Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Søgne Morothon 2023 resultater

Lignende saker

Startlister og resultater fra Søgne Morothon som arrangeres lørdag 11. november 2023.

Publisert 11. november 2023 i Resultater

Søgne Morothon 2023

32. utgave

Dato

11. november

Sted

Søgne – Agder

Distanse

10 km (kortmoro) | 20 km (langmoro)

Startlister

Resultater

20 km menn, topp 50

1 Christian Bøen KRISTIANSAND LØPEKLUBB / LAGERBOXEN.NO 01:37:39 00:00
2 Andreas Mjåland MJÅLAND KIROPRAKTIKK OG TRENING AS 01:38:24 00:45
3 Martin Ukkelberg  Sløgedal KRISTIANSANDS IF 01:38:41 01:02
4 Truls Klungland HENNIG OLSEN IS 01:41:40 04:01
5 Mads Langeland KRISTIANSAND CYKLEKLUBB 01:44:10 06:31
6 Tormod Klungland PER KLUNGLAND AS 01:45:38 07:59
7 Vegard Aanensen LYN SAANUM 01:46:39 09:00
8 Asbjørn Lohne KRISTIANSAND S 01:47:32 09:53
9 Håkon Lohne SØGNE IL 01:49:58 12:19
10 Lars Sodefjed KRISTIANSAND LØPEKLUBB 01:51:44 14:05
11 Øystein Moe KRISTIANSAND S 01:53:50 16:11
12 Hans Martin Aamodt SØGNE 01:53:51 16:12
13 Christoffer Helleland SØGNE 01:57:54 20:15
14 Dagfinn B. Lie VINDBJART / VINDBJART SKI 01:59:22 21:43
15 Jørgen Systad SØGNE 01:59:34 21:55
16 Magnar Stav Johanssen DVERGSNES SPORTSKLUBB 02:01:40 24:01:00
17 Erlend Fone GIL 02:03:10 25:31:00
18 Thomas Øderud KRISTIANSAND LØPEKLUBB / SALOMON NORGE 02:03:32 25:53:00
19 Rune Hystad GRIMSTAD LØPEKLUBB 02:04:53 27:14:00
20 Arvid Fredriksen LANGENES SPORTSKLUBB 02:04:59 27:20:00
21 Kåre Aanensen SPAREBANKEN SØR 02:05:21 27:42:00
22 Roger Aamodt ROGER AAMODT BYGG 02:05:32 27:53:00
23 Andreas Morch Hildershavn MOSBY 02:05:55 28:16:00
24 Ingve Aalbu EGERSUNDS IDRETTSKLUBB 02:05:58 28:19:00
24 Sebastian Østermann SØGNE 02:05:58 28:19:00
26 Øystein Lorentzen TREUNGEN IDRETTSLAG 02:06:22 28:43:00
27 Johan Åtland Førsvoll 1337 02:07:22 29:43:00
27 Kurt Hatløy SØRLANDET SYKEHUS KRISTIANSAND 02:07:22 29:43:00
29 Tore Tengesdal SANDNES IL 02:09:32 31:53:00
30 Joachim Stubstad STUBSTAD BETONG 02:10:43 33:04:00
31 Stein Aanensen MANDAL OG HALSE IL-FRIIDRETT 02:11:07 33:28:00
32 Håvard Undem HØVDINGEN IL 02:13:24 35:45:00
33 Kenneth Halvorsen GRIMSTAD TRIATHLON 02:13:43 36:04:00
34 Øystein Jørgensborg EGERSUNDS IDRETTSKLUBB 02:15:20 37:41:00
35 Eirik Glad Balchen ODDERSJAA 02:15:49 38:10:00
36 Arve Eikeland BJELLAND 02:17:41 40:02:00
37 Andre Aamodt SØGNE 02:17:50 40:11:00
38 Sondre Spieler HOVDEN SKIGYMNAS 02:17:59 40:20:00
39 Trond Arne Berg KRISTIANSAND S 02:18:43 41:04:00
40 Igor Goncharenko UIA-BIL 02:20:29 42:50:00
41 Andreas Jølstad KRISTIANSAND LØPEKLUBB / LAGERBOXEN.NO 02:20:57 43:18:00
42 Ørjan Østervold VINDBJART 02:21:32 43:53:00
43 Tobias Sindland SINDLAND JACOBSEN 02:21:41 44:02:00
44 Preben Klungland SØGNE 02:22:01 44:22:00
45 Erik Skuland KRISTIANSAND TRIATHLON 02:22:10 44:31:00
46 Vidar Flottorp FLEKKERØY 02:22:19 44:40:00
47 Erlend Kleivset PROSJEKTGRUPPEN AS 02:22:20 44:41:00
48 Edvin Fladen SØGNE 02:24:00 46:21:00
49 Even Hoem KCK 02:24:55 47:16:00
50 Gisle Handegaard VÅGSBYGD RUNNERS 02:25:03 47:24:00

20 km kvinner

1 Ingrid Ukkelberg MARNARDAL IL 01:54:00 00:00
2 Ingvild Sangesland ØVREBØ 02:00:31 06:31
3 Hege Linn Eie Vatland LILLE EIGÅS SPORT 02:02:16 08:16
4 Mette Wathne SANDNES IL 02:09:29 15:29
5 Marita Seilskjær OSLO 02:20:26 26:26:00
6 Ausra A. Johansen LANGENES 02:22:52 28:52:00
7 Anna Gunn Folgerø TROMØY IL 02:33:11 39:11:00
8 Mari Melsom Kristensen KRISTIANSAND LØPEKLUBB 02:33:24 39:24:00
9 Elisabeth Dønnestad SØGNE 02:33:27 39:27:00
10 Charlotte Aspholm LØPLABBET 02:34:06 40:06:00
11 Kari-Anne Kverneggen KRISTIANSAND S 02:34:13 40:13:00
12 Julie Berg MOSBY 02:35:52 41:52:00
13 Karianne Klungland KK-MEDIC 02:40:22 46:22:00
14 Teresa Pham KR.SAND KOMMUNE 02:40:38 46:38:00
15 Therese Aasen SØGNE 02:44:59 50:59:00
16 Astrid Hoppe LILLESAND 02:45:22 51:22:00
17 Aina Granberg SØGNE 02:45:31 51:31:00
18 Solveig Svahnstrøm KRISTIANSAND S 02:49:07 55:07:00
19 Nina Kristoffersen MANDAL 02:56:26 01:02:26
20 Rikke Aamodt SØGNE 02:56:32 01:02:32
20 Emilie Aamodt SØGNE 02:56:32 01:02:32
22 Inger Katherin Dahl Frantzen SØGNE 03:05:03 01:11:03
23 Celina Schmidt KRISTIANSAND S 03:06:11 01:12:11
23 Michelle Schmidt KRISTIANSAND S 03:06:11 01:12:11
25 Caroline Le Page KRISTIANSAND S 03:08:22 01:14:22
26 Heidi Turpin HIS 03:11:11 01:17:11
27 Anja Nilsen FLEKKERØY 03:17:40 01:23:40
28 Heidi Haga SØGNE IL 03:20:30 01:26:30
29 Hilde Netland SØGNE 03:20:52 01:26:52
30 Monica Fronth KRISTIANSAND S 03:23:51 01:29:51
31 May Erna Bjellås TEAM EKVATOR ØSTROGEN 03:40:06 01:46:06
32 Lene Holmen Berg TEAM EKVATOR ØSTROGEN 03:40:07 01:46:07
32 Anette Hoem TEAM EKVATOR ØSTROGEN 03:40:07 01:46:07
32 Miriam Stausland TEAM EKVATOR ØSTROGEN 03:40:07 01:46:07
35 Monica Meland Hallandvik TEAM EKVATOR ØSTROGEN 03:40:08 01:46:08
36 Enny-Karin Vindheim SØGNE/KRS TRI 03:46:16 01:52:16
37 Linda G. Opheim KRISTIANSAND LØPEKLUBB 03:58:19 02:04:19
38 Kari-Ann Nedal KRISTIANSAND S 04:00:12 02:06:12
39 Linda Larsen Å ENERGI BIL 04:06:29 02:12:29

10 km menn

1 Brage Bjorvand Josefsen ODDERSJAA SSK 53:09:00 00:00
2 Jan Erik Albretsen IK GRANE ARENDAL FRIIDRETT 57:39:00 04:30
3 Karl Klungland SØGNE DYKKERKLUBB 58:17:00 05:08
4 Anders Helle VANSE 01:01:07 07:58
5 Sindre Wathne SANDNES IL 01:01:31 08:22
6 Markus Steen MHI 01:04:21 11:12
7 Erik Sæther GEITERÅSEN 01:06:03 12:54
8 Eirik Mørch Aaen KRISTIANSAND S 01:07:09 14:00
8 Johannes Aamodt SØGNE 01:07:09 14:00
10 Tobias Aaen Strann KRISTIANSAND S 01:07:10 14:01
11 Terje Stausland SØGNE 01:08:37 15:28
12 Christopher Andersen FINSLAND 01:08:40 15:31
13 Morten Borø NIKKELVERK BIL. 01:09:16 16:07
14 Øyvind Fosby Soknes KRISTIANSAND S 01:10:11 17:02
15 Sondre Ripegutu SØGNE 01:14:03 20:54
16 Atle Larsen SØGNE 01:14:12 21:03
17 Glenn Larsen SØGNE 01:15:48 22:39
18 Alvin Fiskå SØGNE 01:16:49 23:40
19 Lars Fiskå SØGNE 01:16:50 23:41
20 Ole Theland FINSLAND 01:23:29 30:20:00
21 Arild Fløystøl BRG 01:24:05 30:56:00
22 Anders Egeli FINSLAND 01:26:33 33:24:00
23 Arne Heimdal ROMEDAL 01:26:34 33:25:00
24 John Kristian Flæte KJEMPESPREKKEN LK 01:28:35 35:26:00
25 Ole Kristian Bangås HULK 01:30:11 37:02:00
26 Tommy Tolfsen SØGNE 01:31:18 38:09:00
27 Johan Løkken HØVÅG 01:32:21 39:12:00
28 Henrik Aaen Strann KRISTIANSAND S 01:32:33 39:24:00
29 Ulrik Mørch-Bjerke DIKEMARK IDRETTSFORENING 01:33:20 40:11:00
30 Even Svensson Aaen DIKEMARK IF 01:33:28 40:19:00
31 Kristian Langeland KRISTIANSAND S 01:38:12 45:03:00
32 Gerhard Aamodt AAMODT VVS 01:40:47 47:38:00
33 Vegard Ro Lohne KRISTIANSAND 01:51:17 58:08:00
34 Ola Lohne RASK 02:01:36 01:08:27
35 Torleiv Lohne RASK 02:01:39 01:08:30
36 Gunnar Kåsa SØGNE 02:37:48 01:44:39
37 Martin-Johan Vindheim TEAM MOSJON 02:45:47 01:52:38
38 Kåre Berle TEAM MOSJON 02:47:46 01:54:37

10 km kvinner

1 Elisabeth Gill KRISTIANSAND TRIATHLON 01:03:12 00:00
2 Janne Bjorvand KRISTIANSAND S 01:03:39 00:27
3 Ida Helene Sangvik Nilsen SØGNE SKIKLUBB 01:04:16 01:04
4 Sara Bjellås SØGNE 01:04:56 01:44
5 Malene Kleiven KRISTIANSAND S 01:07:06 03:54
6 Elisabeth Bjørnarå Spockeli BYKLE 01:11:09 07:57
7 Julie Lauvsland OSLO 01:11:39 08:27
8 May Tove Folland KRISTIANSAND TRIATHLON 01:13:31 10:19
9 Ane Ribe KRISTIANSAND S 01:14:25 11:13
10 Silje Gauslaa SØGNE 01:17:13 14:01
11 Hafdis Helgadottir KRISTIANSAND S 01:19:03 15:51
12 Gunnhild Ro KRISTIANSAND S 01:19:18 16:06
13 Jorunn Vestøl Olsen KRISTIANSAND TRIATHLON 01:20:06 16:54
14 Karianne Velken KRISTIANSAND TRIATHLON 01:21:04 17:52
15 Elisabeth Hærås FINSLAND 01:24:26 21:14
16 Signy Svendsen SØRLANDET SYKEHUS 01:25:14 22:02
17 Hanne Aanensen SØRLANDET SYKEHUS 01:25:15 22:03
18 Linn Andersen FINSLAND 01:26:53 23:41
19 Linn Oppedal Stramm KRISTIANSAND S 01:32:33 29:21:00
20 Ida Svensson Aaen DIKEMARK IF 01:32:55 29:43:00
21 Mari Svensson Aaen DIKEMARKSHAUKENE 01:34:04 30:52:00
22 Norunn Gumpen NODELAND 01:36:18 33:06:00
23 Ina Havrevoll KRISTIANSAND S 01:37:16 34:04:00
24 Maria Trelsgård KRISTIANSAND S 01:37:17 34:05:00
25 Grete Kristine Mølland KCK 01:38:25 35:13:00
26 Solbjørg Tronstad Hausvik SØGNE 01:49:59 46:47:00
27 Eva Mørch Aaen KRISTIANSAND S 01:50:17 47:05:00
28 Aurora Lohne BØLER IF 02:01:24 58:12:00
29 Malin Hartmark Lohne SØGNE IL 02:01:27 58:15:00

Om løpet

Tidlig start: Kl 09.00 til 09.30 (for de som beregner bruke litt lengre tid)
Hovedstart: Kl 10.00 – 20 km og 10 km

For de som starter tidligere enn kl 10.00 er det viktig at de får registert starttiden sin ved å løpe igjennom startportal.
Ønsker man ikke ha registert tiden sin i resultatlistene, send henvendelse i pm på Facebook med navn og start nr.
Vi vil da skjule resultatet og sette dere som fullført etter målgang.

Premieutdeling for vinnerne blir fortløpende så snart topp 3 er i mål.

Hjemmeside

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater