Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater Valderløpet 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Valderløpet som arrangeres lørdag 22. april 2023.

Publisert 22. april 2023 i Resultater

Valderløpet 2023

Dato

22. april

Sted

Valderøya – Møre og Romsdal

Resultater (live)

Menn

1 Kristian Nedregård Ålesund Menn 45-49 30:26:00 00:00
2 Ole Lukkedal Ørskog IL Menn 45-49 30:28:00 00:02
3 Glenn Edvardsen Oslo Senior Menn 20-34 år 30:30:00 00:04
4 Jan Ketil Vinnes Ålesund Menn 55-59 31:21:00 00:55
5 Ole Christian Farstad Valderøya Menn 45-49 32:33:00 02:07
6 Are Bjørgum Ørsta IL / Tartanmandag Senior Menn 20-34 år 32:58:00 02:32
7 Tormod Lausund Relling Team Ryfylke Menn 35-39 33:15:00 02:49
8 Ola Valaas Jensen-Skare FC Gæmst Senior Menn 20-34 år 33:23:00 02:57
9 Mario Midje Baltov Aurland IL Senior Menn 20-34 år 33:52:00 03:26
10 Webjørn Mannsverk Godøy IL Menn 45-49 33:55:00 03:29
11 Karl Oskar Farstad Godøy il Menn 40-44 34:17:00 03:51
12 Adrian Håbet Team Pjask Senior Menn 20-34 år 34:21:00 03:55
13 Ole Lianes SK Laktat Menn 40-44 34:52:00 04:26
14 Finn-Idar Giske Multiconsult BIL Senior Menn 20-34 år 35:47:00 05:21
15 Torje Rørstad Valderøya Menn 35-39 36:38:00 06:12
16 Jens Peter Fylling IL Valder Senior Menn 20-34 år 36:39:00 06:13
17 Bjørn Ove Aaland RTK Menn 40-44 36:54:00 06:28
18 Sondre Rypdal Valderøya Menn 40-44 37:13:00 06:47
19 Ola Hepsø Vikhammer Senior Menn 20-34 år 37:57:00 07:31
20 Trond Edvard Brynestad Valderøya Menn 35-39 38:11:00 07:45
21 Jan Erik Fylling Valder IL Senior Menn 20-34 år 38:24:00 07:58
22 Svein Oskar Støvring Nedregård Ålesund Menn 55-59 38:58:00 08:32
23 Kristian Abrahamsen Bossekop UL Senior Menn 20-34 år 39:32:00 09:06
24 Andreas Bremnes Valder IL Menn 35-39 39:45:00 09:19
25 yael PERICARD Ålesund Løpevenner Senior Menn 20-34 år 40:11:00 09:45
26 Øivind Kåre Kjerstad Valderøya Menn 35-39 40:33:00 10:07
27 Daniel Di-Giusto Valderøya Menn 35-39 40:37:00 10:11
28 Odd Arne Giske Menn 65-69 40:50:00 10:24
29 Stian Henriksen Nittedal Menn 45-49 40:52:00 10:26
30 Bjarne Sandøy Vigra IL Menn 35-39 41:02:00 10:36
31 Jørgen Hamstad Vigra Menn 40-44 41:20:00 10:54
32 Gustav Relling Vigra IL Menn 35-39 42:26:00 12:00
33 Andreas Follesø Ålesund Menn 45-49 42:49:00 12:23
34 Per Gunnar Vasset Langevåg Menn 70-74 42:53:00 12:27
35 Sindre Wollstad Menn 35-39 44:34:00 14:08
36 Willy Skjong Valderøya Menn 35-39 45:18:00 14:52
37 Knut Farstad Ålesund Løpevenner Menn 55-59 45:35:00 15:09
38 Arnt Ove Frøystad Valderøya Menn 40-44 46:27:00 16:01
39 Geir Magne Fylkesnes Vigra Menn 45-49 46:51:00 16:25
40 Trond Hauge Knutsen Menn 35-39 47:06:00 16:40
41 Sverrir Olavson Menn 55-59 47:20:00 16:54
42 Stig Grimstad Hødd Menn 65-69 47:27:00 17:01
43 Rasmus Schalech Giske Senior Menn 20-34 år 47:40:00 17:14
44 Jan Knutsen Menn 50-54 47:40:00 17:14
45 Sebastian Giske-Schalech Giske Junior Menn ->19 år 47:44:00 17:18
46 Arnt Jarle Johansen Menn 60-64 48:49:00 18:23
47 Kurt Dahlstrøm Tjørvåg Menn 55-59 48:57:00 18:31
48 Olve Godø Sæther Valderøya Menn 35-39 49:01:00 18:35
49 Louis Reid Senior Menn 20-34 år 49:48:00 19:22
50 Aleksander Lakselv Ålesund Senior Menn 20-34 år 52:29:00 22:03
51 Sigbjørn Anton Lerstad Kondis Menn 65-69 54:19:00 23:53
52 Erlend Blindheimsvik Vigra Menn 35-39 55:46:00 25:20:00

Kvinner

1 Janne Elin Vatnaland Spirit Friidrettsklubb Senior kvinner 20-34 år 34:16:00 00:00
2 Kristina Vaardal-Lunde Spirit Friidrettsklubb Senior kvinner 20-34 år 36:33:00 02:17
3 Rikke Istad Ålesund Senior kvinner 20-34 år 41:09:00 06:53
4 Alexandra Horpestad Ålesund Senior kvinner 20-34 år 49:02:00 14:46
5 Eli Kristin Nordtømme Valderøya Kvinner 35-39 50:53:00 16:37
6 Monica Sonja Elstad Sebjørnsen Valderøya Kvinner 35-39 54:56:00 20:40

Flere resultater

Alle resultater