Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Champions League | London Marathon | Skarverennet | NM terrengløp Bjerkebanen | Liege-Bastogne-Liege| Alle resultater

Resultater Sprint fri K17 NC junior Voss 2023

Lignende saker

Resultater Sprint fri K17 NC junior Voss fredag 10. februar 2023.

Publisert 10. februar 2023 i Resultater

Resultater NM sprint fri K17

Offisielle resultater

Resultater prolog

1 57 Marie Wollan Benum Byåsen IL 2:42.31 0:00.00
2 56 Kamilla Aasebø Kjelsås IL 2:45.77 0:03.46
3 61 Norah Sand-Hanssen Eiker SK 2:45.86 0:03.55
4 70 Julie Sand-Hanssen Eiker SK 2:46.49 0:04.18
5 60 Mathea Weydahl Andersen Nittedal IL 2:46.61 0:04.30
6 20 Julie Tronerud Kvelvane Voss IL 2:48.02 0:05.71
7 58 Johanne Bjugan Leksdal IL 2:48.51 0:06.20
8 63 Jenny Farbu Inderøy IL 2:48.85 0:06.54
9 83 Selma Stubnova Staalesen Kirkenes & Omegn SK 2:49.34 0:07.03
10 80 Ingeborg Rosager Granli IL 2:49.49 0:07.18
11 66 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen Tromsø SK Langrenn 2:49.96 0:07.65
12 89 Tuva Thorstensen ADOLFSEN Kjelsås IL 2:49.97 0:07.66
13 44 Iselin Bjervig Drivenes Lommedalens IL 2:50.75 0:08.44
14 64 Tuva Svindland Oseberg Skilag 2:51.12 0:08.81
15 98 Elise Bredesen Øvereng Mosjøen IL 2:51.25 0:08.94
16 87 Julie Fulford Konnerud IL 2:51.77 0:09.46
17 81 Hedda Stenumgard Ringebu/Fåvang SK 2:51.87 0:09.56
18 67 Tuva Meinke Kylland Konnerud IL 2:52.05 0:09.74
19 73 Camilla Nygård Il Vindbjart 2:52.13 0:09.82
20 59 Eira Engen Scheinert Lyn Ski 2:52.21 0:09.90
21 72 Olivia Stordalen Heming, IL 2:52.50 0:10.19
22 62 Malena Sirekrok Gjesdal IL 2:52.76 0:10.45
23 82 Veronika Vikhamar Schuler Heming, IL 2:53.17 0:10.86
24 78 Marthe Olsen Katnosa Jevnaker Idrettsforening Ski 2:53.43 0:11.12
25 28 Sofie Jenum Hotvedt Gui Sportsklubb 2:53.47 0:11.16
26 75 Inger Grini Moelven IL 2:53.57 0:11.26
27 65 Erle Sagerup-Nordkild Kvaløysletta Skilag 2:54.66 0:12.35
28 76 Hanne Martinsen Fana IL 2:55.21 0:12.90
29 93 Selma Størmer-Antonsen Koll, IL 2:55.42 0:13.11
30 91 Selma Torvik Mathismoen Holmen IF 2:56.21 0:13.90
31 69 Maren Sofie Fremstad Runar, IL 2:56.77 0:14.46
32 84 Hedda Helena Braaten Heming, IL 2:57.15 0:14.84
33 40 Mathilde Aga Hagen IL Korlevoll – Odda 2:57.64 0:15.33
34 90 Nora Heuer Thorstensen Nittedal IL 2:58.03 0:15.72
35 86 Eir Elise Røstelien Gangås Moelven IL 2:58.14 0:15.83
36 49 Karoline Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland IL – ski 2:58.15 0:15.84
37 79 Vårinn Johanson Hagen IL Korlevoll – Odda 2:58.22 0:15.91
38 52 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad IL 2:58.74 0:16.43
39 99 Helene Løken Bækkelagets SK 2:58.95 0:16.64
40 92 Celine Storlien Lillehammer Skiklub 2:59.06 0:16.75
41 46 Sofie Duus Carlsen Heming, IL 2:59.27 0:16.96
42 102 Julie Røthe Lysberg Spillum IL 3:00.18 0:17.87
43 96 Kaja Sommer Langmoen Fossum IF 3:00.85 0:18.54
44 41 Liv Smith Kvalvaag Heming, IL 3:00.95 0:18.64
44 95 Vilde Rånes Røstberg Kjelsås IL 3:00.95 0:18.64
46 85 Anna Fjeldheim Skjerven Lyn Ski 3:01.04 0:18.73
47 13 Tuva Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF 3:01.11 0:18.80
48 97 Astrid Grønnevet Benserud Heming, IL 3:01.29 0:18.98
49 53 Martine Hoel Kleven Ottestad IL 3:01.39 0:19.08
50 71 Agathe Digre Røa Allianseidrettslag 3:01.82 0:19.51
51 35 Charlotte Marie Yvonne Briet Olsen Kvaløysletta Skilag 3:01.99 0:19.68
52 43 Isa Gjertsås Larsen Lierne IL 3:02.15 0:19.84
53 26 Hanna Hagen Voytovich Skrautvål IL 3:02.29 0:19.98
54 8 Nora Hafsmo Byåsen IL 3:02.53 0:20.22
55 4 Malin Høntorp Oppegård IL 3:03.52 0:21.21
55 88 Andrea Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 3:03.52 0:21.21
57 74 Sofie Margrethe Robstad Moelven IL 3:03.74 0:21.43
58 29 Sanna Oksett Melbye Konnerud IL 3:03.87 0:21.56
59 2 Berit Haugan Rannem Inderøy IL 3:03.93 0:21.62
60 37 Gjertrud Oksefjell Onsøien Larvik Ski 3:04.74 0:22.43
61 14 Marie Linnea Ruud Gulbrandsen Nes Ski 3:05.28 0:22.97
62 36 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub 3:05.80 0:23.49
63 7 Maud Mariann Myhre Haslum IL 3:06.21 0:23.90
64 42 Alma Berge Vestøl Njård 3:06.63 0:24.32
65 10 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF 3:06.76 0:24.45
66 9 Kristina Kleppa Gjesdal IL 3:07.14 0:24.83
67 51 Linnea Nordal Berg Kjelsås IL 3:07.72 0:25.41
68 48 Oda Alexandersen Aas Tverrelvdalen IL 3:09.09 0:26.78
69 15 Selma Hollås Hamborg Strindheim IL 3:10.39 0:28.08
70 3 Thea Steine-Eriksen Heming, IL 3:10.51 0:28.20
71 24 Vanessa Lorentzen Brenden Sogndal IL 3:11.03 0:28.72
72 5 Ina Norheim Høverstad Konnerud IL 3:13.14 0:30.83
73 94 Nora Vågø Kristiansen Klæbu IL 3:13.23 0:30.92
74 101 Johanne Gylthe Berget Vang Skiløperforening 3:13.42 0:31.11
75 50 Henriette Fuglehaug-Wetting Brandbu IF 3:14.04 0:31.73
76 27 Hanne Wærp Hauge Kjelsås IL 3:14.62 0:32.31
77 47 Julie Nordahl Solberg Trøsken IL 3:14.96 0:32.65
78 16 Iselin Steensen Oppegård IL 3:14.98 0:32.67
79 39 Mari Oksefjell Onsøien Larvik Ski 3:15.76 0:33.45
80 1 Martine Imerslund Harefallet Østre Toten Skilag 3:16.23 0:33.92
81 38 Christina Haugen Kongshaug Byåsen IL 3:16.47 0:34.16
82 12 Angelina Kristina Sanders Haslum IL 3:16.76 0:34.45
83 54 Sara Bergsholm Hoven Gjerdrum IL 3:17.39 0:35.08
84 33 Marina Helgesen Medkila Skilag 3:18.13 0:35.82
85 22 Maria Seierstad Skrindo Lyn Ski 3:18.57 0:36.26
86 32 Christine Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag 3:20.64 0:38.33
87 6 Marte Elisabeth Lillegraven Langsæter Trøsken IL 3:22.10 0:39.79
88 17 Julie Marie Dalen Motzfeldt Njård 3:22.35 0:40.04
89 31 Live Sagaas Rønningen Koll, IL 3:27.13 0:44.82
90 19 Signe Blomfeldt Rustad IL 3:27.15 0:44.84
91 45 Selma Sunde Rabben Strindheim IL 3:28.67 0:46.36
92 21 Solveig Strand Tøllefsen Medkila Skilag 3:29.50 0:47.19
93 18 Ane Kirstine Bergset Osmarka IL 3:29.78 0:47.47
94 55 Julie Hystad Lund Trøsken IL 3:37.84 0:55.53
95 11 Ada Bertine Gunvordal Sogndal IL 3:40.80 0:58.49
96 30 Sigridur Dora GUDMUNDSDOTTIR Island 3:51.45 1:09.14
97 77 Benedikte Langaune Vaeng Medkila Skilag 5:59.56 3:17.25

Alle resultater NC junior Voss

Alle startlister

Arrangementets hjemmesider

Sprint fri K17 Sprint fri K17 Sprint fri K17 Sprint fri K17 Sprint fri K17 Sprint fri K17 Sprint fri K17 Sprint fri K17

Alle resultater