Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Vierli Opp 2023

Lignende saker

Resultater og startliste Vierli Opp som arrangeres 7. oktober 2023.

Publisert 7. oktober 2023 i Resultater

Vierli Opp 2023

Dato

7. oktober

Sted

Vierli – Vestfold og Telemark

Startliste

Resultater

Menn, topp 50

1 Nicholas Torvund If Ørn/Team Grenland ski M17+ 07:34 00:00
2 Eirik Bergene AABREKK Sandefjord Turn & Idrettsforening M17+ 07:52 00:18
3 Knut Eirik Aspheim Kåsa Gulset Ski / Grenland Ski / TTG M17+ 07:57 00:23
4 Kristoffer Liset Ivrig IL / IL Ivrig M17+ 07:59 00:25
5 Lars Oiav Aspheim Kåsa Gulset Ski / Grenland Ski M17+ 08:02 00:28
6 Tarjei Røed Momrak Fyresdal IL M13-16 08:04 00:30
7 Christian Torvund If Ørn/Team Grenland ski M13-16 08:12 00:38
8 Sondre Røed Momrak Fyresdal IL M13-16 08:28 00:54
9 Håkon Auale Lundvall Froland Skiskyting M13-16 08:45 01:11
10 Marius Therkelsen Joggegruppe Blommennholm M17+ 08:50 01:16
11 Mathias Gløersen Orienteringslaget Tønsberg og Omegn M17+ 08:53 01:19
12 Kasper Andre Hartikkala Pettersen Langesund sykle- og triathlonklubb / Grenland ski M17+ 08:58 01:24
13 Birk Bjaadal Winberg Langesund sykle- og triathlonklubb / Grenland Ski M13-16 09:01 01:27
14 Kristoffer Saga Stathelle og Omegn il, Team Grenland ski M17+ 09:03 01:29
15 Sigurd Gonsholt Arendal M13-16 09:07 01:33
16 Johannes Solvik Gulset IF Ski M17+ 09:16 01:42
17 Sondre Dølven Lindvall Porsgrunn M13-16 09:22 01:48
18 Mats Svege IL Jutul M11-12 09:39 02:05
19 Johannes Seime Ik Grane Arendal Friidrett M13-16 09:50 02:16
20 Gaute Løvlien Sandefjord Løpeklubb – Dammen1182 M17+ 09:53 02:19
21 Jonathan Nilsen Brdr. Nilsen M17+ 09:57 02:23
22 Truls Tangen Schelver Gulset IF Ski/ Grenland Ski M13-16 09:58 02:24
23 Håkon Kornmo Porsgrunn O-Lag M17+ 10:01 02:27
24 Magnus Hartz Drammen M17+ 10:05 02:31
25 Arne Mathias Andreassen Lindøe Haugesund M17+ 10:06 02:32
26 Peder Jørgensen Nedenes M17+ 10:11 02:37
27 Jørgen Aksel Hvidsten Blytt Oseberg Skilag M13-16 10:12 02:38
28 David Kornmo Lier M17+ 10:17 02:43
29 Tarjei Norendal Braathen Odds Ballklubb M13-16 10:24 02:50
30 Sondre Kornmo Porsgrunn O-Lag M13-16 10:25 02:51
31 Viktor Tangen Schelver Gulset IF ski M11-12 10:27 02:53
32 Julian Skaane Røa M11-12 10:36 03:02
33 Emil Omholt Hei IL- Grenland SKI M13-16 10:38 03:04
34 Aleksander Saga Hei IL M11-12 10:39 03:05
35 Andreas Skaane Eiksmarka M13-16 10:44 03:10
36 Olav Norendal Braathen Odds Ballklubb M13-16 10:45 03:11
36 Tarjei Hovda Mathisen Il Skrim ski M13-16 10:45 03:11
38 Jacob Therkelsen Joggegruppe Blommenholm Mini M11-12 10:52 03:18
39 Ole Hvidsten Blytt Oseberg Skilag M17+ 10:57 03:23
40 Joakim Fosse Stathelle M17+ 11:03 03:29
41 Stian Engum Oslo M17+ 11:10 03:36
42 Erwin August Wang-Reissig Tønsberg Seilforening M13-16 11:18 03:44
43 Dab Riebe Grane M17+ 11:19 03:45
44 Fredrik Lauritzen NRK Bil M17+ 11:23 03:49
44 Stephan Skaane Oslooslo M17+ 11:23 03:49
46 Åsmund Dokka Njård M17+ 11:27 03:53
47 Eirik Heggenes SK Labbetuss M17+ 11:35 04:01
48 Torgeir Mathisen Il Skrim ski M17+ 11:42 04:08
49 Elias Bratsberg-Aamlid Fyresdal IL M11-12 11:43 04:09
50 Ole Henrik Kråkenes GTI Friidrettsklubb / GTI Friidrettsklubben M17+ 11:53 04:19

Kvinner

1 Kaja Holte Fjeldstad Porsgrunn OL K13-16 09:36 00:00
2 Maria Fet Støtvig Sem IF K13-16 09:38 00:02
3 Mathilde ILEBREKKE Sandefjord Løpeklubb – Dammen1182 K17+ 09:58 00:22
4 Stina Borgersen Bjaadal Ørn, Idrettsforening / Grenland Ski K13-16 10:03 00:27
5 Marita Thorsvik Hartz Drammen K17+ 10:12 00:36
6 Mathea Gløersen Bækkelagets SK K17+ 10:15 00:39
7 Sigrid Fugleneb Aamand Rauland K13-16 10:17 00:41
8 Vivianna Hiis K17+ 10:25 00:49
9 Randi Fugleneb Aamand Rauland K13-16 10:46 01:10
10 Karlien Deschuyteneer Skien K17+ 00:00
10 Ine Bjaadal Winberg Langesund sykle- og triathlonklubb / Grenland Ski K17+ 11:08 01:32
11 Ida Svege IL Jutul K17+ 11:13 01:37
11 Hedda Weber Hei IL K17+ 00:00
12 Sol Angelica Torvund If Ørn/Grenland ski K13-16 11:16 01:40
13 Mari Borgersen Bjaadal Ørn, Idrettsforening / Grenland Ski K11-12 11:24 01:48
14 Hanne Revheim Skien K17+ 11:45 02:09
15 Tuva Smalås Bergheim Fyresdal Skiskyttarlag K11-12 11:48 02:12
16 Kristine Reinsviki Rauland K13-16 12:12 02:36
17 Camilla Tjelle Waage Stegaberg IL K17+ 12:23 02:47
18 Synne Tveiten Golid Seljord Idrettslag K11-12 13:05 03:29
19 Ingrid Vik Jondahl Porsgrunn K17+ 13:18 03:42
20 Marianne Jonskås Stathelle K17+ 13:46 04:10
21 Amelie Skaane Oslo K13-16 13:49 04:13
22 Kaja Skaane Eiksmarka K11-12 13:50 04:14
23 Tove Mette Lohne Stathelle K17+ 13:55 04:19
24 Stine Bakken Drangedal IL K17+ 14:06 04:30
25 Anne Marie Norendal Braathen Fossum IF K11-12 14:08 04:32
25 Ida Eltorn Moland Muil K17+ 14:08 04:32
27 Marit Einarsen SK Vedavåg Karmøy K17+ 14:20 04:44
28 Stine Dalen Drangedal K17+ 14:24 04:48
29 Trine Therkelsen Stathelle K17+ 15:18 05:42
30 Solfrid Bråstøyl Weber Hei IL K17+ 16:52 07:16
31 Inger Marthe Gelius Grane K17+ 20:39 11:03

Om løpet

Motbakkeløpet foregår ved Vierli. Sekretariatet åpner kl 10.00 for uthentig av startnummer og vil være på Vierli Kafeteria. Premieutdeling vil skje ved Vierli Kafeteria så snart løpet er ferdig.

Vierli kafeteria vil holde åpent fra kl 10.00 til 17.00.

Ta med familien eller venner denne helgen og delta på bakkeløp. Her blir det topp stemning og masse folk!

Sekretariatet åpner kl 10.00

Trim klassen starter kl 11.00
Konkurranse klassen starter kl 11.30

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater