Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Varden Opp Molde 2023

Lignende saker

Startliste og resultater fra Varden Opp 12. september 2023.

Publisert 12. september 2023 i Resultater

Varden Opp 2023

Dato

12. september

Sted

Molde – Møre og Romsdal

Distanse

Motbakkeløp
3,8 km – 404 høydemeter

Startliste

Alle resultater

Menn, topp 30

1 Bjørn Tore Hoem Øverland & Co M 30-39 18:38 00:00
2 Aron Rodal-Haugen Trollheimen Fjellsportklubb G 15-19 19:03 00:25
3 Anders Bugge Eidsvåg IL M 20-29 19:35 00:57
4 Brage Bjerkeli Molde og Omegn IF G 15-19 19:39 01:01
5 Martin Flåten Sweco BIL M 30-39 19:51 01:13
6 Mads Gjethammer Romsdal Randoneeklubb / Glamox BIL G 15-19 20:07 01:29
7 Arne Nygaard BDO M 20-29 20:08 01:30
8 Fredrik Kolsgaard ERA Geo M 20-29 20:13 01:35
9 Are Siljan Børset Norconsult M 30-39 20:29 01:51
10 Martin Peder Kvalshaug Kårvåg IL M 30-39 20:35 01:57
11 Einar Raknes Ekko/Aureosen IL M 30-39 20:36 01:58
12 Tore Malo Ødegård Molde M 30-39 20:53 02:15
13 Bjørnar Skjeflo Unhjem Isfjorden IL G 15-19 20:56 02:18
14 Tom Erik Herskedal Eide M 20-29 21:00 02:22
15 Benjamin Werner Molde M 30-39 21:16 02:38
16 Håkon Klerud Johannessen Romsdal Randoneeklubb / Arena Fysioterapi M 30-39 21:25 02:47
17 Kristian Skjeflo Unhjem Isfjorden IL G 15-19 21:29 02:51
18 Are Moe Romsdal Randoneeklubb M 30-39 21:31 02:53
19 Hans Petter Mortveit Salmon Evolution M 30-39 21:53 03:15
20 Yngve Solemdal Molde og Omegn IF M 30-39 21:56 03:18
21 Lucas Tokle Åndalsnes IF G 15-19 22:00 03:22
22 Ola Sjømæling Ola Sjømæling / Øre Bygdalag M 30-39 22:05 03:27
23 Vetle Bjerkeli Molde og Omegn IF G 10-12 22:11 03:33
24 Henrik R Holt Hedrum O-Lag M 20-29 22:15 03:37
25 Hans Petter Sundhagen Romsdal Randoneeklubb M 30-39 22:27 03:49
26 Kristian Fauskanger Molde og Omegn IF M 30-39 22:28 03:50
27 Thomas Sandhaug Molde og Omegn IF M 40-49 22:33 03:55
28 Michael Neerland Glamox BIL M 30-39 22:47 04:09
29 Yngve Laingen FBI M 40-49 22:56 04:18
30 Øyvind Bugge Eidsvåg IL M 30-39 22:58 04:20

Kvinner

1 Ingeborg Synstnes Hole Åndalsnes if J 15-19 20:38 00:00
2 Ida Brakstad Orset Romsdal Randoneeklubb / Moi J 15-19 22:17 01:39
3 Ida Lindkvist Molde og Omegn IF K 30-39 22:26 01:48
4 Ingrid Sandhaug Molde og Omegn IF J 10-12 23:29 02:51
5 Signe Brakstad Orset Molde og Omegn IF J 10-12 24:23:00 03:45
6 Stina Pettersen Molde og Omegn IF K 20-29 24:42:00 04:04
7 Emilia Guerra Molde J 15-19 25:24:00 04:46
8 Elen Johanne Bergset Torvikbukt IL J 13-14 25:34:00 04:56
9 Janita Nonstad Romsdal Randoneeklubb K 30-39 25:42:00 05:04
10 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF K 20-29 25:53:00 05:15
11 Elin Brøste Mopil K 30-39 25:54:00 05:16
12 Anna Sofie Reistadbakk Molde og Omegn IF / MOI J 10-12 25:59:00 05:21
13 Lotte Eide Molde K 20-29 26:07:00 05:29
14 Linn Farstad Molde J 15-19 26:47:00 06:09
15 Åslaug Røberg Molde K 50-59 26:53:00 06:15
16 Julie Wågsæther Femoen Molde og Omegn IF J 15-19 26:59:00 06:21
17 Karen Bruseth Eide K 40-49 27:23:00 06:45
18 Amalie Hofset Eidem Molde og Omegn IF J 15-19 27:46:00 07:08
19 Elise Sættem Molde og Omegn IF J 10-12 27:57:00 07:19
20 Sara Hammerø Moen Sparebanken Møre/Smil K 30-39 27:59:00 07:21
21 Ella Aslaksen Røed Molde og Omegn IF J 13-14 28:33:00 07:55
22 Liv Skjørsæter Teamikkjetam K 40-49 29:02:00 08:24
23 Aisha Lindley Oslo J 15-19 31:15:00 10:37
24 Line Stølan Molde K 30-39 31:44:00 11:06

Om løpet

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater