Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Vårslippløpet 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Vårslippløpet som arrangeres lørdag 11. mai 2024.

Publisert 11. mai 2024 i Resultater

Vårslippløpet 2024

Dato

11. mai

Sted

Tanabru – Troms og Finnmark

Distanser

1,5 km | 5 km | 10 km

Startlister

Resultater

10 km menn

1 Svein Roger Kaspersen Northern Runners 35:09.0 0:00.0
2 Espen Mikkelsen Hirmasti IL 36:45.0 1:36.0
3 Tadas Janulis Båtsfjord Sportsklubb 38:07.0 2:58.0
4 Sindre Torp Sandnes IL 38:18.0 3:09.0
5 Gisle Eriksen Hirmasti IL 39:43.0 4:34.0
6 Bjørn Roar Pedersen Berlevåg T&If 40:14.0 5:05.0
7 Per Torleiv Ravna Sirma IL 40:55.0 5:46.0
8 Knut Olav Sommernes Sandnes IL 41:08.0 5:59.0
9 Tor Georg Næss IL Nordlys 42:55.0 7:46.0
10 Roger Harila Hirmasti IL 43:00.0 7:51.0
11 Niillas Henry Nystad Nordlys, IL 43:49.0 8:40.0
12 Joakim Pettersen #Langvasseidlam 44:52.0 9:43.0
13 Thorstein William Bjørnstad #Langvasseidlam 45:00.0 9:51.0
14 Andreas Saga Romsdal Kirkenes Badmintonklubb 45:51.0 10:42.0
15 Jan-Helge Balto Sirma IL 46:41.0 11:32.0
16 Bjarne Mjelde Sirma IL 48:58.0 13:49.0
17 Vojta Strbacka Fanoušek Jerryho Gáška 49:47.0 14:38.0
18 Morgan Aslaksen Tana 51:05.0 15:56.0
19 Stig Malin Sirma IL 51:46.0 16:37.0
20 Axel Lupton Kirkenes Løpeklubb 59:54.0 24:45.0
21 Bengt Johnsen Bt&If 59:58.0 24:49.0

10 km kvinner

1 Julie Johansen Trosten Sirma IL 44:03.0 0:00.0
2 Risten Somby Sirma IL 46:31.0 2:28.0
3 Malene Nilsen Kirkenes 48:49.0 4:46.0
4 Monica Birkeland Hirmasti IL 51:23.0 7:20.0
5 Yvonne Johannessen Sirma IL 53:09.0 9:06.0
6 Marit Ravna Anti Sirma IL 55:38.0 11:35.0
7 Evgenia Myreng Båtsfjord Sportsklubb 56:16.0 12:13.0
8 Marita Malin Bjørnevatn 56:54.0 12:51.0
9 Helene Johnsen Bt&If 59:58.0 15:55.0

5 km menn

1 Hågen Øvergaard Kirkenes og Omegn Skiklubb 18:48.0 0:00.0
2 Ole Johan Halvorsen Kirkenes og Omegn Skiklubb 18:51.0 0:03.0
3 Fredrik Sagen Michelsen Kirkees og Omegn Skiklubb 18:54.0 0:06.0
4 Osvald Walle Sirma IL 23:19.0 4:31.0
5 Jon Mikael Elias Aslaksen BK Tana 23:38.0 4:50.0
6 Wilhelm Laitimaa Sirma IL 24:11.0 5:23.0
7 Itas Gikys Båtsfjord 25:34.0 6:46.0
8 Bjørn Reginsson Båtsfjord Sportsklubb 26:44.0 7:56.0
9 Karl Jensen Båtsfjord Sportsklubb 28:33.0 9:45.0
10 Eirik Borg Fagerness Nordlys, IL 29:25.0 10:37.0
11 Sebastian Kowalczyk Båtsfjord 30:04.0 11:16.0
12 Micha? Miecznikowski Kotwica Kolobrzeg 30:07.0 11:19.0
13 Janos Trosten Sámi Searat 38:18.0 19:30.0

5 km kvinner

1 Maja Sildnes Olsen Kirkenes og Omegn Skiklubb 19:45.0 0:00.0
2 Iris Katrine Horsbøl Kirkenes og Omeng Skiklubb 21:47.0 2:02.0
3 Signe Trosten Sirma IL 24:30.0 4:45.0
4 Guillaumine Faykod 25:49.0 6:04.0
5 Elen Kristine Emanuelsen Deanu Searat 27:02.0 7:17.0
6 Karianne Braaten Tana Idrettsforening 27:21.0 7:36.0
7 Camilla Samuelsen Tana Svømmeklubb 27:22.0 7:37.0
8 Andrea Hanssen Storslett 28:34.0 8:49.0
9 Inga Ravna-Pieski Tana 29:44.0 9:59.0
10 Målfrid Kitti Sirma IL 30:15.0 10:30.0
11 Margarita Emelianova Somby Sirma IL 30:44.0 10:59.0
12 Renate Westlien Sirma IL 32:36.0 12:51.0
13 Anne Lisbeth Helander Sirma IL 33:04.0 13:19.0
14 Jaana Walle Sirma IL 33:12.0 13:27.0
15 Soohee Bae Muosat Sirma IL 33:46.0 14:01.0
16 Kseniia Vyshniakova 34:15.0 14:30.0

Om løpet

Løpsarrangement for alle formklasser etter vår faste løype etter sentrumsgater i Tanabru som benyttes fast til Barfrost og Vårslippløpene

Distanser:

Vårslippløp Mini, 1500 m M/K 4-85+

Run4Fun: 4, 3 km M/K 6-85+

Vårslippløpet 5K, 10-85+

VårslippMILA, 10 k, 12-85+

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater