Sport på TV | Sveits Rundt | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven | Tyrvinglekene| Alle resultater

Resultater Ulvøyløpet 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater Ulvøyløpet som arrangeres 27. august 2023.

Publisert 27. august 2023 i Resultater

Ulvøyløpet 2023

9. utgave

Dato

27. august

Sted

Stokmarknes til Melbu – Nordland

Distanse

10 km | Halvmaraton

Startlister

Resultater

Halvmaraton menn

1 Geir Mykjåland Monstermandag 21-39 Menn Lang 1:53:30.0 0:00.0
2 Håvard Gjerstad Hadsel Løpeklubb 40-49 Menn Lang 1:54:35.0 1:05.0
3 Torben Gjerstad Hadsel Løpeklubb 21-39 Menn Lang 2:05:43.0 12:13.0
4 Henrik Hoven Monstermandag 21-39 Menn Lang 2:05:52.0 12:22.0
5 Ronny JAKOBSEN (3420008) Medkila Skilag 40-49 Menn Lang 2:07:25.0 13:55.0
6 Tor Edvard Nakken Trondheim & Omegn Sportsklubb / Hadsel Løpeklubb 40-49 Menn Lang 2:08:17.0 14:47.0
7 Edvard Vea Iversen Terråk IL 21-39 Menn Lang 2:09:29.0 15:59.0
8 Ali boarfa Halmas Hadsel Løpeklubb 40-49 Menn Lang 2:13:56.0 20:26.0
9 Håkon Vangen Iversen Blodsmak Sportsklubb 40-49 Menn Lang 2:24:29.0 30:59.0
10 Espen Celius Lofoten Triatlonklubb 40-49 Menn Lang 2:25:17.0 31:47.0
11 Stian Strøm HLK 40-49 Menn Lang 2:29:47.0 36:17.0
12 Dagfinn O. Karlsen Norconsult BIL 60-69 Menn lang 2:32:51.0 39:21.0
13 Torbjørn Moldestad Monstermandag 40-49 Menn Lang 2:34:39.0 41:09.0
14 Bernt Ola Nilsen Stokmarknes 40-49 Menn Lang 2:34:52.0 41:22.0
15 Kurth-christian Sandness Stokmarknes Orienteringslag 40-49 Menn Lang 2:37:22.0 43:52.0
16 Erik Bård Bråtveit Monstermandag 21-39 Menn Lang 2:49:49.0 56:19.0
17 Dan Roger Hågensen Hadsel Løpeklubb 21-39 Menn Lang 3:00:24.0 1:06:54.0

Halvmaraton kvinner

1 Anne-Mette Uthus Stokmarknes 21-39 Kvinner Lang 2:24:44.0 0:00.0
2 Cecilie Jakobsen Steiro Kvæfjord IL 40-49 Kvinner Lang 2:35:08.0 10:24.0
3 Adela Sadowska Hadsel Løpeklubb 21-39 Kvinner Lang 2:38:58.0 14:14.0
4 Marte Asphaug Monstermandag 21-39 Kvinner Lang 2:43:12.0 18:28.0
5 Ina Therese Johansen Sortland 21-39 Kvinner Lang 2:49:50.0 25:06.0
6 Alise Kløvstad Stokmarknes OL 21-39 Kvinner Lang 3:04:43.0 39:59.0
7 Katrine Smedskog Habil 21-39 Kvinner Lang 3:11:49.0 47:05.0

10 km menn

1 Joar Moberg Søvik OS 21-39 Menn Kort 53:04.0 0:00.0
2 Josu Sanchez Barandiaran Vestbygd 40-49 Menn Kort 56:16.0 3:12.0
3 Andreas Ørnes Svolvær 21-39 Menn Kort 1:02:37.0 9:33.0
4 Gustaf Hvaring Sortland 21-39 Menn Kort 1:02:52.0 9:48.0
5 Wernet Holst Melbo 50-59 Menn Kort 1:03:04.0 10:00.0
6 Erik Langedal Sortland 21-39 Menn Kort 1:08:02.0 14:58.0
7 Lars Rask Stokmarknes 50-59 Menn Kort 1:08:16.0 15:12.0
8 Mathias Lockert Melbo Ski 21-39 Menn Kort 1:09:41.0 16:37.0
9 Ask Røkenes Sortland Friidrettsklubb Rekrutt 13-14 år G Kort 1:09:50.0 16:46.0
10 Willy Vatndal Stokmarknes il 70+ Menn kort 1:09:55.0 16:51.0
11 Tor-Erik Iversen Melbo IL ski 40-49 Menn Kort 1:18:10.0 25:06.0
12 Christian Langedal Sortland Friidrettsklubb Rekrutt 13-14 år G Kort 1:19:47.0 26:43.0
13 Terje Stavøy Myre 70+ Menn kort 1:22:03.0 28:59.0
14 Per-Erik Markussen Stokmarknes Orienteringslag 50-59 Menn Kort 1:28:56.0 35:52.0
15 Glenn Stavøy Alsvåg 50-59 Menn Kort 1:30:14.0 37:10.0

10 km kvinner

1 Tonje Delp Stokmarknes Il 50-59 Kvinner Kort 1:12:30.0 0:00.0
2 Siri Brun MIL 21-39 Kvinner Kort 1:13:00.0 0:30.0
3 Kathrine Lukkedal Stokmarknes 21-39 Kvinner Kort 1:13:07.0 0:37.0
4 Torill Stavøy Myre 50-59 Kvinner Kort 1:14:23.0 1:53.0
5 Benedikte Paulsen Stokmarknes 21-39 Kvinner Kort 1:14:32.0 2:02.0
6 Mette Røkenes Sortland 40-49 Kvinner Kort 1:15:27.0 2:57.0
7 Birgitt Sellevold Stokmarknes 60-69 Kvinner Kort 1:18:53.0 6:23.0
8 Emma Brovold Stokmarknes 21-39 Kvinner Kort 1:22:05.0 9:35.0
9 Marit Østlyngen Riibe Stålbrott 21-39 Kvinner Kort 1:22:44.0 10:14.0
10 Maria Reiertsen Stokmarknes 40-49 Kvinner Kort 1:34:22.0 21:52.0
11 Aud-Karin Hay Knudsen Alsvåg 21-39 Kvinner Kort 1:36:02.0 23:32.0

Om løpet:

Trimmere kan starte fra kl. 09.30 til kl. 11.30. Barnefamilier oppfordres til å starte så tidlig som mulig, og gå den korte løypa!
Konkurranseklassene starter kl. 12.00

Hvor:              Start ved Hadselhallen på Stokmarknes, mål ved samfunnshuset på Melbu.

Lengde:          10 km eller halv maraton.

Klasser:         Trim/familie og konkurranseklasser.

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater