Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Sparebanken Sør Halvmaraton 2024

Lignende saker

Startlister og resultater Sparebanken Sør Halvmaraton som arrangeres søndag 19. mai 2024.

Publisert 19. mai 2024 i Resultater

Sparebanken Sør Halvmaraton 2024

Dato

19. mai

Sted

Bø – Telemark

Startlister

Resultater

Menn

1 Anders Hekkli Skarphedin, Idrettslaget M20-22 01:14:30 00:00
2 Lars Andreas Arud Snøgg Friidrett / Podkasten Løpeprat M23-34 01:16:11 01:41
3 Arve Listaul Seljord Idrettslag M23-34 01:16:36 02:06
4 Anders Danielsen Skien M35-39 01:18:22 03:52
5 Viktor Aanesen Langesund sykle- og triathlonklubb M23-34 01:19:50 05:20
6 Halvor Haugetuft Sletta Sauland Idrettslag M23-34 01:22:44 08:14
7 Anders Ripegutu Sauherad IL M35-39 01:22:47 08:17
8 Knut Dalsbotten Skien M23-34 01:24:23 09:53
9 Karl Magnus Mangerud Seljord il M40-44 01:24:33 10:03
10 Stian Tveten Gjerpen Idrettsforening / Grenland Ultrarunners M45-49 01:26:09 11:39
11 Anders Rene Jensen Skade, Idrettslaget M35-39 01:27:12 12:42
12 Ole Bjørn Dahl Langesund sykle- og triathlonklubb M23-34 01:29:05 14:35
13 Helge Veslestaul Idrettslaget Dyre Vaa – Friidrett M55-59 01:29:24 14:54
14 Pål Winberg Stathelle og Omegn IL / Langesund Tri M50-54 01:29:45 15:15
15 Marius Lid Skade, Idrettslaget M35-39 01:33:10 18:40
16 Otto Gullesen Gjerpen Idrettsforening / Gjerpen Friidrett M60-64 01:33:18 18:49
17 Espen Lunde IL Skade M50-54 01:37:19 22:49
18 Kim Rune Lia Snøgg Friidrett M35-39 01:39:06 24:36:00
19 Morten Lunde Skade, Idrettslaget M50-54 01:39:56 25:26:00
20 Svein Stranddal Gjerpen Idrettsforening M65-69 01:40:38 26:08:00
21 Kim Bringa Seljord Idrettslag M35-39 01:42:33 28:03:00
22 Odd Erlend Stavsholt BØ I Telemark M40-44 01:43:33 29:03:00
23 Morten Gare Drangedal M60-64 01:47:10 32:40:00
24 Per-Kåre Sortevik Gjerpen Idrettsforening / Team Bessefar M55-59 01:48:31 34:01:00
25 Frederic Taillier Impact.Com M50-54 01:50:46 36:16:00
26 Abraham A. Grimstveit Treungen Idrettslag M50-54 01:51:36 37:06:00
27 Oddbjørn Hermansen Lunde Skade, Idrettslaget M20-22 02:02:43 48:13:00

Kvinner

1 Emma Bauge Skjold K20-22 01:35:28 00:00
2 Caroline Moskar Snøgg Friidrett K35-39 01:37:37 02:09
3 Marianne Årdalen Gjerpen Idrettsforening / Gjerpen K50-54 01:41:54 06:26
4 Michelle Greenfield Kondis K45-49 01:44:34 09:06
5 Britt-Line Skoglund BØ I Telemark K35-39 01:45:51 10:23
6 Torunn Holtan Gjerpen Idrettsforening K60-64 01:46:04 10:36

Om løpet

Alle resultater