Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Tysværtrimmen 2024

Lignende saker

Startlister og resultater fra Tysværtrimmen 1. juni 2024.

Publisert 1. juni 2024 i Resultater

Tysværtrimmen 2024

Dato

1. juni

Sted

Tysvær – Rogaland

Distanser

5 km

Startlister

Resultater

5 km menn, topp 30

1 Elias Landøy Rasmussen Haugesund Idrettslag / Haugesund 16:06 00:00
2 Tom Erik Karlsen Frisk Treningssenter/Ølen VGS 16:14 00:08
3 Kristoffer Nordhus Haugesund Idrettslag 16:25 00:19
4 Thomas Finshus Stegaberg IL 17:01 00:55
5 Luke Arthur John Cambridge Haugesund Idrettslag 17:12 01:06
6 Eirik Renna Eilertsen Stegaberg IL 17:33 01:27
7 Torbjørn Førre Torvastad IL 18:17 02:11
8 Tobias Sivertsen Valberg Trondheim 18:21 02:15
9 Einar Ørke Hervik RØR 18:27 02:21
10 Joakim Bruland Vikebygd IL 18:43 02:37
11 Brage Johan Rokstad Stegaberg IL 19:38 03:32
12 Markus Wiik Haraldseid Stegaberg IL 19:39 03:33
13 Irek Korfini GVT Team 19:40 03:34
14 Aksel Mpe Stegaberg IL 19:55 03:49
15 Lars Ove Hole Torvastad IL 20:04 03:58
16 Jarand Reiersen Haugesund 20:32 04:26
17 Sverre Kalleklev Norsk Bonde & Småbrukarlag 20:32 04:26
18 Christian Larssen Haugesund 20:35 04:29
19 Hallvard Kolnes Haugesund Triatlonklubb 21:05 04:59
20 Jan Erik Vatland Stegaberg IL 21:15 05:09
21 Andreas MA Hpil 21:20 05:14
22 Hans Rune Eikeskog Stegaberg IL 21:31 05:25
23 Eirik Selsaas Aksdal 21:33 05:27
24 Svenn Erik Jacobsen Kolnes 21:35 05:29
25 Tormod Mortensen Kolsnes 21:51 05:45
26 Jarle Hillesland Åkrehamn 22:36 06:30
27 Torbjørn Tobben Guttormsen Skjoldastraumen 22:36 06:30
28 Robin Ingemann Hansen Stegaberg IL 22:46 06:40
29 Ivar Åserud Skjold 22:49 06:43
30 Olav Hallingstad Førresfjorden 23:08 07:02

5 km kvinner

1 Vivian Kyte Stegaberg IL 21:43 00:00
2 Marianne K. Førre Stegaberg IL 23:29 01:46
3 Maria Oftedal Haugesund 24:32:00 02:49
4 Helene Fosse Alne Stegaberg IL 24:38:00 02:55
5 Ingeborg Førre Ølen Idrettsfag 24:39:00 02:56
6 Astrid Skiftestad Sveio 25:07:00 03:24
7 Nora Serine Skau Stegaberg IL 25:25:00 03:42
8 Mona Spångberg Førresfjorden 26:27:00 04:44
9 Linda Hansen Torvastad 26:27:00 04:44
10 Anne Berit Dyngen Aibel 26:34:00 04:51
11 Therese Waage Haugesund 27:54:00 06:11
12 Vilde Ørke HIL 28:00:00 06:17
13 Mona Slotnes Kolnes 28:40:00 06:57
14 Rebekka Torbjørnsen Kolnes 29:45:00 08:02
15 Solveig Melkevik-Hagen Torvastad IL / Torvastad 29:46:00 08:03
16 Silje Gismarvik Tutturen Kolnes 31:03:00 09:20
17 Vivian Huglen Skjoldastraumen 34:12:00 12:29
18 Hedda Røthe Stegaberg IL 34:49:00 13:06
19 Lisa Håland Stegaberg IL 37:58:00 16:15

Om løpet

Hjemmeside Facebook

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater