:29:47.8 19:01.0
30 Stein Nilsen Harstad M45-49 1:29:46.6 19:05.0
31 Martin Rasmussen Sortland M35-39 1:30:06.7 19:21.0
32 Fredrik Camilo Halsbog Fetsund M40-44 1:31:27.1 20:42.0
33 Stian André Hansen Myre M35-39 1:31:23.5 20:47.0
34 Jørn-Åge Hansen Stokmarknes M35-39 1:31:47.7 21:08.0
35 Kai Hugo Sørensen Tromsdalen M50-54 1:31:51.9 21:10.0
36 Ruben Rolandsen Bodø M23-34 1:32:23.7 22:15.0
37 Adrian Dahl Johansen Bodø M40-44 1:33:07.9 22:22.0
38 Lukas Mathisen Sortland M20-22 1:33:08.3 22:27.0
39 Trym Abrahamsen Stavanger M35-39 1:33:38.6 22:58.0
40 Andres Spicher Tromsø M35-39 1:33:20.9 23:01.0
41 Hans Øyvind Karlsen Sortland M35-39 1:33:59.3 23:16.0
42 Amandus Albrigtsen Bodø M23-34 1:34:15.7 23:29.0
43 Edvart Falch Alsos Laukvik M23-34 1:34:13.2 23:35.0
44 Lars Ihrstad Harstad M45-49 1:33:58.9 23:50.0
45 Remi Hanssen Kabelvåg M50-54 1:34:07.3 23:56.0
46 Andrè Mehus Skytterveien Runners M23-34 1:34:53.2 24:17.0
47 André Moen Nilsen Vear M23-34 1:35:04.7 24:24.0
48 Kim Rasmussen Nordfold M55-59 1:35:18.7 24:37.0
49 Ken Broger Lind Sortland M50-54 1:35:18.0 24:43.0
49 Joakim Pettersen Bjørnevatn M45-49 1:35:20.6 24:43.0

Halvmaraton kvinner, topp 50

1 Elisabeth Stubberud Trondheim K35-39 1:20:56.7 0:00.0
2 Lisbeth Pedersen Nordfold K45-49 1:24:50.4 3:52.0
3 Kristin Lund Hansen Tromsø K23-34 1:26:26.8 5:29.0
4 Gerd-Elin Oien Eggesvik K50-54 1:28:37.9 7:43.0
5 Annika Jakobsen Stokmarknes K20-22 1:30:33.9 9:42.0
6 Lill-Tone Brekke Tromsdalen K23-34 1:31:40.8 11:03.0
7 Ida Heiberg Harstad K35-39 1:32:43.5 11:48.0
8 Marit Fredriksen Widerøe Tromsdalen K35-39 1:32:45.9 11:54.0
9 Helena Kumar Westberg Ørsta K23-34 1:34:59.0 14:08.0
10 Camilla Borchsenius Tromsø K23-34 1:35:16.2 14:22.0
11 Saana Heinänen K40-44 1:35:50.8 14:57.0
12 Elisabeth Dahlberg Tromsø K45-49 1:35:51.5 14:58.0
13 Mari Herud Sortland K23-34 1:36:38.9 15:48.0
14 Victoria Bolstad Myre K23-34 1:37:12.9 16:24.0
15 Marte Ihrstad Hamar K45-49 1:38:55.8 18:07.0
16 Rita Solheim Paulsen Bodø K23-34 1:39:04.5 18:10.0
17 Kristine Heitmann Alta K35-39 1:38:39.0 18:12.0
18 Eirin Udnæs Stokmarknes K23-34 1:39:28.3 18:49.0
19 Cecilia Richter Bodø K40-44 1:40:07.9 19:24.0
20 Camilla Nesvik Nysted Bardu K23-34 1:40:56.3 20:15.0
21 Elizabeth Karlsen Van Leeuwen Sortland K23-34 1:41:09.5 20:23.0
22 Marthe Storhaug Bodø K35-39 1:41:39.4 20:48.0
23 Line Westgaard Kjeller K23-34 1:41:26.8 21:07.0
24 Henriette Andersen Grålum K23-34 1:41:56.2 21:15.0
25 Ingrid Sørensen Stokmarknes K23-34 1:42:58.4 22:04.0
26 Trine Gustavsen Tromsø K55-59 1:42:53.5 22:05.0
27 Marie Bendikte Bendiksen Borkenes K45-49 1:43:21.0 22:30.0
28 Amalie Gjesmoe Henningsvær K23-34 1:44:09.6 23:32.0
29 Tuva Borge Frogner K23-34 1:44:37.7 24:17.0
30 Trine Larsen Bodø K23-34 1:45:15.4 24:24.0
31 Guro Elise Kvaal K23-34 1:45:14.9 24:37.0
32 Airin Kollhus Rolvsøy K23-34 1:46:12.6 25:47.0
33 Anna Kvam Oslo K23-34 1:46:30.0 25:59.0
34 Henriette Bakke Vestre K23-34 1:46:59.2 26:13.0
35 Sissel Hansson Kvaløysletta K60-64 1:47:23.2 26:34.0
36 Marte Asphaug Stokmarknes K35-39 1:47:27.2 26:40.0
37 Andrine Jakobsen Stokmarknes K23-34 1:47:34.6 26:48.0
38 Renate Gjessing Melbu K45-49 1:47:22.3 27:01.0
39 Inger Lie Vaaler IF K23-34 1:47:51.0 27:39.0
40 Line Lysvold Kabelvåg K50-54 1:48:18.4 28:01.0
40 Marta Parès Neverdal K45-49 1:48:19.8 28:01.0
42 Nora Brønstad K23-34 1:49:00.2 28:21.0
43 Susann Lindkvist K40-44 1:48:43.1 28:24.0
44 Nina Haavie Oslo K45-49 1:49:37.6 29:08.0
45 Siri Brun Melbu K35-39 1:50:19.6 29:41.0
45 Christine Fjeldstad Oslo K40-44 1:50:12.3 29:41.0
47 Madeleine Mathisen K23-34 1:50:05.8 29:42.0
48 Live Falkeid K20-22 1:50:39.9 30:11.0
49 Ragnhild Berg Sortland K40-44 1:50:49.9 30:15.0
50 Ingrid Kristiansen Melbu K23-34 1:51:00.6 30:35.0

10 km menn, topp 50

1 Johan Nordeng Alsvåg M20-22 33:37.3 0:00.0
2 Stian Eilertsen Harstad M35-39 33:38.8 0:02.0
3 Kristian Ulriksen Oslo M35-39 34:25.4 0:48.0
4 Magnus Vesterheim Harstad M23-34 34:52.7 1:16.0
5 Trym Toreid Bøstad M16 35:11.7 1:36.0
6 Kristian Fredheim Tromsø M35-39 35:52.7 2:16.0
7 Jakob Sørlie Pettersen Tromsø M23-34 36:17.2 2:40.0
8 Torstein Svendsen Harstad M55-59 36:45.1 3:08.0
9 Mats Hansen Narvik M23-34 37:39.4 4:05.0
10 Petter Einarsen Sortland M23-34 37:49.6 4:15.0
11 Jesper Klæboe Pedersen Tromsø M20-22 38:30.9 4:54.0
12 Thomas Bergland Harstad M35-39 38:47.0 5:10.0
13 Sigve Landsem Narvik M23-34 38:55.1 5:18.0
14 Yrian Hjelseth Harstad M45-49 39:17.1 5:41.0
15 Joachim Aas Harstad M35-39 39:21.6 5:46.0
16 Marius Pedersen Evenskjer M50-54 39:22.5 5:47.0
17 Kristoffer Forsberg Olsen Tromsø M35-39 39:23.8 5:49.0
18 Simen Kroken Sørreisa M23-34 39:39.5 6:05.0
19 Øystein Torgersen Bodø M23-34 39:42.5 6:08.0
20 Eirik Markussen Beisfjord M23-34 39:44.4 6:10.0
21 Kjell Arne Kristiansen Grøtavær M55-59 39:54.1 6:18.0
22 Øystein Wilsgård Benjaminsen Hunndalen M23-34 40:01.2 6:25.0
23 Hans Magnus Eldby Dahlslett Sandvika M23-34 40:05.3 6:30.0
24 Jan-Levi Brinchmann Kabelvåg M55-59 40:06.7 6:31.0
25 Andreas Sung Unstad Oslo M35-39 40:15.1 6:39.0
26 Olai Vollheim Sortland M20-22 40:52.0 7:19.0
27 Knut-Øyvind Johansen Tromsø M40-44 41:05.9 7:31.0
28 Rune Tjønsø Sortland M40-44 41:17.8 7:43.0
29 Bjarne Martinsen Sortland M45-49 41:24.5 7:48.0
30 Tommy Mikkelsen Sørreisa M50-54 41:25.0 7:49.0
31 Eivind Bokalrud Fredly Svolvær M18-19 41:28.7 7:53.0
32 Stian Kristoffersen Sortland M35-39 41:28.9 7:54.0
33 Normann Stjernen Bodø M35-39 41:34.3 7:59.0
34 Terje Sandness Bodø Bauta løpeklubb M60-64 41:34.4 8:02.0
35 Laurits Johansen Harstad M23-34 42:23.8 8:50.0
36 Aage Andre Krekling M35-39 42:27.3 8:52.0
37 Marelius Lind Johansen Sortland M16 42:49.9 9:19.0
38 Tobias Samuelsen Ballangen M20-22 42:54.7 9:24.0
39 Daniel Sørdahl Tromsø M35-39 43:03.7 9:29.0
40 Andreas Jespersen Narvik M45-49 42:57.5 9:34.0
41 Børge Thomassen M35-39 43:12.4 9:40.0
42 Iver Dahle Ihrstad Harstad M14 43:09.3 9:42.0
42 Sivert Tømmerås Brustad Stokmarknes M14 43:12.2 9:42.0
44 Njål Bragason Toreid Bøstad M15 43:13.9 9:54.0
45 Sondre Lange M23-34 43:36.3 10:21.0
46 Kristoffer Collin Hundal Kvaløya M23-34 44:13.8 10:42.0
47 Daniel Aron Strand Harstad M23-34 44:23.2 10:51.0
48 Christian Vatndal Stokmarknes M40-44 44:14.3 11:01.0
49 Øystein Bjørstad Lindbeck Sortland M40-44 44:39.6 11:08.0
50 Sondre Arntsen M20-22 44:49.6 11:18.0

10 km kvinner, topp 50

1 Madelène Wanvik Holum Oslo K23-34 36:02.2 0:00.0
2 Emilie Krey Ludviksen Tromsø K23-34 36:26.5 0:24.0
3 Mabel Amundsen Byaasen Skiklub K20-22 39:42.8 3:43.0
4 Oda Nerdrum Lillehammer K23-34 41:58.4 6:01.0
5 Cecilie Brinchmann Kabelvåg K45-49 42:44.5 6:45.0
6 Julie Voktor Pedersen Bodø K35-39 42:51.4 6:51.0
7 Ida Skogmo Narvik K23-34 43:12.4 7:16.0
8 Hanne Helén Pettersen Bodø K23-34 43:43.6 7:45.0
9 Fanny Kristensen Rognan K17 44:29.8 8:31.0
10 Serine Nergård K23-34 44:31.9 8:34.0
11 Elisabeth Hansen Norway K35-39 45:08.2 9:08.0
12 Ramona Nesshaug Silsand K23-34 45:02.7 9:19.0
13 Stine Anette Berntsen Oslo K35-39 45:42.3 9:42.0
14 Renathe Lian Narvik K40-44 45:40.3 9:43.0
15 Sandra Dahl Pettersen Sortland K35-39 45:41.2 9:45.0
16 Therese Eide Harstad K45-49 45:47.3 9:48.0
17 Marthe Hogseth Hansen Melbu K35-39 45:54.2 9:56.0
18 Julianne Karlsen Evenskjer K23-34 45:50.7 10:04.0
19 Iljen Paulsen Harstad K45-49 46:07.3 10:08.0
20 Marita Ivarsson Elverum Narvik K45-49 46:17.2 10:17.0
21 Kristel Berg Kvaløya K45-49 46:39.7 10:46.0
22 Caroline Mikalsen Marskar Medkila Skilag K14 46:30.0 10:52.0
23 Camilla Lydersen Sortland K23-34 47:28.2 11:32.0
24 Benedicte Marhaug Sortland K23-34 47:30.3 11:34.0
25 Lotta Ihrstad Huuse Hamar K15 47:41.0 11:48.0
26 Tiril Vehus Frolands Verk K23-34 47:37.0 11:54.0
27 Solrun Dahl Pettersen Sortland K40-44 48:05.8 12:10.0
28 Chipo Tendeland Stokmarknes K40-44 48:19.0 12:22.0
29 Stefaniia Bohaichuk Seljeveinen 2a, Fauske K14 48:37.7 12:40.0
30 Oda Hanssen Hunndalen K23-34 48:39.9 12:44.0
31 Maria Bornø Novstad Harstad K23-34 48:46.7 12:49.0
32 Hege Loftfjell Oslo K55-59 48:58.6 13:09.0
33 Maiken Myrland Pettersen K18-19 49:01.3 13:11.0
34 Karoline Lind Sortlandsortland K20-22 49:15.5 13:26.0
35 Kaja Pedersen Tromsø K23-34 49:07.5 13:29.0
36 Elise Riibe-Stokland Sortland K35-39 49:28.0 13:32.0
37 Jorann Breines Sortland K23-34 49:53.1 14:04.0
38 Adelén Dahl Sortland K23-34 49:53.5 14:09.0
39 Helene Steinsvik Gulstad Løpelag K23-34 49:56.1 14:15.0
40 Susanne Setten Wingsternes Kabelvåg K40-44 50:28.8 14:37.0
41 Synnøve Dinessen Tromsø K23-34 50:28.9 14:40.0
42 Elisabeth Didriksen Bodø K40-44 51:05.7 15:08.0
43 Michelle Opshaug Narvik K50-54 50:35.2 15:09.0
44 Grete Ovanger Tromsø K55-59 50:57.9 15:12.0
45 Malin Paulsen Stokmarknes K23-34 51:18.2 15:30.0
46 Julie Melkvik Kabelvåg K23-34 51:32.0 15:34.0
47 Hege Bjørnå Narvik K23-34 51:38.5 15:51.0
48 Cathrine Leonthin Oslo K45-49 51:50.6 16:02.0
49 Vilde Gjærum Tromsø K23-34 51:53.3 16:09.0
50 Leila Pilliard Oslo K23-34 51:58.6 16:11.0

Om løpet

The island track of The Arctic Run welcomes all, catering to both beginners and experienced runners with its flat terrain and 300-meter maximum elevation.

Speed enthusiasts will appreciate this route, yet caution is advised: the captivating scenery might tempt you to slow down and immerse yourself in the beauty of Vesterålen.

Dreams do come true. Embark on The Arctic Run – a marathon tracing a unique path around a beautiful island measuring exactly 42 km, in delightful Vesterålen, Northern Norway.

Tidsskjema

07:30 The Arctic Run Morning Walk
08:00 The Arctic Run EXPO Opens
11:00 Side event: Folkefest opens in the city centre
12:00 Start, Marathon & Half Marathon
14:00 The Arctic Run EXPO Closes
15:00 Start, 10K
18:30 Side event: Arti Run
20:00 Side Event: Folkefest After Party with Skatebård

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater