Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Resultater Tromsøkarusellen 2024

Lignende saker

Startlister og resultater for alle løp i Tromsøkarusellen 2024.

Publisert 11. juni 2024 i Resultater

Tromsøkarusellen 2024

Dato

Sted

Tromsø – Troms og Finnmark

Om løpet

Kom i form med 16 ukentlige løp. Valgfri kort/lang distanse. Gå, jogge eller løpe? Velg selv!

Passer for deltakere 15-100 år.

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Påmeldte løpere

Resultater

11. juni: Reinen

10 km menn, topp 5
1 Maximilian Von Selchow Bie NTG Tromsø M15-39 33:40.0 0:00.0
2 Martin Eliassen Tromsø M15-39 34:26.0 0:46.0
3 Torgeir Brenn Ksat BIL M15-39 35:48.0 2:08.0
4 Torjus Fossli NTG Tromsø M15-39 35:49.0 2:09.0
5 Johan Kilskar Tromsø M15-39 36:02.0 2:22.0
10 km kvinner, topp 5
1 Ina Høiland Tromsø Løpeklubb K15-39 37:12.0 0:00.0
2 Anna Jakobsen Tromsø Løpeklubb K15-39 40:46.0 3:34.0
3 Mari Pedersen Tromsø Løpeklubb K40-49 41:31.0 4:19.0
4 Linda Røberg Tromsø Løpeklubb K40-49 42:45.0 5:33.0
5 Olivia Forgard Tromsø K15-39 42:58.0 5:46.0
5 km menn, topp 5
1 Eirik Haugsnes NTG Tromsø M40-49 16:35.0 0:00.0
1 Torgeir Sulen Hovland Lødingen IL M15-39 16:35.0 0:00.0
3 Christoffer PEDERSEN Multiconsult BIL M15-39 16:36.0 0:01.0
4 Jo Rørvik Tromsø M15-39 16:45.0 0:10.0
5 Bjoern Thomas Nygaard Tromsø M15-39 16:47.0 0:12.0
5 km kvinner, topp 5
1 Tone Lise Pedersen Bul Tromsø K15-39 17:46.0 0:00.0
2 Solveig Kristine Myrvang Tromsø Løpeklubb K15-39 18:36.0 0:50.0
3 Aniek Lith Troms Fylkeskommune BIL K15-39 18:58.0 1:12.0
4 Eli-Anita Øivand Schøning Norges Arktiske Universitet B.I.L. – Tromsø K40-49 19:52.0 2:06.0
5 Else Bøifot Tromsø K50-59 20:23.0 2:37.0

6. juni: Folkeparken

7 km menn, topp 5
1 Joakim Molund Karlsen Eplekake og is M15-39 22:28.0 0:00.0
2 Maximilian Von Selchow Bie NTG Tromsø M15-39 22:39.0 0:11.0
3 Torgeir Sulen Hovland Lødingen IL M15-39 23:17.0 0:49.0
4 Eirik Haugsnes NTG Tromsø M40-49 23:18.0 0:50.0
5 Torjus Fossli NTG Tromsø M15-39 23:46.0 1:18.0
7 km kvinner, topp 5
1 Solveig Kristine Myrvang Tromsø Løpeklubb K15-39 26:31.0 0:00.0
2 Tatjana ALBERTSEN Namdal Løpeklubb K15-39 27:29.0 0:58.0
3 Anna Jakobsen Tromsø Løpeklubb K15-39 28:05.0 1:34.0
4 Martine Stabell Klippen K15-39 28:37.0 2:06.0
5 Margrete Mjølhus Kleiven Tromsdalen K40-49 28:56.0 2:25.0
3 km menn, topp 5
1 Martin Eliassen Tromsø M15-39 9:37.0 0:00.0
2 Valdemar Brekke Sørslett TIL G07 M15-39 10:16.0 0:39.0
3 Odd Levi Paulsen Northern Runners M15-39 10:30.0 0:53.0
4 Kristoffer Nian Brovoll Vaeng Team Vaeng M15-39 10:37.0 1:00.0
5 Eirik Enger Norges Arktiske Universitet BIL – Tromsø M15-39 10:45.0 1:08.0
5 Haakon Johansen Tromsø M15-39 10:45.0 1:08.0
3 km kvinner, topp 5
1 Else Bøifot Tromsø K50-59 11:45.0 0:00.0
2 Miek Lubbers Pust Tromsø K15-39 11:54.0 0:09.0
3 Nanna Bertin Tromsø K15-39 12:27.0 0:42.0
4 Hanne Marie Haugan UNN Tromsø B.I.L. K15-39 12:29.0 0:44.0
5 Eli Huglen Tromsø Skiskytterlag K15-39 12:36.0 0:51.0

28. mai: Reinen Halvmaraton

Halvmaraton menn, topp 5
1 Sigurd Pedersen Scalatori di Ragastelli M15-39 1:16:57.0 0:00.0
2 Eirik Bangstad Tromsøstudentenes Idrettslag M15-39 1:18:09.0 1:12.0
3 Eirik Abrahamsen Lænsman Tomasjord M15-39 1:19:48.0 2:51.0
4 Torger Haukåen Sør- Vekkom Lauparlag M15-39 1:20:12.0 3:15.0
5 Martin Eliassen Tromsø M15-39 1:21:33.0 4:36.0
10 km menn, topp 5
1 Torgeir Brenn Ksat BIL M15-39 35:21.0 0:00.0
2 Christoffer PEDERSEN Multiconsult BIL M15-39 35:25.0 0:04.0
3 Kristian Fredheim Sands Advokatfirma M15-39 36:34.0 1:13.0
4 Martin Christensen Norges Arktiske Universitet BIL – Tromsø M15-39 37:40.0 2:19.0
5 Markus Fet Støtvig Tromsø M15-39 38:12.0 2:51.0
10 km kvinner, topp 5
1 Emilie Krey Ludviksen Tromsø K15-39 36:09.0 0:00.0
2 Solveig Kristine Myrvang Tromsø Løpeklubb K15-39 38:18.0 2:09.0
3 Kristin Lund Hansen Hoka Run Club K15-39 38:55.0 2:46.0
4 Silja Fjærestad Hønsi Lillehammer K15-39 39:43.0 3:34.0
5 Lill-Tone Brekke Tromsdalen K15-39 42:29.0 6:20.0
5 Margrete Mjølhus Kleiven Tromsdalen K40-49 42:29.0 6:20.0
5 km menn, topp 5
1 Bjoern Thomas Nygaard Tromsø M15-39 16:56.0 0:00.0
2 Jo Rørvik Tromsø M15-39 16:58.0 0:02.0
3 Håkon Romsaas Tromsø Skiklubb Langrenn M15-39 17:37.0 0:41.0
4 Morten Harjo PETTERSEN Barlindhaug Eiendom M15-39 17:56.0 1:00.0
5 Valdemar Brekke Sørslett TIL G07 M15-39 18:23.0 1:27.0
5 km kvinner, topp 5
1 Martine Skildheim Kvaløyslettaskilag K15-39 20:49.0 0:00.0
2 Else Bøifot Tromsø K50-59 21:08.0 0:19.0
3 Miek Lubbers Pust Tromsø K15-39 21:29.0 0:40.0
4 Caroline Severin Asko Nord B.I.L K15-39 22:22.0 1:33.0
5 Margrethe Jakoben UNN Tromsø B.I.L. K15-39 22:25.0 1:36.0

21. mai: Krokenmila 5 og 10 km

10 km menn, topp 10
1 Sebastian Høydal Bergen M15-39 33:57.0 0:00.0
2 Eirik Haugsnes NTG Tromsø M40-49 34:08.0 0:11.0
3 Christoffer PEDERSEN Multiconsult BIL M15-39 34:09.0 0:12.0
4 Sivert Hauan Tromsø Skiklubb M15-39 34:30.0 0:33.0
5 Torger Haukåen Sør- Vekkom Lauparlag M15-39 34:38.0 0:41.0
6 Torgeir Brenn Ksat BIL M15-39 34:49.0 0:52.0
7 August Krokan Breivang vgs BIL M15-39 35:01.0 1:04.0
8 Martin Schneider Ekrehagen Skole M15-39 35:29.0 1:32.0
9 Kristian Fredheim Sands Advokatfirma M15-39 35:32.0 1:35.0
10 Morten Harjo PETTERSEN Barlindhaug Eiendom M15-39 35:47.0 1:50.0
10 km kvinner, topp 10
1 Synne Arnesen Tromsø K15-39 35:49.0 0:00.0
2 Aniek Lith Troms Fylkeskommune BIL K15-39 39:02.0 3:13.0
3 Ina Høiland Tromsø Løpeklubb K15-39 39:33.0 3:44.0
4 Eline HEIMDAL NTG Tromsø K15-39 40:54.0 5:05.0
5 Lill-Tone Brekke Tromsdalen K15-39 41:19.0 5:30.0
6 Else Bøifot Tromsø K50-59 41:33.0 5:44.0
7 Anna Jakobsen Tromsø Løpeklubb K15-39 41:41.0 5:52.0
8 Marte Bjørsvik Tromsø K15-39 41:48.0 5:59.0
9 Tea Strandmo Tromsø K15-39 42:18.0 6:29.0
10 Camilla Bredal Johansen Sparebank 1 Nord-Norge B.I.L. K15-39 42:25.0 6:36.0
5 km menn, topp 10
1 Jo Rørvik Tromsø M15-39 16:46.0 0:00.0
2 Stian Olsen Tromsø M15-39 17:26.0 0:40.0
3 Kaj Rune Frederiksen Tromsø Løpeklubb M40-49 17:32.0 0:46.0
4 Isak Hæstad Tromsø M15-39 17:34.0 0:48.0
5 Håkon Romsaas Tromsø Skiklubb Langrenn M15-39 17:46.0 1:00.0
6 Valdemar Brekke Sørslett TIL G07 M15-39 18:07.0 1:21.0
7 Haakon Johansen Tromsø M15-39 18:21.0 1:35.0
8 Jonas Pedersen BUL Tromsø M15-39 18:33.0 1:47.0
9 Thomas Bentsen Tromsø Løpeklubb M15-39 18:39.0 1:53.0
10 Hans Richard Nilssen Tromsø M40-49 18:40.0 1:54.0
5 km kvinner, topp 10
1 Tone Lise Pedersen Bul Tromsø K15-39 17:35.0 0:00.0
2 Innika De Rosa Dynafit K15-39 19:04.0 1:29.0
3 Margrete Mjølhus Kleiven Tromsdalen K40-49 19:51.0 2:16.0
4 Stine Elise Olsen Mortensnes Skole K15-39 20:55.0 3:20.0
5 Miek Lubbers Pust Tromsø K15-39 21:01.0 3:26.0
6 Ann Cathrine Larsen UNN Tromsø B.I.L. K15-39 21:42.0 4:07.0
7 Trine Lundamo Multiconsult BIL K40-49 21:54.0 4:19.0
8 Eli Huglen Tromsø Skiskytterlag K15-39 22:02.0 4:27.0
9 Ane Jensen Tromsø K15-39 22:11.0 4:36.0
10 Therese Haslund UNN Tromsø B.I.L. K15-39 22:32.0 4:57.0

14. mai: Holtbakken opp

Menn, topp 10
1 Markus Løkke Granaas Breivang vgs BIL M15-39 11:51.0 0:00.0
2 Jakob Sørlie Pettersen Melbo IL M15-39 11:57.0 0:06.0
3 Jakob Brones Engen Kvaløysletta M15-39 12:07.0 0:16.0
4 Lars Muren Multiconsult BIL Tromsø M15-39 12:16.0 0:25.0
5 Erik Valnes TMB M15-39 12:26.0 0:35.0
6 Eirik Haugsnes NTG Tromsø M40-49 12:36.0 0:45.0
7 Isak Hæstad Tromsø M15-39 12:40.0 0:49.0
8 Christoffer PEDERSEN Multiconsult BIL M15-39 12:41.0 0:50.0
9 Martin Eliassen Tromsø M15-39 12:44.0 0:53.0
10 Sivert Hauan Tromsø Skiklubb M15-39 12:49.0 0:58.0
Kvinner, topp 10
1 Emilie Krey Ludviksen Tromsø K15-39 13:22.0 0:00.0
2 Solveig Kristine Myrvang Tromsø Løpeklubb K15-39 14:10.0 0:48.0
3 Ina Høiland Tromsø Løpeklubb K15-39 14:22.0 1:00.0
4 Janne Kristin Undheim UNN Tromsø – Akuttmedisinsk Klinikk -Amk og Luftambulanseavdeling K15-39 14:28.0 1:06.0
5 Silja Fjærestad Hønsi Lillehammer K15-39 14:34.0 1:12.0
6 Eline HEIMDAL NTG Tromsø K15-39 15:08.0 1:46.0
7 Tatjana ALBERTSEN Namdal Løpeklubb K15-39 15:10.0 1:48.0
8 Vilde Buhrkall Mosvik K15-39 15:14.0 1:52.0
9 Marit Fredriksen Widerøe Ksat BIL K15-39 15:20.0 1:58.0
10 Thea Røhme Thea Røhme / Ntg-Tromsø K15-39 15:23.0 2:01.0

7. mai: Reinen

10 km kvinner, topp 5
1 Silja Fjærestad Hønsi Lillehammer K15-39 38:37.0 0:00.0
2 Solveig Kristine Myrvang Tromsø Løpeklubb K15-39 39:13.0 0:36.0
3 Anna Jakobsen Tromsø Løpeklubb K15-39 40:26.0 1:49.0
4 Thea Røhme Thea Røhme / Ntg-Tromsø K15-39 40:53.0 2:16.0
5 Tatjana ALBERTSEN Namdal Løpeklubb K15-39 41:19.0 2:42.0
10 km menn, topp 5
1 Markus Løkke Granaas Breivang vgs BIL M15-39 32:49.0 0:00.0
2 Maximilian Von Selchow Bie NTG Tromsø M15-39 32:56.0 0:07.0
3 Sigurd Pedersen Scalatori di Ragastelli M15-39 33:37.0 0:48.0
4 Jakob Brones Engen Kvaløysletta M15-39 34:19.0 1:30.0
5 Erik Valnes TMB M15-39 34:20.0 1:31.0
5 km kvinner, topp 5
1 Emilie Krey Ludviksen Tromsø K15-39 17:28.0 0:00.0
2 Aniek Lith Troms Fylkeskommune BIL K15-39 18:55.0 1:27.0
3 Eline HEIMDAL NTG Tromsø K15-39 20:03.0 2:35.0
4 Martine Skildheim Kvaløyslettaskilag K15-39 20:13.0 2:45.0
5 Else Bøifot Tromsø K50-59 20:46.0 3:18.0
5 km menn, topp 5
1 Jo Rørvik Tromsø M15-39 16:32.0 0:00.0
2 Sivert Hauan Tromsø Skiklubb M15-39 17:09.0 0:37.0
3 Markus Fet Støtvig Tromsø M15-39 17:53.0 1:21.0
4 Leif Tinus Smith Næss Tromsø Løpeklubb M15-39 17:54.0 1:22.0
5 Endre Iversen Tromsø Løpeklubb M15-39 18:13.0 1:41.0

30. april: Folkeparken

Flere resultater

Alle resultater