Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater Søndre Nordstrandløpet 2023

Lignende saker

Startlister og resultater Søndre Nordstrandløpet som arrangeres lørdag 10. juni 2023.

Publisert 10. juni 2023 i Resultater

Søndre Nordstrandløpet 2023

Dato

10. juni

Sted

Holmlia Senter – Oslo

Distanse

6 km – 10 km

Startlister

Alle resultater

10 km menn, topp 20

1 Geir Gjessing Ski IL Friidrett M23-34 36:01.0 0:00.0
2 Eric James Holtquist Ravnkroken Løpeklubb M40-44 38:14.0 2:13.0
2 Felix Suhrkeengeseth Oslo M16-17 38:14.0 2:13.0
4 Christer Myerscough Aarvik Ryen M45-49 39:17.0 3:16.0
5 Thomas V Schuler Oslo M50-54 39:42.0 3:41.0
6 Eirik Søreng Oslo M40-44 40:54.0 4:53.0
7 Matthias Hannisdal Oslo M23-34 41:40.0 5:39.0
8 Joakim Øren Antonsen Lillestrøm M35-39 43:57.0 7:56.0
9 Pål Helgesen Oslo M35-39 43:59.0 7:58.0
10 Fredrik Netland Olje- og Energidepartementet M35-39 44:48.0 8:47.0
11 Hashim Idris Oslo M50-54 45:05.0 9:04.0
12 Audun Kjærmann Oslo M23-34 45:11.0 9:10.0
13 Eirik Edstrøm Oslo M23-34 45:19.0 9:18.0
13 Steinar Odberg Lien Team Sportsmanden M55-59 45:19.0 9:18.0
15 Andreas Valen-Sendstad Oslo M40-44 45:56.0 9:55.0
16 Rune Moe Oslo M45-49 46:28.0 10:27.0
17 Trond Andersen Oslo M55-59 46:33.0 10:32.0
18 Nikolai Hagen Huse Oslo M23-34 46:42.0 10:41.0
19 Ivar Lima Oslo M45-49 46:47.0 10:46.0
20 Dag Bjørke Bremer Oslo M35-39 46:59.0 10:58.0

10 km kvinner, topp 20

1 Kjersti Væge Kyrksæterøra IL K45-49 49:34.0 0:00.0
2 Maria Hådem Oslo K23-34 50:46.0 1:12.0
3 Caroline Nilla Dalberg Oslo K23-34 51:25.0 1:51.0
4 Ida Landmark Oslo K23-34 51:50.0 2:16.0
5 Kristine Liland Oslo K40-44 53:44.0 4:10.0
6 Camilla Engen Evensen Oslo K35-39 53:56.0 4:22.0
7 Hedda Carlberg Ljans Løpeklubb K23-34 54:14.0 4:40.0
8 Ida Suhrke Oslo K45-49 54:34.0 5:00.0
9 Helene De Lange Claussen Vøyenenga K50-54 55:41.0 6:07.0
10 Siglinde Maria Lunde Oslo K35-39 58:37.0 9:03.0
11 Anne Helene Mortensen Holmlia Husmortrim K50-54 1:00:13.0 10:39.0
12 Ida Havsskog Ljans Løpeklubb K23-34 1:00:25.0 10:51.0
13 Justina Domarke Oslo K35-39 1:00:55.0 11:21.0
14 Inga Butkiene Oslo K23-34 1:00:56.0 11:22.0
15 Irene Olsen Sofiemyr K55-59 1:02:23.0 12:49.0
16 Synnøve Pedersen Oslo K35-39 1:04:11.0 14:37.0
17 Anna Trageton Skofteland Bydel Søndre Nordstrand K23-34 1:06:08.0 16:34.0
18 Maiken Nordheim Nilsen Oslo K23-34 1:06:56.0 17:22.0
19 Hanne Rødseth Oslo K23-34 1:07:00.0 17:26.0
20 Sunniva Lunde Gamlelinja K23-34 1:07:29.0 17:55.0

6 km menn

1 Eric George Oslo M45-49 24:00.0 0:00.0
2 Will Taylor Oslo M35-39 24:50.0 0:50.0
3 Martin Jean Årtun Moss IL M12-13 27:41.0 3:41.0
4 Thomas Nybø Lia Trening M35-39 27:53.0 3:53.0
5 Oddbjørn Homstvedt Mysen M55-59 27:54.0 3:54.0
6 Harald Verpe Sloreåsen IF M23-34 33:55.0 9:55.0
7 Jérôme Nika M35-39 35:01.0 11:01.0
8 Christian Lillebo Team Kondis M35-39 35:43.0 11:43.0
9 Odd Rune Andersen Moss M65-69 39:52.0 15:52.0
10 Thomas Evensen Oslo M40-44 40:22.0 16:22.0
11 Adrian Ulsrød Oslo M35-39 47:01.0 23:01.0
12 Hans Otto Beisvåg Hans Otto Beisvåg M70-74 47:30.0 23:30.0
13 Kenneth Jacobsen Bjørndal IL M50-54 47:50.0 23:50.0
14 Simon Sigurdson Hjelle Oslo M50-54 47:51.0 23:51.0
15 Storm Mjaaland Holmlia SK M12-13 48:43.0 24:43.0
15 Ulrik Sund-Kongshavn Oslo M12-13 48:43.0 24:43.0
17 Mikkel Lund Doknæs Gamlelinja M12-13 48:44.0 24:44.0
18 Håkon Bruun Oslo M50-54 58:02.0 34:02.0

6 km kvinner

1 Ida Kristine Haugerud Oslo K35-39 33:54.0 0:00.0
2 Inga Sandve Sandve Trim, Krim og Hvitvask K35-39 36:21.0 2:27.0
3 Astrid Des Rosiers Bydel Søndre Nordstrand K40-44 37:50.0 3:56.0
4 Katrine Klungland Bydel Søndre Nordstrand K45-49 39:06.0 5:12.0
5 Ragnhild Birkelund Oslo K45-49 39:34.0 5:40.0
6 Grethe Lunde Oslo K35-39 41:10.0 7:16.0
7 Anne Berit Gravvold SK Vidar Para Gruppe K40-44 41:20.0 7:26.0
8 Haldis Holst Oslo K60-64 43:19.0 9:25.0
9 Charlotte Klein Helgesen Oslo K12-13 43:49.0 9:55.0
10 Bente Blikseth Oslo K65-69 44:54.0 11:00.0
11 Marina Rudenko Oslo K40-44 44:55.0 11:01.0
12 Janne Helen Lund Gamlelinja K45-49 49:07.0 15:13.0

Om løpet

Hold av datoen for årets råeste løp i bydelen!

Bolk 1: Gågruppene (3.3 og 6 km)
kl. 10.20- 10.28: oppvarming
Kl: 10.30 start gågruppene

Bolk 2: 10.km OG 6.km (med tid)
Kl. 10.35- 10.43: felles oppvarming
Kl. 10.45: start 10km
kl. 10.50: start 6 km

Bolk 3:  3.3 km (uten tid)
Kl. 10.53 -11.58: oppvarming
kl. 11.00: start 3km.

Hjemmeside

Løypekart

Flere resultater

Alle resultater