Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Champions League | London Marathon | Skarverennet | NM terrengløp Bjerkebanen | Liege-Bastogne-Liege| Alle resultater

Resultater Sprint fri M18 NC junior Voss 2023

Lignende saker

Resultater Sprint fri M18 NC junior Voss fredag 10. februar 2023.

Publisert 10. februar 2023 i Resultater

Resultater NM sprint fri M18

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

Finaler

Prolog

1 560 Lars Heggen Harestua IL 2:22.98 0:00.00
2 582 Mons Melbye Årvoll IL 2:24.66 0:01.68
3 558 Elling Broberg Jevnaker Idrettsforening Ski 2:26.34 0:03.36
4 562 Ask Jørgensen If Kilkameratene 2:26.74 0:03.76
5 527 Storm Haugenes Pedersen Hovden Sportsklubb 2:27.54 0:04.56
6 571 Mats Augdal Dahl Byåsen IL 2:28.16 0:05.18
7 564 Mads Koritov Skedsmo SK 2:28.73 0:05.75
8 572 Tørres Bjelland Nøstdal Eid IL 2:29.02 0:06.04
9 507 Kristoffer Stensland Fet SK 2:29.03 0:06.05
10 561 Jens Kristoffer Dyrdahl Berger IL 2:29.34 0:06.36
11 569 Birk Elias Moeng Jensen Kjelsås IL 2:29.44 0:06.46
12 566 Birk Haugnes Oppegård IL 2:29.45 0:06.47
13 565 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar SK 2:29.86 0:06.88
14 579 Martin Spigseth Nes Ski 2:30.22 0:07.24
15 581 Kristoffer Welhaven Thorstad Lillehammer Skiklub 2:30.25 0:07.27
16 590 Oliver Finstad Nytrøen Eidsvold Værks Skiklub 2:30.39 0:07.41
17 508 Adrian Cornelius Eide Kaasbøll Byåsen IL 2:30.51 0:07.53
18 595 Vemund Totsås Johnsborg Leksdal IL 2:30.69 0:07.71
19 514 Elias Thorstensen Brennvik Kvaløysletta Skilag 2:30.76 0:07.78
20 567 Simen Gløgård Stensrud Nittedal IL 2:30.95 0:07.97
21 578 Fredrik Flo Øfstaas Nittedal IL 2:30.98 0:08.00
22 577 Andreas Hermansen Vang Skiløperforening 2:31.48 0:08.50
23 563 Lucas Broby Heimdal Gulset IF 2:31.56 0:08.58
24 568 Nikolai Wik Håland Koll, IL 2:31.57 0:08.59
25 505 Hermod Ingemann Bangstad Nordreisa IL 2:32.11 0:09.13
26 573 Sebastian Santiago Kildebo Konnerud IL 2:32.24 0:09.26
27 545 Jørgen Landmark Johansen Lillehammer Skiklub 2:32.31 0:09.33
28 600 Magnus Furnes Degnepoll Førde IL 2:32.49 0:09.51
29 521 Morten Grut Idrettslaget Nor 2:33.22 0:10.24
30 542 Nicholas Torvund Ørn, IF 2:33.29 0:10.31
31 543 Erik Johan Brun Eidsvold Værks Skiklub 2:33.40 0:10.42
32 511 Isak Simonsen Ankenes SK 2:33.64 0:10.66
33 576 David Bertnes Leite Innstranda IL 2:33.65 0:10.67
34 589 Hans Sylling Sjåstad/Vestre Lier IL 2:33.78 0:10.80
35 591 Wilhelm Hjelpdahl Deinboll Bækkelagets SK 2:33.89 0:10.91
36 570 Simen Fossesholm Eiker SK 2:33.99 0:11.01
37 585 Marius Andre Bernhardsen Polarstjernen, IL 2:34.11 0:11.13
38 500 Simen Vestmo Almåsbak Grue IL 2:34.16 0:11.18
39 594 Markus Bryan Grøthe Tormod Skilag 2:34.27 0:11.29
40 544 Marcus Enes-Seberg Omvikdalen IL 2:34.33 0:11.35
41 583 Nikolai Fossum Byåsen IL 2:34.41 0:11.43
42 555 Torstein Gjedrem Lund Vinne Skilag 2:34.43 0:11.45
42 605 Sondre With Holm Slettedal Asker SK 2:34.43 0:11.45
44 553 Kristian Steen Fana IL 2:34.95 0:11.97
45 587 Simon Øvergård Tegnander Bærums Skiklub 2:35.07 0:12.09
46 554 Simen Monsrud Wien Harestua IL 2:35.24 0:12.26
47 501 Einar Nicolai Gaard Storvestre Viking, TIF 2:35.34 0:12.36
48 601 Aksel Bjørkhaug Førde IL 2:35.39 0:12.41
49 513 Michael Sandeman-Kiste Øvrevoll Hosle IL 2:35.50 0:12.52
50 580 Martin Christoffer Borg Koll, IL 2:35.53 0:12.55
51 574 Oskar Eek-Reme Fana IL 2:35.95 0:12.97
52 599 Vebjørn Horn Ivrig, IL 2:35.98 0:13.00
53 586 Frode Hymer Ås IL 2:36.15 0:13.17
54 584 Fredrik Camillo Wille Oseberg Skilag 2:36.37 0:13.39
55 532 Erik Salater Kjensjord Lyn Ski 2:36.78 0:13.80
56 593 Petter Kolloen MjøsSki 2:37.03 0:14.05
57 547 Åsmund Samnøy Skjeldal Voss IL 2:37.11 0:14.13
58 549 Håvard Vatten Surnadal IL 2:37.17 0:14.19
59 597 Pelle Sunde Nittedal IL 2:37.49 0:14.51
60 539 Henrik Haug Solbrekke Holmen IF 2:37.51 0:14.53
61 523 Johannes Brennhaug Grane IL 2:37.65 0:14.67
62 537 Sondre Nikolai Norheim Eidsvold Værks Skiklub 2:37.73 0:14.75
63 596 Andreas Olsen Tomta Trøsken IL 2:37.91 0:14.93
64 592 Mathias Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 2:38.12 0:15.14
65 516 Nilas Goa Diab Njård 2:38.19 0:15.21
66 598 Vegard Bråthen Alsvåg IL 2:38.31 0:15.33
67 602 Tor Myhre Vegårshei IL 2:38.46 0:15.48
68 531 Endre Negård Salangen IF Ski 2:39.00 0:16.02
69 525 Kornelius Ordemann Olsen Alta IF 2:39.13 0:16.15
70 530 Simon Green Karlsen Vinne Skilag 2:39.39 0:16.41
71 588 Niklas Almås Byåsen IL 2:39.66 0:16.68
72 512 Andreas Tjeldflåt Kvalbein Sandnes IL 2:40.02 0:17.04
73 510 Eskil Brænden Årvoll IL 2:40.42 0:17.44
74 494 Max Ratus Semb Oseberg Skilag 2:40.91 0:17.93
75 556 Henrik Brunborg Økland Holmen IF 2:41.03 0:18.05
76 520 Henrik Gaaserud Lyn Ski 2:41.16 0:18.18
77 504 Sander Werket-Haug Mjøndalen IF 2:41.53 0:18.55
78 538 Magne Pinnerød Tverlandet IL 2:41.59 0:18.61
79 518 Ola Garmo Hov Byåsen IL 2:41.67 0:18.69
80 575 Nils Grimsmo Fossum IF 2:41.76 0:18.78
81 604 Vegard Veisetaune Tverlandet IL 2:41.79 0:18.81
82 492 Erik Rømo Årvoll IL 2:42.77 0:19.79
83 551 Samuli SEGER Meråker Skoleidrettslag 2:44.44 0:21.46
84 498 Sondre Danielsen Konnerud IL 2:44.54 0:21.56
85 535 Aksel Kanli Fossum IF 2:44.60 0:21.62
86 491 Stian Vårdal Helle Førde IL 2:44.67 0:21.69
86 541 Stephan Irgens Fossum IF 2:44.67 0:21.69
88 550 Christoffer Carl Helge Waldum Kjelsås IL 2:45.15 0:22.17
89 522 Lars Lystad Svorkdal Svorkmo N.O.I. 2:45.83 0:22.85
90 519 Jørgen Løken Eidsvold Værks Skiklub 2:46.01 0:23.03
91 524 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL 2:46.54 0:23.56
92 528 William Fjellheim Ulriksen KS Ski Lofoten 2:46.79 0:23.81
93 493 Magnus Bjerketveit Ødegaard Kjelsås IL 2:47.09 0:24.11
94 548 Sven August Tjernshaugen Bækkelagets SK 2:47.32 0:24.34
95 495 Adrian Fotland Berntzen Konnerud IL 2:47.65 0:24.67
96 496 Logan Duncan Lillehammer Skiklub 2:47.79 0:24.81
97 533 Tage Aarekol Vindafjord IL 2:47.81 0:24.83
98 497 Sander Gravelsæter Søreng Fana IL 2:48.29 0:25.31
99 526 Andreas Røkeberg Stranden Mjøndalen IF 2:49.22 0:26.24
100 517 Magnus Olav Koller-Sato Røa Allianseidrettslag 2:50.15 0:27.17
101 503 Peter Mortensen Holien Rendalen IL 2:51.89 0:28.91
102 509 Aleksander Hana Kristoffersen Bærums Skiklub 2:58.45 0:35.47
103 529 Simen Vars-Larsstuen Kvaløysletta Skilag 2:59.18 0:36.20
104 499 Jakob IPSEN Lillehammer Skiklub 2:59.86 0:36.88
105 502 Astmar Helgi KRISTINSSON Island 3:03.92 0:40.94
106 546 Markus Tronsmo-Oraug Kjelsås IL 3:07.79 0:44.81
107 506 Mikkel Edelssønn Galåen Kjelsås IL 3:17.08 0:54.10
108 534 Henrik Moe-Nilssen Nedreås Fana IL 3:22.55 0:59.57

Alle resultater NC junior Voss

Alle startlister

Arrangementets hjemmesider

Sprint fri M18 Sprint fri M18 Sprint fri M18 Sprint fri M18 Sprint fri M18 Sprint fri M18 Sprint fri M18 Sprint fri M18

Alle resultater