Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Torvikbukt Rundt 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Torvikbukt Rundt 23. september 2023.

Publisert 23. september 2023 i Resultater

Torvikbukt Rundt 2023

51. utgave

Dato

23. september

Sted

Torvikbukt – Møre og Romsdal

Distanser

5,5 km | 13,5 km

Startlister

Resultater

13, 5 km menn, topp 30

1 Johan BUGGE Eidsvåg IL Menn 21-39 år 42:55:00 00:00
2 Morten EILIFSEN Averøy Løpeklubb Menn 21-39 år 48:04:00 05:09
3 Sander Engdahl Torvikbukt IL / Engdahl Media Menn 21-39 år 48:07:00 05:12
4 Linus Engdahl Torvikbukt IL / Engdahl Media Menn 17-20 år 49:00:00 06:05
5 Fredrik Bru IL Norodd Menn 21-39 år 49:36:00 06:41
6 Martin Peder Kvalshaug Kårvåg IL Menn 21-39 år 49:44:00 06:49
7 Ole André Lukkedal Ørskog IL Menn 40-49 år 49:53:00 06:58
8 Espen Avset Fredriksen Averøy Løpeklubb Menn 21-39 år 51:07:00 08:12
9 Mads Gjethammer Romsdal Randoneeklubb Menn 17-20 år 51:44:00 08:50
10 Per Myren IL Norodd Menn 21-39 år 51:56:00 09:01
11 Tom Erik Herskedal Eide Menn 21-39 år 52:08:00 09:13
12 Jan Erik Buan Frei Menn 50-59 år 52:27:00 09:32
13 Thomas Sandhaug Molde og Omegn IF Menn 40-49 år 53:17:00 10:22
14 Are Fetveit IL Norodd Menn 21-39 år 53:32:00 10:38
15 Eskil Engdahl Torvikbukt IL / Engdahl Media Menn 21-39 år 53:36:00 10:41
16 Vegard Øverli Berg Svene IL Menn 21-39 år 54:28:00 11:33
17 Ola Sjømæling Øre Bygdalag Menn 21-39 år 54:49:00 11:54
18 Kristian Fauskanger Molde og Omegn IF Menn 21-39 år 55:06:00 12:11
19 Eivind Solvik IL Norodd Menn 21-39 år 56:17:00 13:22
20 Yngve Laingen FBI Menn 40-49 år 56:22:00 13:27
21 Andreas Sletbakk IL Norodd Menn 21-39 år 57:33:00 14:38
22 Tarje Nordstrand Jacobsen Molde Menn 40-49 år 57:47:00 14:52
23 Markus Solli Sorthe IL Hjelset-Fram Menn 15-16 år 58:01:00 15:06
24 Einar Engvig IL Norodd / Einar Engvig AS Menn 40-49 år 58:10:00 15:16
25 Tom Fredrik Iversen Romsdal Randoneeklubb Menn 21-39 år 58:11:00 15:16
26 Are Uran Averøy Menn 40-49 år 58:14:00 15:19
27 Eddy Monsøy Sunndalsøra Menn 40-49 år 58:14:00 15:19
28 Hans Kristian FOLDE Molde Menn 21-39 år 58:24:00 15:29
29 Morten Torvik IL Varden Meråker Menn 21-39 år 58:26:00 15:31
30 Asbjørn Dahlen Osmarka IL Menn 40-49 år 59:23:00 16:28

13,5 km kvinner, topp 30

1 Jenny Nesje Skåla IL Kvinner 21-39 år 55:51:00 00:00
2 Ida Brakstad Orset Romsdal Randoneeklubb Kvinner 15-16 år 58:09:00 02:18
3 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF Kvinner 21-39 år 59:05:00 03:14
4 Irene Mork IL Norodd Kvinner 21-39 år 01:01:21 05:30
5 Yngvild Elvemo Asko Molde Kvinner 21-39 år 01:02:19 06:28
6 Karen Bruseth Averøy Løpeklubb Kvinner 40-49 år 01:04:14 08:23
7 Linn Farstad Farstad Traktor og ski Kvinner 15-16 år 01:05:02 09:11
8 Jule Ruyter Sunday-Runday Mosjon m/tid 01:06:22 10:31
9 Hanna Lerche Fodstad Østre Toten Skilag / Sunday Runday Kvinner 17-20 år 01:07:45 11:54
10 Marlene Heggem Osmarka IL Kvinner 21-39 år 01:08:05 12:14
11 Ingeborg Nesje Skåla IL Kvinner 21-39 år 01:08:21 12:30
12 Ingebjørg Stranden Klausen Molde Kvinner 40-49 år 01:09:08 13:17
13 Oddrun Brakstad Orset Romsdal Randoneeklubb Mosjon m/tid 01:09:15 13:24
14 Astrid Krane Torvikbukt IL Kvinner 40-49 år 01:09:50 13:59
15 Sissel Humstad Torvikbukt IL Mosjon m/tid 01:12:13 16:22
16 Jørill Gjeitnes Skåla Kvinner 50-59 år 01:13:08 17:17
17 Therese Hvattum Asphol Kleive IL Kvinner 21-39 år 01:13:39 17:48
18 Thea Tideman IL Varden Meråker Kvinner 21-39 år 01:13:44 17:53
19 Ingunn Gaupset Molde Mosjon m/tid 01:13:56 18:05
20 Ingrid Tulluan Mosjon m/tid 01:13:59 18:08
21 Sophie Van Veen Sunday-Runday Mosjon m/tid 01:18:50 22:59
22 Guro Flemmen Flemma IL Mosjon m/tid 01:21:09 25:18:00
23 Ragnhild Pedersen Molde Mosjon m/tid 01:21:56 26:05:00
24 Janne Biessels Bosch EN Duin Mosjon m/tid 01:24:07 28:16:00
25 Elin Gustavsen Tromsø Mosjon m/tid 01:26:36 30:45:00
26 Ragnhild Orset Stene Oslo kkk Mosjon m/tid 01:26:58 31:07:00
27 Janne Smidts Sunday Runday Mosjon m/tid 01:29:43 33:52:00
28 Alina Kuzmina Sunday Runday Mosjon m/tid 01:33:51 38:01:00
29 Thea Jensen Sunday-Runday Mosjon m/tid 01:37:45 41:54:00
30 Alina Dvorianyn Sunday-Runday / Nordvestlndet Folkehøyskole Mosjon m/tid 01:53:09 57:18:00

5,5 km menn

1 Vegard Gjerde Molde og Omegn IF Gutter 11-12 år 22:35 00:00
2 Vetle Bjerkeli Molde og Omegn IF Gutter 11-12 år 22:36 00:01
3 Magnus Bruseth Molde og Omegn IF / Moi Gutter 11-12 år 24:39:00 02:04
4 Liam Fredriksen Averøy Løpeklubb Gutter 13-14 år 26:05:00 03:30
5 Mikal Fredriksen Averøy Løpeklubb Gutter 13-14 år 29:40:00 07:05
6 Irvin Stranden Jordal Gutter 11-12 år 30:51:00 08:16

5,5 km kvinner

1 Ingrid Sandhaug Molde OG Omegn IF Jenter 11-12 år 23:48 00:00
2 Signe Brakstad Orset Molde og Omegn IF Jenter 11-12 år 23:54 00:06
3 Sofie Solli Sorthe IL Hjelset-Fram Jenter 13-14 år 27:12:00 03:24
4 Anna Bakke Madsen Molde og Omegn IF Jenter 11-12 år 27:18:00 03:30
5 Elida Rødseth Solli Hjelset Fram / IL Hjelset Fram Jenter 13-14 år 28:22:00 04:34
6 Maria Hals Torvikbukt Jenter 11-12 år 29:29:00 05:41
7 Leah Lukkedal Ørskog IL Jenter 11-12 år 31:46:00 07:58
8 Alva Lukkedal Ørskog IL Jenter 11-12 år 31:46:00 07:58
9 Maria Ustad Orset Torvikbukt IL Jenter 11-12 år 36:25:00 12:37
10 Karin Sofie Blekken Torvikbukt Idrettslag Jenter 11-12 år 36:25:00 12:38
11 Frida Orset Torvikbukt IL Jenter 11-12 år 37:17:00 13:29
12 Johanne Apold Lillebø Torvikbukt IL Jenter 11-12 år 37:24:00 13:36

Om løpet

Klasseinndeling/ program:
Klasse 1: (10:00-12:00) Turklasse – heile eller halve løypa uten tid (påmelding ved start).
Klasse 2: (Start kl 14:00) Mosjon – heile løypa med tid, 13,5km.
Klasse 3: (Start kl 14:00) Aktive kvinner og menn fra 15 år og oppover, 13,5km.
Klasse 4: (Start kl 14:15) Ungdomsklasse 11-14 år, 5,5km.

Ca kl 16:00: Premieutdeling i Gjemneshallen

Hjemmeside

Løypekart

Flere resultater

Alle resultater