Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Trønderjogg 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Trønderjogg som arrangeres tirsdag 23. april 2024.

Publisert 23. april 2024 i Resultater

Trønderjogg 2024

45. utgave

Dato

23. april

Sted

Stadion på Øya, Trondheim – Trøndelag

Distanse

5 km | 10 km

Start 10 km kl 18.40
Start 5 km kl 18.50

Startlister

Resultater

10 km menn, topp 50

1 Patrick Jakobsen NTNUI / Ntnui Triatlon M23-34 32:35.0 0:00.0
2 Jonas Frorud Bratsberg IL M23-34 32:49.1 0:14.1
3 Ketil Stene Bratsberg IL / PIL M45-49 32:52.1 0:17.1
4 Espen Røistad Bratsberg IL M23-34 32:54.0 0:19.0
5 Isak Bergset Frol IL / Team PK M23-34 33:24.4 0:49.4
6 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL M20-22 33:34.4 0:59.4
7 Fredrik Frossdal NTNUI / Ntnui Friidrett M23-34 33:46.0 1:11.0
8 Mathias Brodersen Falcons Idrettslag M23-34 34:33.3 1:58.3
9 Erik Smistad Trondheim Golfklubb M40-44 34:45.9 2:10.9
10 Stian Darell Stadsbygd IL M23-34 35:01.3 2:26.3
11 Tormod Flatjord Byaasen Skiklub M23-34 35:06.7 2:31.7
12 Jørgen Skevik Trondheim M23-34 35:28.9 2:53.9
13 Sindre Thronæs NTNUI / Ntnui Triatlon M23-34 35:31.4 2:56.4
14 Albert Riseth Ogndal IL M20-22 35:31.9 2:56.9
15 Felix Finsrud Asker Sk. Friidrett M20-22 35:38.9 3:03.9
16 Ola Haseth Balestrand Rindal IL M40-44 35:48.2 3:13.2
17 Magnus Alsaker Trondheim & Omegn Sportsklubb M45-49 35:50.1 3:15.1
18 Olaf Bikset Bentzen Rindal IL M23-34 35:50.2 3:15.2
19 Øystein Rasch-Halvorsen Bratsberg IL M45-49 35:54.6 3:19.6
20 Jonatan Kristoffer Dale NTNUI M20-22 36:04.9 3:29.9
21 Michael Brian Watts Troisman AS M35-39 36:14.7 3:39.7
22 Håvard Fyhn Ntnui M23-34 36:18.2 3:43.2
23 Erlend Brønstad Ogndal IL M23-34 36:18.8 3:43.8
24 Mats Flaaten Trondheim M23-34 36:20.0 3:45.0
25 Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord M23-34 36:23.5 3:48.5
26 Matias Aanensen NTNUI / Ntnui Triatlon M23-34 36:30.9 3:55.9
27 Magnus Witzoe Trondheim & Omegn Sportsklubb M23-34 36:45.1 4:10.1
28 Henrik Belbo Ogndal IL M20-22 36:56.6 4:21.6
29 Steinar Røe Byåsen IL M45-49 37:35.0 5:00.0
30 Vidar Underbakke Mosvik IL – Friidrett / Converto M23-34 37:48.1 5:13.1
31 Espen Halvorsen Bjørgan Trondheim & Omegn Sportsklubb M35-39 37:55.2 5:20.2
32 Odin Søreng Trondheim & Omegn Sportsklubb M23-34 37:59.6 5:24.6
33 Håkon Kyllo Dalebrand, IL M60-64 38:03.5 5:28.5
34 Jo Ingemar Bruem Jernbanens Idrettslag Trondheim / Trondheim & Omegn Sportsklubb M23-34 38:11.5 5:36.5
35 Joachim Moholdt Jernbanens Idrettslag Trondheim M35-39 38:15.7 5:40.7
36 Egil Fjeldberg Trondheim & Omegn Sportsklubb M45-49 38:21.6 5:46.6
37 Tomas Moe Skjølsvold Track Magick Sportsstiftelse M40-44 38:22.6 5:47.6
38 Mathias Hansen Spillum IL M23-34 38:45.5 6:10.5
39 Håvard Larsen Trondheim M23-34 38:46.8 6:11.8
40 Carl Olav Larsson Sweco Norge AS M35-39 38:50.9 6:15.9
41 Erling Nyborg OWREN NTNUI M23-34 38:53.0 6:18.0
42 Anders Horvei Gjerdrum IL M23-34 39:03.7 6:28.7
43 Torkil Kirkhus Ålen IL – Friidrett / JIL Trondheim M23-34 39:12.0 6:37.0
44 Kristian Mikalsen Trondheim M23-34 39:29.8 6:54.8
45 Vidar Goldfine NTNUI / Ntnui Triatlon M23-34 39:31.0 6:56.0
46 Sivert Eidsmo Trønder-Lyn IL M23-34 39:46.3 7:11.3
47 Martin Dorber Strindheim IL M23-34 39:49.2 7:14.2
48 Tormod Svorkdal Norbit M23-34 39:55.1 7:20.1
49 Petter Gomo Botn Pondus- og Løpeklubb M23-34 39:57.1 7:22.1
50 Johann Wist TAM M23-34 39:59.3 7:24.3

10 km kvinner

1 Vibeke Jensen Strindheim IL K23-34 35:31.3 0:00.0
2 Camilla-Marie Flaaten Bratsberg IL K23-34 36:32.6 1:01.3
3 Hannah Judithe Eriksen NTNUI / Ntnui Triatlon K23-34 36:33.5 1:02.2
4 Lene Berg Hanssen Byåsen IL K23-34 37:29.4 1:58.1
5 Eira Rapp Fysio K23-34 38:00.0 2:28.7
6 Cornelia Brummenæs Trondheim K23-34 38:15.4 2:44.1
7 Camilla Lie NTNUI K23-34 38:50.4 3:19.1
8 Maren Norderud Ntnui Orientering K23-34 39:19.3 3:48.0
9 Maren Grande Namdal løpeklubb K23-34 39:36.7 4:05.4
10 Ingri Meum Byrkjeflot Trondheim & Omegn Sportsklubb K40-44 42:06.7 6:35.4
11 Astrid Nordstrand Fiksen Bossekop UL K20-22 43:46.7 8:15.4
12 Tiril Kristine Knotten Revetal K23-34 44:52.6 9:21.3
13 Ane Gangås Bromset DFØ Bil K35-39 47:05.1 11:33.8
14 Oda Hagen Tyrdal Trondheim K20-22 47:52.9 12:21.6
15 Elise Munkhaugen Apex IT AS K35-39 49:15.6 13:44.3
16 Frida Claussen Trondheim K23-34 50:04.0 14:32.7
17 Hilde Kristin Lium Trondheim K23-34 51:25.1 15:53.8
18 Julie Maaø Selboe DFØ Trondheim B.I.L K23-34 51:27.0 15:55.7
19 Trude Kleveland Buvika K60-64 51:53.6 16:22.3
20 Kine Kleveland Levanger K23-34 52:54.1 17:22.8

5 km menn, topp 50

1 Anselm Reichenbach NTNUI M20-22 15:10.5 0:00.0
2 Ebrahim Abdulaziz Trondheim M45-49 15:36.5 0:26.0
3 Bastian Karlsen Antonsen Lyn Ski M23-34 15:53.7 0:43.2
4 Henning Offigstad Bratsberg IL M35-39 15:54.4 0:43.9
5 Per Anders Dugstad Birkenes IL M23-34 15:54.6 0:44.1
6 Mads Jensen M20-22 16:01.3 0:50.8
7 Petter Monseth Bratsberg IL M13-14 16:07.2 0:56.7
8 Nikolai Aarre Mæhlum Bratsberg IL M35-39 16:12.0 1:01.5
9 Olaf Talmo Ntnui Langrenn M23-34 16:14.6 1:04.1
10 Bendik Støa-Aanensen Bratsberg IL M35-39 16:18.9 1:08.4
11 Mathias Leroyer Freidig M15-17 16:19.0 1:08.5
12 Alexander Sebastian Solnør Bratsberg IL M35-39 16:27.9 1:17.4
13 Henrik Kristensen Heimdal M23-34 16:30.3 1:19.8
14 Sigurd Ugedal Bratsberg IL M20-22 16:31.1 1:20.6
15 Simon Pedersen Sportsklubben Vidar M23-34 16:32.1 1:21.6
15 Kristian Stokke Selnes Byaasen Skiklub M13-14 16:32.1 1:21.6
17 Ludwik Monsrud-Sikorski Bratsberg IL M15-17 16:42.0 1:31.5
18 Mats Jensen Sjetne IL / Skanska Aktiv M23-34 16:47.1 1:36.6
19 Trym Wian NTNUI M23-34 16:50.9 1:40.4
20 Håvard Høiaas Klæbu Løpeklubb M50-54 16:56.7 1:46.2
21 Vegard Høiseth Bratsberg IL M23-34 16:58.3 1:47.8
22 Magnus Bjørgum Klæbu Løpeklubb M23-34 17:19.7 2:09.2
23 Trond Sliper Bratsberg IL M40-44 17:28.0 2:17.5
24 Trevor Matthew Hoftiezer NTNUI / Friidrett M23-34 17:29.0 2:18.5
25 Lars Morten Bardal Rindal IL M35-39 17:31.8 2:21.3
26 Børge Leiren Byåsen IL M40-44 17:32.7 2:22.2
27 Jonas Onshuus Trondheim M23-34 17:33.2 2:22.7
28 Sondre Ytterbø Team Ustabil M20-22 17:35.9 2:25.4
29 Mathias Bjerkestrand Setsaas Byåsen IL M13-14 17:55.0 2:44.5
30 Martin Randli Elden Bratsberg M15-17 17:57.7 2:47.2
31 Inge Norstad Rindal IL / BRC M50-54 18:10.6 3:00.1
32 Håkon Uhlin-Lynne Lakså Vannskiklubb M23-34 18:14.1 3:03.6
33 Vegard Nesteby Trondheim M23-34 18:25.3 3:14.8
34 Sindre Øwre Haugan Hommelvik IL M23-34 18:26.3 3:15.8
35 Vegard Sundal Byåsen IL / Byåsen IL Langrenn M15-17 18:32.7 3:22.2
36 Emil Haseth Balestrand Ranheim IL M13-14 18:34.6 3:24.1
37 Hans Christian Espenes Bratsberg IL M45-49 18:40.5 3:30.0
38 Elias Pigott Bratsberg IL M15-17 18:43.4 3:32.9
39 Erik Gellein Halvorsen NTNUI M23-34 18:53.3 3:42.8
40 Bjarne Austad Bratsberg IL M50-54 18:57.0 3:46.5
41 Eystein Mærk Voll Støren Sportsklubb M50-54 19:01.9 3:51.4
42 Peter Svensson Malvik IL M60-64 19:03.8 3:53.3
43 Anders Tandberg Rindal IL M23-34 19:06.5 3:56.0
44 Erling Flataker Hommelvik IL M23-34 19:11.6 4:01.1
45 Pål Jørgensen Bratsberg IL M50-54 19:13.5 4:03.0
46 Erlend Bjerkås JIL Trondheim M45-49 19:21.3 4:10.8
47 Kristoffer Schei Utleira IL – Friidrett M15-17 19:25.3 4:14.8
48 Johannes Haukeland Oslo M23-34 19:29.3 4:18.8
49 Lars Bøyesen Trondheim M23-34 19:34.3 4:23.8
50 Martin Schrøder Trondheim & Omegn Sportsklubb M35-39 19:37.4 4:26.9

5 km kvinner

1 Marte Lien Johnsen Bratsberg IL K23-34 16:32.9 0:00.0
2 Gjendine Gjelstad Rebård IL Runar K20-22 17:47.9 1:15.0
3 Heidi Hestmark Smalås Namdal løpeklubb K35-39 17:49.2 1:16.3
4 Elisabeth Stubberud Bratsberg IL K35-39 18:06.1 1:33.2
5 Kristin Waaktaar Opland Bratsberg IL K40-44 18:30.3 1:57.4
6 Emilie Solheim Johnsen Strindheim IL K15-17 18:38.7 2:05.8
7 Kristin Schive Hjelde Bratsberg IL K23-34 19:15.6 2:42.7
8 Benedicte Stien Schreiner Skonseng UL K23-34 19:36.8 3:03.9
9 Ester Blomster Trondheim K20-22 19:53.3 3:20.4
10 Kristine Kravdal Ntnui Orientering K20-22 19:57.7 3:24.8
11 Julie Lous Strindheim IL K18-19 20:07.2 3:34.3
12 Wenche Snildalsli Trondheim K23-34 20:08.6 3:35.7
13 Oda Randli Elden Byaasen Skiklub K13-14 20:19.3 3:46.4
14 Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL K15-17 20:32.8 3:59.9
15 Mette Eid Løvås Bratsberg IL K50-54 20:58.4 4:25.5
16 Monica Skalmeraas Trondheim K45-49 21:02.3 4:29.4
17 Bodil Hansen Ask Friidrett / Løp Sammen Askøy K50-54 21:33.0 5:00.1
18 Anne Grete Myhre Sjetne IL K45-49 21:52.1 5:19.2
19 Siri Schive Hjelde Utleira K60-64 21:56.8 5:23.9
20 Liv Åshild Lykkja St. Olavs Løpedamer K23-34 22:24.6 5:51.7
21 Siri Ann Nyrnes St. Olavs Hospital K55-59 22:37.0 6:04.1
22 Ingebjørg Mogård Trondheim K40-44 22:40.9 6:08.0
23 Rine Hanssen Byåsen IL K55-59 22:44.5 6:11.6
24 Hanna Geving Trondheim K23-34 22:49.8 6:16.9
25 Sanna Kåsbøl Trondheim K23-34 22:57.3 6:24.4
26 Merete Elvan Bratsberg IL K35-39 23:08.2 6:35.3
27 Ellinor Haram Strindheim Ski K13-14 23:25.4 6:52.5
28 Vilde Syvertsen Bentsen Trondheim K23-34 23:35.5 7:02.6
29 Vilde Ottestad Molde Olymp – Friidrett K23-34 23:38.1 7:05.2
30 Malin Klauset Trondheim K23-34 24:17.1 7:44.2
31 Malin Skjevik Charlottenlund K20-22 24:37.9 8:05.0
32 Katarzyna Maria Psonka Antonczyk Trondheim K45-49 24:39.6 8:06.7
33 Elise Heyn Trondheim K20-22 24:47.1 8:14.2
34 Kelly Rae Borsick Trondheim & Omegn Sportsklubb K45-49 25:00.0 8:27.1
35 Diamanta Zogaj Rrustemi Trondheim K23-34 25:33.7 9:00.8
36 Katharina Mo Berge Byåsen IL K80-84 25:35.3 9:02.4
37 Wenche Lande Byåsen IL K70-74 25:47.0 9:14.1
38 Berit Setsaas Selbu il K55-59 26:50.1 10:17.2
39 Ingrid Rypdal Utleira IL – Friidrett K23-34 27:00.1 10:27.2
40 Mona Wemundstad Vanvik IL K23-34 27:40.7 11:07.8
41 Inger Lise Wemundstad Remyra IL K40-44 27:44.0 11:11.1
42 Elisabeth Sveen Ranheim K23-34 27:54.0 11:21.1
43 Anne Grete Løkken Strindheim IL K55-59 28:15.0 11:42.1
44 Hilde Grimsbu St. Olavs K45-49 28:32.9 12:00.0
45 Thea Hansen Hodneland Trondheim K23-34 28:34.9 12:02.0
46 Liv Arnevik Heimdal K55-59 31:15.5 14:42.6
47 Barbara Szybinska Matusiak Trondheim K65-69 31:39.6 15:06.7
48 Lena Ervik Vikhammer K60-64 32:16.5 15:43.6
49 Svanhild Løkken Sørlie Bosberg K65-69 35:08.3 18:35.4
50 Inger-Marie Svanholm Heimdal K55-59 35:53.6 19:20.7
51 Anita Bromstad Haugan Bosberg K55-59 37:22.3 20:49.4

Om løpet

Når Trønderjogg 2023 går av stabelen på stadion i morgen starter vi med 5 km gange (18:15), fortsetter med 10 km (18:30) og avslutter med 5 km løp (18:40).

Startnummer hentes i sekretariatet ved stadionbygget. Kom i god (nok) tid slik at du ikke står i startnummer-kø når starskuddet smeller for din øvelse.

Tradisjonen tro blir det fine uttrekspremier så sjekk om du har vunnet før du forlater stadion etter løpet.

Det er begrenset med parkering på stadion så kom gjerne til fots eller på sykkel. Hvis du kjører bør du finne parkering et stykke unna.

Hjemmeside Facebook

Løypekart

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater