Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Varhaugmilå 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Varhaugmilå som arrangeres lørdag 1. juni 2024.

Publisert 1. juni 2024 i Resultater

Varhaugmilå 2024

Dato

1. juni

Sted

Varhaug – Rogaland

Distanse

5 km | 10 km

Startlister

Resultater

10 km menn, topp 30

1 Tore Høien Vigrestad M20-39 34:16:00 00:00
2 Christian Nøttveit Sandnes IL M20-39 34:40:00 00:24
3 Joakim Gausland Nygård Varhaug IL M20-39 35:41:00 01:25
4 Ola Tjensvoll Undheim IL M20-39 35:44:00 01:28
5 Tage Emil Djøseland Undheim IL M20-39 36:05:00 01:49
6 Magnus Skeie Varhaug IL M20-39 37:03:00 02:47
7 Runar Haugland Klinikk For Alle M20-39 37:20:00 03:04
8 Alf Våland Varhaug IL / Løpegøy M20-39 38:42:00 04:26
9 Martin Myrvold Bryne M20-39 38:46:00 04:30
10 Tore Aarsland Nærbø M40-49 39:06:00 04:50
11 Helge Våland Varhaug M20-39 39:10:00 04:54
12 Gunnar Vold Vigrestad M40-49 39:21:00 05:05
13 Simon Odland Varhaug IL M20-39 39:22:00 05:06
14 Håvard Austnaberg Nærbø Løpelaug M20-39 39:28:00 05:12
15 Thomas Hansen Sandnes BIL M20-39 39:31:00 05:15
16 Kim Håland Varhaug IL / Løpegøy M20-39 40:06:00 05:50
17 Jan Ove Kleiveland Bryne M40-49 41:52:00 07:36
18 Erlend Kvia Nærbø M20-39 41:54:00 07:38
19 Fitsum Berhe Nærbø M40-49 41:54:00 07:38
20 Martin H. Høyland Nærbø M20-39 41:59:00 07:43
21 Henning Mæland LYE M40-49 42:01:00 07:45
22 Erlend Halvorsen Sandnes M20-39 43:06:00 08:50
23 Magnus Eikemo Stavik Sandnes M20-39 43:37:00 09:21
24 Gunnar Auestad Dalane Årdal I Ryfylke M13-15 43:39:00 09:23
25 Silas Rasmussen Varhaug IL M13-15 43:45:00 09:29
26 Bertinius Mattingsdal Ingen M13-15 43:53:00 09:37
27 Karol Kremer Sparta Ultre Teat M40-49 44:02:00 09:46
28 Sebastian Hennig Undheim IL M20-39 44:12:00 09:56
29 Bjarte Lende Varhaug M20-39 44:22:00 10:06
30 Asbjørn Auestad Vigrestad Bygg M40-49 45:07:00 10:51

10 km kvinner

1 Adina Rydland Fitjar IL K16-17 39:21:00 00:00
2 Monika Vassbø Bjerkreim IL K20-39 39:29:00 00:08
3 Berit Marie Skretting GTI Friidrettsklubb K20-39 40:08:00 00:47
4 Therese Iversen GTI Friidrettsklubb / GTI Friidrett K20-39 42:01:00 02:40
5 Karoline Fuglestad Varhaug IL K20-39 43:55:00 04:34
6 Stine Husveg Varhaug IL K20-39 44:40:00 05:19
7 Sara Dorthea Jensen Team Jensen K20-39 45:19:00 05:59
8 Ida Nilssen Norske Fjellaber K20-39 45:40:00 06:19
9 Lina Marie Jensen Team Jensen K20-39 49:42:00 10:21
10 Maria Mossige Varhaug IL K20-39 50:37:00 11:16
11 Maria Espedal Boge Nærbø K13-15 52:32:00 13:11
12 Ida Hovind Galtvik Storforshei IF K20-39 53:45:00 14:24
13 Liv Lende Olsen Olsenband1 – Kverneland Group K60-69 55:53:00 16:32
14 Vilde Skretting Sirevåg Varhaug IL K20-39 56:39:00 17:18
15 Iben Våland VIL K16-17 58:56:00 19:35
16 Thea Helseth Egersund K16-17 58:56:00 19:35
17 Henriette Apell Höchberg K16-17 59:00:00 19:39
18 Anita Malanowska Sola K20-39 59:33:00 20:12
19 Kine Nygård Orre K20-39 01:00:35 21:14
20 Silje Løge Nærbø K20-39 01:03:19 23:58
21 Janniche Øgård Varhaug K20-39 01:03:21 24:00:00
22 Henriette Ånestad Vigrestad IK K20-39 01:04:20 24:59:00

5 km menn, topp 30

1 Bjørnar Risa Taksdal Undheim IL M16-17 18:11 00:00
2 Olav Meling Stayer Løpeklubb M20-39 18:18 00:07
3 Ole Andreas Hovind Galtvik Storforshei IF M20-39 18:27 00:16
4 Jan Risa Taksdal Undheim IL M13-15 18:48 00:37
5 Niklas Cato Link Gjesdal IL M13-15 19:11 01:00
6 Magnar Ueland Varhaug IL / Løpegøy M20-39 19:14 01:03
7 Kasper Danielsen LYE M13-15 20:26 02:15
8 Joachim Persson Nybygger’N M20-39 20:42 02:31
9 Bogdan Carp Den Stolte Hane M20-39 20:44 02:33
10 Robert Vasile Bozun Den Stolte Hane M20-39 21:04 02:53
11 Olav Reiten Mellemstrand Undheim IL M13-15 21:30 03:19
12 Torstein Pedersen Grødem Runners M20-39 21:31 03:20
13 Didrik Dubland Varhaug IL, G13 M13-15 22:05 03:54
14 Tollak Helland Bryne triatlonklubb M40-49 22:26 04:15
15 Gunnstein Varhaug Varhaug IL M20-39 23:51 05:40
16 Silviu Laiu Den Stolte Hane M20-39 23:59 05:48
17 Andriy Dzhavala Den Stolte Hane M20-39 24:13:00 06:02
18 Sander Tjensvoll Varhaug G12 Barn 8-12 24:34:00 06:23
19 Malte Emil Link Gjesdal IL Barn 8-12 24:37:00 06:26
20 David Rasmussen Varhaug Barn 8-12 24:38:00 06:27
21 Øystein Vassbø Bjerkreim IL M20-39 24:38:00 06:27
22 Johannes Vassbø Bjerkreim IL Barn 8-12 24:39:00 06:28
23 Preben Undheim Undheim IL Barn 8-12 24:40:00 06:29
24 Trygve Gudmestad Risa AS M20-39 24:50:00 06:39
25 Isak Sundvorvåland Varhaug Barn 8-12 24:51:00 06:40
26 Torjus Skogstø Lende Varhaug Barn 8-12 24:56:00 06:45
27 Gustav Skretting Varhaug Barn 8-12 24:56:00 06:45
28 Sverre Solås Varhaug Barn 8-12 25:02:00 06:51
29 Arild Tjensvoll Varhaug M60-69 25:22:00 07:11
30 Jakob Berland Risa Voll IL Barn 8-12 25:30:00 07:19

5 km kvinner, topp 30

1 Katrine Hillestad Stord IL / Stord Friidrett K20-39 20:03 00:00
2 Jofrid Risa Undheim IL K40-49 20:11 00:08
3 Therese Bjorland Sandnes IL K18-19 20:31 00:28
4 Lerke Helland Bryne triatlonklubb K13-15 20:48 00:45
5 Åshild Oma Bryne triatlonklubb K40-49 23:44 03:41
6 Alma Varhaug Varhaug IL / J11 Barn 8-12 23:50 03:47
7 Trine Haugstad Undheim IL K20-39 24:40:00 04:37
8 Ingrid Auestad Vigrestad Bygg AS K18-19 24:50:00 04:47
9 Margit Auestad Vigrestad Bygg K18-19 26:04:00 06:01
10 Serine Sylten-Varhaug Sandved IL Barn 8-12 26:35:00 06:32
11 Mille Fuglestad Madland Varhaug IL Barn 8-12 26:48:00 06:45
12 Julia Håland Varhaug J2012 Handball Barn 8-12 26:49:00 06:46
13 Ragna Skrettingland-Haarr Varhaug Barn 8-12 26:54:00 06:51
14 Oda Skretting Varhaug il Barn 8-12 27:01:00 06:58
15 Liv Auestad Vigrestad Bygg K13-15 27:13:00 07:10
16 Mina Fuglestad Madland Varhaug IL Barn 8-12 27:16:00 07:13
17 Ingrid Espeland Ålgård K20-39 27:42:00 07:39
18 Kine Auestsd Varhaug Barn 8-12 27:44:00 07:41
19 Åse Dubland Varhaug IL K40-49 28:14:00 08:11
20 Ada Våland Varhaug IL / J-2011 K13-15 28:32:00 08:29
21 Lise Midttun Varhaug J2011 Fotball K13-15 28:32:00 08:29
22 Grethe Mattingsdal Ingen K13-15 28:47:00 08:44
23 Kathe Olene Vigre Nærbø K50-59 29:39:00 09:36
24 Elvira Skrettingland Varhaug IL / Varhaug-J10 Barn 8-12 29:49:00 09:46
25 Cornelia Skrettingland Varhaug IL / Varhaug-J13 K13-15 30:07:00 10:04
26 Lisa Gudmestad Varhaug IL / Varhaug-J13 K13-15 30:07:00 10:04
27 Emilie Tveiten Varhaug IL / Varhaug-J13 K13-15 30:07:00 10:04
28 Linnea Leirvåg Vaage Varhaug J13 K13-15 30:17:00 10:14
29 Regine Aarrestad Varhaug J13 K13-15 30:18:00 10:15
30 Esther Odland Varhaug IL / Varhaug K16-17 30:18:00 10:15

Om løpet

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater