Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Resultater Totenvikaløpet 2024

Lignende saker

Startlister og resultater Totenvikaløpet som arrangeres søndag 26. mai 2024.

Publisert 26. mai 2024 i Resultater

Totenvikaløpet 2024

Dato

26. mai

Sted

Totenvika, Skreia – Innlandet

Distanse

10 km

Startlister

Resultater (live)

Menn, topp 50

1 Petter Johansen Lillehammer IF M23-34 30:20:00 00:00
2 Geir Endre Rogn Fjellblom IL M40-44 31:36:00 01:16
3 Joe Walker Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC M23-34 32:43:00 02:23
4 Hallvard Dahle Mosvik IL – Friidrett M23-34 33:26:00 03:06
5 Atle Wendel Scheie IK Tjalve M23-34 33:28:00 03:08
6 Pål Onsrud Gjøvik Friidrettsklubb M23-34 33:49:00 03:29
7 Marius Viken Vesterås Gjøvik Friidrettsklubb M23-34 33:58:00 03:38
8 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF M23-34 34:19:00 03:59
9 Fridtjof Wedum Gausdal Friidrettsklubb M23-34 34:43:00 04:23
10 Torbjørn Remmen Fjellblom il M40-44 35:32:00 05:12
11 Daniel Egedius Vind il M18-19 35:45:00 05:25
12 Sigmund Aasen Kvalheim Lillehammer IF M23-34 35:56:00 05:36
13 Jonas Bergli Snertingdal IF Ski / Backe BIL M23-34 36:07:00 05:47
14 Geir Sandbakken Lillehammer IF M40-44 36:11:00 05:51
15 Mats Bergum Nordre Land IL M35-39 36:12:00 05:52
16 Kjell Vegard Opheim Gubbetrim M50-54 36:16:00 05:56
17 Thomas Sunde Søre Ål Old Boys M40-44 36:25:00 06:05
18 Jarle Jakobsen Moelven IL M45-49 36:34:00 06:14
19 Asgeir Risheim Kvam Søre Ål Idrettslag / Såob / Sweco BIL M40-44 37:01:00 06:41
20 Lars Philip Olaussen Lillehammer IF / Nordre Ål Runners M40-44 37:34:00 07:14
21 Vegard Smedsund Lillehammer M40-44 37:44:00 07:24
22 Endre Vold-Engesli Lillehammer Skiklub / Søre Ål Il/Søre Ål Old Boys M40-44 37:45:00 07:25
23 Christopher Coello Ridabu M40-44 37:47:00 07:27
24 Ola Nisja Pondusjoggen Bygdø avd Kapp M45-49 37:55:00 07:35
25 Tom Dønnem Tromsø Løpeklubb / Imom M50-54 38:42:00 08:22
26 Jørgen Bjerkeengen Lena M23-34 38:44:00 08:24
27 Jonas Berntsen Markeng Lillehammer M35-39 39:04:00 08:44
28 Tormod Holmedahl Stikbakke Oslo M23-34 39:28:00 09:08
29 Atle Sandbekken Oslo Kommunes B.I.L M45-49 39:45:00 09:25
30 Kristian Gaarder Lena M50-54 39:50:00 09:30
31 Rune Andre Skinstad Skinstad Byggservice M40-44 40:20:00 10:00
32 Atle Halvorsen Totenåsen løp M35-39 40:44:00 10:24
33 Henrik Revling Gjøvik M35-39 40:45:00 10:25
34 Simen Aaslund Nammo BIL M35-39 40:59:00 10:39
35 Per Øyvind Bonkerud Kolbu KK M40-44 41:07:00 10:47
36 Silas Bakke Oslo M23-34 41:36:00 11:16
37 Magnus Sveen TUIL Tromsdalen Friidrett / Totenvika Langfjøllauget M35-39 41:41:00 11:21
38 Lars Frostvoll Totenåsen løp M23-34 41:47:00 11:27
39 Hallgeir Haug Lyn Ski M60-64 43:00:00 12:40
40 Roger Eklund Skreia Regnskap M45-49 43:01:00 12:41
41 Trygve Solbakken Skreia M55-59 43:14:00 12:54
42 Andis Kleinbergs Totenåsen Løp M45-49 43:27:00 13:07
43 Simen Hveem Team Langeråk M23-34 44:21:00 14:01
44 Frode Monsen Team Sportsmanden M60-64 44:29:00 14:09
45 Ådne Solhaug Linnerud Tjernsli M35-39 44:34:00 14:14
46 Halvor Mathias Haver Elde Bryne M35-39 44:40:00 14:20
47 Lars-Andre Danielsen Bybrua M35-39 45:14:00 14:54
48 Øystein Knauserud Silicon Labs M40-44 45:22:00 15:02
49 Arnfinn Nereng Raufoss M55-59 45:27:00 15:07
50 Thomas Haugen Svingvoll M23-34 46:12:00 15:52

Kvinner

1 Sigrid Jervell Våg Hoka K23-34 35:11:00 00:00
2 Silje Eklund Raufoss Friidrett / Team Sportsmanden K40-44 37:38:00 02:27
3 Line Askheim Eidsvoll K35-39 37:47:00 02:36
4 Ragnhild Haukåen Sør-Vekkom Lauparlag K23-34 38:33:00 03:22
5 Zainab Al-Sultan Sportsklubben Vidar K23-34 38:41:00 03:30
6 Hege Skari Lillehammer Skiklub K50-54 40:58:00 05:47
7 Tone Brodshaug Totenåsen Løp K45-49 44:20:00 09:09
8 Marte Volden Svingvoll K23-34 46:12:00 11:01
9 Ewa Holmstad Skreia K45-49 48:43:00 13:32
10 Maren Sofie Sønsteby Kapp K23-34 50:22:00 15:11
11 Ida Vingebakken Raufoss K23-34 50:28:00 15:17
12 Ingeborg Faller Oslo K35-39 50:54:00 15:43
13 Inger Austrem Oslo K45-49 51:25:00 16:14
14 Lene Myhrvold Raufoss K23-34 53:00:00 17:49
15 Lene Sveen Eidsvoll K40-44 53:12:00 18:01
16 Tone Pollen Tomter K40-44 53:49:00 18:38
17 Malin Dahlen Berger Raufoss K23-34 56:13:00 21:02
18 Edel Optun Elverum K23-34 59:21:00 24:10:00
19 May-Linn Rivrud Andersen Kongsberg K40-44 59:45:00 24:34:00
20 Kristine Kronborg Lena K23-34 59:51:00 24:40:00
21 Stine Gaarder Lena K35-39 01:01:33 26:22:00
22 Mette Hensvold Skreia K40-44 01:13:20 38:09:00
23 Kathrine Maurstad Gjøvik K35-39 01:13:29 38:18:00
24 Malin Frydenlund Reinsvoll K23-34 01:13:30 38:19:00
25 Maren Helene Holmen Kolbu KK K23-34 01:14:56 39:45:00
26 Hanne Tangen Westby Øvre Snertingdal K35-39 01:17:14 42:03:00
27 Siv Christine Bjørang Jørstad Lørenskog-Rælingen Kappsvømmingsklubb K40-44 01:24:07 48:56:00

Om løpet

Alle vet at Totenvikaløpet er for alle, uansett nivå. Vi venter til den siste i målstreken 👍😊
Men, alle har også en mulighet til å slå sin egen PB. I år kan du informere om det rett etter mål

Hjemmeside Facebook

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater