Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | The Open golf | Landsskytterstevne | Diamond League London| Alle resultater

Resultater Yarastafetten 2024

Lignende saker

Startlister og resultater Yarastafetten som arrangeres fredag 7. juni 2024.

Publisert 7. juni 2024 i Resultater

Yarastafetten 2024

Dato

7. juni

Sted

Herøya, Porsgrunn – Vestfold og Telemark

Startlister

Alle resultater

Menn, topp 30

1 Grenlad ski Porsgrunn Aktiv Herre 18:10.0 0:00.0
2 Heistad Løpeklubb Porsgrunn Aktiv Herre 18:36.0 0:26.0
3 Gjerpen herre elite Skien Aktiv Herre 18:42.0 0:32.0
3 Team Maskinteknikk – Bilfinger (Daniel Vinje, Arve Næss, Anders Voje, Jostein Haukås Eide, Trond Sanden, Torkil Moen, Kristoffer Lunde, Torfinn Haugrud) Porsgrunn Trim/Bedrift Herre 22:51.0 2:41.0
4 Team 16.1 (Andreas Erland, Ole Drange, Terje Skøien, Johannes Andås, Mats Lohne, Morten Formo, Christian Bøen, Jostein Efteland) Kristiansand S Aktiv Herre 19:40.0 1:30.0
5 Yara Elite Running Team Stathelle Aktiv Herre 20:26.0 2:16.0
5 NEL Bedriftsidrettslag (Nikolai Myhre, Morten Aulin Moen, Martin Lelek Obenius, Emil Folkvard Bråthen, Kadja de Oliveira Borges, Dan Atle Solheim, Nils Nordbø, Tobias Miron) Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 23:04.0 2:54.0
6 Grenland ski Porsgrunn Aktiv Herre 20:53.0 2:43.0
7 Grenland ski Porsgrunn Aktiv Mix 21:27.0 3:17.0
8 Gjerpen Aktiv Herre Skien Aktiv Herre 21:46.0 3:36.0
9 Solberg Bil As Skien Aktiv Mix 21:47.0 3:37.0
10 Bilfinger EL/aut Porsgrunn Trim/Bedrift Herre 22:10.0 4:00.0
11 Gjerpen herre aktive Skien Aktiv Herre 22:13.0 4:03.0
12 Avarn Security Beredskap Skien Trim/Bedrift Mix 22:15.0 4:05.0
13 Bulkbøllene (Christan Veungen Berg, Tommy Olsen, Magne Holen, Bjørn Christian Lillemoen, Aexander Larsson, Fredrik Skjelbred, Henrik Wærstad, Petter Helvin) Porsgrunn Trim/Bedrift Herre 22:27.0 4:17.0
14 Grenland ski Porsgrunn Aktiv Dame 22:28.0 4:18.0
15 Heistad Fysioterapi & Trening Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 22:32.0 4:22.0
16 Yara Teknisk (Marthine Bø, Trond Schjøth, Gilles Gatete, Daniel Lindahl, Kristian Halvorsen, Cecilie Gløsmyr, Jørgen Troøyen, Christoffer Lorentsen) Skien Trim/Bedrift Mix 22:42.0 4:32.0
17 Porsgrunn Ambulanse 822 Sykehuset Telemark HF Trim/Bedrift Mix 23:10.0 5:00.0
18 ABB 3 (Kristoffer Gaarden, Simen Andreas Knutsen, Benjamin Kiste Fjeld, Jon Andersen, Terje Andersen, Nils Tony Rønningen, Henrik Holtan Henriksen, Noah ) Skien Trim/Bedrift Herre 23:31.0 5:21.0
19 Lie Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 23:32.0 5:22.0
19 AS best gjengen (Bilfinger) Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 28:35.0 8:25.0
20 Eltera Skagerrak AS Porsgrunn Trim/Bedrift Herre 23:39.0 5:29.0
20 Yara NPK Run and Dine Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 28:47.0 8:37.0
21 Yara Run and Dine 2 Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 29:20.0 9:10.0
21 Porsgrunn Ambulanse 821 (Kenneth Hansen,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ) Sykehuset Telemark HF Trim/Bedrift Mix 23:47.0 5:37.0
22 PVC Godstoget Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 23:55.0 5:45.0
22 Yara Run and Dine 1 Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 29:21.0 9:11.0
23 Bilfinger elektro Porsgrunn Trim/Bedrift Herre 24:05.0 5:55.0
23 HIP Hurra (Teodor Valen Aasland, Skjalg Aasland, Vidar Jakobsen, Beate Vegheim, Tone Brekke, Kristian Solberg, Sissel Nybro, Lars Arne Dageid) Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 29:47.0 9:37.0
24 Sanni`s Devils Skien Trim/Bedrift Mix 24:06.0 5:56.0
25 Sindre’s Angels Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 24:07.0 5:57.0
26 Flåttenfeierne Oslo Trim/Bedrift Herre 24:21.0 6:11.0
27 Equinor Prosessflyt (Stein Trygve Briskeby, Karen Anne Gudbrandsen, Atle J Gyllensten, Thomas Levy, Ivar Øystein Larsen, Berit Fostås, Tor Kindsbekken Kjeldby, Jens B. Smith) Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 24:26.0 6:16.0
28 Lede mix Annen etage Skien Trim/Bedrift Mix 24:27.0 6:17.0
29 SLB Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 24:29.0 6:19.0
30 Vianode Sandefjord Trim/Bedrift Herre 24:46.0 6:36.0

Kvinner

1 Ernst & Young (EY) 3 Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 20:17.0 0:00.0
2 Langesund Tri H (Blu William Opland, Ketil Opland, Eirik Forsaa, Anton Tolo, Tomas Nystuen, Terje Johansen, Pål Winberg, Krister Sjøstrøm) Langesund Aktiv Herre 20:28.0 0:11.0
3 SPREKkeferdig Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 22:29.0 2:12.0
4 Yara Digital Runners Stathelle Trim/Bedrift Mix 23:02.0 2:45.0
5 Langesund Tri D (Karoline Rolland Kvamme, Roza Rahimzadeh, Mona Pettersen, Malene Tellefsen, Hedvig Tangen Hansen, Cathrine Stahlsberg, Marita Ottesen Forsaa, Ine Bjaadal Winberg) Langesund Aktiv Dame 23:21.0 3:04.0
6 Ernst & Young (EY) 1 Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 24:01.0 3:44.0
7 NAY Elite (Martin Laurantsen, Marina Wara, Linn Gulseth, Alexander Lilay, Anders Sollien, Inger-Marie Myrvoll, Embla Akselberg, Kristian Bråten) Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 24:33.0 4:16.0
8 Lede SuperMix (Stein-Erik Giske, Pauline Mørch Jonassen, Stian Larsen, Hyeonyoung Kwak, Ørjan Tjemsland, Marte Neslow, Mariona Zhuri, Signe Marie Grave Oland) Langesund Trim/Bedrift Mix 24:37.0 4:20.0
9 Nav trim Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 25:00.0 4:43.0
10 Ernst & Young (EY) 2 Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 25:21.0 5:04.0
11 Ineos Inovyn Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 25:51.0 5:34.0
12 Yara NII Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 26:55.0 6:38.0
13 Skagerak Energi Anskaffelser Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 27:05.0 6:48.0
14 SINTEF Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 28:50.0 8:33.0
15 NAV Porsgrunn Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 29:41.0 9:24.0
16 Grønli skole (Ragnhild Fosse, Janne Geitanger, Regina , Nina Gaarden, Øystein Mørkesdal, Are Thunes, Ritt Anniken Eide, Silje Bråthen) Porsgrunn Trim/Bedrift Mix 29:44.0 9:27.0
17 Bilfinger Godt & Blandet Skien Trim/Bedrift Mix 33:49.0 13:32.0

Om løpet

Etappeoversikt:

1. etappe:        700 meter bane
2. etappe:        450 meter asfalt, flat
3. etappe:        580 meter asfalt, flat
4. etappe:        640 meter asfalt, litt stigning
5. etappe:       1340 meter asfalt, bakke opp og ned
6. etappe:        750 meter asfalt, flat
7. etappe:       1260 meter asfalt, flat
8. etappe:        750 meter bane

Totalt 6470 meter

Samle laget og sett av fredag  7. Juni. Kl 18.00

Bedriftsidrettslag, vennegjenger, velforeninger, fotballag, friidrettsgrupper osv, er hjertelig velkomne til å delta.

Vi vil gjøre noen små endringer med enkelte etapper, men løypa har som vanlig start på banen ved Hydrohallen og går på gangstien rundt Gunneklevfjorden.

Lag som ønsker å delta bes melde laget på her: Yarastafetten 2024 (eqtiming.com)

Vi håper enda flere lag finner veien til Hydrohallen denne fredagen.

Dette blir en stafett for alle, enten dere satser på å vinne eller bare gjennomføre!!

Også i år vil det bli aktiviteter for barna med blant annet en løpekonkurranse, så vi anbefaler å ta med hele familien. Dette blir gøy!

Yarastafetten arrangeres av Herøya idrettsforening i samarbeid med Herøya Industripark Bedriftsidrettslag og Bedriftsidretten.

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater