Sport på TV | Janteloppet - Ski Classics | NNM Nordreisa | Fotball NM, menn - 1. runde | NM sluttspill Ishockey | The Masters - golf | Monte Carlo Open - tennis| Alle resultater

Resultater sprint fri menn Norgescup junior langrenn Skeikampen 2024

Lignende saker

Resultater sprint fri menn Norgescup junior langrenn Skeikampen som arrangeres lørdag 23. mars 2024.

Publisert 23. mars 2024 i Resultater

Program og resultater alle renn under norgescupavslutningen på Skeikampen 2024

Sprint fri menn Norgescup junior langrenn Skeikampen 2024

Norgescupfinale junior 2023-24

Dato: 23. mars
Start prolog kl 13.30
Start finaler 14.50

Liveresultater

Prolog

Finaler

Resultater

M17 finale

M18 finale

M19-20 finale

M17 prolog

1 Iver Lund Gjerde BYÅSEN IL 2:26.84 0:00.00
2 Sondre Mæhlum Krüger BYAASEN SKIKLUB 2:26.90 0:00.06
3 Fredrik Wilhelmsen GARSTAD KJELSÅS IL 2:27.09 0:00.25
4 Magnus Wassbakk TROMSØ SK 2:27.28 0:00.44
5 Andreas Sundal BYÅSEN IL 2:27.97 0:01.13
6 Joakim Marsteintredet Pedersen LILLEHAMMER SKIKLUB / NTG-L 2:28.18 0:01.34
7 Henrik Garmo HOV BYÅSEN IL 2:28.53 0:01.69
8 Emil Brattebø BULKEN IL 2:28.68 0:01.84
9 Tord Mathias Hareland Berget DOMBÅS IL / NTG-L 2:28.82 0:01.98
10 Jacob Bentzen UTISTOG KOLL, IL 2:28.83 0:01.99
11 Even Broberg JEVNAKER IDRETTSFORENING SKI / NTG-L 2:29.66 0:02.82
12 Herman Asmyhr-Andersen EIKER SK / TEAM KONNERUD 2:29.73 0:02.89
13 Emil August Longva RUSTAD IL 2:30.82 0:03.98
14 Albert Juvik Tveitnes FOSSUM IF 2:31.06 0:04.22
15 Ludvig Lunde Ragnhildsløkken VIND IL / NTG-L 2:31.47 0:04.63
16 Håkon Bøklep SURNADAL IL 2:31.49 0:04.65
17 Ole Jacob ELLEVOLD ODAL SK 2:31.63 0:04.79
18 Sverre Amundsen KLUNGLAND HEMING, IL 2:31.80 0:04.96
19 Haakon Oddebug KYRKSÆTERØRA IL / MERÅKER V.G. SK 2:31.97 0:05.13
20 Markus Nordgren Mykkeltvedt LYN SKI 2:32.06 0:05.22
21 Brage STRANDLI HOLMEN IF / TEAM VESTMARKA 2:32.70 0:05.86
22 Eivind Kollerud KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:33.42 0:06.58
23 Sturla Dahl Bøhleng HAMAR SK 2:34.38 0:07.54
24 Leopold Strand NJÅRD 2:34.49 0:07.65
25 Jonas Torp EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 2:34.67 0:07.83
26 Peder Kristian HEIMDAL BARDU IDRETTSLAG 2:34.75 0:07.91
27 Eirik Hauer Aalberg LILLEHAMMER SKIKLUB / NTG-L 2:34.81 0:07.97
28 Simen Landmark Johansen LILLEHAMMER SKIKLUB / NTG-L 2:34.88 0:08.04
29 Even Sveaass Teigen EIKER SK / TEAM KONNERUD 2:35.32 0:08.48
30 Jon Sæter BYÅSEN IL 2:35.34 0:08.50
31 Sondre Leknes Frey BÆRUMS SKIKLUB / TEAM VESTMARKA 2:35.77 0:08.93
32 Karsten ELLEVOLD ODAL SK 2:36.54 0:09.70
33 Vegar SVALENG BOSSMO OG YTTEREN IL / MERÅKER V.G. SK 2:36.60 0:09.76
34 Noah Rønningen Boge OSEBERG SKILAG 2:36.70 0:09.86
35 Magnus Christian Haustreis RUSTAD IL 2:36.79 0:09.95
36 Henrik SVINDSETH HOLMEN IF / TEAM VESTMARKA 2:36.81 0:09.97
37 Elmer Olaf Lommerud LØRENSKOG SK 2:37.39 0:10.55
38 Ludvik Ytredal Harstad LILLEHAMMER SKIKLUB / NTG-L 2:37.45 0:10.61
39 Sigmund Aashaug Stangvik GJELLERÅSEN IF 2:37.49 0:10.65
40 Johan Berge Børsheim VOSS IL 2:37.66 0:10.82
41 Fredrik Olesøn Bull HEMING, IL 2:37.82 0:10.98
42 Noa Gulbrandsen NORDREISA IDRETTSLAG 2:37.84 0:11.00
43 Henrik Vea Johnsen EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB / NTG-L 2:38.18 0:11.34
44 Thomas BAKKA SULDAL IL / HOVDEN SKIGYMNA 2:38.23 0:11.39
45 Oliver Redigh Drønnesund LYN SKI 2:38.78 0:11.94
46 Tristan Kahrs Guldbrandsen VIKING, TIF 2:38.89 0:12.05
47 Herman Wille OSEBERG SKILAG 2:38.98 0:12.14
48 Christian Torvund ØRN, IDRETTSFORENING 2:39.11 0:12.27
49 Martin HOLTET GRANLI IL 2:40.05 0:13.21
50 Herman LAUVLID IL SKRIM 2:40.07 0:13.23
51 Johan Harila Reiersen POLARSTJERNEN, IL 2:40.26 0:13.42
52 Vetle HAUGNES OPPEGÅRD IL 2:40.69 0:13.85
53 Johannes SKISTAD OVERHALLA IL / MERÅKER V.G. SK 2:40.96 0:14.12
54 Henrik Jørgensen FOSSUM IF 2:41.02 0:14.18
55 Kasper Ramdal FARBU LEKSVIK IL 2:41.10 0:14.26
56 Even Aunbu SANDEMOSE KJELSÅS IL 2:41.31 0:14.47
57 Ola FISCHER RUSTAD IL / NTG-G 2:41.57 0:14.73
58 Elias Hetle Hagen LØRENSKOG SK 2:42.76 0:15.92
59 Aleksander Hørgård IL JARDAR / TEAM VESTMARKA 2:43.14 0:16.30
60 Sverre Skjærholt KJELSÅS IL 2:43.17 0:16.33
61 Henrik Westgaard HANSSEN ANKENES SK / MERÅKER V.G. SK 2:43.45 0:16.61
61 Marius Østervold IL VINDBJART / HOVDEN SKIGYMNA 2:43.45 0:16.61
63 Simen Kindlistuen FOLLEBU SK 2:43.88 0:17.04
64 Erik Clark Thronsen FOSSUM IF 2:44.03 0:17.19
65 Ola Jahre Lund IL JARDAR 2:44.36 0:17.52
66 Laurits LAUKLI KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:44.65 0:17.81
67 Noah Aasen Hovde FOSSUM IF 2:45.03 0:18.19
68 Kristian EKERN IDRETTSLAGET TRY 2:45.32 0:18.48
69 Niklas Gundhus DYRBERG HOLMEN IF / TEAM VESTMARKA 2:45.58 0:18.74
70 Kristian Bernhardsen POLARSTJERNEN, IL 2:45.99 0:19.15
71 Caspar Mølmen-Nertun DIKEMARK IF 2:46.11 0:19.27
72 Marius Granvold VIND IL 2:46.18 0:19.34
73 Emil Falkenberg-Jensen HOLMEN IF / TEAM VESTMARKA 2:46.70 0:19.86
74 Even Nygård Thorseng FOSSUM IF 2:47.16 0:20.32
75 Per Sunde Rønning NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 2:47.60 0:20.76
76 Ola Gjøen Megård MOLDE OG OMEGN IF / MERÅKER V.G. SK 2:47.63 0:20.79
77 Nataniel Bjugan Haanshus LILLEHAMMER SKIKLUB 2:48.47 0:21.63
78 Johannes Giertsen Myhre SKEDSMO SK 2:48.56 0:21.72
79 Falk Halkier Egelie RUNAR, IL 2:48.61 0:21.77
80 Johannes Gumpen Engesland BIRKENES IL / HOVDEN SKIGYMNA 2:48.65 0:21.81
81 Simen Antonsen MJØSSKI 2:49.05 0:22.21
82 Birk Bjaadal WINBERG STATHELLE OG OMEGN IL 2:49.15 0:22.31
83 Jens Langgård Lund IL SKRIM 2:49.21 0:22.37
84 Ludvik Kjos Haug DIKEMARK IF 2:49.31 0:22.47
85 Sondre Larsen Røed KRØDSHERAD IL / NTG-G 2:49.77 0:22.93
86 Thomas VENBAKKEN FOSSUM IF 2:49.95 0:23.11
87 Tobias Hansen Skovseth NORDRE EIDSVOLL IL 2:51.41 0:24.57
88 Peder Robøle-Sørensen GRAN IL 2:51.43 0:24.59
89 Marius Årdal EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 2:51.67 0:24.83
90 Mathias Nakling EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 2:52.29 0:25.45
91 Ådne Slettaløkken VIND IL 2:53.14 0:26.30
92 Mathias ELLINGSDALEN GULSET IDRETTSFORENING 2:53.68 0:26.84
93 Oscar Skjetlein BYÅSEN IL 2:54.30 0:27.46
94 Kasper Tornes HEMING, IL 2:55.94 0:29.10
95 Georg Knudsen LUND VIKERSUND IF / NTG-G 2:56.01 0:29.17
96 Sander AASHEIM GRUE IL 2:57.05 0:30.21
97 Sander Høiås Roos JEVNAKER IDRETTSFORENING SKI 2:57.66 0:30.82
98 Børge Sørlie Sørholt VINNE SKILAG 2:57.81 0:30.97
99 Kristoffer Hoslemo WOLL RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 2:58.81 0:31.97
100 Erik Thune ROLFSEN RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:02.70 0:35.86
101 Peder Kristofer Rostock Taraldsen LYN SKI 3:03.84 0:37.00
102 Nicklas André Jørgensen TRØSKEN IL 3:04.73 0:37.89
103 Lars Skarsbakk MALVIK IL / MERÅKER V.G. SK 3:09.93 0:43.09
104 Ethan Beaumont Smith LYN SKI 3:10.60 0:43.76
105 Bastian Ekrheim HOLMEN IF / TEAM VESTMARKA 3:20.23 0:53.39
106 Magnus Finstad HEMING, IL 3:30.74 1:03.90

M18 prolog

1 Halvor Kvennås BYÅSEN IL 2:25.10 0:00.00
2 Noah Marius Olsen TROMSØ SK 2:26.72 0:01.62
3 Håkon Fleischer HOF IDRETTSLAG / NTG-L 2:27.00 0:01.90
4 Lars Opstad Vike OSEBERG SKILAG 2:27.66 0:02.56
5 Jonas Malmo Skogstad KVALØYSLETTA SKILAG 2:28.38 0:03.28
6 Jørgen Hvatum NJÅRD 2:28.95 0:03.85
7 Eirik Høgli BYÅSEN IL 2:29.49 0:04.39
8 Torjus Magnus Harbo FOSSUM IF 2:29.79 0:04.69
9 Sindre Østlien Evensen VIND IL / NTG-L 2:30.19 0:05.09
10 Vegard Sjaastad HEMING, IL 2:30.31 0:05.21
11 Magnus Smedsrud EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 2:30.34 0:05.24
12 Ottar Rekstad BYÅSEN IL 2:30.73 0:05.63
13 Stian Rønning LÅNKE IL / MERÅKER V.G. SK 2:30.74 0:05.64
14 Markus Håheim VOSS IL 2:31.12 0:06.02
15 Eirik Sørlie KJELSÅS IL 2:31.45 0:06.35
16 Mathias Heuer Thorstensen NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 2:31.70 0:06.60
17 Konrad Estil IL VARDEN MERÅKER / MERÅKER V.G. SK 2:31.76 0:06.66
18 Theodor Pedersen Østerås IL VARDEN MERÅKER / MERÅKER V.G. SK 2:31.81 0:06.71
19 Kasper Fet Støtvig OSEBERG SKILAG 2:32.06 0:06.96
20 Sigve Eirik Benonisen NORDREISA IDRETTSLAG / NORD-NORSK SKIL 2:32.09 0:06.99
21 Kristoffer Jebens Katla HASLUM IL / TEAM VESTMARKA 2:32.11 0:07.01
22 Sverre Smistad BYÅSEN IL 2:32.18 0:07.08
23 Emil Reite HAMMERFEST SK / NTG-L 2:32.22 0:07.12
24 Kristian Kirkeng ROS, IL / TEAM KONNERUD 2:32.29 0:07.19
25 Elfinn Borg Faldmo TRYSILGUTTEN IL 2:32.38 0:07.28
26 Anders Dokke RAUFOSS IL LANGRENN 2:32.50 0:07.40
27 Emil Aslaksen Røed MOLDE OG OMEGN IF 2:32.70 0:07.60
28 Ola Dåsnes VANG SKILØPERFORENING / NTG-L 2:32.84 0:07.74
29 Kristian Sørbotten ROTERUD IL / NTG-L 2:32.89 0:07.79
30 Brage Falch-Koslung KOLL, IL 2:33.50 0:08.40
31 Fredrik Nilssen GJELLERÅSEN IF / TEAM NITTEDAL 2:33.70 0:08.60
32 Knut Ole Fredheim Simonsen TRØSKEN IL / NTG-L 2:33.73 0:08.63
33 Thomas Mccarthy GUI SPORTSKLUBB / NTG-L 2:33.76 0:08.66
34 Eirik Sjøl Værnes ASKER SK / NTG-L 2:33.95 0:08.85
35 Odin Øyre Åland VINJE IL / HOVDEN SKIGYMNA 2:33.97 0:08.87
36 Jakob Bruun Lorentsen KOLL, IL 2:34.00 0:08.90
37 Mats Daviknes-Andreassen NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 2:34.03 0:08.93
38 Tor Even Askautrud NESODDEN IF – SKI / NTG-G 2:34.15 0:09.05
39 Elias Nagypal Svendsen KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:34.23 0:09.13
40 Snorre Skogstad KVALØYSLETTA SKILAG 2:34.32 0:09.22
41 William Abel Majak LYN SKI 2:34.48 0:09.38
42 Markus Lie Petterson HASLUM IL / TEAM VESTMARKA 2:34.53 0:09.43
43 Torjus Brusveen-Jensen LYN SKI 2:34.98 0:09.88
44 Alfred Oscar Foss KJELSÅS IL 2:35.02 0:09.92
45 Sigve Vist INDERØY IL 2:35.04 0:09.94
46 Olav Fugelsøy SURNADAL IL 2:35.07 0:09.97
47 Milo Mathias Høve STRINDHEIM IL / MERÅKER V.G. SK 2:35.10 0:10.00
48 Wilhelm Louis Sjåfjell IDRETTSLAGET TRY 2:35.39 0:10.29
49 Emil Amundsen KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:35.40 0:10.30
50 Marius Vestli FET SK 2:35.42 0:10.32
51 Alexander Aronsen Skjeldal ÅRVOLL IL 2:35.60 0:10.50
52 Marcus Alexander Næss NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 2:35.66 0:10.56
53 Kristian Limbodal Ørbæk VANG SKILØPERFORENING 2:35.67 0:10.57
54 Mathias Lie Petterson HASLUM IL / TEAM VESTMARKA 2:35.98 0:10.88
55 Nichlas Storø HOMMELVIK IL / MERÅKER V.G. SK 2:36.03 0:10.93
56 Markus Buraas Pedersen FET SK 2:36.12 0:11.02
57 Olav Andreas Underhaug LYN SKI 2:36.20 0:11.10
58 Edvard Bjåstad SANDNES IL / HOVDEN SKIGYMNA 2:36.39 0:11.29
59 Vetle Høgseth Grønn LARVIK SKI 2:36.40 0:11.30
60 Simen Smeby Furseth VIND IL 2:36.54 0:11.44
61 Håkon Nalum Rakkestad KJELSÅS IL 2:36.68 0:11.58
62 Sigurd Ekle-Danielsen STRINDHEIM IL 2:36.79 0:11.69
63 Christopher Holberg HEMING, IL 2:37.17 0:12.07
64 Kristian Viken Strand BYÅSEN IL 2:37.38 0:12.28
65 Magnus Blåfjell SKEDSMO SK 2:37.45 0:12.35
66 Jonas Lidahl Lillejordet VANG SKILØPERFORENING / NTG-L 2:37.74 0:12.64
67 Knut Eirik Aspheim Kåsa GULSET IDRETTSFORENING 2:37.78 0:12.68
68 Jakob Kjelsrud Haug MJØNDALEN IF / TEAM KONNERUD 2:37.81 0:12.71
69 Jørgen Storli STRINDHEIM IL 2:37.98 0:12.88
70 Ole Hedalen Stølen ØYSTRE SLIDRE IL / NTG-G 2:38.26 0:13.16
71 Truls Tollersrud Von Der Lippe NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 2:38.94 0:13.84
72 Sindre Jøranli NORDRE LAND IL 2:39.59 0:14.49
73 Sondre Harstad Rinde SKARPHEDIN, IL 2:39.81 0:14.71
74 Mats Taraldsen Hyllseth HASLUM IL / TEAM VESTMARKA 2:39.86 0:14.76
75 Vetle Austad FOSSUM IF 2:39.95 0:14.85
76 Iver Bjerga Øverland SAUDA IL 2:40.06 0:14.96
77 Elias Grongstad Pedersen IL SKRIM 2:40.12 0:15.02
78 Emil Inge Namtvedt VIKING, TIF / NTG-G 2:40.19 0:15.09
79 Emil Rønnevik Mathisen HOMMELVIK IL / MERÅKER V.G. SK 2:40.30 0:15.20
80 Jørgen Skrindsrud Nordaas ØYSTRE SLIDRE IL / NTG-G 2:40.81 0:15.71
81 Simon Frøseth HOMMELVIK IL / MERÅKER V.G. SK 2:40.84 0:15.74
82 Gard Sønnesyn IL BJØRN 2:40.85 0:15.75
83 Jonathan Hovdal KLÆBU IL / MERÅKER V.G. SK 2:40.94 0:15.84
84 Kristian Bragstad Rannem INDERØY IL 2:41.42 0:16.32
85 Ask Holmvassdal STRINDHEIM IL 2:41.58 0:16.48
86 Anders Daviknes-Andreassen NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 2:41.90 0:16.80
87 Fredrik Mollan INDERØY IL 2:42.08 0:16.98
88 Elling Skandsen Holmebakken SANDNES IL / HOVDEN SKIGYMNA 2:42.28 0:17.18
89 Truls Lutnæs RUSTAD IL 2:42.88 0:17.78
90 Vinjar Eggen Vatne LEKSDAL IL / MERÅKER V.G. SK 2:43.08 0:17.98
91 Endre Sæterbø Nielsen STRINDHEIM IL 2:43.79 0:18.69
92 Kristoffer Saga STATHELLE OG OMEGN IL 2:44.13 0:19.03
93 Benjamin Hunstad KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:44.45 0:19.35
94 Kristian Hildrum-Andreassen DRØBAK-FROGN IL / MERÅKER V.G. SK 2:44.79 0:19.69
95 Emil Creutzer Langslet IVRIG, IL 2:45.44 0:20.34
96 Marcelo Hetland Strand SANDNES IL 2:45.52 0:20.42
97 Edvald Smogeli Opsann LILLEHAMMER SKIKLUB 2:45.84 0:20.74
98 David Krantz Dahl KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:47.56 0:22.46
99 Bastian Nikolai Hoel RAUFOSS IL LANGRENN 2:47.63 0:22.53
100 Anders Spets Renå HOMMELVIK IL / MERÅKER V.G. SK 2:47.97 0:22.87
101 Herman Nymark-Veum HEMING, IL 2:48.63 0:23.53
102 Marius Kolloen Hjelle MOELVEN IL / MERÅKER V.G. SK 2:48.77 0:23.67
103 Ole Andreas Rinnan Veske SP.KL. NESSEGUTTEN / MERÅKER V.G. SK 2:51.70 0:26.60
104 Remi Korsnes Andresen SP.KL. NESSEGUTTEN 2:52.50 0:27.40
105 Kasper André Hartikkala-Pettersen STATHELLE OG OMEGN IL 2:53.63 0:28.53
106 Christian Brustad Holt IL SKRIM 2:54.17 0:29.07
107 Teodor Vidnes Norgren FOSSUM IF 2:54.57 0:29.47
108 Einar Lie Wasbrekke KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:55.23 0:30.13
109 Kristian Brendengen Mundal LIER IL / MERÅKER V.G. SK 2:56.67 0:31.57
110 Bror Filip Korsæth TRØSKEN IL / HOVDEN SKIGYMNA 3:01.09 0:35.99

M19-20 prolog

1 Oskar Opstad Vike RUNAR, IL 2:19.81 0:00.00
2 Lars Heggen HARESTUA IL / NTG-L 2:21.40 0:01.59
3 Lars Michael Saab Bjertnæs NJÅRD / TEAM KOLLEN 2:22.26 0:02.45
4 Casper Kvam Grindhagen BYAASEN SKIKLUB 2:22.39 0:02.58
5 Filip Skari NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 2:22.45 0:02.64
6 Mons Melbye ÅRVOLL IL / TEAM KOLLEN 2:23.99 0:04.18
7 Eskil Skarstein Rød OPPEGÅRD IL 2:24.08 0:04.27
8 Martin Stramrud HAMAR SK 2:24.09 0:04.28
9 Kristian Mentzoni-Klausen FOSSUM IF / FOSSUM ELITE 2:24.24 0:04.43
10 Sivert Borgen ØSTRE TOTEN SKILAG / NTG-L 2:24.67 0:04.86
11 Birk Haugnes OPPEGÅRD IL 2:24.83 0:05.02
12 Linus Engdahl TORVIKBUKT IL / NTG-L 2:25.03 0:05.22
13 Østen Brovold Midtsundstad VAALER IF 2:25.04 0:05.23
14 Bosse Lövgren 2:25.46 0:05.65
15 Nicholas Torvund ØRN, IDRETTSFORENING 2:25.97 0:06.16
16 Wilhelm Georg Leikanger RØA ALLIANSEIDRETTSLAG / TEAM KOLLEN 2:26.05 0:06.24
17 Andreas Hermansen VANG SKILØPERFORENING / NTG-L 2:26.21 0:06.40
18 Henrik Schioldborg Nesse IDRETTSLAGET TRY 2:26.50 0:06.69
19 Elling Broberg JEVNAKER IDRETTSFORENING SKI / TEAM AKER DÆHLIE/NTG-L 2:26.51 0:06.70
20 Nikolai Kristiansen BRANDBU IF 2:26.72 0:06.91
21 Emil Andreassen Skaftnes ULLENSAKER SK 2:26.80 0:06.99
22 Håvard Kolbeinsvik SAUDA IL / TEAM SIRDAL SKI 2:26.85 0:07.04
23 Filip Osnes-Ringen LYN SKI / TEAM KOLLEN 2:26.87 0:07.06
24 Kristoffer Stensland FET SK 2:26.95 0:07.14
25 Jonas Johansen Grøsland DRAMMEN STRONG 2:27.53 0:07.72
26 Kristian Kollerud KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:27.76 0:07.95
27 Storm Haugenes Pedersen HOVDEN SPORTSKLUBB / HOVDEN SKIGYMNA 2:27.88 0:08.07
28 Jens Kaasa Aakre IL SKRIM 2:27.91 0:08.10
28 Martin Bjerke FOLLEBU SK / NTG-L 2:27.91 0:08.10
30 Daniel Sandvand Omfjord ODDERSJAA SSK 2:28.07 0:08.26
31 Alexander Mietinen POLARSTJERNEN, IL / NORD-NORSK SKIL 2:28.09 0:08.28
32 Sindre Egilson Korsæth TROMSØ SK / NORD-NORSK SKIL 2:28.17 0:08.36
33 Tor Myhre VEGÅRSHEI IL / HOVDEN SKIGYMNA 2:28.18 0:08.37
34 Oliver Finstad Nytrøen EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 2:28.23 0:08.42
35 Noah Lekhal Husnes IDRETTSLAGET TRY / TEAM KOLLEN 2:28.24 0:08.43
36 Sander Haukvik-Jensen ÅRVOLL IL / TEAM KOLLEN 2:28.27 0:08.46
37 Andreas Skjelle MEDKILA SKILAG / NORD-NORSK SKIL 2:28.30 0:08.49
38 Eskil Engdal VIND IL / NTG-L 2:28.40 0:08.59
39 David Bertnes Leite INNSTRANDA IL / NTG-L 2:28.63 0:08.82
40 Christoffer Widding HEMING, IL / TEAM KOLLEN 2:28.74 0:08.93
41 Hermod Ingemann Bangstad NORDREISA IDRETTSLAG / NORD-NORSK SKIL 2:28.89 0:09.08
42 Fredrik Flo Øfstaas NITTEDAL IL / TEAM NITTEDAL 2:28.93 0:09.12
43 Simen Gløgård Stensrud NITTEDAL IL 2:29.06 0:09.25
44 Jørgen Landmark Johansen LILLEHAMMER SKIKLUB / NTG-L 2:29.29 0:09.48
45 Jardar Olsen ALTA IF 2:29.35 0:09.54
46 Kornelius Ordemann Olsen ALTA IF 2:29.50 0:09.69
47 Oskar Eek-Reme FANA IL / NTG-G 2:29.64 0:09.83
48 Mats Augdal Dahl BYÅSEN IL / MERÅKER V.G. SK 2:29.66 0:09.85
49 Erling Bjørnstad STRINDHEIM IL 2:29.73 0:09.92
50 Adrian Cornelius Eide Kaasbøll BYÅSEN IL 2:29.80 0:09.99
50 Marius Meldalen RUSTAD IL 2:29.80 0:09.99
52 Peter Munch-Finne ASKER SK 2:29.82 0:10.01
53 Wilhelm Hjelpdahl Deinboll BÆKKELAGETS SK / TEAM KOLLEN 2:29.87 0:10.06
54 Noah Christoffer Nielsen Nylund MEDKILA SKILAG 2:29.91 0:10.10
55 Simen Fossesholm EIKER SK / TEAM KONNERUD 2:30.04 0:10.23
56 Tobias Aarekol VINDAFJORD IL / HOVDEN SKIGYMNA 2:30.14 0:10.33
57 Jens Kristoffer Dyrdahl BERGER IL / TEAM KONNERUD 2:30.18 0:10.37
58 Fredrik Camillo Wille OSEBERG SKILAG 2:30.31 0:10.50
59 Magnus Kavli ASKER SK 2:30.57 0:10.76
60 Magnus Eriksen Sletvold NJÅRD / TEAM KOLLEN 2:30.59 0:10.78
61 Nils Olav Kjetså Røed OTRA IL / HOVDEN SKIGYMNA 2:30.80 0:10.99
62 Sebastian Santiago Kildebo KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:30.83 0:11.02
63 Eirik Fjeld HAMAR SK 2:30.95 0:11.14
64 Marcus Dahl-Rismyhr TRØSKEN IL 2:31.02 0:11.21
65 Syver Brustad GUI SPORTSKLUBB / TEAM VESTMARKA 2:31.18 0:11.37
66 Ask Jørgensen IF KILKAMERATENE / NTG-L 2:31.23 0:11.42
67 William Brekken Ramsfjell VINGROM IL / NTG-L 2:31.30 0:11.49
68 Tørres Bjelland Nøstdal EID IL / NTG-G 2:31.43 0:11.62
69 Erik Johan Brun EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB / HOVDEN SKIGYMNA 2:32.05 0:12.24
70 Ole-Kristian Kvanli BARDUFOSS OG OMEGN IF 2:32.10 0:12.29
71 Nilas Goa Diab NJÅRD / TEAM KOLLEN 2:32.46 0:12.65
72 Magnus Tobiassen EIKER SK 2:32.54 0:12.73
73 Lars Sander Viken ASKER SK 2:32.59 0:12.78
74 Alexander Thorud BIRKEBEINEREN, IF / TEAM KONNERUD 2:32.64 0:12.83
75 August Hovde GJØVIK SK / NTG-L 2:32.78 0:12.97
76 Jørgen Kvarstad HAMAR SK 2:32.97 0:13.16
77 Birk Elias Moeng Jensen KJELSÅS IL / TEAM KOLLEN 2:33.06 0:13.25
78 Henrik Haug Solbrekke HOLMEN IF / TEAM VESTMARKA 2:33.11 0:13.30
78 Hans Sylling SJÅSTAD/VESTRE LIER IL / NTG-G 2:33.11 0:13.30
80 Lars Kongssund NÆROSET IL 2:33.41 0:13.60
81 Elias Thorstensen Brennvik KVALØYSLETTA SKILAG / MERÅKER V.G. SK 2:33.49 0:13.68
82 Aksel Bjørkhaug FØRDE IL / NTG-L 2:33.56 0:13.75
83 Johannes Sivertsen LEIRÅDAL IDRETTSLAG 2:33.90 0:14.09
84 Ola Garmo Hov BYÅSEN IL 2:33.95 0:14.14
85 Ingebrigt Nes Hjelle EID IL 2:34.01 0:14.20
86 Niklas Almås BYÅSEN IL 2:34.18 0:14.37
87 Vebjørn Horn IVRIG, IL 2:34.19 0:14.38
88 Aksel Prydz-Hoftvedt RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 2:34.20 0:14.39
89 Henrik Stenersen Øksby ASKER SK 2:34.47 0:14.66
90 Morten Grut MELDAL SPORTSKLUBB / TEAM KNYKEN 2:34.62 0:14.81
91 Kristian Øye Aasum GRANLI IL 2:34.76 0:14.95
92 Erik Salater Kjensjord LYN SKI / TEAM KOLLEN 2:35.11 0:15.30
93 Felix Haugen FOSSUM IF / FOSSUM ELITE 2:35.16 0:15.35
94 Marius Andre Bernhardsen POLARSTJERNEN, IL / NORD-NORSK SKIL 2:35.27 0:15.46
95 Sondre With Holm Slettedal ASKER SK 2:35.41 0:15.60
96 Isak Simonsen ANKENES SK / NTG-L 2:35.49 0:15.68
97 Sivert Stene Enger RØA ALLIANSEIDRETTSLAG / TEAM KOLLEN 2:35.77 0:15.96
98 Isak Larsen HATTFJELLDAL IL 2:35.83 0:16.02
99 Åsmund Samnøy Skjeldal VOSS IL 2:35.95 0:16.14
100 Michael Sandeman-Kiste KOLL, IL 2:36.19 0:16.38
101 Adrian Oanes Sjøli KLÆBU IL 2:36.28 0:16.47
102 Tobias Dyrli Thoresen RØA ALLIANSEIDRETTSLAG / TEAM KOLLEN 2:36.68 0:16.87
103 Kristoffer Welhaven Thorstad LILLEHAMMER SKIKLUB 2:36.70 0:16.89
104 Halvor Røise Bade RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 2:36.80 0:16.99
105 Mathias Hoelsveen RAUFOSS IL LANGRENN 2:37.04 0:17.23
106 Simen Monsrud Wien HARESTUA IL 2:37.19 0:17.38
107 Erik Wøhni-Lyng STRINDHEIM IL 2:37.20 0:17.39
108 Henrik Hillestad HEMING, IL 2:37.52 0:17.71
109 Eskil Brænden ÅRVOLL IL / TEAM KOLLEN 2:38.05 0:18.24
110 William Eidissen IDRETTSLAGET TRY 2:38.31 0:18.50
110 Tobias Grendstad KLÆBU IL 2:38.31 0:18.50
110 Vemund Totsås Johnsborg LEKSDAL IL / MERÅKER V.G. SK 2:38.31 0:18.50
113 Einar Nicolai Gaard Storvestre VIKING, TIF / NTG-G 2:38.65 0:18.84
114 Einar Waldeland Gautvik MOLDE OG OMEGN IF 2:38.82 0:19.01
115 Sigurd Wahl Kallum KJELSÅS IL / TEAM KOLLEN 2:38.83 0:19.02
116 Lucas Broby Heimdal GULSET IDRETTSFORENING / HOVDEN SKIGYMNA 2:38.96 0:19.15
117 Magnus Furnes Degnepoll FØRDE IL / NTG-G 2:38.99 0:19.18
118 Kristoffer Sola SANDNES IL / TEAM SIRDAL SKI 2:39.14 0:19.33
119 Petter Kolloen MJØSSKI 2:40.51 0:20.70
120 Andreas Tjeldflåt Kvalbein SANDNES IL 2:40.56 0:20.75
121 Lars Lystad Svorkdal SVORKMO N.O.I. / TEAM KNYKEN 2:40.62 0:20.81
122 Andreas Olsen Tomta TRØSKEN IL / NTG-G 2:40.72 0:20.91
123 Vegard Salater Kjensjord LYN SKI / TEAM KOLLEN 2:40.94 0:21.13
124 Jakob Krøger Træthaug SØRE ÅL IDRETTSLAG 2:41.40 0:21.59
125 Markus Bryan Grøthe TORMOD SKILAG / MERÅKER V.G. SK 2:41.44 0:21.63
126 Daniel Henriksen Gunnerød NJÅRD / TEAM KOLLEN 2:41.53 0:21.72
127 Jørgen Løken EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 2:42.17 0:22.36
128 Lars Olav Aspheim Kåsa GULSET IDRETTSFORENING / TEAM GRENLAND SKI TTG/HOVDEN SKIGYMNA 2:42.30 0:22.49
129 Trond Raastad Hallum SVEA SKILAG 2:42.64 0:22.83
130 Sondre Nikolai Norheim EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB / NTG-L 2:42.71 0:22.90
131 Stephan Irgens FOSSUM IF 2:43.60 0:23.79
132 Johannes Brennhaug GRANE IL / MERÅKER V.G. SK 2:44.14 0:24.33
133 Sander Svendgård HOMMELVIK IL 2:44.15 0:24.34
134 Sverre Murud Bratfos ULLENSAKER SK / TEAM ROMERIKE SKI 2:45.29 0:25.48
135 Sven August Tjernshaugen BÆKKELAGETS SK / TEAM KOLLEN 2:45.32 0:25.51
136 Ådne Hoston Stiklestad FJELLMANN IL / TEAM KNYKEN 2:46.08 0:26.27
137 Sondre Danielsen KONNERUD IL / TEAM KONNERUD 2:48.19 0:28.38
138 Viktor Andersen KJELSÅS IL 2:48.28 0:28.47
139 Steinar Frønsdal HJELMELAND IDRETTSLAG – SKI 2:49.26 0:29.45
140 Mauritz Magnus Bengt Borgerud Falk DRØBAK-FROGN IL / MERÅKER V.G. SK 2:49.27 0:29.46
141 Henrik Brunborg Økland HOLMEN IF / TEAM VESTMARKA 2:50.57 0:30.76
142 Peter Mortensen Holien RENDALEN IL 2:51.29 0:31.48
143 Truls Horten LILLEHAMMER SKIKLUB 2:51.30 0:31.49
144 Aleksander Hana Kristoffersen BÆRUMS SKIKLUB / TEAM VESTMARKA 2:54.37 0:34.56
145 Jakob Linner Tronsrud NORD-ODAL IDRETTSLAG 3:00.96 0:41.15
146 Kasper Kulsetås STRINDHEIM IL 3:01.70 0:41.89
147 Andreas Myklebust Røstberg MOLDE OG OMEGN IF / MERÅKER V.G. SK 3:30.29 1:10.48

Startlister

M17 prolog

M18 prolog

M19-20 prolog

Arrangementets hjemmesider

Invitasjon

Program og resultater NM del 2 Lillehammer 2024

Terminliste og resultater Norgescup langrenn junior 2023-24

Løypekart

Værmelding

Alle resultater