Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Resultater Strandtorgløpet 2024 – Sørdalskarusellen

Lignende saker

Startlister og resultater for Strandtorgløpet 15. mai som er en del av Sørdalskarusellen 2024 som arrangeres gjennom vår, sommer og høst i området rundt Lillehammer.

Publisert 15. mai 2024 i Resultater

Strandtorgløpet 2024

19. utgave

Dato

11. april – 14. mai (virtuelt)
15. mai – Fellesstart kl 19.00

Distanse

6,9 km

Startlister

Resultater

Menn, topp 50

1 Johannes Havn Lillehammer IF M20-29 22:05.2 0:00.0
2 Åsmund Wiberg Otra Il/Stampa run Club M20-29 22:06.0 0:00.8
3 Morten Eide Pedersen Lillehammer Skiklub M30-39 22:19.7 0:14.5
4 Christoffer Rüger NTG Lillehammer M16-19 22:25.0 0:19.8
5 Emil Reite Ntg-L M16-19 22:30.9 0:25.7
6 Kjartan Drageset-Helland Moi Il M30-39 22:46.7 0:41.5
7 Jørgen Krogsæter Stampa Run Club M20-29 23:01.5 0:56.3
8 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF M30-39 23:07.2 1:02.0
9 Lars Øvrebø Jølster il M20-29 23:13.2 1:08.0
10 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub M30-39 23:14.1 1:08.9
11 Ørjan Staff Stampa Run Club M20-29 23:15.5 1:10.3
12 Tord Mathias Berget Hareland Dombås IL M16-19 23:24.9 1:19.7
13 Eirik Nergaard Lillehammer Aktiv M20-35 23:30.8 1:25.6
14 Robin Sælen Grimstad Aktiv M20-35 23:37.9 1:32.7
15 Kjetil Øygard Lillehammer IF M30-39 23:38.7 1:33.5
16 Sivert Wiig Ålgård M20-29 23:46.0 1:40.8
17 Eskil Hov Stampa Run Club M20-29 23:51.1 1:45.9
18 Lars BERGER Madshus M40-49 23:54.1 1:48.9
19 Andre Bjugstad Brøttum IL M20-29 23:59.3 1:54.1
20 Sigmund Aasen Kvalheim Måløy Il/Lillehammer IF M20-29 24:01.9 1:56.7
21 Vegard Andersen Alta M30-39 24:11.0 2:05.8
22 Andreas Øyen Tøraasen Folldal IF M20-29 24:12.5 2:07.3
23 Marius Caspersen Falla Lillehammer M30-39 24:25.3 2:20.1
24 Geir Sandbakken Lillehammer IF M40-49 24:34.2 2:29.0
25 Anders Alme Eng Nordre Land IL M20-29 24:36.9 2:31.7
26 Bård Olav Steinsland Medhus Røldal IL M20-29 24:37.2 2:32.0
27 Jens Ole Sætha Søre ål Funrun M30-39 24:37.7 2:32.5
28 Morten Aleksander Hopen Lillehammer M30-39 24:38.0 2:32.8
29 Lars Braastad Sør-Vekkom Lauparlag M50-59 24:38.8 2:33.6
30 Gert Moen Vingrom IL M40-49 24:39.1 2:33.9
31 Lasse Braastad Sør-Vekkom Lauparlag M20-29 24:40.7 2:35.5
32 Kristoffer Pinås Holmestrand M20-29 24:42.8 2:37.6
33 Morten Lunheim Solbakken Nordre Ål Runners M40-49 24:44.3 2:39.1
34 Martin Aaland Hopland M20-29 24:52.3 2:47.1
35 Sondre Bolstad Nordre Ål Runners M40-49 24:57.5 2:52.3
36 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset If/Grenland Ski M20-29 25:06.3 3:01.1
37 Ansgar Evensen Vind IL M20-29 25:10.8 3:05.6
38 Mads Huken Mathiesen Ullensaker Skiklubb M20-29 25:12.6 3:07.4
39 Morten Odsæter Roterud IL M30-39 25:16.5 3:11.3
40 Eskil Strand Brøttum IL M20-29 25:20.4 3:15.2
41 Marcos PUIGDEFABREGAS Lillehammer Sport Aktiv M20-35 25:23.8 3:18.6
42 Alexander Stavik Lillehammer M30-39 25:29.7 3:24.5
43 Peter ANDERSEN Lillehammer M30-39 25:30.9 3:25.7
44 Vemund Lien Lillehammer IF Aktiv M20-35 25:31.1 3:25.9
45 Øyvind Hasli Lillehammer IF M40-49 25:35.8 3:30.6
46 Jonas Berntsen Markeng Lillehammer M30-39 25:39.2 3:34.0
47 Aslak Årsvoll Undheim Stampa Run Club/ Advokatfirmaet Thallaug M20-29 25:48.7 3:43.5
48 Halvor Kleiv Vinje IL M20-29 25:49.8 3:44.6
49 Eirik Ragnarsson Rykhus Øyer-Tretten IF M40-49 25:52.1 3:46.9
50 Aleksander Sliper Lillehammer Skiklub M30-39 25:53.2 3:48.0

Kvinner, topp 50

1 Karoline Simpson-Larsen Stampa Run Club Aktiv K20-35 24:12.2 0:00.0
2 Julie Kvale Støstad Krokstadelva K20-29 25:30.4 1:18.2
3 Kristin Haug Lillehammer IF K12-15 25:57.4 1:45.2
4 Maren Wangensteen Lillehammer K30-39 26:06.6 1:54.4
5 Ragnhild Haukåen Sør-Vekkom Lauparlaget K20-29 26:16.5 2:04.3
6 Ingeborg Rosager Granli Il/Ntg-L K16-19 26:21.0 2:08.8
7 Carina Sveen Strandbygda il K20-29 26:25.3 2:13.1
8 Julie Jeistad Lismarka Skilag K20-29 26:35.0 2:22.8
9 Ingrid Klokk Sandberg Advokatfirmaet Thallaug K30-39 26:35.8 2:23.6
10 Liv Iren Hove Lillehammer K30-39 26:41.9 2:29.7
11 Merethe Braathen Sinnes Lillehammer Skiklub K40-49 26:49.7 2:37.5
12 Marte Kjøren Lillehammer if Aktiv K20-35 26:54.7 2:42.5
13 Ida Børset Westad Lillehammer K30-39 27:15.4 3:03.2
14 Eugenie Gulowsen Lillehammer IF Aktiv K20-35 27:24.3 3:12.1
15 Sofie Kjær Jørgensen Lillehammer K16-19 27:31.7 3:19.5
16 Andrine Reksen SOLE Garmo IL K20-29 27:33.5 3:21.3
17 Hege Skari Lillehammer Skiklub K50-59 27:41.5 3:29.3
18 Ingrid Bergene Aabrekk Sandefjord Turn & Idrettsforening K20-29 27:43.4 3:31.2
19 Pernille Gullikstad Søre Ål IL Aktiv K20-35 27:58.2 3:46.0
20 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb K20-29 28:05.7 3:53.5
21 Tuva Aas Stræte Ringerike Orienteringsklubb K20-29 28:17.2 4:05.0
22 Ragnhild Aarekol Vindafjord IL K20-29 28:29.2 4:17.0
23 Lotte Lie Skatval Skilag K20-29 28:31.2 4:19.0
24 Kari Lier Ring IL K40-49 28:43.6 4:31.4
25 Eira Coppens Lillehammer IF K16-19 29:24.0 5:11.8
26 Ragnhild Rykhus Aa Dombås IL K20-29 29:29.1 5:16.9
27 Sissel Nordal Fliflet Follebu Skiklubb K30-39 29:37.5 5:25.3
28 Hedda Stenumgard Sør-Vekkom Lauparlag K16-19 29:52.2 5:40.0
29 Tone Merete Eriksen SIX Runners K40-49 30:07.5 5:55.3
30 Ida Ramstad Lillehammer Skiklub K20-29 30:18.1 6:05.9
31 Line Fosser Vogt Lillehammer K30-39 30:18.5 6:06.3
32 Sigrid Sørheim Vingrom IL K12-15 30:33.3 6:21.1
33 Klara Dahl-Hofseth Lillehammer K12-15 30:40.6 6:28.4
34 Marte Volden Svingvoll K30-39 30:41.6 6:29.4
35 Kristine Svegården Lillehammer K30-39 30:42.9 6:30.7
36 May-Lill Småvik Stadsbygd IL K50-59 30:51.4 6:39.2
37 Ida Nyløkken Lillehammer K30-39 30:52.0 6:39.8
38 Ingvill Håkenstad ØTI K40-49 31:01.0 6:48.8
39 Martine Brustad Lillehammer K30-39 31:07.0 6:54.8
40 Janne Østlien Vind IL K40-49 31:13.9 7:01.7
41 Sara Helene Vallevik Borg Lillehammer K30-39 31:17.6 7:05.4
42 Ingvill Odden Lillehammer Skiklub K20-29 31:18.1 7:05.9
43 Guro Skari Berger Lillehammer K20-29 31:29.0 7:16.8
44 Julie Borge Granli IL K16-19 31:30.7 7:18.5
45 Anne Smidesang Fåberg K50-59 31:38.6 7:26.4
46 Anna Husnes Lillehammer Skiklub K12-15 31:40.9 7:28.7
47 Rikke Eriksen SIX Runners K16-19 31:44.3 7:32.1
48 Hege Brenden Lillehammer K40-49 31:49.6 7:37.4
49 Hanne Øfsteng Skogli Lillehammer K50-59 31:50.7 7:38.5
50 Åshild Dahl Fåberg K20-29 32:11.5 7:59.3

Alle resultater fra Sørdalskarusellen 2024

Om løpet

Strandtorgetløpet 2024 arrangeres for 19. gjeng. Den virtuelle delen arrangeres fra lørdag 11.. – tirsdag 14. mai. Strandtorgetløpet er løp nummer 3 i årets karusell.  Her er det litt praktisk informasjon først og fremst for den virtuelle delen.

Start og mål er på sletta ved Strandpromenaden, sør før Plantasjen. Pga gravarbeider rundt Strandtorget er løypa lagt om, du finner beskrivelse lenger ned i artikkelen.

Løypekart

Stravasegment

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater