Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Tordenskioldsløpet 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Tordenskioldsløpet som arrangeres tirsdag 9. mai 2023.

Publisert 9. mai 2023 i Resultater

Tordenskioldsløpet 2023

42. utgave

Dato

9. mai

Sted

Lade Idrettsanlegg, Trondheim – Trøndelag

Startlister

Alle resultater

10 km, topp 20 menn

1 Oskar Andrén OK Tisaren M25-29 31:31:00 00:00
2 Tommy Bangjord Hove Bratsberg IL M30-34 32:16:00 00:45
3 Vegard Sæbu Skrautvål IL / Skrautvål Il/S-Lag/Møllenberg Yacht Club M20-24 32:41:00 01:10
4 Øyvind Utengen Bratsberg IL M30-34 32:48:00 01:17
5 Ketil Stene Bratsberg IL M45-49 33:13:00 01:42
6 Håvard Tømmerdal Bratsberg IL M30-34 34:25:00 02:54
7 Luke Campbell Bratsberg IL M40-44 34:32:00 03:01
8 Nikolai Aarre Mæhlum Bratsberg IL M35-39 34:33:00 03:02
9 Vemund Gurholt Bratsberg IL / Bratsberg IL / Siemens Energy M30-34 34:58:00 03:27
10 August Bertheussen Falkanger Byåsen IL M20-24 35:09:00 03:38
11 Michael Brian Watts Bratsberg IL M35-39 35:18:00 03:47
12 Anders Bangstad Team Arses M25-29 35:31:00 04:00
13 Ola Rossvoll Bratsberg IL M40-44 35:39:00 04:08
14 Mats Jensen Sjetne IL / Skanska Aktiv M30-34 35:41:00 04:10
15 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL / Janus IF M25-29 35:50:00 04:19
16 Simon Utseth Sandvåg NTNUI M30-34 36:01:00 04:30
17 Tormod Flatjord Byaasen Skiklub M25-29 36:24:00 04:53
18 Tore Berdal Kyrksæterøra IL M25-29 36:34:00 05:03
19 Torje Sandaker Syslak Bratsberg IL M25-29 36:41:00 05:10
20 Torje Furu Rambøll M25-29 37:11:00 05:40

10 km, topp 20 kvinner

1 Kristin Waaktaar Opland Bratsberg IL K40-44 34:43:00 00:00
2 Christoffer Søbstad Heimdal M35-39 36:26:00 01:43
3 Lene Berg Hanssen Byåsen IL K20-24 38:31:00 03:48
4 Signe By Eide Bratsberg IL / Bratsberg K20-24 38:35:00 03:52
5 Hannah Judithe Eriksen NTNUI / Ntnui Triatlon K25-29 38:49:00 04:06
6 Ingrid Lunde Steen Byåsen IL K35-39 39:29:00 04:46
7 Trude Nonstad FORNES Ranheim Skiklubb K30-34 40:09:00 05:26
8 June Nilsen Bratsberg IL K25-29 41:09:00 06:26
9 Eline Megård Bjørgvik Trondheim K35-39 41:46:00 07:03
10 Sigrun Margrete Hammer Trondheim K30-34 42:14:00 07:31
11 Helene Almås Kirkvold Aktivm K20-24 42:20:00 07:37
12 Mette Eid Løvås Strindheim IL K50-54 43:02:00 08:19
13 Inger Elisabeth Grønningen Lensvik IL K40-44 43:19:00 08:36
14 Kjersti Ervik Hommelvik K45-49 43:47:00 09:04
15 Marthe Sand Skjelbred Trondheim & Omegn Sportsklubb K35-39 44:34:00 09:51
16 Ane Kamsvåg HMI Runners K25-29 44:52:00 10:09
17 Kari Hanne Gjeilo Bratsberg IL K50-54 44:53:00 10:10
18 Emma Endal Hansen Støren K40-44 44:56:00 10:13
19 Hanne Klakken Trondheim K45-49 44:58:00 10:15
20 Anne Grete Myhre Sjetne IL K45-49 45:32:00 10:49

5 km, topp 20 menn

1 Ebrahim Abdulaziz Strindheim IL M45-49 15:31 00:00
2 Henning Offigstad Bratsberg IL M35-39 15:48 00:17
3 Jonas Frorud Bratsberg IL M30-34 15:54 00:23
4 Kjetil Thoresen Strindheim IL M25-29 16:29 00:58
5 Tolga Rambovski Olcay Byåsen IL M20-24 16:40 01:09
6 Morten Andreas Edvardsen Bratsberg IL M25-29 16:53 01:22
7 Knut Venseth Markabygda IL M50-54 17:17 01:46
8 Mathias Leroyer Freidig M14-15 17:21 01:50
9 Kristian Stokke Selnes Byaasen Skiklub M12-13 17:35 02:04
10 Linus Stjern Strand Trondheim M14-15 17:46 02:15
11 John Kristian DAHL Orkla Sparebank M40-44 17:52 02:21
12 Karl Andreas Eggan Norconsult M30-34 17:59 02:28
13 Trond Einar Elden Trøndelag Fylkeskommune M50-54 18:02 02:31
13 Martin Randli Elden Freidig M14-15 18:02 02:31
15 Magnus Bjørgum Coop Norge SA avd Trondheim M20-24 18:16 02:45
16 Ola Aas Røros IL M25-29 18:20 02:49
17 Johan Venseth Markabygda IL M55-59 18:21 02:50
18 Kristian Selbekk Liaklev Bratsberg M25-29 18:23 02:52
19 Thomas Alne Bratsberg IL M40-44 18:25 02:54
20 Rolf Solheimdal Johansen Trondheim & Omegn Sportsklubb M45-49 18:38 03:07

5 km, topp 20 kvinner

1 Hanne Mjøen Maridal Strindheim IL / Team Ingrid Kristiansen K25-29 17:07 00:00
2 Vibeke Jensen Strindheim IL K25-29 17:47 00:40
3 Heidi Hestmark Smalås Klæbu Løpeklubb K35-39 17:55 00:48
4 Mona Bull Røkkesaune Bratsberg IL K25-29 19:08 02:01
5 Katharina Kahrs Strindheim IL K35-39 19:32 02:25
6 Annette Velde Sande BFG Bergen Løpeklubb / BFG Bergen Løpeklubb #Vangenbanden K40-44 19:43 02:36
7 Anette Leistad Bratsberg IL K35-39 20:12 03:05
8 Maja Midthjell Utleira K12-13 21:24 04:17
8 Maren Norderud Placebo Løpeklubb K20-24 21:24 04:17
10 Helene Muren Buvika K40-44 22:25 05:18
11 Tonje Steigedal St. Olavs Hospital K40-44 22:40 05:33
12 Lene Johansen Rye Byneset IL K45-49 22:42 05:35
13 Pernille Nalum Duvholt Veidekke BIL K25-29 22:44 05:37
14 Emma Johnsen Byåsen Skiskytterlag K14-15 23:23 06:16
15 Sanna Kåsbøl Trondheim K25-29 23:56 06:49
16 Heidi Hesselberg Rendal Miljødirektoratet BIL K35-39 24:12:00 07:05
17 Kjersti Sandvik Buvik IL K40-44 24:18:00 07:11
18 Maria Saltvik Aasen Astor Fotballklubb K12-13 24:25:00 07:18
19 Inga Moxness Astor Fottball Klubb K12-13 24:29:00 07:22
20 Astrid Volden Orkla Sparebank K30-34 24:46:00 07:39

Om løpet

Arena vil være Koteng Arena på Lade Idrettsanlegg. Ankomst via idrettsanleggets innganger, følg skilting.
Vi oppfordrer til å bruke offentlig kommunikasjon. Det er svært begrenset med parkeringsplasser i området.
Tidskjema:
17:00 Arena åpner med nummeruthenting og kiosksalg åpner
18:30 Fri start trimklasser 5 km og 10 km uten tidtakning
18:30 Felles oppvarming med 3T Midtbyen
19:00 Start 5 km med tidtakning
19:15 Start 10 km med tidtakning
20:00 After-Run på Egon Lade
20:15 Hovedpremieutdeling

Hjemmeside Facebook

Hjemmeside

Løypekart

10 km

5 km

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater