Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater stafett kvinner NM skiskyting Geilo 2024

Lignende saker

Startlister og resultater fra stafett kvinner NM skiskyting Geilo søndag 7. april 2024.

Publisert 7. april 2024 i Resultater

Program og resultater alle øvelser under NM skiskyting 2024

Stafett kvinner NM skiskyting Geilo 2024

Dato: 7. april
Start kl 11.00
På TV: NRK, lenke til sendingen i NRK TV.

Liveresultater

Rank Firstname Surname Club Total Time Diff Winner Penalty
1 Hordaland SSK 1 (Guro Femsteinevik, Julie Tronerud Kvelvane, Ragnhild Femsteinevik) Hordaland SSK 1:01:35.8 0:00.0 0+3+0+0+0+0
2 Nord-Østerdal SSK 1 (Maren Bakken, Eline Grue, Juni Arnekleiv) Nord-Østerdal SSK 1:01:57.9 0:22.1 0+0+0+0+0+3
3 Buskerud SSK 2 (Tuva Aas Stræte, Gro Torsteinsrud, Mari Torsteinsrud) Buskerud SSK 1:02:34.2 0:58.4 0+1+0+2+0+0
4 Nordland SSK 1 (Marthe Kråkstad Johansen, Benedicte Stien Schreiner, Emilie Ågheim Kalkenberg) Nordland SSK 1:02:34.4 0:58.6 0+1+0+1+0+2
5 Nord-Trøndelag SSK 1 (Marit Ishol Skogan, Frida Dahl, Lotte Lie) Nord-Trøndelag SSK 1:03:18.4 1:42.6 4+1+0+3+0+0
6 Sør-Trøndelag SSK 1 (Amanda Kvernmo Lynum, Nora Ytterhus, Guro Ytterhus) Sør-Trøndelag SSK 1:03:28.5 1:52.7 0+2+0+1+0+0
7 Oslo og Akershus SSK 1 (Mia Jenny Nygaard Østreng, Kristiane Almeland Rolstad, Maren Sofie Brännare-Gran) Oslo og Akershus SSK 1:03:41.4 2:05.6 3+0+0+0+0+0
8 Oppland SSK 1 (Synne Owren, Oda Støen Kolkinn, Marit Øygard) Oppland SSK 1:04:05.2 2:29.4 0+0+0+1+0+0
9 Telemark og Vestfold SSK 1 (Nora Njølstad Randby, Gro Njølstad Randby, Agathe Brathagen) Telemark og Vestfold SSK 1:04:38.7 3:02.9 2+0+0+0+0+0
10 Oppland SSK 2 (Ragna Fodstad, Eivor Melbybråten, Anne Birgit Dokken) Oppland SSK 1:06:01.5 4:25.7 0+0+1+0+0+0
11 Oslo og Akershus SSK 2 (Maja Friis Rud, Eiril Høistad Nordbø, Siri Galtung Skar) Oslo og Akershus SSK 1:06:19.3 4:43.5 0+0+0+2+0+0
12 Buskerud SSK 3 (Linnea Winsvold, Vilde Slaatto, Tuva Jorde) Buskerud SSK 1:07:07.2 5:31.4 0+1+0+0+0+0
13 Troms SSK 1 (Kaja Vollstad, Mona Holmer, Martine Sofie Skog) Troms SSK 1:07:36.0 6:00.2 2+0+0+2+0+0
14 Buskerud SSK 1 (Frida Tormodsgard Dokken, Ida Lien, Hedda Thoresen Tretteteig Bolstad) Buskerud SSK 1:08:28.1 6:52.3 0+1+0+3+3+1
15 Sogn og Fjordane SSK 1 (Ann Kristin Aaland, Karoline Erdal, Maren Hjelmeset Kirkeeide) Sogn og Fjordane SSK 1:09:10.0 7:34.2 0+5+1+4+0+0
16 Buskerud SSK 4 (Mari Wetterhus, Ane Sandaker Kvittingen, Konstanse Moholth) Buskerud SSK 1:09:19.6 7:43.8 1+0+1+1+0+0
17 Sør-Trøndelag SSK 2 (Martine Sagen, Lisa Sagen, Hanne Wekre) Sør-Trøndelag SSK 1:09:50.8 8:15.0 4+0+0+0+0+0
18 Sør-Trøndelag SSK 3 (Andrea Gulaker Gjønnes, Torild Eggan, Kristine Hokseng Øien) Sør-Trøndelag SSK 1:09:51.7 8:15.9 0+0+0+2+0+2
19 Oslo og Akershus SSK 3 (Gunhild Viljugrein Stølen, Vilde Børseth, Eva Liheim Alfstad) Oslo og Akershus SSK 1:10:13.0 8:37.2 0+0+2+1+0+1
20 Oslo og Akershus/Sør Trøndelag (Marte Kristine Kollerød Høidalen, Tuva Knutsen Bakkelund, Stine Hårstad) Oslo og Akershus SSK 1:11:14.3 9:38.5 1+1+0+5+0+1
21 Sogn og Fjordane SSK 2 (Gunn Kristi Stensaker Tvinnereim, Katrine Svarstad Heggdal, Mari Sofi Meland) Sogn og Fjordane SSK 1:11:57.6 10:21.8 1+0+3+4+0+1
22 Nord-Østerdal SSK 2 (Marit Heinemann, Synne Kvittum Nytrøen, Kristina Skjevdal) Nord-Østerdal SSK 1:12:01.6 10:25.8 0+2+0+2+0+0
23 Hordaland SSK 2 (Une Christiane Tronerud Kvelvane, Ingri Skjelbreid Gjelland, Andrea Sørheim Almeland) Hordaland SSK 1:12:25.1 10:49.3 0+1+0+2+0+1

Startlister


Om NM skiskyting

Fredag 10:45 NM Masters kvinner Sprint
11:00 NM Masters menn Sprint
13:55 NM Kvinner senior Sprint
16:15 NM Menn Senior Sprint
Lørdag 08:10 M19 – ASKO Cup finale Fellesstart
08:45 M18 – ASKO Cup finale Fellesstart
09:20 M17 – ASKO Cup finale Fellesstart
10:50 K19 – ASKO Cup finale Fellesstart
11:25 K18 – ASKO Cup finale Fellesstart
12:00 K17 – ASKO Cup finale Fellesstart
13:30 K20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
14:30 NM Kvinner senior Fellesstart
16:10 M20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
17:00 NM Menn senior Fellesstart
20:00 Premieutdeling (Vestlia Resort)
Søndag 11:00 NM Kvinner senior Stafett
13:45 NM Menn senior Stafett

Løypekart

Vær

Webkamera: Skistadion 1 – Skistadion 2 – Skistadion 3 – Skistadion 4 – Skistadion 5

Hjemmeside

Invitasjon

Terminliste Verdenscup skiskyting 2023-24

Terminliste Norgescup skiskyting 2023-24

Alle resultater