Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Sommersprinten OSSL 2023

Lignende saker

Startlister og resultater Sommersprinten OSSL som arrangeres torsdag 15. juni 2023.

Publisert 15. juni 2023 i Resultater

Sommersprinten OSSL 2023

Dato

15. juni

Sted

Lillomarka Arena – Oslo

Startlister

Resultater (live)

G12

1 Emil Granås Johansen Bjerke IL Ski G12 09:38 00:00
2 Kuzey Yildirim Bærums Skiklub G12 11:29 01:51
3 Magnus Bækkevar Semb Fossum IF G12 11:36 01:58
4 Magnus Moslet Fossum IF G12 11:59 02:21
5 Milo Emanuel Rytter Oslo Skiskytterlag G12 12:25 02:47
6 Thomas Kjær Haugberg Fossum IF G12 13:11 03:33

G14

1 Matheo Brask-Fiborg Try, Idrettslaget G14 12:09 00:00
2 Håkon Skogheim Oslo Skiskytterlag G14 13:33 01:24
3 Benjamin Eliassen Fossum IF G14 13:40 01:31
4 Alexander Hiller Nyborg Lørenskog Skiklubb G14 13:46 01:37
5 Mikkel Green Paulsen Lørenskog Skiklubb G14 13:51 01:42
6 Oscar Kronberg Hippe Lørenskog Skiklubb G14 15:21 03:12
7 August Hæreid Bjerke Bjerke IL Ski G14 16:29 04:20

G15

1 Ludvig Lundgreen Vold Bærums Skiklub G15 14:59 00:00
2 Marius Jahre Lund Bærums Skiklub G15 15:27 00:28
3 Hans Wilhelm Thommessen Try, Idrettslaget G15 16:01 01:02
4 Vetle Engløk-Lind Try, Idrettslaget G15 16:13 01:14
5 Rafi Leonel Rytter Oslo Skiskytterlag G15 18:00 03:01
6 Aune Berg Andresen Fet Skiklubb G15 18:14 03:15
7 Lukas Gjerde Austefjord Bærums Skiklub G15 18:35 03:36
8 Daniel Dregelid Aarlie Try, Idrettslaget G15 20:23 05:24
9 Henrik Riise-Hanssen Oslo Skiskytterlag G15 21:01 06:02

G16

1 Rasmus Eidbo-Hansen Fossum IF G16 15:22 00:00
2 Linus Haugen Fossum IF G16 15:23 00:01
3 Sebastian Leksund Rogne Bjerke IL Ski G16 15:32 00:10
4 Sebastian Rupert Fossgard-Moser Fossum IF G16 15:45 00:23
5 Kasper Skaugvoll Kvarsnes Bjerke IL Ski G16 15:50 00:28
6 Jonas William Conradi Fossum IF G16 16:08 00:46
7 Alexander Leksund Rogne Bjerke IL Ski G16 16:49 01:27
8 Emilian Matteo Samseth Fossum IF G16 17:00 01:38
9 Andreas Moslet Fossum IF G16 19:19 03:57
1 Hanna Lund Olsen Bjerke IL Ski J12 10:25 00:00
2 Nicoline Kvien Lillemæhlum Bjerke IL Ski J12 10:55 00:30
3 Solveig Granum-Myhre Bjerke IL Ski J12 11:40 01:15
1 Ellinor Thommessen Try, Idrettslaget J13 15:14 00:00
2 Mille Kringler Lørenskog Skiklubb J13 15:26 00:12
3 Alma Haavaag Haakonsen Asker Skiklubb J13 17:51 02:37
4 Mathilde Flesjø Tollofsen Asker Skiklubb J13 18:02 02:48

J14

1 Hanna Andersen Sarfi Asker Skiklubb J14 12:22 00:00
2 Ida Marie Wendler Oslo Skiskytterlag J14 12:39 00:17
3 Josefine Mortensen Fossum IF J14 14:03 01:41
4 Natalie Rønning Solfjeld Bjerke IL Ski J14 14:25 02:03
5 Sigrid Susanne Skog Bjerke IL Ski J14 14:27 02:05
6 Anniken Ihlen-Ruud Try, Idrettslaget J14 15:40 03:18
7 Malgorzata Romanczyk Bjerke IL Ski J14 15:49 03:27
8 Heddy Tjaberg Rødseth Oslo Skiskytterlag J14 17:51 05:29

J15

1 Emilie Grahl-Madsen Tollefsen Try, Idrettslaget J15 16:56 00:00
2 Linde Berg-Knutsen Oslo Skiskytterlag J15 17:51 00:55
3 Elise Marie Stangeland Bull Try, Idrettslaget J15 18:07 01:11
4 Lykke Kvien Lillemæhlum Bjerke IL Ski J15 21:46 04:50
1 Caroline Holland-Tuvsjøen Asker Skiklubb J16 15:45 00:00
2 Sigrid Eidseter Olsen Fossum IF J16 16:38 00:53
3 Hannah Mccarthy Asker Skiklubb J16 16:56 01:11
4 Semine Haavaag Haakonsen Asker Skiklubb J16 18:24 02:39

Om rennet

Øvelse: Sprint med strafferunder for klassene 11 til 16 år (fra 2013 til 2008). Ingen nybegynnerklasser.

Distanse: Lengder på løyper for de ulike aldersklassene kommer.

Rulleski: 1’erhjul (eller høyere) for 11-12 år. 2’er hjul eller tyngre hjul for 13 år og oppover

Påmelding: EQ timing. Egne brikker må medbringes for 13 år og oppover. 11-12 år kan leie for kr. 50,-

Innskytingsliste

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater