Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Terrengkarusell Bekken Gård 2024 – Terrengkarusellen Trondheim

Lignende saker

Startliste og resultater fra Terrengkarusell Bekken Gård som arrangeres tirsdag 21. mai 2024.

Publisert 23. mai 2024 i Resultater

Terrengkarusell Bekken Gård 2024

Dato

23. mai

Sted

Bekken Gård, Trondheim – Trøndelag

Distanse

4 km

Startliste

Resultater

Menn

1 Espen Røistad Atea BIL / Bratsberg IL H 30-34 13:34 00:00
2 Vegard Høiseth Bratsberg IL H 30-34 13:49 00:15
3 Morten Grunnhov Sykehusbygg H 35-39 14:24 00:50
4 Harald Larsen Niras H 25-29 14:28 00:54
5 Kristian Selbekk Liaklev Asko H 25-29 14:36 01:02
6 Kristian Sæterhaug Trondheim Brannkorps IL H 40-44 14:38 01:04
7 Magnus Meyer St Olavs Hospital H 50-54 14:40 01:06
8 Alf Bjørnar Bertnum Goodtech H 35-39 14:51 01:17
9 Rolf Arne Myraunet Safebase AS H 30-34 14:54 01:20
10 Arne Inge Hangerhagen Asko H 45-49 14:56 01:22
11 Erik Borg Kolsung Bioracer H 30-34 15:01 01:27
11 Teodor Thorsø Heimdal ski H 15-19 15:01 01:27
13 Sindre Øwre Haugan Hommelvik IL H 25-29 15:06 01:32
14 Paul Godtfred Bjørnerud Trondheim og Omegn Sportsklubb H 40-44 15:07 01:33
15 Marius Johannessen Sparebank 1 SMN H 25-29 15:08 01:34
16 Hans Christian Espenes Privatmegleren/ Bratsberg H 45-49 15:14 01:40
17 Mads Grimsbu Trondheim & Omegn Sportsklubb H 40-44 15:15 01:41
18 Fredrik Aune Aakerli Heimdal H 15-19 15:21 01:47
19 Pål Quist Nyrnes Trondheim H 20-24 15:23 01:49
20 Eirik Lian Sintef B.I.L H 45-49 15:24 01:50
21 Erlend Gammlesæter Kommunalteknikk Trondheim Kommune H 25-29 15:31 01:57
21 Leif Erik Opland Bosberg H 40-44 15:31 01:57
23 Johannes Aashamar Trondheim Kommune H 25-29 15:33 01:59
24 Anders Horvei Gjerdrum IL – Ski H 20-24 15:37 02:03
25 Vemund Gurholt Bratsberg IL / Siemenslaget H 30-34 15:38 02:04
26 Marius Staff EY H 30-34 15:39 02:05
27 Narve Nikolai Opsahl Nina H 25-29 15:41 02:07
28 Thomas Lillevestre Jernbanens Idrettslag Trondheim H 35-39 15:42 02:08
28 Petter Quist Paulsen St Olavs Hospital H 55-59 15:42 02:08
30 Jonatan Eikemo-Nilsen Byåsen IL H 15-19 15:45 02:11
31 Geir Dahlsveen Asplan Viak H 55-59 15:51 02:17
31 Johan Henrik Lundbo Team Norgeshus H 55-59 15:51 02:17
33 Trond Viggo Sund Orkland Kommune H 45-49 15:56 02:22
33 Andreas Landsem Tuff Sparebank 1 SMN H 30-34 15:56 02:22
35 Frank Østby Tosk H 45-49 15:57 02:23
36 Kristian Choi Steinmo Sparebank 1 SMN H 45-49 16:00 02:26
37 Sten Even Erlandsen Lybe Scientific AS H 45-49 16:02 02:28
37 Erling Flataker Hommelvik IL H 25-29 16:02 02:28
39 Torfinn Konow Weydahl Pro Invenia H 30-34 16:05 02:31
40 Ralf Hekmann Nordic Semiconductor H 50-54 16:08 02:34
40 Rolf Solheimdal Johansen Trondheim & Omegn Sportsklubb H 45-49 16:08 02:34
42 Jørgen Sæther Equinor Stjørdal BIL H 35-39 16:09 02:35
43 Torgeir Brurok Trondheim Brannkorps Idrettslag H 45-49 16:12 02:38
44 Frank Are Skåren Trondheim H 40-44 16:15 02:41
45 Jan Erik Edvardsen Heimdal H 50-54 16:16 02:42
46 Sander Lefdal Byåsen IL H 20-24 16:18 02:44
47 Roy Ingebrigtsen Tosk H 50-54 16:20 02:46
48 Erlend Aune Bøhmer Sjetnemarka H 30-34 16:22 02:48
49 Jean-Emmanuel Feuvrier Sportradar H 25-29 16:24 02:50
50 Martin Schrøder Trondheim Omegn Sportsklubb H 35-39 16:34 03:00
50 Bjørn Stavnes Trondheim H 65-69 16:34 03:00

Kvinner

1 Kristin Schive Hjelde Bratsberg IL D 25-29 16:02 00:00
2 Julie Lous Ranheim D 15-19 16:11 00:09
3 Molly Bazilchuk Salomon Norge / AV BIL D 30-34 16:18 00:16
4 Simone Rahel Fenk Trondheim & Omegn Sportsklubb D 30-34 16:32 00:30
5 Ingrid Hindberg Strindheim ski D 15-19 16:51 00:49
6 Ingunn Grimsbo Holøymoen Ingunn Grimsbo Holøymoen D 35-39 17:00 00:58
7 Kaisa Ramberg Haukvatnet Friluftsbarnehager D 35-39 17:05 01:03
8 Johanne Jensås Strindheim Ski D 15-19 17:32 01:30
9 Liv Åshild Lykkja St. Olavs Løpedamer D 30-34 17:47 01:45
10 Kathrine Bjørgen Dmmh D 50-54 18:05 02:03
11 Trude Helen Flo Ntnu Bedriftsidrettslag D 50-54 18:14 02:12
11 Siri Ann Nyrnes St. Olavs Løpedamer D 55-59 18:14 02:12
13 Unni Karin Moksnes Trondheim D 40-44 18:20 02:18
14 Tonje Steigedal St Olavs Hospital D 45-49 18:25 02:23
15 Stine Bøe Karlsen St.Olavs Løpedamer D 30-34 18:26 02:24
16 Anne Eidem Liseth Sykehusbygg HF D 30-34 18:29 02:27
16 Kjersti Moen Sweco BIL D 35-39 18:29 02:27
18 Jenny Straumbotn Trondheim D 20-24 19:21 03:19
19 Gøril Holmvassdal Equinor BIL D 50-54 19:23 03:21
20 Marit Pedersen Byåsen Veterandamer D 55-59 19:25 03:23
20 Julie Toft Tacotrim D 35-39 19:25 03:23
22 Merete Elvan Bratsberg IL / Atea D 35-39 19:34 03:32
23 Eirin Lauchlan Helland Trondheim D 40-44 19:42 03:40
24 Susanne Hanssen Miljødirektoratet D 50-54 19:57 03:55
25 Frida Claussen St. Olavs Løpedamer D 25-29 20:04 04:02
26 Brynhild Snilsberg Byåsen IL D 45-49 20:14 04:12
27 Hilde Eikemo Byåsen IL D 45-49 20:17 04:15
28 Sonja Finne PIL Trøndelag D 40-44 20:21 04:19
29 Hanna Lutsenko Clarify D 30-34 20:37 04:35
29 Anne Straalberg Trondheim D 35-39 20:37 04:35
31 Victoria Soenarto Røed Trondheim D 20-24 20:39 04:37
32 Trude Engel Nilsen Trondheim D 55-59 20:48 04:46
33 Marian Nicol Digs D 35-39 20:59 04:57
34 Julie Hjelpdal Tosk D 50-54 21:03 05:01
35 Secilie Kui Trondheim D 40-44 21:04 05:02
36 Vibeke Chincha Team Troisman D 30-34 21:06 05:04
37 Hanne Martinussen Trondheim D 45-49 21:15 05:13
38 Karoline Alstad Trondheim D 30-34 21:24 05:22
39 Wenche Lande Trondheim D 70+ 21:25 05:23
40 Ingrid Aune Sykehusbygg D 40-44 21:26 05:24
41 Hege Åsen Hårstad Skole D 35-39 21:28 05:26
42 Nina-Beate Liabakk St Olavs Løpedamer D 60-64 21:31 05:29
43 Lone Ree Andersen Tacotrim D 35-39 21:32 05:30
43 Kine Røst Sykehusbygg D 35-39 21:32 05:30
45 Camilla Isabell Kolstad Vikhammer D 35-39 21:36 05:34
46 Ida Wettland Gossé Trondheim Kommune D 35-39 21:39 05:37
47 Tone Ramstad Trondheim D 70+ 21:40 05:38
48 Marit Johannessen Tanem D 40-44 21:44 05:42
49 Ragnhild Rostad Trondheim D 30-34 21:45 05:43
50 Guro Sylling BIL Miljødirektoratet D 40-44 21:46 05:44

Om løpet

Start og mål ved Bekken Gård i Estenstadmarka. Løpet starter med ca. 500 m på asfalt langs bilveien, før det blir grusvei og avslutningsvis på sti. Første halvdel av løpet er relativt flatt, siste del kupert.

Hjemmeside

Løypekart

Værvarsel

Terminliste Terrengkarusell Trondheim:

Flere resultater

Alle resultater