Sport på TV | Janteloppet - Ski Classics | NNM Nordreisa | Fotball NM, menn - 1. runde | NM sluttspill Ishockey | The Masters - golf | Monte Carlo Open - tennis| Alle resultater

Resultater sprint fri kvinner Norgescup junior langrenn Skeikampen 2024

Lignende saker

Resultater sprint fri kvinner Norgescup junior langrenn Skeikampen som arrangeres lørdag 23. mars 2024.

Publisert 23. mars 2024 i Resultater

Program og resultater alle renn under norgescupavslutningen på Skeikampen 2024

Sprint fri kvinner Norgescup junior langrenn Skeikampen 2024

Norgescupfinale junior 2023-24

Dato: 23. mars
Start prolog kl 09.30
Start finaler 10.40

Liveresultater

Prolog

Finaler

Resultater

K17 finale

K18 finale

K19-20 finale

K17 prolog

1 Ada Marie STENSETH LYN SKI 2:51.27 0:00.00
2 Ingrid Wollan Benum BYÅSEN IL 2:54.67 0:03.40
3 Eline Skaar NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 2:55.06 0:03.79
4 Mia Matheson FERGESTAD KOLL, IL 2:55.08 0:03.81
5 Hedvig Ragnhild Doksrød RUNAR, IL 2:55.26 0:03.99
6 Ingeborg Synstnes Hole ÅNDALSNES IDRETTSFORENING 2:55.91 0:04.64
7 Erle Henriette Soldal URSIN KOLL, IL 2:56.03 0:04.76
8 Louise Marken Tronrud HOLEVÆRINGEN IL / NTG-G 2:56.63 0:05.36
9 Vilma Rathe Hauge BYAASEN SKIKLUB 2:58.34 0:07.07
10 Julie Bersås ODDERSJAA SSK / HOVDEN SKIGYMNA 2:58.67 0:07.40
11 Selma Bekkelund ØSTRE TOTEN SKILAG 2:59.39 0:08.12
12 Anna Jensen HEMING, IL 2:59.51 0:08.24
13 Maria Wergeland FOSSUM IF 3:00.48 0:09.21
14 Mina Sveen Lund LYN SKI 3:02.66 0:11.39
15 Isabella PETTERSON OSEBERG SKILAG 3:02.96 0:11.69
16 Ane Sofie Galaaen Røthe VOSS IL / VOSSALANGRENN 3:03.19 0:11.92
17 Ida Brakstad Orset MOLDE OG OMEGN IF 3:03.24 0:11.97
18 Julie Borge GRANLI IL / NTG-L 3:03.26 0:11.99
19 Rebecca Stusvik EIDE RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:03.97 0:12.70
20 Hedda Njå Bjørkmann HEMING, IL 3:04.26 0:12.99
21 Ingrid Lie Sørensen LARVIK SKI 3:04.37 0:13.10
22 Mia BRUSTAD-OLSEN TROMSØ SK 3:04.48 0:13.21
23 Ingeborg Skei Mjømen INDERØY IL 3:04.91 0:13.64
24 Hedda ERITSLAND SANDNES IL 3:05.06 0:13.79
25 Vilde Setten BREIVIK KS SKI LOFOTEN / MERÅKER V.G. SK 3:05.18 0:13.91
26 Mina Kristine Bugge Opheim IDRETTSLAGET TRY 3:05.73 0:14.46
27 June Isell Sjaaeng EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 3:05.98 0:14.71
28 Ida Karoline Mikkonen NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 3:05.99 0:14.72
29 Ada Elise BELBO-STENHAGEN IDRETTSLAGET TRY 3:06.12 0:14.85
30 Emma Herre NEDKVITNE ØRNAR IL 3:06.21 0:14.94
31 Jonette Celia Evensen BARDU IDRETTSLAG 3:06.56 0:15.29
32 Ane Sørlie Sørholt VINNE SKILAG 3:06.64 0:15.37
33 Maren Heen IL JARDAR / TEAM VESTMARKA 3:06.84 0:15.57
34 Ea Bergersen RÆLINGEN SK 3:07.06 0:15.79
35 Mathea Berget Galleberg FANA IL / NTG-G 3:07.29 0:16.02
36 Ingeborg Gimnes Raastad HOLMEN IF / TEAM VESTMARKA 3:07.36 0:16.09
37 Ida Marie Sirevåg Nordengen LYN SKI 3:07.57 0:16.30
38 Dyvéke Aakervik FET SK 3:08.25 0:16.98
39 Vilma Elshaug-Tørstad STRINDHEIM IL 3:08.35 0:17.08
40 Dorthe LILLEBEKK MAGNOR UL 3:08.68 0:17.41
41 Kaja Risvoll AMUNDSEN FAUSKE IL LANGRENN / NTG-L 3:09.19 0:17.92
42 Kristiane Antczak BJERREGAARD KRØDSHERAD IL / TEAM KONNERUD 3:09.23 0:17.96
43 Oda SKARI NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 3:09.53 0:18.26
44 Mina JACOBSEN-SJUE NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 3:09.90 0:18.63
45 Anne Haugberg ANDEBU IL 3:09.98 0:18.71
46 Lilly Præsttun Grindstad NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 3:10.12 0:18.85
47 Mari Othelie Boberg ALSTAD BARDU IDRETTSLAG 3:10.71 0:19.44
48 Mina Berge Haukaas FANA IL / NTG-G 3:10.80 0:19.53
49 Lotte Kornbråten Langengen RINGKOLLEN SK 3:10.90 0:19.63
50 Marte DOLVEN ASKER SK 3:10.95 0:19.68
51 Mathea VIK SULDAL IL / HOVDEN SKIGYMNA 3:11.52 0:20.25
52 Vera Elaine Skoglund GJØVIK SK / NTG-L 3:11.87 0:20.60
53 Oda Lunåsmo GJESDAL IL 3:11.93 0:20.66
54 Ane Byrkjedal Levang GJESDAL IL 3:12.05 0:20.78
55 Aurora Furnes DEGNEPOLL FØRDE IL 3:12.12 0:20.85
56 Ida Emilia KAVLI JUTUL  IL 3:12.26 0:20.99
57 Christiane Hermansen VANG SKILØPERFORENING 3:12.45 0:21.18
58 Anna Fareth Aas VOSS IL 3:12.52 0:21.25
59 Ingeborg Rørvik FØRDE IL 3:13.25 0:21.98
60 Hedda Gyllan Romulslie MALVIK IL 3:13.61 0:22.34
61 Guro Hovin Storlimo LUNDAMO IL / MERÅKER V.G. SK 3:13.98 0:22.71
62 Aurora Kristiansen Langbakk LYN SKI 3:14.99 0:23.72
63 Julie KLETTE ØRNAR IL 3:15.12 0:23.85
64 Ida Bjørgen LUNDAMO IL 3:15.24 0:23.97
65 Selma Aure SKOGEDAL ASKER SK 3:15.43 0:24.16
66 Thelma Ørbeck-Nilssen HOLMEN IF / TEAM VESTMARKA 3:15.57 0:24.30
67 Marie Berger LILLEHAMMER SKIKLUB 3:17.55 0:26.28
68 Rebekka Otternes LUNDEKVAM FØRDE IL 3:17.65 0:26.38
69 Nora Andrea WERGELAND DIKEMARK IF 3:18.27 0:27.00
70 Karmen Angermo BIRKELY TROMSØ SK 3:18.99 0:27.72
71 Anna Solberg SPYDEBERG IL / NTG-L 3:19.63 0:28.36
72 Emilie Enes-Seberg HOVDEN SPORTSKLUBB 3:21.67 0:30.40
73 Thea BAY-OTTERHOLM IL KORLEVOLL – ODDA / HOVDEN SKIGYMNA 3:23.41 0:32.14
74 Kaja Aarskog BJERKE OTTESTAD IL 3:24.32 0:33.05
75 Maria Ringheim OHNSTAD ØRNAR IL 3:26.52 0:35.25
76 Marie Elisabeth Gylder VINGEREID GULSET IDRETTSFORENING 3:28.54 0:37.27
77 Lotte Kruge Brakestad SKEDSMO SK 3:28.88 0:37.61
78 Hedda Njå VIND IL 3:34.26 0:42.99

K18 prolog

1 Mathea Weydahl Andersen NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 2:47.81 0:00.00
2 Kamilla Aasebø KJELSÅS IL 2:49.24 0:01.43
3 Iselin Bjervig Drivenes LOMMEDALENS IL / TEAM VESTMARKA 2:50.34 0:02.53
4 Tuva Svindland OSEBERG SKILAG 2:51.34 0:03.53
5 Ingeborg Rosager GRANLI IL / NTG-L 2:52.98 0:05.17
6 Olivia Stordalen HEMING, IL 2:54.80 0:06.99
7 Tuva Meinke Kylland KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:55.20 0:07.39
8 Guro Elizabeth Strindeberg DRAMMEN STRONG 2:55.89 0:08.08
9 Tuva Thorstensen Adolfsen KJELSÅS IL 2:56.90 0:09.09
10 Benedikte Langaune Vaeng MEDKILA SKILAG / MERÅKER V.G. SK 2:57.76 0:09.95
11 Julie Sand-Hanssen EIKER SK 2:58.14 0:10.33
12 Nora Ytterhus RENNEBU IL / NTG-L 2:58.16 0:10.35
13 Hedda Stenumgard RINGEBU/FÅVANG SK / NTG-L 2:58.25 0:10.44
14 Veronika Vikhamar Schuler HEMING, IL 2:58.66 0:10.85
15 Maren Sofie Fremstad RUNAR, IL 2:59.25 0:11.44
16 Johanne Bjugan LEKSDAL IL 2:59.99 0:12.18
17 Eira Engen Scheinert LYN SKI 3:01.03 0:13.22
18 Julie Johansen Trosten FORSØK, IL / NORD-NORSK SKIL 3:01.64 0:13.83
19 Agathe Digre HEMING, IL 3:01.82 0:14.01
20 Erle Sagerup-Nordkild KVALØYSLETTA SKILAG 3:01.96 0:14.15
21 Malena Sirekrok GJESDAL IL / HOVDEN SKIGYMNA 3:02.07 0:14.26
22 Marthe Olsen Katnosa JEVNAKER IDRETTSFORENING SKI / NTG-L 3:02.27 0:14.46
23 Elise Bredesen Øvereng MOSJØEN IL / MERÅKER V.G. SK 3:03.10 0:15.29
24 Astrid Grønnevet Benserud HEMING, IL 3:03.44 0:15.63
25 Eir Elise Røstelien Gangås MOELVEN IL / TEAM SJUSJØEN 3:03.45 0:15.64
26 Vilde Rånes Røstberg KJELSÅS IL 3:03.62 0:15.81
27 Helene Løken BÆKKELAGETS SK 3:03.73 0:15.92
28 Liv Smith Kvalvaag HEMING, IL 3:04.05 0:16.24
29 Hedda Helena Braaten HEMING, IL 3:04.24 0:16.43
30 Julie Fulford KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 3:04.76 0:16.95
31 Ingrid Katteland Kihle KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 3:05.12 0:17.31
32 Elise Weber Eriksen LOMMEDALENS IL / NTG-L 3:05.46 0:17.65
33 Sara Agnethe Granvang Tronrud NORDRE LAND IL / NTG-L 3:05.59 0:17.78
34 Hanne Martinsen FANA IL / NTG-G 3:06.04 0:18.23
35 Tuva Grasbekk Pedersen GJELLERÅSEN IF / TEAM NITTEDAL 3:06.31 0:18.50
36 Eiril Høistad Nordbø FET SK / NTG-L 3:06.51 0:18.70
37 Norah Sand-Hanssen EIKER SK 3:06.70 0:18.89
38 Mille Haneberg HASLUM IL / TEAM VESTMARKA 3:06.80 0:18.99
39 Malin Høntorp OPPEGÅRD IL 3:08.49 0:20.68
40 Signe Blomfeldt RUSTAD IL 3:09.65 0:21.84
41 Johanne Gylthe Berget VANG SKILØPERFORENING 3:09.71 0:21.90
42 Isa Gjertsås Larsen LIERNE IDRETTSLAG 3:10.14 0:22.33
43 Martine Hoel Kleven OTTESTAD IL / NTG-L 3:10.92 0:23.11
44 Celine Storlien LILLEHAMMER SKIKLUB 3:11.07 0:23.26
45 Vårinn Johanson Hagen IL KORLEVOLL – ODDA / HOVDEN SKIGYMNA 3:11.54 0:23.73
46 Sofie Margrethe Robstad MOELVEN IL / NTG-L 3:12.00 0:24.19
47 Emma Bjørnstad HAMAR SK 3:12.13 0:24.32
48 Jenny Hoel Sandsdalen RUSTAD IL 3:12.34 0:24.53
49 Nora Heuer Thorstensen NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 3:12.45 0:24.64
50 Vanessa Lorentzen Brenden SOGNDAL IL 3:13.03 0:25.22
51 Helene Bakke MOELVEN IL 3:13.21 0:25.40
52 Selma Hollås Hamborg STRINDHEIM IL 3:13.56 0:25.75
53 Julie Røthe Lysberg SPILLUM IL 3:14.54 0:26.73
54 Selma Torvik Mathismoen HOLMEN IF / NTG-G 3:14.67 0:26.86
55 Henriette FUGLEHAUG-WETTING BRANDBU IF 3:15.82 0:28.01
56 Alma Berge Vestøl NJÅRD 3:16.18 0:28.37
57 Live Sagaas Rønningen KOLL, IL 3:18.00 0:30.19
58 Karoline Kvalvåg Hetlelid HJELMELAND IDRETTSLAG – SKI / HOVDEN SKIGYMNA 3:18.10 0:30.29
59 Juni Hagelid Norheim BYÅSEN IL 3:18.26 0:30.45
60 Ingvild Herstad Elvenes ASKER SK 3:19.09 0:31.28
61 Manda Nordhus Thuv NESODDEN IF – SKI / HOVDEN SKIGYMNA 3:19.34 0:31.53
62 Kristina Kleppa GJESDAL IL 3:20.66 0:32.85
63 Camilla Nygård IL VINDBJART / HOVDEN SKIGYMNA 3:21.92 0:34.11
64 Julie Nordahl Solberg TRØSKEN IL 3:23.75 0:35.94
65 Angelina Kristina Sanders HASLUM IL / TEAM VESTMARKA 3:23.85 0:36.04
66 Ane Kirstine Bergset OSMARKA IL / MERÅKER V.G. SK 3:30.41 0:42.60
67 Siril Øwre-Johnsen LØRENSKOG SK / TEAM NEDRE ROMERIKE 3:32.29 0:44.48
68 Thea Tveitan Aaland IVRIG, IL 3:38.08 0:50.27
69 Christine Cloetta Øverland RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:39.27 0:51.46
70 Anniken Cloetta Øverland RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:42.95 0:55.14

K19-20 prolog

1 Helene Ekrheim Haugen HOLMEN IF / TEAM VESTMARKA 2:38.89 0:00.00
2 Malin Hoelsveen RAUFOSS IL LANGRENN 2:42.10 0:03.21
3 Eva Ingebrigtsen BRATSBERG IL 2:46.94 0:08.05
4 Marthe Wilberg Rofstad BYÅSEN IL 2:49.11 0:10.22
5 Andrea Sæther Verdenius TOLGA IL / MERÅKER V.G. SK 2:49.26 0:10.37
6 Ragna Fodstad ØSTRE TOTEN SKILAG / NTG-L 2:49.27 0:10.38
7 Nora Christine Hansen ASKER SK 2:50.26 0:11.37
8 Astri Reithe Lunde RØYKEN UIL / NORD-NORSK SKIL 2:51.76 0:12.87
9 Mathea Tegdal IL SKRIM 2:52.44 0:13.55
10 Eline Klevberg Lerfall LÅNKE IL / MERÅKER V.G. SK 2:52.74 0:13.85
11 Guro Ytterhus RENNEBU IL 2:53.19 0:14.30
12 Julie Hammer EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 2:53.23 0:14.34
13 Anniken Sand SJÅSTAD/VESTRE LIER IL 2:53.24 0:14.35
14 Siri Lindbergsengen Nesheim BÆRUMS SKIKLUB / TEAM VESTMARKA 2:53.48 0:14.59
15 Tiril Næss Iversen MJØNDALEN IF 2:53.76 0:14.87
16 Hanna Engesæter Sørbye RØA ALLIANSEIDRETTSLAG / TEAM KOLLEN 2:53.83 0:14.94
17 Mina Sofie Kjærås Moland STOKKE IL / NTG-L 2:54.01 0:15.12
18 Olivia Opheim ÅL IL 2:54.04 0:15.15
19 Elise Fredheim Simonsen TRØSKEN IL / NTG-L 2:54.74 0:15.85
20 Andrine Rønning IL AASGUTEN / MERÅKER V.G. SK 2:55.00 0:16.11
21 Astrid Haugen Kleppa BEITSTAD IL 2:55.09 0:16.20
22 Ann Kristin Aaland HARDBAGG IL 2:55.86 0:16.97
23 Sara Hovde MJØSSKI 2:55.96 0:17.07
24 Oline Vestad VÅGÅ IL / NTG-L 2:56.30 0:17.41
25 Aurora Mjøen Grøndalen DRØBAK-FROGN IL / TEAM VESTMARKA 2:56.56 0:17.67
26 Selma Nevin BYAASEN SKIKLUB 2:57.13 0:18.24
27 Ingrid Bentsen VINGER IL 2:57.23 0:18.34
28 Mille Marie Storlien LILLEHAMMER SKIKLUB / NTG-L 2:57.27 0:18.38
29 Hanna Bjørnli MOSJØEN IL / MERÅKER V.G. SK 2:57.36 0:18.47
30 Oda Kirstine Aanestad RØA ALLIANSEIDRETTSLAG / TEAM KOLLEN 2:57.98 0:19.09
31 Synne Lindbergsengen Nesheim BÆRUMS SKIKLUB / TEAM VESTMARKA 2:58.14 0:19.25
32 Tiril Alexandersen Stavrum LOMMEDALENS IL 2:58.50 0:19.61
33 Astrid Horgen SKARPHEDIN, IL 2:58.62 0:19.73
34 Aurora Gaarder Strand STRANDBYGDA IL 2:58.81 0:19.92
35 Mia Mossige IL VARDEN MERÅKER / MERÅKER V.G. SK 2:59.01 0:20.12
36 Ingri Svendgård MARKABYGDA IL / MERÅKER V.G. SK 2:59.18 0:20.29
37 Madelen Løvoll Vikan BYÅSEN IL 2:59.60 0:20.71
38 Marie Hopsnes FANA IL / NTG-G 2:59.99 0:21.10
39 Tora Rønneberg Weng EIDSBERG IL / HOVDEN SKIGYMNA 3:00.10 0:21.21
40 Nora Byrkjedal Levang GJESDAL IL 3:00.57 0:21.68
41 Astrid Bekken Woldengen MOEN SPORTSKLUBB 3:00.96 0:22.07
42 Petronella Haram STRINDHEIM IL / MERÅKER V.G. SK 3:01.01 0:22.12
43 Agathe Brathagen LARVIK SKI 3:01.07 0:22.18
44 Matilde Strøm TVERLANDET IL / MERÅKER V.G. SK 3:01.15 0:22.26
45 Synne Ophaug Røthe VOSS IL / NTG-G 3:01.32 0:22.43
46 Mari Vang TYNSET IF 3:01.54 0:22.65
47 Synne Børresen Bollingmo RAUFOSS IL LANGRENN / NTG-L 3:01.76 0:22.87
48 Aasne Sofie Oustad Ellevold ODAL SK 3:02.49 0:23.60
49 Una Arnesen Kittilsen BYAASEN SKIKLUB 3:03.01 0:24.12
50 Vårin Olsen ALTA IF 3:03.71 0:24.82
51 Helene Ludahl Stangeland RØA ALLIANSEIDRETTSLAG / TEAM KOLLEN 3:04.36 0:25.47
52 Hedda Halvari SANDNES IDRETTSLAG / NORD-NORSK SKIL 3:04.48 0:25.59
53 Aurora Wilkens Jernberg KJELSÅS IL / TEAM KOLLEN 3:04.60 0:25.71
54 Elvira Husby Sandven KOLL, IL / TEAM KOLLEN 3:04.68 0:25.79
55 Eline Aasdalen KJELSÅS IL / TEAM KOLLEN 3:05.00 0:26.11
56 Linnea Hansen Gederaas SKJELSTADMARK IL / MERÅKER V.G. SK 3:05.23 0:26.34
57 Embla Aksnes HOMMELVIK IL / MERÅKER V.G. SK 3:05.75 0:26.86
58 Hannah Fossheim SPILLUM IL / MERÅKER V.G. SK 3:05.98 0:27.09
59 Synne Strande Omland KJELSÅS IL / TEAM KOLLEN 3:06.76 0:27.87
60 Anna Marie Nordengen Sirevåg LYN SKI / TEAM KOLLEN 3:07.34 0:28.45
61 Torild Eggan RENNEBU IL 3:07.40 0:28.51
62 An-Magritt Hagen Rønning VIKERSUND IF 3:07.50 0:28.61
63 Emma Elisabeth Lefdal FANA IL / NTG-G 3:07.57 0:28.68
64 Karoline Longva RUSTAD IL 3:08.30 0:29.41
65 Thea Berge Haukaas FANA IL / NTG-G 3:08.47 0:29.58
66 Eva Helene Andberg RUSTAD IL 3:08.49 0:29.60
67 Maren Skei Mjømen INDERØY IL 3:08.95 0:30.06
68 Hannah Schjetne GJØVIK SK / TEAM GTL 3:10.25 0:31.36
69 Helene Hafredal Haugan GULSET IDRETTSFORENING / HOVDEN SKIGYMNA 3:10.28 0:31.39
70 Fredrikke Baglo Bjørkeng LEIRÅDAL IDRETTSLAG 3:10.61 0:31.72
71 Stine Ludahl Lagethon ØYER/TRETTEN IDRETTSFORENING / NTG-L 3:11.24 0:32.35
72 Tine Alfstad Olsen VIKING, TIF 3:11.37 0:32.48
73 Lena Martine Elveos Kjelstrup INNSTRANDA IL 3:12.25 0:33.36
73 Mari Ovidia Ranestad HAMAR SK 3:12.25 0:33.36
75 Anniken Evenhus IL AASGUTEN / MERÅKER V.G. SK 3:12.40 0:33.51
76 Hanna Skarphol Villadsen IL JARDAR / TEAM VESTMARKA 3:12.71 0:33.82
77 Nora Rise Fjærtoft BYAASEN SKIKLUB 3:12.95 0:34.06
78 Amalie Kofoed-Steen OPPEGÅRD IL 3:13.16 0:34.27
79 Ane Hustvedt RUSTAD IL 3:13.25 0:34.36
80 Sofie Granskogen Bjerregård RAUFOSS IL LANGRENN / TEAM GTL 3:13.94 0:35.05
81 Iselin Stangstuen Kjeldsberg VIND IL 3:14.21 0:35.32
82 Martine Evensen SØMNA IL / MERÅKER V.G. SK 3:16.47 0:37.58
83 Andrea Marie Eide RØA ALLIANSEIDRETTSLAG / TEAM KOLLEN 3:17.27 0:38.38
84 Oda Sønnesyn IL BJØRN 3:17.35 0:38.46
85 Linne Ausland ODDERSJAA SSK 3:17.86 0:38.97
86 Lydia Årdal JØLSTER IL 3:18.36 0:39.47
87 Live Austlid Føyen STORD IL / HOVDEN SKIGYMNA 3:19.14 0:40.25
88 Kaja Kvalvåg Hetlelid HJELMELAND IDRETTSLAG – SKI / HOVDEN SKIGYMNA 3:19.58 0:40.69
89 Oda Sæter BYÅSEN IL 3:21.31 0:42.42
90 Jenny Axisa Eriksen ANDEBU IL / MERÅKER V.G. SK 3:22.26 0:43.37
91 Oda Elise Berg LEKSVIK IL / MERÅKER V.G. SK 3:22.78 0:43.89
92 Johanna Luytkis Holstrøm FOSSUM IF 3:23.63 0:44.74
93 Hanna Jensen HOLEVÆRINGEN IL 3:23.67 0:44.78
94 Ine Bjaadal Winberg STATHELLE OG OMEGN IL 3:23.88 0:44.99
95 Marie Opberget Amundsen GRANLI IL / MERÅKER V.G. SK 3:24.49 0:45.60
96 Mia Skjerve MARKABYGDA IL / MERÅKER V.G. SK 3:24.54 0:45.65
97 Linnea Otternes Lundekvam FØRDE IL 3:28.06 0:49.17
98 Marie Hjørungdal Vika HJELMELAND IDRETTSLAG – SKI / HOVDEN SKIGYMNA 3:28.81 0:49.92
99 Alexandra Gaddass Sand STRINDHEIM IL 3:30.77 0:51.88
100 Amanda Wognild AUNVIK LÅNKE IL / MERÅKER V.G. SK 3:41.54 1:02.65

Startlister

K17 prolog

K18 prolog

K19-20 prolog

Arrangementets hjemmesider

Invitasjon

Program og resultater NM del 2 Lillehammer 2024

Terminliste og resultater Norgescup langrenn junior 2023-24

Løypekart

Værmelding

Alle resultater