Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Slitusprinten 2023 resultater

Lignende saker

Startlister og resultater Slitusprinten som arrangeres søndag 29. oktober 2023.

Publisert 29. oktober 2023 i Resultater

Slitusprinten 2023

Dato

29. oktober

Sted

Slitu – Viken

Distanse

Asfalt
10 km

Startliste

Resultater (live)

Menn, topp 50

1 Ulrik Lolland Rygge IL M23-34 31:43:00 00:00
2 Alfred Bjørnerød OK Moss M18-19 32:15:00 00:33
3 Geir Gjessing Ski IL Friidrett M23-34 32:43:00 01:00
4 Herman Hesjedal-Tronstad Spydeberg IL M18-19 33:22:00 01:39
5 Fredrik Hesjedal-Tronstad Spydeberg IL M16-17 33:30:00 01:47
6 Ottar Grønvold Moss IL M40-44 35:32:00 03:49
7 Eric Holtquist ÅS M40-44 35:44:00 04:01
8 Jens Skogmo Atletico M35-39 35:47:00 04:04
9 Andreas Minge Båstad IL Skøyter M23-34 35:48:00 04:05
10 Marius Borger Fartsholder 35 min M40-44 36:46:00 05:03
11 Fredrik Bjerke Spydeberg IL M40-44 37:02:00 05:19
12 Jonas Melby Bråten Spydeberg M23-34 37:16:00 05:33
13 Børge Andreassen Follo Løpeklubb M45-49 37:32:00 05:49
14 Martin THON Thon Bygg AS M23-34 37:46:00 06:03
15 Sebastian Blomfeldt Unnerud Sperrebotn M18-19 38:06:00 06:23
16 Jostein Martinsen ÅS M35-39 38:11:00 06:28
17 Bjørn Arild Bøhleng Hamar Skiklubb M50-54 38:12:00 06:29
18 Espen Rygge Spydeberg IL M40-44 38:27:00 06:44
19 Lars-Andrèas Eriksen Sellebakk M40-44 38:29:00 06:46
20 Audun Marken PwC BIL M50-54 38:34:00 06:51
21 Johan Haugstvedt Indre Østfold OK M16-17 38:40:00 06:57
22 Rune Hellem Aurskog – Høland Friidrettslag M50-54 38:40:00 06:57
23 Runar Solberg Ås IL M40-44 38:41:00 06:58
24 Hector Palacios Teamhuse M40-44 38:47:00 07:04
25 Jonny Aas Askim M40-44 38:47:00 07:04
26 Kristoffer Rygh Spydeberg Tri M35-39 39:18:00 07:35
27 Jan Mohrsunde Falken Sportsklubb M40-44 39:23:00 07:40
28 Sigurd Aarvig Oslo M40-44 39:24:00 07:41
29 Karl Nystøyl Oslo M45-49 39:35:00 07:52
30 Joar Markhus Team Overtenning M50-54 39:40:00 07:57
31 Eirik Søreng Oslo M40-44 39:43:00 08:00
32 Henrik Haugerud Oslo M23-34 39:44:00 08:01
33 Christian Smestad Torp Østbygda IL M40-44 39:50:00 08:07
34 Max Huse Teamhuse M12-13 39:53:00 08:10
35 Bjørn Arild Smaaberg Sarpsborg IL M45-49 39:56:00 08:13
36 Julio Dahle Moss IL M23-34 39:57:00 08:14
37 Ole-Anders Syversen Löplabbet M23-34 39:57:00 08:14
38 Roar Tomter Fartsholder 40 min M50-54 39:58:00 08:15
39 Hans Kristian Bekkevard HSK M45-49 40:00:00 08:17
40 Jim Johnsson Moss IL M40-44 40:00:00 08:17
41 Børre Olsen Driv M60-64 40:01:00 08:18
42 Anders Aarhus Mysen IF Fotball M23-34 40:19:00 08:36
43 Thomas Olavsrud Askim M40-44 40:37:00 08:54
44 Christoffer Udenæs Oslo M23-34 40:54:00 09:11
45 Petter Skadsheim Tannlege Solberg AS M23-34 41:07:00 09:24
46 Thomas Andresen Fredrikstad Triatlonklubb M50-54 41:11:00 09:28
47 Lars Thorsen Team Sportsmanden M50-54 41:19:00 09:36
48 Christoffer Ladstein Team Sportsmanden M50-54 41:28:00 09:45
49 Sondre Bjørgan Thon Bygg AS M23-34 41:28:00 09:45
50 Rasmus Lunne Haslum M40-44 41:36:00 09:53

Kvinner

1 Sigrun Gjølberg Rygge IL K23-34 35:18:00 00:00
2 Angelica Karlsen Moss IL K23-34 35:40:00 00:22
3 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL K16-17 37:47:00 02:29
4 Carina Sveen Strandbygda IL K20-22 40:23:00 05:05
5 Camilla Huse Teamhuse K40-44 41:21:00 06:03
6 Ingrid Kay Team Overtenning K23-34 41:32:00 06:14
7 Jeanett Kay Langhus K35-39 41:33:00 06:15
8 Marita Solberg Bjerke Spydeberg K40-44 41:37:00 06:19
9 Sara Svae Slitusprinterne K35-39 42:34:00 07:16
10 Marte NORDLUNDE Thon Bygg AS K23-34 43:02:00 07:44
11 Ingeborg Elise R Andresen Askim K16-17 43:16:00 07:58
12 Iris Marie Lauritzen Marker Orienteringslag K35-39 44:52:00 09:34
13 Ronja Helder Trøgstad K23-34 45:13:00 09:55
14 Anne Johansen Slitusprinterne K40-44 45:19:00 10:01
15 Susann Authen SKI K35-39 45:23:00 10:05
16 Dorte Foss Raufoss Friidrett K55-59 45:35:00 10:17
17 Selma Sigtryggsdottir Askim K35-39 45:56:00 10:38
18 Tone Oraug Slitusprinterne K40-44 47:05:00 11:47
19 Malin Johansen Askim Idrettsfag K16-17 47:27:00 12:09
20 Mona Margaretha Mikaelsen Skiløperne K50-54 47:36:00 12:18
21 Kornelia Østlie Enebakk K14-15 47:49:00 12:31
22 Karin Helena Sjøberg Skiløperne K55-59 47:59:00 12:41
23 Birgit Gjølberg Rygge K40-44 48:22:00 13:04
24 Lina Berge Buseth Driv IL K14-15 48:27:00 13:09
25 Anita Myrmæl Sweco BIL /Skiløperne K55-59 48:39:00 13:21
26 Hannah Oline Oppegård Askim K23-34 49:37:00 14:19
27 Sylvia Herland Bystrøm Askim K40-44 49:41:00 14:23
28 Bettina Andersen Askim K35-39 49:43:00 14:25
29 Elmine Tomter Spydeberg/Askim Håndball J15 K14-15 49:44:00 14:26
30 Emma Schippert Oslo K23-34 49:58:00 14:40
31 Linda Wold Høland/Form K50-54 50:26:00 15:08
32 Mathilde Stølan Fredrikstad K23-34 50:29:00 15:11
33 Britt Helen Martiniussen Slitu K55-59 51:18:00 16:00
34 Kine Bettina Raknerud Crossfit Askim K23-34 51:22:00 16:04
35 Monika Lycke Slitu K50-54 51:44:00 16:26
36 Kirsi Puoliväli-Marken Rælingen K45-49 51:54:00 16:36
37 Susanne Dihle Askim K23-34 53:03:00 17:45
38 Mina Dorothea Skjolden 1408 K20-22 53:09:00 17:51
39 Kristine Nordli Ytre Enebakk K23-34 54:46:00 19:28
40 Christine Noreng Dahl Askim K45-49 55:14:00 19:56
41 Tonje Siggerud ÅS K23-34 55:19:00 20:01
42 Anne Sofie Østby Hemnes K23-34 55:40:00 20:22
43 Heidi Brødremoen Aurskog K23-34 57:36:00 22:18
44 Christina Liverød Spydeberg K23-34 59:08:00 23:50
45 Hildegunn Raknerud Slitu IF K50-54 01:00:02 24:44:00
46 Monica Dahl Mysen K35-39 01:03:39 28:21:00
47 Linn Irene Bye Marker Orienteringslag K35-39 01:04:49 29:31:00
48 Astrid Bjørnerød Askim K55-59 01:06:13 30:55:00
49 Hilde Haugli Askim K23-34 01:06:26 31:08:00

Om løpet

Slitu IF Skigruppe har gleden av å invitere løpere og mosjonister fra 11 år og oppover til et fartsfylt 10km gateløp i Slitu søndag 29.10.2023.

Løypa er kontrollmålt av NFIF og er rekordrask!
Med kun asfalt som underlag og flatt terreng er løypa lettløpt og enkel. Er dere på jakt etter gode tider er dette en løype og sette «pers» på.

Løpet har start og mål ved Slitu Stadion og parkering vil være på parkeringsplassen til Morenen Kjøpesenter.

Tidtaking og påmelding vil være gjennom EQ-Timing, startnummer vil kunne hentes på Slitu Stadion lørdag 28/10 kl. 16 – 18 og søndag 29/10 kl. 10 – 12.30.

Scroll nedover på siden og trykk på det blå feltet «Med deg på her».

Nyhet 2023 – Barneløp 1000m 6-12. Flat publikumsvenlig løype.

Fellesstart barneløp 12:15
Fellesstart alle klasser 10Km  13:00

Startkontingent 11 – 16 år 150,-. 17 år og eldre 250,-

5000,- i premie til raskeste mann og kvinne.

Hjemmeside Slitusprinten

Flere resultater

Alle resultater