Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater stafett menn NM skiskyting Geilo 2024

Lignende saker

Startlister og resultater fra stafett menn NM skiskyting Geilo søndag 7. april 2024.

Publisert 7. april 2024 i Resultater

Program og resultater alle øvelser under NM skiskyting 2024

Stafett menn NM skiskyting Geilo 2024

Dato: 7. april
Start kl 13.45
På TV: NRK, lenke til sendingen i NRK TV.

Liveresultater

1 Sogn og Fjordane SSK 1 (Magnus Skeide Bakke, Johan-Olav Smørdal Botn, Simon Hjelmeset Kirkeeide, Tarjei Bø) Sogn og Fjordane SSK 1:38:08.0 0:00.0 0+2+0+2+1+0+0+0
2 Oppland SSK 1 (Harald Øygard, Vebjørn Sørum, Tobias Alm, Håvard Tosterud) Oppland SSK 1:39:13.9 1:05.9 1+1+0+3+0+2+0+0
3 Buskerud SSK 1 (Vetle Rype Paulsen, Filip Fjeld Andersen, Herman Dramdal Borge, Vetle Sjåstad Christiansen) Buskerud SSK 1:40:11.2 2:03.2 0+3+0+0+0+0+0+3
4 Nord-Østerdal SSK 1 (Jørgen Solhaug Sæter, Petter Austberg Bjørn, Andreas Øyen Tøraasen, Emil Hage Streitlien) Nord-Østerdal SSK 1:43:41.8 5:33.8 0+0+0+0+1+3+1+1
5 Buskerud SSK 2 (Bendik Winsvold, Mats Øverby, Mathias Skrede, Sondre Aputsiaq Rein Slettemark) Buskerud SSK 1:44:16.7 6:08.7 2+2+1+0+1+1+1+0
6 Oslo og Akershus SSK 2 (Johannes Willassen, Ask Grøtan Wang, Fredrik Vogt Vold, Sindre Fjellheim Jorde) Oslo og Akershus SSK 1:44:25.1 6:17.1 2+0+3+0+0+0+0+3
7 Troms SSK 1 (Eirik Silsand Gerhardsen, Erlend Hauan, Alexander Os, Sivert Silsand Gerhardsen) Troms SSK 1:44:42.0 6:34.0 0+0+0+3+0+1+2+1
8 Oslo og Akershus SSK 1 (Endre Strømsheim, Isak Leknes Frey, Sturla Holm Lægreid, Johannes Dale-Skjevdal) Oslo og Akershus SSK 1:45:14.3 7:06.3 3+3+2+0+0+5+0+2
9 Telemark og Vestfold SSK 1 (Hogne Findal Skar, Ole Tafjord Suhrke, Eivind Gaastjønn, Tov Røysland) Telemark og Vestfold SSK 1:46:37.0 8:29.0 1+0+1+1+1+4+0+4
10 Troms SSK 2 (Emil Skjellberg, Ole-Kristian Kvanli, Peter Nystu, Magnus Wassbakk) Troms SSK 1:46:59.3 8:51.3 0+0+0+3+0+2+2+2
11 Oslo og Akershus SSK 3 (Simen Aaberg Skar, Morten Tørnblad Sameien, Øistein Fagerli Næss, Aksel Emil Aasbø) Oslo og Akershus SSK 1:47:23.0 9:15.0 1+0+0+1+1+3+0+3
12 Buskerud SSK 3 (Mathias Sørnes, Jonas Johansen Grøsland, Herman Peder Strindeberg, Sivert Bjørndalen) Buskerud SSK 1:48:40.8 10:32.8 2+2+0+1+3+2+0+2
13 Nord-Trøndelag SSK 1 (Sverre Dahlen Aspenes, Magnus  Brattbakken, Brian Hofstad, Tobias Bjørken) Nord-Trøndelag SSK 1:49:38.1 11:30.1 2+1+0+2+0+1+0+3
14 Agder og Rogaland SSK 1 (Erik Sporaland, Martin Uldal, Espen Uldal, Oskar Dalene) Agder og Rogaland SSK 1:49:48.8 11:40.8 1+3+1+3+0+4+1+5
15 Hordaland SSK 1 (Martin Femsteinevik, Jens-Henrik Hegg, Aslak Årsvoll Undheim, Thomas Aarseth) Hordaland SSK 1:50:58.0 12:50.0 0+0+0+4+1+3+2+0
16 Sør-Trøndelag SSK 1 (Samuel Tyvold, Endre  Blikra, Hallvard Killingberg, Odin Garli) Sør-Trøndelag SSK 1:53:02.7 14:54.7 3+2+0+3+1+1+0+2
17 Oppland SSK 2 (Jakob Lundby, Sigurd Øygard, Vinjar Aurstad Berland, Martin Jørstad Ringli) Oppland SSK 1:54:02.2 15:54.2 1+3+0+5+0+1+0+2
18 Buskerud SSK 4 (Truls Bonden Hørthe, Stein Aas Stræte, Rasmus August Schiellerup, Inuk Sander Slettemark) Buskerud SSK 1:55:19.2 17:11.2 0+5+0+3+0+2+0+3
19 Sør-Trøndelag SSK 2 (Jens Borgar Aarhaug, Morten André Skånøy Søraas, Mads Arnevik Jensen, Leander Aunvik) Sør-Trøndelag SSK 1:55:27.5 17:19.5 1+2+1+1+1+1+0+3
20 Telemark og Vestfold SSK 2 (Andreas Aasen Haug, Sindre Andreas Søby, Sebastian Joberg Horn, Thorben Grytnes Thornquist) Telemark og Vestfold SSK 1:55:40.3 17:32.3 2+5+0+0+1+0+0+2
21 Oslo og Akershus SSK 4 (Olav Solan Knudsen Renolen, Olav Hallingstad, Storm Kristoffer Veitsle, Oscar Magnus Samseth) Oslo og Akershus SSK 1:58:41.0 20:33.0 0+0+0+3+0+0+0+5
22 Agder og Rogaland SSK 2 (Sondre Sangvik Nilsen, Nils Henrik Smeland, Tobias Kerlefsen Håverstad, Daniel Loga Gjerde) Agder og Rogaland SSK 1:59:30.9 21:22.9 0+3+0+3+2+3+0+4
23 Sør-Trøndelag SSK 3 (Linus Stilson Arstad, Sveinung Henrik Eriksen Sandvik, Imre Overgård Fremstad, Simen Hårstad) Sør-Trøndelag SSK 2:02:15.0 24:07.0 3+3+2+1+0+2+5+2
24 Agder og Rogaland SSK 3 (Sivert Jøsang, Sindre Halvorsen, Martin Vatland Stakkeland, Tobias Haugeplass Aanesen) Agder og Rogaland SSK 2:10:03.2 31:55.2 2+3+1+4+3+3+3+0
25 Telemark og Vestfold SSK 3 (William Cumbes Pedersen, Olve Vestrheim, Marius Ulvestad Andersen, Oscar Joberg Horn) Telemark og Vestfold SSK 2:12:52.4 34:44.4 1+0+1+3+1+2+0+1

Startlister


Om NM skiskyting

Fredag 10:45 NM Masters kvinner Sprint
11:00 NM Masters menn Sprint
13:55 NM Kvinner senior Sprint
16:15 NM Menn Senior Sprint
Lørdag 08:10 M19 – ASKO Cup finale Fellesstart
08:45 M18 – ASKO Cup finale Fellesstart
09:20 M17 – ASKO Cup finale Fellesstart
10:50 K19 – ASKO Cup finale Fellesstart
11:25 K18 – ASKO Cup finale Fellesstart
12:00 K17 – ASKO Cup finale Fellesstart
13:30 K20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
14:30 NM Kvinner senior Fellesstart
16:10 M20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
17:00 NM Menn senior Fellesstart
20:00 Premieutdeling (Vestlia Resort)
Søndag 11:00 NM Kvinner senior Stafett
13:45 NM Menn senior Stafett

Løypekart

Vær

Webkamera: Skistadion 1 – Skistadion 2 – Skistadion 3 – Skistadion 4 – Skistadion 5

Hjemmeside

Invitasjon

Terminliste Verdenscup skiskyting 2023-24

Terminliste Norgescup skiskyting 2023-24

Alle resultater